Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamų svetainė

QUOTE(ievoole @ 2011 10 13, 09:49)
išdavikė, nes atėjau tik tada kada man blogai, o kai džiaugiuosi savo nėštumu net kojos čia nekeliu..  verysad.gif

Labas rytelis mergaites,

Ievoole, lengvo tau nesiojimo 4u.gif Buk stipri ir saugok save 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(inezzza @ 2011 10 13, 12:57)
Leidimas beveik 100 proc. gautas  lotuliukas.gif belieka atsikratyti baimių ir tikėtis stebuklo  doh.gif  verysad.gif o tai sunkiausia  doh.gif


Dziaugiuosi del to, sekmes tau dideliausios 4u.gif 4u.gif 4u.gif
As dar tam nepasiruosus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(bicė @ 2011 10 13, 22:55)
sveikutes 4u.gif

O del baimiu vel pastoti tai manau pilnai ju niekada neimanoma atsikratyti, tik, kad kai neri negalvodama i nauja nestuma  kazkiek pasilengvina turbut gedejimo procesas. As susilaukiau po beveik 4 metu. Ne del baimiu nepastojau nors buvo gal po metu tas periodas kai buvo labai baisu, bet nera taip, kad kuo toliau tuo baisiau, tikrai ne. Tam tikru momentu noras tampa didesniu uz baime, o skausmas atslugsta tada nebekyla nei minciu, kad bandai viena pakeisti kitu. Buvau pastojusi po 9 menesiu, bet persileidau, tada manau, kad is tiesu nebuvau tam pilnai subrendusi. Man asmeniskai reikejo isgedeti pilnai Sofijos netekti pries pradedant nauja gyvybe. Ani gimimas buvo suplanuotas jau labai seniai dar pries visas netektis, ji atejo nei per anksti, nei per velai smile.gif Taigi kaip kuri jauciat taip ir darykit, tik neprisiriskit baimes, neprisiriskit noro valdyti savo likima, jo neimanoma suvaldyti, kai tai supranti ir priimi tai kaip fakta pasidaro lengviau daryti sprendimus ir tiesiog gyventi toliau. Po balioneli 4u.gif  planuojanciom ir abejojanciom ir jau seniai bijanciom. Vaisingo visoms rudenelio wub.gif

Lairam tavo pupyte wub.gif


Bice, labai tikiuosi, kad taip bus kaip tu rasai unsure.gif Praejus metams po netekties, baime nekiek nepamazejo.... gal dar nelaikas? Bijau, kad ji tik nepradetu dideti.....Nes tada bus liudna verysad.gif Vis laukiu ir tikiuosi, kad mano savijauta ims staiga ir pasikeis.........
Atsakyti
QUOTE(Dona27 @ 2011 10 14, 11:02)
Dziaugiuosi del to, sekmes tau dideliausios  4u.gif  4u.gif  4u.gif
As dar tam nepasiruosus verysad.gif


šiandien jau nebežinau ar tam pasiruošus esu......vakar atrodo imčiau ir be jokių baimių planuočiau, bet šiandien....vėl visokios mintys lenda, kurios bando atgrąsyti.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(inezzza @ 2011 10 14, 12:53)
šiandien jau nebežinau ar tam pasiruošus esu......vakar atrodo imčiau ir be jokių baimių planuočiau, bet šiandien....vėl visokios mintys lenda, kurios bando atgrąsyti....  verysad.gif

KA CIA BEGALVOT smile.gif imti ir daryti, kai darysi nebegalvosi blush2.gif tik lauksi rezultato ax.gif
man jau 2sav veluoja mmm...3testai padaryti-neigiami...suprask kaip nori doh.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

xiuke laikau kumscius uz teigiama wub.gif wub.gif wub.gif

inezzza ka cia be galvot pritariu xiukei drinks_cheers.gif imi jauti uz ragu biggrin.gif ir viskas ... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Juraciukee @ 2011 10 13, 23:28)
Aciu uz zvakele Tauskute. Jam jau butu siandien 2 menesiukai sueje. Kai pagalvoju koks gudrutis jis jau butu... sirdele suspaudzia cray.gif
Vakar kaip visada nakti negalejau uzmigti, galvojau apie ji, mintyse kalbejau su juo ir vienu momentu pajauciau tokia ramybe, tokia lyg siluma per kuna perejo lyg kas butu prigludes prie manes. Supratau, kad cia mano Raigardukas atskrido mane nuraminti. Taip gera ir ramu buvo su juo... Deja, bet tik akimirkai  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif



Laikykis mergyt console.gif mazai dar laiko tau praejo . Su laiku , su laiku... Bet man tas laikas va 9menesiai, jau 10menuo eina ir skausmas toks pats. Atrodo dar vakar turejau pilvuka, atrodo dar vakar buvau meskute lepeckute ... verysad.gif Su klumpu bet ir vel keliuosi ir einu toliau, asaras nubraukiu ... Tik tas kad zinau nebe esu as tokia kaip anksciau , nebe tokia... verysad.gif stengiuosi sypsotis nors viduje sirdis verkia, tiesiog kaukia, ismokau but atspari kaip sakau smugiams, zodziams negraziems ir t.t. Vis tikiuosi kad gyvenimas man dar nusysypsos , jokios baimes mane ne ima , jokios blogos mintys ne kyla . Noriu pastot , noriu leliuko kaip ir norejau . Bet kol kas rezultatas neigiamas, laukiu su nekantrumu tos dienos kai bus rezultatas teigiamas, kai vel auginsiu pilvuka , vel busiu meskute lepeckute... bet si karta zinau kad griziu namo ant ranku su savo leliuku wub.gif wub.gif wub.gif Baimes neisileidziu pas save . Taip va ir gyvenu laukdama tos dienos , tos dienos dziugos ...
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 10 14, 09:56)
KA CIA BEGALVOT smile.gif imti ir daryti, kai darysi nebegalvosi blush2.gif tik lauksi rezultato ax.gif
man jau 2sav veluoja mmm...3testai padaryti-neigiami...suprask kaip nori doh.gif

o testus vienos firmos dareisi?
Atsakyti
QUOTE(Sladama @ 2011 10 14, 15:24)
o testus vienos firmos dareisi?



Kaip tu laikaisi ? 4u.gif Kaip tavo pilvukas ? nestuke.gif wub.gif Kiek jau laiko nestuke.gif ? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2011 10 13, 19:34)

akwariuma  Malonu susipazinti  mirksiukas.gif  Niu mergyte tavo tikra auksa plauke , grazuole ...  wub.gif  Turbut busima makineke ( kita prasme manikene )  smile.gif  jau taip matosi megsta foto grafuotis ir pozuot  smile.gif
Papildyta:
Zinot merginos, dabar prisiminiau kzaze kaip ji idomu laikosi ?  g.gif  O gal ji ir slapuke  nestuke.gif  g.gif    Seniai cia buvo pas mus ...  g.gif

Aciu uz grazius zodzius.Atspejai, ko jau ko o maivytis tai ji moka.Tik paimu fotoaparata tai ikart minas pradeda statyti.Nu paveiksluotis jai tikrai patinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2011 10 14, 12:10)

Taip va ir gyvenu laukdama tos dienos , tos dienos dziugos ...


Ir busi vel meskute lepeckute nestuke.gif Ir sulauksi, butinai sulauksi savo 2.gif Tikrai tikrai! heart.gif
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2011 10 14, 13:10)
Sveikutes  4u.gif 

xiuke   laikau kumscius uz teigiama  wub.gif  wub.gif  wub.gif 

inezzza  ka cia be galvot pritariu xiukei  drinks_cheers.gif  imi jauti uz ragu  biggrin.gif  ir viskas ...  mirksiukas.gif
Papildyta:
Laikykis mergyt  console.gif  mazai dar laiko tau praejo . Su laiku , su laiku... Bet man tas laikas va 9menesiai,  jau 10menuo eina ir skausmas toks pats. Atrodo dar vakar turejau pilvuka, atrodo dar vakar buvau meskute lepeckute ...  verysad.gif  Su klumpu bet ir vel keliuosi ir einu toliau, asaras nubraukiu ... Tik tas kad zinau nebe esu as tokia kaip anksciau , nebe tokia...  verysad.gif  stengiuosi sypsotis nors viduje sirdis verkia, tiesiog kaukia, ismokau but atspari kaip sakau smugiams, zodziams negraziems ir t.t. Vis tikiuosi kad gyvenimas man dar nusysypsos , jokios baimes mane ne ima , jokios blogos mintys ne kyla . Noriu pastot , noriu leliuko kaip ir norejau . Bet kol kas rezultatas neigiamas, laukiu su nekantrumu tos dienos kai bus rezultatas teigiamas, kai vel auginsiu pilvuka , vel busiu meskute lepeckute... bet si karta zinau kad griziu namo ant ranku su savo leliuku  wub.gif  wub.gif  wub.gif  Baimes neisileidziu pas save . Taip va ir gyvenu laukdama tos dienos , tos dienos dziugos ...

Lauk ir tikekis, tikrai ateis ta diena kai tu myluosi ant ranku savo kudikeli soske.gif
As buvau nusipiekusi ovuliacijos testus turbut kokius 6 (dar vienas namie jau nereikalingas yra),pasidarai ryte testa ir zinai ar vaisinga si diena ar ne.As tai tik taip dariau, kai norejau pastoti. biggrin.gif Man padejo nestuke.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti