Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamų svetainė

QUOTE(inezzza @ 2011 10 11, 21:09)
o kodel tau kyla tokiu dviprasmisku dvejoniu?  blush2.gif  ax.gif

Mano pupa buvo su tokia organizmo sandara, kad medikai visiskai nieko optimistisko negalejo pasakyt. Maksimumas, ka zadejo - vos 1 menuo gyvenimo arba visiskas nesivystymas tiek protiskai, tiek fiziskai. Genetikai sitoje vietoje nieko nerado - normalus moteriskas kario tipas... Tad jums pasakytas 50:50 lygiai toks pat, kaip ir musu... Niekas negali garantuoti, kad sekanti karta viskas bus gerai. Tiesiog busiu atidziau stebima sekancio nestumo metu. Fiziskai ner prie ko kabintis, o rezultatas - danguje ziba ir manoji zvaigzdute verysad.gif O baimes akys placiai atmerktos visus tuos metus....
Atsakyti
QUOTE(jjurgite @ 2011 10 11, 23:31)
Fiziskai ner prie ko kabintis, o rezultatas - danguje ziba ir manoji zvaigzdute  verysad.gif O baimes akys placiai atmerktos visus tuos metus....

tuos 5 metelius auginai Dukryte, Ja rupinaisi, gal ir nelabai buvo kada pagalvoti apie kita leliuka, o dabar kaip?ar turit minciu ir vilciu?

kartais pagalvoju, kad daug moteru po kazkokiu nelaimiu nebesiryzta pastoti...nors ir galetu...ir viskas butu gerai...
nu bet as gal kvailai paklausiu, bet negi nebuna netyciuku vaikiuku, juk turetu buti, juk buna kad ir labai besisaugant aplanko gandriukai ax.gif
Atsakyti
Labas rytas, niūrios čia nuotaikėlės verysad.gif . Pabandysim kiek praskaidrinti 4u.gif . Turiu draugę, kuri iš vilnos velia. Suvėlė vilnonį kombinezoniuką. Mano pūpa pabuvo už modeliuką, kad klientė patikėtų, kad vaikas ten tikrai telpa biggrin.gif

user posted image

user posted image

Geros visoms prasidedančios dienelės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inezzza @ 2011 10 11, 15:40)
Dona27, labai negražu, bet kokia buvo tavo angelėlio netekties priežastis?  blush2.gif
Mane tai drasko į dvi puses mano norai  verysad.gif iš vienos pusės noriu kaip galima greičiau vėl išvyst II, tačiau kita pusė sako, kad nebūti egoistams ir jei jau taip lemta, tai gyventi dviese, nes rizikuojam savo džiaugsmelio gyevnimu...ir taip kasdien keliuos ir einu miegot plėšoma viduje  verysad.gif
ta viena pusė, kuri sako, kad bandykit, nes gyvenime tenka ir rizikuoti vardan laimės, turbūt remiasi jausmai...o toji kita, tai vadovaujasi protu...o kuom vadovautis man..........................................  verysad.gif

Labutis rytelis mergaites 4u.gif

Inezzza, mano mergyte gime neisnesiota, 25sav, labai graziai augo, stiprejo, netgi buvom paleisti namo... Tik staiga viena nakti, pastebejau kad ji labai vangi, staigiai nuvaziave i klinikas, suzinojome kad kraujyje rado kazkokia bakterija. Tik po gero pusdienio pasake, kad tai streptokoko B sukeltas kraujo uzkretimas. Per para komplikavosi i miningita.... cry.gif Taigi taip staigiai ir netiketai mes jos neteko.....dar dabar patiketi negaliu, kad gyvenimas per pusantros paros taip gali pasikeisti verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(lairam @ 2011 10 12, 08:12)
Labas rytas, niūrios čia nuotaikėlės  verysad.gif . Pabandysim kiek praskaidrinti  4u.gif . Turiu draugę, kuri iš vilnos velia. Suvėlė vilnonį kombinezoniuką. Mano pūpa pabuvo už modeliuką, kad klientė patikėtų, kad vaikas ten tikrai telpa  biggrin.gif

user posted image

user posted image

Geros visoms prasidedančios dienelės  4u.gif

wub.gif
Atsakyti
Lairam Tavo Sofija kokia wub.gif mazoji tai man panasi i savo vyresnyji broli smile.gif

o drauges rubelis thumbup.gif siltas turbut...taipir neismokau velt rubu, nebent kokius karolius susivelciau... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2011 10 12, 09:12)
Labas rytas, niūrios čia nuotaikėlės  verysad.gif . Pabandysim kiek praskaidrinti  4u.gif . Turiu draugę, kuri iš vilnos velia. Suvėlė vilnonį kombinezoniuką. Mano pūpa pabuvo už modeliuką, kad klientė patikėtų, kad vaikas ten tikrai telpa  biggrin.gif

user posted image

user posted image

Geros visoms prasidedančios dienelės  4u.gif

jetus koks grožis ir veltinio, bet svarbiausiai modeliukės... wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Sveikos...
Atsakyti
QUOTE(jjurgite @ 2011 10 11, 22:31)
Mano pupa buvo su tokia organizmo sandara, kad medikai visiskai nieko optimistisko negalejo pasakyt. Maksimumas, ka zadejo - vos 1 menuo gyvenimo arba visiskas nesivystymas tiek protiskai, tiek fiziskai.  Genetikai sitoje vietoje nieko nerado - normalus moteriskas kario tipas... Tad jums pasakytas 50:50 lygiai toks pat, kaip ir musu... Niekas negali garantuoti, kad sekanti karta viskas bus gerai. Tiesiog busiu atidziau stebima sekancio nestumo metu. Fiziskai ner prie ko kabintis, o rezultatas - danguje ziba ir manoji zvaigzdute  verysad.gif O baimes akys placiai atmerktos visus tuos metus....


