Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamų svetainė

Juraciuke,gražus tavo sapnas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivos juosta @ 2011 10 09, 21:34)
Man kartais atrodo, kad aš ne tik tuos ypatingai nepatogius batus aviu, bet ir rūbai mano per ankšti, ir pati kažkokia skirtingai nei kiti esu...
..ir nei paskolint, nei kam atiduot tokius batus... tik sau...
..kaip tai Eglei pasakoje - visą amžių nesunešiojami.......


Vaivos juosta, tavo žodžiai nusako mano savijautą... verysad.gif perskaičiau ir išsigandau savyje...tai juk ne tik tu, tai juk ir aš slepiuosi po tomis mintimis......

QUOTE(Laureanza @ 2011 10 09, 21:46)
Inezzza,kaip tu?


Ačiū, Laureanza, kad nepamiršti 4u.gif savijauta tai klaiki, nebenoriu nieko...tik užmigt ir miegot...įlyst kur nors ir nieko nematyt, nieko negirdėt...ausyse skamba genetikės žodžiai "50:50", o užsimerkus vis matau tą prakeiktą skaičių kombianciją verysad.gif artėja laikas kada jau turėjau išeit mamyčių atostogų, deja...jos niekad nebeprasidės verysad.gif noriu sustabdyti laiką ir niekad nesulaukti kalėdų, nes jas turėjom švęsti trise....deja....
Papildyta:
labukas visoms 4u.gif

nepykit už tokias liūdnas mintis 4u.gif
Atsakyti
Inezzza stipriai stipriai tave apkabinu... Zinau dabar tie zodziai kuriuos tau pasakysiu atrodys kaip tolima svajone, bet nuosirdziai tikiu ir linkiu na tebunie ne sitas kaledas, o gal kitas ar dar kitas vis tiek sutiksite jau tryse, juk butent Sv. Kaledos yra stebuklu metas, gal jos atnes jums verkianti, besisypsanti, besispardanti stebukliuka? Nenukabink nosies, neprarask tikejimo... Tik jis mus visas ir palaiko

console.gif
Atsakyti
Labukas.

Aciu merginos kad prisimenate mano mazute.

Kiekviena diena , kiekviena minute galvoju , savoju apie savo mazute . KOkia ji jau butu... cray.gif Braukiu asarasa kiekviena diena miela , sunku sirdyje, sunkus sis skausmas . Jis toks sunkus kartais kaip inezzza sako norisi uzmigt ir miegot, gyvent tom dienom senom , kai buvau su pilvuku dizdziausiu.
As taip ilgiuosi jos neapsakomai... kaip as noriu ja turet glebyje savo... kaip as noreciau... cray.gif cray.gif cray.gif Tiek svajota, tiek laukta ir stai per viena akimirka... cray.gif
Atsakyti
QUOTE(inezzza @ 2011 10 11, 14:20)
Vaivos juosta, tavo žodžiai nusako mano savijautą... verysad.gif perskaičiau ir išsigandau savyje...tai juk ne tik tu, tai juk ir aš slepiuosi po tomis mintimis......
Ačiū, Laureanza, kad nepamiršti  4u.gif savijauta tai klaiki, nebenoriu nieko...tik užmigt ir miegot...įlyst kur nors ir nieko nematyt, nieko negirdėt...ausyse skamba genetikės žodžiai "50:50", o užsimerkus vis matau tą prakeiktą skaičių kombianciją  verysad.gif artėja laikas kada jau turėjau išeit mamyčių atostogų, deja...jos niekad nebeprasidės  verysad.gif noriu sustabdyti laiką ir niekad nesulaukti kalėdų, nes jas turėjom švęsti trise....deja....
Papildyta:
labukas visoms  4u.gif

nepykit už tokias liūdnas mintis  4u.gif

Inezzza, nezinau ar tu mane atsimeni, ar atsimeni mano istorija. Per ta laika, kol cia nesilankiau, matau tavo gyvenime nutiko dar viena nelaime...Nuosirdziai gaila, kad taip atsitiko.... verysad.gif
Nenusimink, 50:50, nera taip blogai. Po nelaimes praejus 2 menesiams, as buvau nuejus pas Abraiti (girdejau kad jis yra ankstyvu gimdymu asas) Zinai, ka jis man pasake???? Kad 100proc greiciausiai man bus tas pats.... kai tik pastosiu, ir vaisius prades dideti...Todel man net bandyti nesinori....
Atsakyti
27 metų amžiaus motinos L.moteriškos lyties naujagimė gimė išnešiota,4450g.svorio,hipoksijoje,pagal apgar 5-6 balai.Naujagimės būklė buvo sunki dėl abipusės įgimtos pneumonijos,masyvios mekonijaus vandenų aspiracijos,išsivysčiusios pneumopatijos.Liga komplikavosi progresuojančiu kvėpavimo funkcijos nepakankamumu.
Nepalankus nėštumui fonas-motinos k inksto slapimtakio akmuo,atliktas šlapimtakio stentavimo operacija,nefrostoma.

