Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamų svetainė


[/quote]
Bona-pari, stipriai tave apkabinu...... Laikykis mergyt. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Jei jauti kad per sunku viską pakelt, kreipkis pagalbos pas psichologus. O šiaip yra dar vienas stebuklingas vaistas - pabandyt dar kartą pastot biggrin.gif Aš devynis metus ne gyvenau , o egzistavau, net neprisimenu kaip mano didžioji užaugo verysad.gif Gyvenimui prikėlė mažoji, viskas nušvito kitomis spalvomis, net su didžiaja pradėjom daugiau bendraut.

Pamelo, koks fainuolis tavo Patrikas wub.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
Pamelo grazuolis Tavo sunelis...ar skanus tortas buvo? mirksiukas.gif
Bona-pari... 4u.gif sunku rastipaguodos zodzius, kai jauciuosi taip pat...gyvenimas yra, bet jis pasikeite, bent jau man...jis kitox paliko...cia ir ten...mintyse ir sirdyje visada Ji su manimi...kartais tas lb vargina... verysad.gif

vakar susirgau mmm, nezinau kodel, bet taip nuliudau ir nusivyliau, nes nieko spec nedareme ar neplanavome, bet...vistiekkazkiek norejau tiketi,kad jau... nestuke.gif , deja reikia daugiau stengtis... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(žvelsa @ 2011 09 05, 12:51)
O šiaip yra dar vienas stebuklingas vaistas - pabandyt dar kartą pastot  biggrin.gif  Aš devynis metus ne gyvenau , o egzistavau,

kazkaip pradedu tiket, kad taipats geriausias vaistas wub.gif
Atsakyti
sveikos...
žvakelės visiems angelams wub.gif wub.gif
QUOTE(Raja28 @ 2011 08 31, 17:16)
Taip kitaip ir but negali, visos turim atsigaut, issitiest ir su nauja viltim dziaugsmus pasitikt, bent as taip tikiuosi mirksiukas.gif  ax.gif

vis noriu paklaust, kaip tavo brolienė laikos ?
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 09 02, 21:59)

o kokie tie tyrimai?mokami?pas bendrosios praktikos gyd.darei tuos tyrimus?


sveikutes,


As lankausi privacioje, bet gine sake , kad tuos tyrimus kuriuos padare (tepineli paeme nuo gimdos kaklelio), cia kaip suprantu tie visi citomegalai......sake tris tyrimus padarys, kuriu kainos visur vienodos ir dar dviem siuntima israse(slapimo paseliui ir gimdos kaklelio paseliui) i ligonine kur kaina mazesne nei privaciame.Tad ziuresiu ar isaugs kokia bacila ar ne g.gif doh.gif
QUOTE(fishke @ 2011 09 05, 12:22)
sveikos...


vis noriu paklaust, kaip tavo brolienė laikos ?

Neblogai visai, si savaitgali praleidome Trakuose visi kartu, labai sauniai pasibuvom, pailsejom thumbup.gif
Tikiuosi viskas bus gerai ir abi supuosim kitais metais lialius wub.gif

Kaip tu pati?Ar jau atsigavai , sustiprejai???? mirksiukas.gif

Bona pari nei skysta esi, nei stipruole but nereikia, tiesiog kartais reikia pagalbos ir is salies mirksiukas.gif As dziaugiuosi, kad nuejau pas gydytoja, kad biski vaistuku pageriau, pasijutau is karto, kad akmuo nuo sirdies nuriedejo, nes leidau sau tiesiog atitrukti nuo visu minciu ir pailsejau, zinoma praeities niekas neisbrauks, bet tapo lengviau i viska ziuret mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2011 09 05, 13:21)
Neblogai visai, si savaitgali praleidome Trakuose visi kartu, labai sauniai pasibuvom, pailsejom thumbup.gif
Tikiuosi viskas bus gerai ir abi supuosim kitais metais lialius wub.gif

Kaip tu pati?Ar jau atsigavai , sustiprejai???? mirksiukas.gif

tikrai, linkiu abiems to wub.gif Tiesa, o kada jai leido galvot apie planavimą?

nu kaip ir visoms angelų mamoms, būna visokių dienų .... Tik va nervukams tai ragas jaučiu - svaigsta galva ( iš po A ) , tirpsta kakta, o tyrimai geri kuriuos darė.... Vadinas kaltę versti stresui reikia...
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2011 09 05, 13:33)
tikrai, linkiu abiems to  wub.gif Tiesa, o kada jai leido galvot apie planavimą?

nu kaip ir visoms angelų mamoms, būna  visokių dienų .... Tik va nervukams tai ragas jaučiu - svaigsta galva ( iš po A ) , tirpsta kakta, o tyrimai geri kuriuos darė.... Vadinas kaltę versti stresui reikia...