O jūs su vyru kraujo kariotipus irgi darėtės? blush2.gif man baisu, kad mums tai jau antras kartas, nors, kita vertus, genetike lyg ir bande atsieti pirmąjį atvejį nuo antrojo, nes pirmuoju atveju jokių apsigimimų nebuvo.....

QUOTE(Dona27 @ 2011 10 12, 09:30)
Labutis rytelis mergaites  4u.gif
Inezzza, mano mergyte gime neisnesiota, 25sav, labai graziai augo, stiprejo, netgi buvom paleisti namo... Tik staiga viena nakti, pastebejau kad ji labai vangi, staigiai nuvaziave i klinikas, suzinojome kad kraujyje rado kazkokia bakterija. Tik po gero pusdienio pasake, kad tai streptokoko B sukeltas kraujo uzkretimas. Per para komplikavosi i miningita.... cry.gif Taigi taip staigiai ir netiketai mes jos neteko.....dar dabar  patiketi negaliu, kad gyvenimas per pusantros paros taip gali pasikeisti verysad.gif


o kodėl tu sakei, kad tau gydytojas sakė, kad ir sekantį kartą bus tas pats, kai leliukas pradės augti? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(divėja @ 2011 10 11, 11:39)
Ruta bern,duodu trečią TAIP. ir išsiunčiau prisijungimo duomenis 4u.gif
LAukiam pasirodant mirksiukas.gif


aciu uz prisijungimus, idejau savo foto albumelyje smile.gif
QUOTE(lairam @ 2011 10 12, 08:12)
Labas rytas, niūrios čia nuotaikėlės  verysad.gif . Pabandysim kiek praskaidrinti  4u.gif . Turiu draugę, kuri iš vilnos velia. Suvėlė vilnonį kombinezoniuką. Mano pūpa pabuvo už modeliuką, kad klientė patikėtų, kad vaikas ten tikrai telpa  biggrin.gif

user posted image

user posted image

Geros visoms prasidedančios dienelės  4u.gif

jetau koks grozis wub.gif as ir tokio labai labai noriu ax.gif blush2.gif tikiuosi kad iseis susitvarkyt sveikatyte ir neuzilgo busiu nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(inezzza @ 2011 10 12, 09:28)
O jūs su vyru kraujo kariotipus irgi darėtės?  blush2.gif man baisu, kad mums tai jau antras kartas, nors, kita vertus, genetike lyg ir bande atsieti pirmąjį atvejį nuo antrojo, nes pirmuoju atveju jokių apsigimimų nebuvo.....
o kodėl tu sakei, kad tau gydytojas sakė, kad ir sekantį kartą bus tas pats, kai leliukas pradės augti?  ax.gif  blush2.gif

Todel, kad ji gime anksciau del kaklelio atsidarymo. Jis tiesiog is niekur nieko nuo vienos apziuros iki kitos atsidare 4cm. Taip greiciausiai bus ir sekanti karta verysad.gif
Todel susigyventi su tuo turbut neiseis niekada.....bijau net pagalvoti. Nebent...kaip kazkuri sake, butu NETYCIUKAS thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

QUOTE(Dona27 @ 2011 10 12, 13:48)
Todel, kad ji gime anksciau del kaklelio atsidarymo. Jis tiesiog is niekur nieko nuo vienos apziuros iki kitos atsidare 4cm. Taip greiciausiai bus ir sekanti karta  verysad.gif
Todel susigyventi su tuo turbut neiseis niekada.....bijau net pagalvoti. Nebent...kaip kazkuri sake, butu NETYCIUKAS thumbup.gif


Taigi galima kakleli uzverzti iki pat gimdymo, kad jis neatsidarytu ax.gif Cia tai Airijoj uzdeda zieda ant kaklelio, man siule kai buvau 14 savaiciu, bet pas mane ne ta priezastis buvo, as nepersileidau, o suneliui sustojo sirdute verysad.gif Tai daktarai nusprende nedet to ziedo. Linkiu nenuleist ranku ir gaudyt gandiukus mirksiukas.gif


Lairam koks grozis wub.gif

ruta bern malonu susipazinti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monikam: 12 spalio 2011 - 12:30
QUOTE(Dona27 @ 2011 10 12, 13:48)
Todel, kad ji gime anksciau del kaklelio atsidarymo. Jis tiesiog is niekur nieko nuo vienos apziuros iki kitos atsidare 4cm. Taip greiciausiai bus ir sekanti karta  verysad.gif
Todel susigyventi su tuo turbut neiseis niekada.....bijau net pagalvoti. Nebent...kaip kazkuri sake, butu NETYCIUKAS thumbup.gif

bet matau turit ir suneli, tai kaip su juo buvo kai nestuke.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif

Lairam koks grozis wub.gif

ruta_bern malonu susipazinti mirksiukas.gif

Dona27 malonu ir su tavimi susipazinti mirksiukas.gif

Siandien kaip ir orelis grazesnis. Bet nuotaika susikatai sumauta verysad.gif Sutikau netycia drauge , ziuriu jau ji su apvalejusi nestuke.gif
Ejau namo ir prisiminiau tas akimirkas kai as laukiausi, kokia buvau laiminga, skraidziau padebesiais , kiek energijos turejau ja nesiodama , laksciau kaip raketa net vyras pavargdavo su manimi vaikscioti kai ziema salta , sninga ir tuo paciu lydavo o man gera silta ... kaip pilvuka glostydavau , kaip su ja kalbedavau, niunuodavau, dainuodavau ... Kokia buvau tada laiminga ... cray.gif
Atsakyti