Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamų svetainė

QUOTE(monikam @ 2011 10 12, 12:28)
Sveikutes  4u.gif
Taigi galima kakleli uzverzti iki pat gimdymo, kad jis neatsidarytu  ax.gif Cia tai Airijoj uzdeda zieda ant kaklelio, man siule kai buvau 14 savaiciu, bet pas mane ne ta priezastis buvo, as nepersileidau, o suneliui sustojo sirdute  verysad.gif  Tai daktarai nusprende nedet to ziedo. Linkiu nenuleist ranku ir gaudyt gandiukus  mirksiukas.gif
Lairam koks grozis  wub.gif

ruta bern malonu susipazinti  4u.gif


Zinok Lietuvoje, Kauno klinikose, sake nerekomenduojama, ypac tais atvejais, kai nezinoma kaklelio atsidarymo priezastis. Kitais, tai labai padeda. Zinok visdar bijau gaudyt tuos gandrus, nors pirmagymis vis praso sesytes rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(xiuke @ 2011 10 12, 14:37)
bet matau turit ir suneli, tai kaip su juo buvo kai  nestuke.gif

Su pirmuoju viskas buvo super thumbup.gif Net negalejau pagalvoti, kad kazkada bus tokios bedos...Pats nestumas buvo super lengvas, jokio pykinimo, jokiu smulkiu bedeliu. O ir gimdymas, kaip pirmojo vaiko buvo greitas ir sekmingas. Pasak Abraicio....tai galejo buti pirmojo gimdymo trauma. Pvz. negerai suauges kaklelio raumuo ar kazkas panasaus....
Bet cia tik spejimai, nes visi daryti kraujo tyrimai yra geri. unsure.gif
Atsakyti
vau koks grazus modeliukas wub.gif Tokiu prisiziurejus ir paciai kito uzsinori, bet kad fabrikiukas sustojes jau biggrin.gif
Atsakyti
sveikos
Lairam tavo turtas wub.gif ir rubeliai labai grazus smile.gif
Atsakyti
Lairam - kookia grazuole princese! O jau rubeliu grazumas! Mano sese savo vaikams kartas nuo karto nuvelia kokia silta ir svelnia liemene ar sliures. Tikrai super daiktas tas rubeliu velimas is vilnos thumbup.gif As tavo vietoj nebeatiduociau draugei sito kombinezoniuko, bais jau tinka tavo pupai! nail.gif

Pastebejau, kad pastojai kazkur 3 men. po sunelio netekties. Ar gydytojai nepriestaravo kad taip greitai? As jau pradedu galvoti kad reikia pradet bandyt, nors visi ir plauna smegenis kad min. puse metu reikia palaukt... Bet juk visa tai gali nusitesti kokiems 2 metams su visais tais palaukimais, kol pastosi, kol isnesiosi... O rankos taip ir iesko vaikeli apglebt... cray.gif Kuo toliau tuo sunkiau, kuo toliau tuo labiau smegenine suvokia kad nebera ka apkabint, o tos rankos vis tiek iesko ir iesko, kiekiena diena, kiekviena minute savo... 2.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Juraciukee @ 2011 10 12, 18:43)
Lairam - kookia grazuole princese! O jau rubeliu grazumas! Mano sese savo vaikams kartas nuo karto nuvelia kokia silta ir svelnia liemene ar sliures. Tikrai super daiktas tas rubeliu velimas is vilnos thumbup.gif As tavo vietoj nebeatiduociau draugei sito kombinezoniuko, bais jau tinka tavo pupai!  nail.gif

Pastebejau, kad pastojai kazkur 3 men. po sunelio netekties. Ar gydytojai nepriestaravo kad taip greitai? As jau pradedu galvoti kad reikia pradet bandyt, nors visi ir plauna smegenis kad min. puse metu reikia palaukt... Bet juk visa tai gali nusitesti kokiems 2 metams su visais tais palaukimais, kol pastosi, kol isnesiosi... O rankos taip ir iesko vaikeli apglebt...  cray.gif Kuo toliau tuo sunkiau, kuo toliau tuo labiau smegenine suvokia kad nebera ka apkabint, o tos rankos vis tiek iesko ir iesko, kiekiena diena, kiekviena minute savo...  2.gif  cray.gif



console.gif laikykis mergyt. Mano nuomuone , kad bandyk ir nera ko laukt nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Juraciukee @ 2011 10 12, 18:43)
Pastebejau, kad pastojai kazkur 3 men. po sunelio netekties. Ar gydytojai nepriestaravo kad taip greitai? As jau pradedu galvoti kad reikia pradet bandyt, nors visi ir plauna smegenis kad min. puse metu reikia palaukt... Bet juk visa tai gali nusitesti kokiems 2 metams su visais tais palaukimais, kol pastosi, kol isnesiosi... O rankos taip ir iesko vaikeli apglebt...  cray.gif Kuo toliau tuo sunkiau, kuo toliau tuo labiau smegenine suvokia kad nebera ka apkabint, o tos rankos vis tiek iesko ir iesko, kiekiena diena, kiekviena minute savo...  2.gif  cray.gif


