Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamų svetainė

QUOTE(ievoole @ 2011 10 13, 10:49)
išdavikė, nes atėjau tik tada kada man blogai, o kai džiaugiuosi savo nėštumu net kojos čia nekeliu..  verysad.gif


na va kaip faina wub.gif legvo tau nešiojimo ir didelis mūsų palaikimas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kumpiene @ 2011 10 12, 20:39)
Laba vakara

LAiram tavo lelyte  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Norinciom tapti  nestuke.gif siulau nert i tai visa galva... negalvot kas bus ko nebus... nes kuo daugiau galvosit tuo daugiau bijosit... na negalima taip... gal supyksit ant manes... bet keliom sutikos tai tikrai i viena viena ispirciau... nes tikrai matau, kad reikia...  ax.gif taip kad maziau galvojam daugiau dirbam ta linkme.... jei as buciau daug galvojus tai dabar savo paneles tikrai netureciau...

Tiesa pasakius as ir dabar labai noreciau  nestuke.gif bet... kadangi daug galvoju o dar gydytojo rekomendacija  doh.gif tai vat as uz jumi galvoju o jus dirbat ta linkme  4u.gif


jau tikrai turėjai omenyje mane lotuliukas.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif
Lairam, kokia gražutė tavo mergytė wub.gif Ale kaip gražiai tas kombenzonas atrodo.
QUOTE(inezzza @ 2011 10 11, 15:20)
nepykit už tokias liūdnas mintis

console.gif

Viltie, kaip tu laikais?

QUOTE(kumpiene @ 2011 10 12, 20:39)
Norinciom tapti  nestuke.gif siulau nert i tai visa galva... negalvot kas bus ko nebus... nes kuo daugiau galvosit tuo daugiau bijosit... na negalima taip... gal supyksit ant manes... bet keliom sutikos tai tikrai i viena viena ispirciau... nes tikrai matau, kad reikia...  taip kad maziau galvojam daugiau dirbam ta linkme.... jei as buciau daug galvojus tai dabar savo paneles tikrai netureciau...

Tiesa pasakius as ir dabar labai noreciau  nestuke.gif bet... kadangi daug galvoju o dar gydytojo rekomendacija  tai vat as uz jumi galvoju o jus dirbat ta linkme 

thumbup.gif

QUOTE(rencė @ 2011 10 12, 22:50)
Tikiuosi, kad ir aš kažkada galėsiu pranešti tokią žinią.

rence, tik nelauk kaip aš 9 metų biggrin.gif Patikėk pabandyt vėl pastot tikrai verta 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Juraciukee @ 2011 10 12, 23:45)
Dieve, Dieve kad tik viskas butu gerai... Juk as neisduodu savo sunelio?

Šaunu kad pavyko vyrą įkalbėt thumbup.gif Neišduodi tu savo sūnelio, nes jis visada bus tavo širdelėje ir mintyse. Patikėk, savo angeliukų neįmanoma pamiršt...

QUOTE(inezzza @ 2011 10 13, 08:19)
gal pakliūsim į tą gerąjį 50 proc. .................

inezza, iš visos širdies to tau linkiu 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(ievoole @ 2011 10 13, 10:17)
Ąžuolui šiandien būtų vieneri visą naktį beveik praverkiau, šiandien turėjau organizuoti nuostabią šventę, o ne verkti ir liūdėti

ievoole, stipriai tave apkabinu....... ir degu žvakutę Ąžuoliukui tyliojo gimtadienio dieną...... user posted image

QUOTE(ievoole @ 2011 10 13, 10:49)
išdavikė, nes atėjau tik tada kada man blogai, o kai džiaugiuosi savo nėštumu net kojos čia nekeliu.. 

ievoole, nesijausk kalta, daryk taip kaip liepia tavo širdis 4u.gif Tau dabar reikia tik teigiamų emocijų.
Atsakyti
Ievut, Jis visada bus šalia... Patikėk, ir šiandien Jis tau šlama medžių lapuose, ir saulėkaitoj žaidžia... patikėk... Tikėk net tuo, kad kai beeinant gatve krintantis lapas tau veidą palies - ne lapas tai bus... tai Jis tave švelniai pabučiuos...

O pirmieji gimtadieniai žvėriškai skaudūs, smaugiantys......... Aš tą dieną kabinete užsirakinau ir kriokiau.... neištversiu, rodės...

Paskui, su metais, priimu tai kaip būtinybę..

Tiesiog suvoki, kad gimtadienis būna ir liūdnas...

Galėčiau - apkabinčiau.
Atsakyti
QUOTE(Bona -pari @ 2011 10 13, 11:28)
na va kaip faina  wub.gif legvo tau nešiojimo ir didelis mūsų palaikimas 4u.gif
Papildyta:
jau tikrai turėjai omenyje mane lotuliukas.gif

Na tai ir tau galioja biggrin.gif Baik čia daug svarstyt ir užiimk pagaliau kryptinga veikla tikslui nestuke.gif pasiekti 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos...visas nestuke.gif sveikinu...visoms kam liūdna lai nusišypso rudeninė saulytė ir pragiedrėja šiomis dienomis...degu žvakutę Ąžuoliukui...
Žvelsa klausei kaip laikausi...ogi po biskį į priekį einam, kariaujam, ožiuojamės lipam, burbuliuojam šnekam ir mokinamės ant puodo reikalus daryt...taip tai kol sesės nėra tai auginu auksą o ne vaiką, bet kai sesė pareina iš darželio oi tada būna kad noorisi užsikimšt ausis nuo spiegimų ba būgneliai gali iššokt... biggrin.gif taip esam nedidelės, kaip ir Ugnė, bus manikenkos... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žvelsa @ 2011 10 13, 11:36)
Na tai ir tau galioja  biggrin.gif  Baik čia daug svarstyt ir užiimk pagaliau kryptinga veikla tikslui  nestuke.gif pasiekti  4u.gif  4u.gif  4u.gif


baik čia pasiutele lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viltis* @ 2011 10 13, 11:44)
Žvelsa klausei kaip laikausi...ogi po biskį į priekį einam, kariaujam, ožiuojamės lipam, burbuliuojam šnekam ir mokinamės ant puodo reikalus daryt...taip tai kol sesės nėra tai auginu auksą o ne vaiką, bet kai sesė pareina iš darželio oi tada būna kad noorisi užsikimšt ausis nuo spiegimų ba būgneliai gali iššokt... biggrin.gif taip esam nedidelės, kaip ir Ugnė, bus manikenkos... biggrin.gif

Šaunu, kad gerai augat, nesergat thumbup.gif 4u.gif Linksma pas tave Viltie su dviem merginom biggrin.gif

QUOTE(Bona -pari @ 2011 10 13, 11:50)
baik čia pasiutele lotuliukas.gif

Nada, Fedia, nada biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žvelsa @ 2011 10 13, 11:58)
Šaunu, kad gerai augat, nesergat  thumbup.gif  4u.gif Linksma pas tave Viltie su dviem merginom  biggrin.gif
Nada, Fedia, nada  biggrin.gif

oi patikėk kaip linksma būna...o ypač kai didesnioji ožius rodo... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ievoole @ 2011 10 13, 09:49)
išdavikė, nes atėjau tik tada kada man blogai, o kai džiaugiuosi savo nėštumu net kojos čia nekeliu..  verysad.gif

Tavo angeliukui zvakute
O tau gero ir lengvo nesiojimo
Atsakyti
Leidimas beveik 100 proc. gautas lotuliukas.gif belieka atsikratyti baimių ir tikėtis stebuklo doh.gif verysad.gif o tai sunkiausia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(inezzza @ 2011 10 13, 14:57)
Leidimas beveik 100 proc. gautas  lotuliukas.gif belieka atsikratyti baimių ir tikėtis stebuklo  doh.gif  verysad.gif o tai sunkiausia  doh.gif


smagu girdet, kad leidimas gautas thumbup.gif varykit visas baimes lauk ir pirmyn, gal kaledos atnes stebukla, kaip ir mum atnese mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ievoole @ 2011 10 13, 10:49)
išdavikė, nes atėjau tik tada kada man blogai, o kai džiaugiuosi savo nėštumu net kojos čia nekeliu..  verysad.gif

Nenori ir nesilankyk... tau reik geru emociju... kai bus sunku uzeisi... paguosim... zvakute tyavo angeliukui...

QUOTE(Bona -pari @ 2011 10 13, 11:28)
jau tikrai turėjai omenyje mane lotuliukas.gif


Tu pirmna eilei lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(žvelsa @ 2011 10 13, 11:58)
Nada, Fedia, nada  biggrin.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(inezzza @ 2011 10 13, 13:57)
Leidimas beveik 100 proc. gautas  lotuliukas.gif belieka atsikratyti baimių ir tikėtis stebuklo  doh.gif  verysad.gif o tai sunkiausia  doh.gif

thumbup.gif thumbup.gif Atvaziuok pas mane ispirsiu... blush2.gif


Va taip pasitinkam broli griztanti is mokyklos
user posted image
Atsakyti