Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamų svetainė

QUOTE(lairam @ 2011 10 12, 17:18)
Diskutuojat, matau, apie pastojimą. Aš pastojau +- 4 mėn. po buvusio gimdymo ir po 3 mm ciklo.

As is po 5mm ciklo smile.gif


Akwariuma malonu susipazinti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sladama: 12 spalio 2011 - 19:33
Laba vakara

LAiram tavo lelyte wub.gif wub.gif wub.gif

Norinciom tapti nestuke.gif siulau nert i tai visa galva... negalvot kas bus ko nebus... nes kuo daugiau galvosit tuo daugiau bijosit... na negalima taip... gal supyksit ant manes... bet keliom sutikos tai tikrai i viena viena ispirciau... nes tikrai matau, kad reikia... ax.gif taip kad maziau galvojam daugiau dirbam ta linkme.... jei as buciau daug galvojus tai dabar savo paneles tikrai netureciau...

Tiesa pasakius as ir dabar labai noreciau nestuke.gif bet... kadangi daug galvoju o dar gydytojo rekomendacija doh.gif tai vat as uz jumi galvoju o jus dirbat ta linkme 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 10 10, 18:53)
Slapukauja gal rencius* arbe rence smile.gif

Sveikos, retai beužsuku blush2.gif vis darbai, mokslai spaudžia... Tik norėjau prisiduoti, kad toji slapukė tikrai ne aš, nors labai norėčiau blush2.gif
Labai džiaugiuosi už naujas nėštukes 4u.gif
Tikiuosi, kad ir aš kažkada galėsiu pranešti tokią žinią.
Atsakyti
QUOTE(kumpiene @ 2011 10 12, 18:39)


Norinciom tapti  nestuke.gif siulau nert i tai visa galva... negalvot kas bus ko nebus... nes kuo daugiau galvosit tuo daugiau bijosit... na negalima taip... gal supyksit ant manes... bet keliom sutikos tai tikrai i viena viena ispirciau... nes tikrai matau, kad reikia...  ax.gif taip kad maziau galvojam daugiau dirbam ta linkme.... jei as buciau daug galvojus tai dabar savo paneles tikrai netureciau...



Puikiai suskelei, Kumpiene! thumbup.gif

O man pavyko ikalbeti savo branguji! Pasidarysiu tyrimus visus imanomus ir bandysim! Kaip Kumpiene ir pasake reik nert i tai visa galva, o paskui uzsibijosim, o kai bijai kazko bac ir nutinka kokia blogybe. Kad tik tyrimai butu geri... o po gimdymo niekas cia UK normaliai ir neapziurejo, paspaude pilva po 6 savaiciu ir tiek ziniu...
Dieve, Dieve kad tik viskas butu gerai... Juk as neisduodu savo sunelio? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kumpiene @ 2011 10 12, 20:39)
Norinciom tapti  nestuke.gif siulau nert i tai visa galva... negalvot kas bus ko nebus... nes kuo daugiau galvosit tuo daugiau bijosit... na negalima taip... gal supyksit ant manes... bet keliom sutikos tai tikrai i viena viena ispirciau... nes tikrai matau, kad reikia...  ax.gif taip kad maziau galvojam daugiau dirbam ta linkme.... jei as buciau daug galvojus tai dabar savo paneles tikrai netureciau...

Tiesa pasakius as ir dabar labai noreciau  nestuke.gif bet... kadangi daug galvoju o dar gydytojo rekomendacija  doh.gif tai vat as uz jumi galvoju o jus dirbat ta linkme  4u.gif


thumbup.gif
perskaičiau tavo žodžius ir suvokiau, kad tavo lūpomis kalba tiesa mirksiukas.gif kuo daugiau imu vadovautis protu, tuo daugiau atsiranda baimių doh.gif šiandien lekiu pas gydytoją ir tikiuosi iš jos gauti leidimą blush2.gif ax.gif aišku, kadangi turiu nuojauta ir nusiskundimų, leidimo gali tekti palaukti doh.gif verysad.gif dar teks išsigydyti nelemtą slogą doh.gif ir bandysim laukt kalėdinio stebuklo blush2.gif o visa kita - kaip Dievulis lems...............gal pakliūsim į tą gerąjį 50 proc. .................
Atsakyti
Laba,