Tai ko po velnių jie man visa tai darė esant 34 sav.nėštumui,o nedarė CP.balsu kaukti norisi cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Dona27 @ 2011 10 11, 15:50)
Inezzza, nezinau ar tu mane atsimeni, ar atsimeni mano istorija. Per ta laika, kol cia nesilankiau, matau tavo gyvenime nutiko dar viena nelaime...Nuosirdziai gaila, kad taip atsitiko.... verysad.gif
Nenusimink, 50:50, nera taip blogai. Po nelaimes praejus 2 menesiams, as buvau nuejus pas Abraiti (girdejau kad jis yra ankstyvu gimdymu asas) Zinai, ka jis man pasake???? Kad 100proc greiciausiai man bus tas pats.... kai tik pastosiu, ir vaisius prades dideti...Todel man net bandyti nesinori....


Dona27, labai negražu, bet kokia buvo tavo angelėlio netekties priežastis? blush2.gif
Mane tai drasko į dvi puses mano norai verysad.gif iš vienos pusės noriu kaip galima greičiau vėl išvyst II, tačiau kita pusė sako, kad nebūti egoistams ir jei jau taip lemta, tai gyventi dviese, nes rizikuojam savo džiaugsmelio gyevnimu...ir taip kasdien keliuos ir einu miegot plėšoma viduje verysad.gif
ta viena pusė, kuri sako, kad bandykit, nes gyvenime tenka ir rizikuoti vardan laimės, turbūt remiasi jausmai...o toji kita, tai vadovaujasi protu...o kuom vadovautis man.......................................... verysad.gif
Atsakyti
Sveikos,

Inezzza, labai sunku rast atsakyma... As jo jau 5 metus ieskau. Na, nesusitaria protas su jausmais ir tiek...
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2011 10 11, 13:28)
Labukas.

Aciu merginos kad prisimenate mano mazute.

Kiekviena diena , kiekviena minute galvoju , savoju apie savo mazute . KOkia ji jau butu...  cray.gif Braukiu asarasa kiekviena diena miela , sunku sirdyje, sunkus sis skausmas . Jis toks sunkus kartais kaip inezzza sako norisi uzmigt ir miegot, gyvent tom dienom senom , kai buvau su pilvuku dizdziausiu.
As taip ilgiuosi jos neapsakomai... kaip as noriu ja turet glebyje savo... kaip as noreciau...  cray.gif  cray.gif  cray.gif Tiek svajota, tiek laukta ir stai per viena akimirka...  cray.gif



Taip per viena akimirka... per viena akimirka gyvenimas pasisuka 180 laipsniu kampu, o paskui visa likusi gyvenima rankos bejegiskai ieskos savo prarastojo kudikio ir neberas... console.gif
Atsakyti
Nu vaziavom su vyru aplankyt mazutes , bet kad baisiai tamsu buvo kapinese. Bet motinos (mano sirdis ) ejo ten kur ji... Motinos sirdis ir begalineje tamsoje ras savo angelelio... cray.gif

As ieskau jos visur , eidama ryte anksti i darba ziuriu i dangu gal rasiu savo mazute tarp debeseliu ,... gal rasiu savo mazute tarp zvaigzdiu ... taip ir blaskausi as gyvenime ieskodama jos visur , ir nerandu jos cray.gif bet zinau kad ji salia manes , ji mano mintyse, mano sirdyje , mano ji gyvenimo dalele yra... cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(jjurgite @ 2011 10 11, 16:53)
Sveikos,

Inezzza, labai sunku rast atsakyma... As jo jau 5 metus ieskau. Na, nesusitaria protas su jausmais ir tiek...


o kodel tau kyla tokiu dviprasmisku dvejoniu? blush2.gif ax.gif

QUOTE(Tauskute_ @ 2011 10 11, 20:36)
Nu vaziavom su vyru aplankyt mazutes , bet kad baisiai tamsu buvo kapinese. Bet motinos (mano sirdis ) ejo ten kur ji... Motinos sirdis ir begalineje tamsoje ras savo angelelio...  cray.gif

As ieskau jos visur , eidama ryte anksti i darba ziuriu i dangu gal rasiu savo mazute tarp debeseliu ,... gal rasiu savo mazute tarp zvaigzdiu ... taip ir blaskausi as gyvenime ieskodama jos visur , ir nerandu jos  cray.gif  bet zinau kad ji salia manes , ji mano mintyse, mano sirdyje , mano ji gyvenimo dalele yra...  cray.gif  cray.gif  cray.gif



console.gif zvakute tavo angelelei....
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2011 10 11, 21:36)
mano ji gyvenimo dalele yra...  cray.gif  cray.gif  cray.gif

verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti