Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamų svetainė

QUOTE(Laureanza @ 2011 09 02, 20:45)
Sladama,nepyk,kad klausiu,bet pamirsau o kas tavo angelui nutiko?

39 sav nepajutau judesiuku.Ligonine.Nebera sirdies plakimo.Gimdau pati su skatinamaisiais.Uzsiverzes mazgas bambagyslej.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sladama: 02 rugsėjo 2011 - 22:02
Labas rytukas 4u.gif

ACIU MERGINOS UZ SVEIKINIMUS

Pamelo, su gimtadieniu tavo mažiausiąjį 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Rytas pas mane vakar buvo eina sau koks. Nuskambejo zadintuvas , isjungiau ai pagalvojau dar pora min pagulesiu. Niu ir ka as uzmigau , pabundu o jetau kiek valandu visa valanda miegojau. Kaip pasokau, greit apsiprausiau, manuosi kelnes ir galvoju kaip cia padaryt pasidazyt ar kosmetika i tase ir begte i stotele nes autobusas uz 20min.o man iki stoteles eit 10min. ai galvoju bandau greit pasidazyt . Per 10min susiruosiau, is to greitumo vyra uzrakinau ant visu spinu biggrin.gif ir begte i stotele , uh spejau i autobusa vaziuoju i darba . Sportas nebolgas buvo. Spejau i darba nepavelavau , merginos klause o begai i stotele su kulnais ar be kulnu batus uzsidejai , as niu zinoma su kulnais biggrin.gif visos tik pradejo juoktis biggrin.gif
Isidejau i darba tik kojines ir cukru likau be pietu , bet niekis isgyvenau. mirksiukas.gif
Sedziu su kolegem arbata geriu ir ,mane maitina nes nieko nepasiemiau nes nesoejau visko greit susirinkt, pasibeldzia i durys mano buvusios koleges is kito darbo. Iseinu is kambariuko o jos stovi su dovana , pasimeciau as , apsiverkiau nes tikrai galvojau kad mane pamirso.
Visa diena kaip is dirbau bet vakare sededama prie stalo sunku , jos truksta , jos ilgiuosi... vienu momentu galvojau apsiverksiu , asaros pradejo pacios riedet bet atsistojau ir nu ejau i wc tipo. Dar pasake kad viena pagymde berniuka rugsejo1d.giminaite is vyro puses, ir visi ziuri kokia mano reakcija , kaip as reguoju kai kalba apie vaikus ar kas laukiasi. Uzknisa tai , labai gerai matosi zmoniu zvilgsniai i mane. O as nusisypsojau , nudziugau kad jau pagymge nors ir viena savaite anksciau. 4u.gif

Sladama tai va ir stengiuosi ir rupinuosi savo sveikata. Pasitariau su daktare kaip cia man su spaudimu situo kad jis butu normalus ir kad sirdute sustiprinti, tai geriu vitaminnus su zenseniu ir mildronata . Daktare sake kad turi padet sustiprint sirdute . 4u.gif
Siaip galiu pasakyt gyvenu be poilsio, miego trukumas, visur lakstau darau, dirbu, tavrkau, ir va sustreikavo cia man spaudimas. Tai pagalvojau kokio as cia velnio plesausi dabar , viskas sakiau nesiplesysiu 4u.gif

Siandien va dar vaziuosim i kaima pas mociute , ten dar hebra laukia manes 4u.gif Tikiuosi sekmadieni nebe reiks svest gimtadienio biggrin.gif

Nuotaika kaip liudnoka pas mane, bet stengiuosi juokaut , linksmint save paklet nuotaika, juk dar visa hebra laukia kaime manes biggrin.gif


Atsakyti
Tauskute su praejusiu!!! Linksma pabuk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kumpiene @ 2011 09 03, 12:04)
Tauskute su praejusiu!!! Linksma pabuk  4u.gif



Aciukas 4u.gif

Tai ir va esu linksma , gaminu maista ir su vyru juokelius metineju biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(Sladama @ 2011 09 02, 23:01)
39 sav nepajutau judesiuku.Ligonine.Nebera sirdies plakimo.Gimdau pati su skatinamaisiais.Uzsiverzes mazgas bambagyslej.

console.gif
Mums abiems,tauskutei sausis ziaurus buvo...






Papildyta:
aš rytoj keliauju i polikliniką tikrintis širdies,nes tokie permusimai būna doh.gif bijau labai.stresas bus pakenkęs sirdziai turbut
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 09 04, 18:14)
console.gif
Mums abiems,tauskutei sausis ziaurus buvo...
Papildyta:
aš rytoj keliauju i polikliniką tikrintis širdies,nes tokie permusimai būna doh.gif bijau labai.stresas bus pakenkęs sirdziai turbut

Okaip tu jauti tuos permusimus blush2.gif
Ta prasme,kad plaka sirdis normaliai ir pradeda greit plakt.Ar taip?
Man tai buna paduria sirdi.Ne istisai-retai,bet buna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sladama: 04 rugsėjo 2011 - 19:25
QUOTE(Sladama @ 2011 09 04, 20:23)
Okaip tu jauti tuos permusimus blush2.gif
Ta prasme,kad plaka sirdis normaliai ir pradeda greit plakt.Ar taip?
Man tai buna paduria sirdi.Ne istisai-retai,bet buna.

Pvz siandie paryciui jauciu,kad nelabai gera.atsikeliau is lovos ir dejo sirdis plakt,bet taip stipriai,kas su spaudimo matuokliu negalejau pasimatuoti pulso jis tiesiog issijungdavo.o sirdi ir man dūria,todel varysiu ryt pas gyd
Atsakyti
sveikutės 4u.gif tauškute su tavo švente 4u.gif




galvojau kad po truputi išgyju bet........kiekviena karta depresija grižta nevaldoma jega,ir atrodo kad iš nieko galvoju kad be psihetro pagalbos nebeišsikapstysiu,net negalvojau kad esu tokia skistuolė.....et tas gyvenimas doh.gif ir kas man daros doh.gif kažkada turėjau gyvenimą ,turėjau svajoniu,tykėjau kad šypsena keičia pasaulį doh.gif o ka dabar turiu,....nieko nieko nenoriu niekas neidomu,bandau išlyst iš kiauto ,bet kiekviena karta vėl i ji sulendu..............

pamelo taviški su švente birthday.gif
angeliukai ,šiltos liepsnelės jum
Atsakyti
Aciu labai visoms uz siltus sveikinumus mano vaikui 4u.gif

Vaisinam visas rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pamelo: 04 rugsėjo 2011 - 21:58
QUOTE(Bona -pari @ 2011 09 04, 22:38)
galvojau kad po truputi išgyju bet........kiekviena karta depresija grižta nevaldoma jega,ir atrodo kad iš nieko galvoju kad be psihetro pagalbos nebeišsikapstysiu,net negalvojau kad esu tokia skistuolė.....et tas gyvenimas  doh.gif ir kas man daros doh.gif kažkada turėjau gyvenimą ,turėjau svajoniu,tykėjau kad šypsena keičia pasaulį doh.gif o ka dabar turiu,....nieko nieko nenoriu niekas neidomu,bandau išlyst iš kiauto ,bet kiekviena karta vėl i ji sulendu..............


Bona-pari, console.gif ......tu savo žodžiais išsakei mano savijautą....
Atsakyti
QUOTE(Bona -pari @ 2011 09 04, 22:38)
sveikutės  4u.gif tauškute su tavo švente 4u.gif
galvojau kad po truputi išgyju bet........kiekviena karta depresija grižta nevaldoma jega,ir atrodo kad iš nieko galvoju kad be psihetro pagalbos nebeišsikapstysiu,net negalvojau kad esu tokia skistuolė.....et tas gyvenimas  doh.gif ir kas man daros doh.gif kažkada turėjau gyvenimą ,turėjau svajoniu,tykėjau kad šypsena keičia pasaulį doh.gif o ka dabar turiu,....nieko nieko nenoriu niekas neidomu,bandau išlyst iš kiauto ,bet kiekviena karta vėl i ji sulendu..............

pamelo taviški su švente birthday.gif
angeliukai ,šiltos liepsnelės jum

Bona-pari,nebandėt daugiau pastoti?bijot?
Papildyta:
QUOTE(Pamelo @ 2011 09 04, 22:46)
Aciu labai visoms uz siltus sveikinumus mano vaikui  4u.gif

Vaisinam visas rolleyes.gif
user posted image

Koks gražutis wub.gif jau ir vaikšto?
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 09 04, 18:30)
Pvz siandie paryciui jauciu,kad nelabai gera.atsikeliau is lovos ir dejo sirdis plakt,bet taip stipriai,kas su spaudimo matuokliu negalejau pasimatuoti pulso jis tiesiog issijungdavo.o sirdi ir man dūria,todel varysiu ryt pas gyd

Labas visoms
Ka gyd sake?
Atsakyti