Tai jai liepe irgi del infekciju issitirt ir viskas, o ji pati is kart sake po nauju bandys vel, aisku su laiku atsiranda ir baimes ir visa kita , bet manau viskas bus gerai mirksiukas.gif

Taip stresas baisus priesas, man irgi buvo tas pats, tai gydytoja sake cia kraujotaka streikuoja nuo nervu, nes man ziurejo ir kaklo kraujagysles sake visos suspazmuotos yra, todel ir emiausi vaistu pagalbos nuimt itampai, aisku reikejo padirbet ir su savimi mirksiukas.gif Laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bona -pari @ 2011 09 04, 22:38)
galvojau kad po truputi išgyju bet........

console.gif
Žinai,jei ne mano Urtė,stebukliukas,širdelė,man jaučiu būtų tas pats.... verysad.gif Tik ji mane išgydė,tik ji privertė atsitiesti ir žiūrėti pirmyn.Ji mano gydytoja.Nežinau kur būčiau dabar,jei jos neturėčiau....

Pritariu Žvelsos nuomonei,jei viskas tvarkoj su organizmu,bandyk pastoti.Gal ir tave tai išgelbės 4u.gif
Laikykis 4u.gif

QUOTE(Pamelo @ 2011 09 04, 22:46)
Aciu labai visoms uz siltus sveikinumus mano vaikui  4u.gif


bigsmile.gif koks didelis vyrukas wub.gif Su praėjusiu pirmuoju - jus 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Raja,džiaugiuosi už tave 4u.gif

Liūdinčiom po 4u.gif
Planuojančiom po 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo divėja: 05 rugsėjo 2011 - 13:00
Pamelo, tavo Patrikui jau metai???? greitis nežmoniškas... tikrai maniau - kokia 8 mėn. biggrin.gif
Labai gražus tavo sūnus. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2011 09 05, 13:46)
man irgi buvo tas pats, tai gydytoja sake cia kraujotaka streikuoja nuo nervu, nes man ziurejo ir kaklo kraujagysles sake visos suspazmuotos yra, todel ir emiausi vaistu pagalbos nuimt itampai, aisku reikejo padirbet ir su savimi mirksiukas.gif Laikykis 4u.gif

kaip sakai tas pats - svaigulys ir galvos tirpimas? kokius vaistus gėrei? papasakok daugiau, gal į až.... Nes jaučiu, kad galo nėra, tas nieko neradimas, savijauta negerėja, o prisigalvot žmogus gali daug ką, ypač dar kai įvedi google vieną simptomą ir atsakymas būna - kapiec tau.... Vaizduotė labai toli veža, noriu lipti laukan jau....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 05 rugsėjo 2011 - 14:25
Sveikutes 4u.gif

vis paskaitau jus, bet nebeturiu laiko parasyt ax.gif mano mazyle labai daznai kelias nakti, tai diena stengiuos su ja pamiegoti... praita nakti buvo uzejai diegliukai, tai galvojau isprotesiu, ziuriu kaip vaikas verkia ir kankinas, o padet negaliu verysad.gif tai tik sulaukus ryto issiunciau MB pirkt lasiuku...
niekaip negalim atsidziaugti ja, toks neapsakomas jausmas wub.gif vakar pagalvojom abu jei nebutu nutikus ta nelaime, tai neturetumem dabar jos wub.gif o is kitos puses gaila, kad praradom suneli, tai va toks abipusis jausmas verysad.gif

Pamelo su pirmuoju gimtadieniu tavo Patrika 4u.gif pamenu kai atejau i si skyreli tu dar laukeisi jo, kaip greitai bega laikas blink.gif

Tauskute su praejusiu gimtadieniu tave, linkiu kuo greiciau pagaut gandrus 4u.gif

Kazin kuri pirmoji is planuojanciu paskelbs mums gera zinia g.gif o gal pabirs daugiau, kaip ir buvom mum, kurios jau supuojam savo brangenybes rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(monikam @ 2011 09 05, 15:30)
Kazin kuri pirmoji is planuojanciu paskelbs mums gera zinia  g.gif  o gal pabirs daugiau, kaip ir buvom mum, kurios jau supuojam savo brangenybes  rolleyes.gif

iškart po nelaimės šaukte šaukiau , kad noriu čia ir dabar, ir tuoj pat būt nėštukė.... Na kad užpildyti tą atsiradusią bedugnę..... Dabar jau kitaip - yra baimė, bet kol kas ji tik auga, didėja. Kaip ir Raja28 sakė - atsirado baimė.... Bet ji ir nemanau, kad dings, tai normalu.....Kaip ten sakoma apie dideles baimės akis..... TIKIU, šventai TIKIU, kad ateis ta diena ir baimėms bus pasipriešinta ....
Atsakyti
Mano gyd.nėra ir bus tik gruodį doh.gif
bet nuejau pas kitą,tai ji bevartydama kortele pamatė lapą,kur parasyta,kad netekau vaiko..pasakė,kad stresas širdele kamuoja išrašė raminancių ir sirdziai vitaminų sake,kad turi praeiti.
Ačiū,kad domiesi 4u.gif
Atsakyti