Kumpiene saunuole kad sudejai visus taskus ant "i" thumbup.gif
As irgi taip manau, kad nera ko laukti(tik vyro man) biggrin.gif ir reik judinti ledus, nes kitaip juk praeis daugiau laiko, grausim save kodel nepabandem doh.gif Tad visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif , kad viskas sektusi kaip sviestu patepta biggrin.gif Ziurek dar kol vyro sulauksiu ir paciam gale eiles busiu g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2011 10 13, 08:16)
Laba,
Kumpiene saunuole kad sudejai visus taskus ant "i" thumbup.gif
As irgi taip manau, kad nera ko laukti(tik vyro man) biggrin.gif  ir reik judinti ledus, nes kitaip juk praeis daugiau laiko, grausim save kodel nepabandem doh.gif Tad visoms 4u.gif  4u.gif  4u.gif , kad viskas sektusi kaip sviestu patepta biggrin.gif Ziurek dar kol vyro sulauksiu ir paciam gale eiles busiu g.gif  biggrin.gif

na nepergyvenk smile.gif sulauksi, va man dar tyrimai reikia kartoti tai jauciu man ilgiau uztruks, nes dar vyras neitikintas, nes viska sakiau issitirsiu o tada jau jauti uz ragu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kumpiene @ 2011 10 12, 18:39)
Laba vakara

LAiram tavo lelyte  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Norinciom tapti  nestuke.gif siulau nert i tai visa galva... negalvot kas bus ko nebus... nes kuo daugiau galvosit tuo daugiau bijosit... na negalima taip... gal supyksit ant manes... bet keliom sutikos tai tikrai i viena viena ispirciau... nes tikrai matau, kad reikia...  ax.gif taip kad maziau galvojam daugiau dirbam ta linkme.... jei as buciau daug galvojus tai dabar savo paneles tikrai netureciau...

Tiesa pasakius as ir dabar labai noreciau  nestuke.gif bet... kadangi daug galvoju o dar gydytojo rekomendacija  doh.gif tai vat as uz jumi galvoju o jus dirbat ta linkme  4u.gif

drinks_cheers.gif tiesiai sviesiai. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2011 10 12, 10:12)
Labas rytas, niūrios čia nuotaikėlės  verysad.gif . Pabandysim kiek praskaidrinti  4u.gif . Turiu draugę, kuri iš vilnos velia. Suvėlė vilnonį kombinezoniuką. Mano pūpa pabuvo už modeliuką, kad klientė patikėtų, kad vaikas ten tikrai telpa  biggrin.gif

Geros visoms prasidedančios dienelės  4u.gif


Kokia graži mergytė wub.gif wub.gif wub.gif

O jau kombinezono originalumas, prašysiu ir aš tavo draugės blush2.gif

Atėjau pas Jus tik man sunkią dieną.. kokia aš išdavikė verysad.gif
Ąžuolui šiandien būtų vieneri wub.gif visą naktį beveik praverkiau, šiandien turėjau organizuoti nuostabią šventę, o ne verkti ir liūdėti cray.gif

Atsakyti
QUOTE(ievoole @ 2011 10 13, 10:17)
Kokia graži mergytė wub.gif  wub.gif  wub.gif

O jau kombinezono originalumas, prašysiu ir aš tavo draugės blush2.gif

Atėjau pas Jus tik man sunkią dieną.. kokia aš išdavikė verysad.gif
Ąžuolui šiandien būtų vieneri wub.gif visą naktį beveik praverkiau, šiandien turėjau organizuoti nuostabią šventę, o ne verkti ir liūdėti cray.gif


console.gif
žvakutė tavo angelėliui..........
Atsakyti
QUOTE(ievoole @ 2011 10 13, 11:17)
Kokia graži mergytė wub.gif  wub.gif  wub.gif

O jau kombinezono originalumas, prašysiu ir aš tavo draugės blush2.gif

Atėjau pas Jus tik man sunkią dieną.. kokia aš išdavikė verysad.gif
Ąžuolui šiandien būtų vieneri wub.gif visą naktį beveik praverkiau, šiandien turėjau organizuoti nuostabią šventę, o ne verkti ir liūdėti cray.gif

Ievute, buk stipri...negali dabar save nuteikti blogom mintim, kad ir kaip bebutu sunku... verysad.gif ir kodel isdavike? nebegalim mes savo Angelu gimtadieniu svesti linksmai, nebegalim su balionais , tortais ir zaislais, bet galim aplankyti kapuose, ten uzdegti zvakute...namie suvalgyti torto mirksiukas.gif ...laikykis...
Atsakyti
išdavikė, nes atėjau tik tada kada man blogai, o kai džiaugiuosi savo nėštumu net kojos čia nekeliu.. verysad.gif
Atsakyti