mes tai pastojom po 4 men po netekties ir niekas nepriestaravo, gryzus i Lt pasidariau visus tyrimus ir gavau leidima, nors jau buvom pradeje be leidimo blush2.gif svarbu paciai but pasiruosus moraliskai ir kad gimda jau butu susitvarkius mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monikam: 12 spalio 2011 - 17:21
QUOTE(monikam @ 2011 10 12, 18:49)
mes tai pastojom po 4 men po netekties ir niekas nepriestaravo, gryzus i Lt pasidariau visus tyrimus ir gavau leidima, nors jau buvom pradeje be leidimo  blush2.gif  svarbu pacia but pasiruosus moraliskai ir kad gimda jau butu susitvarkius  mirksiukas.gif



drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Juraciukee @ 2011 10 12, 18:43)

Pastebejau, kad pastojai kazkur 3 men. po sunelio netekties. Ar gydytojai nepriestaravo kad taip greitai? As jau pradedu galvoti kad reikia pradet bandyt, nors visi ir plauna smegenis kad min. puse metu reikia palaukt... Bet juk visa tai gali nusitesti kokiems 2 metams su visais tais palaukimais, kol pastosi, kol isnesiosi... O rankos taip ir iesko vaikeli apglebt...  cray.gif Kuo toliau tuo sunkiau, kuo toliau tuo labiau smegenine suvokia kad nebera ka apkabint, o tos rankos vis tiek iesko ir iesko, kiekiena diena, kiekviena minute savo...  2.gif  cray.gif

realiai, taitikrai saunuole Monikam ir Lairam , Tanler, kad nepabijojo, pastojo... nestuke.gif 4u.gif
va as savo situacija ziuriu, jau praejo virs metu....nesitiki tikrai zinokit...bet pagal kalendoriu juk jau virs metu...o dar kolpastosi, kol isnesiosi...vel 2metai, zodziu doh.gif
Papildyta:
QUOTE(akwariuma @ 2011 10 12, 18:13)
vau koks grazus modeliukas wub.gif Tokiu prisiziurejus ir paciai kito uzsinori, bet kad fabrikiukas sustojes jau biggrin.gif

kodel sustojes? savo noru ar ne? mirksiukas.gif
Atsakyti
Jusu zodziai mane ramina, mergytes. Tik kaip saviski ikalbeti? Jis grieztai pasake kad puse metu reiks palaukt. Bijo dabar jis labai. Pasake, kad daugiau sitoj svetimoj saly jokie daktarai prie mano pilvuko ir vaikiuko daugiau nebesilies. Pati paniskai bijau, ypac suzinojus kitu mamyciu istorijas fear.gif , bet noras vel supti mazyli daug didesnis, noras vel jausti jo judesius pilvely, is pradziu svelnius kaip drugelio virpejimas, veliau toookius kad net sokteli , noras vel buti mama soske.gif
Reiks imtis drastisku itikinejimo priemoniu gun_bandana.gif Gal nugirdyti? g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 10 12, 17:18)


kodel sustojes? savo noru ar ne? mirksiukas.gif


savo savo noru biggrin.gif
as tai pastojau po 3 men, ir daktare nieko nesake, tik pasijuoke, kad taip greit viskas ivyko.
Atsakyti
Vienos ašaros skirtos džiaugsmui, kitos skausmui.Pirmosios gaivina, antrosios degina.
Karlas Bini verysad.gif

Iš kančios tveriami pasauliai - ir nei vaikas, nei žvaigždė nėra gimę be skausmo.
Oskaras Vaildas
Katės gudresnės negu šunys. Niekaip neįtikinsite aštuonių kačių tempti per sniegą rogučių.
Jeff Valdez
Atsakyti
QUOTE(Juraciukee @ 2011 10 12, 17:43)
Lairam - kookia grazuole princese! O jau rubeliu grazumas! Mano sese savo vaikams kartas nuo karto nuvelia kokia silta ir svelnia liemene ar sliures. Tikrai super daiktas tas rubeliu velimas is vilnos thumbup.gif As tavo vietoj nebeatiduociau draugei sito kombinezoniuko, bais jau tinka tavo pupai!  nail.gif




Labas vakariukas, ačiū visoms už pagyras mano princesei ir draugės veltinukui 4u.gif . Kombinezoniukas šiandien jau iškeliavo į JAV. Mano uogelė sėkmingai papozavo ir amerikonus įtikino, kad lelius tikrai telpa biggrin.gif . Sau tokio gal ir norėčiau, bet per brangu man jis blush2.gif .

Diskutuojat, matau, apie pastojimą. Aš pastojau +- 4 mėn. po buvusio gimdymo ir po 3 mm ciklo. Dabar džiaugiuosi, kad tada daug negalvojau ir neanalizavau, nes man kuo toliau, tuo baisiau buvo doh.gif . Gal, jeigu ne tada iš karto, tai ir dabar dar nieko nebūtų, nes mano baimės laikui bėgant tik didėjo.
Atsakyti