Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamų svetainė

Sveikos,
Zvakutes visiems angeliukams...
o angeliuku mamytems po 4u.gif
as ir uzsuku paskaitau kasdien kaip jums sekasi, kartais brukstelnu kokia eilute bet retai... labai dar sunku...
tiesa norejau paklausti kaip ten del tu prisijungimu? as noreciau ir visas pamatyti ir pati pasirodyti... o kuriai is jusu reikia siusti foto ir ar duotumet man tris taip ar dar anksti? ax.gif
beja si savaitgali vaziuosim kapelio sutvarkyt, nes jis kitam gale Lietuveles... na taip gavosi... retai aplankom bet kiek tik galim stengiames... taip laukiu... lyg pas ji gyva tureciau vaziuoti.. kazkaip kvailai jauciuosi... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruta_bern: 11 spalio 2011 - 08:16
Juraciuke - kokios gražios mintys wub.gif Tie Dalios Teišerskytės laiškai man labai artimi. Turiu jos knygelę... taip kartais koks pasakymas rėžia širdin......
Atsakyti
QUOTE(ruta_bern @ 2011 10 11, 10:16)

tiesa norejau paklausti kaip ten del tu prisijungimu? as noreciau ir visas pamatyti ir pati pasirodyti... o kuriai is jusu reikia siusti foto ir ar duotumet man tris taip ar dar anksti?  ax.gif
beja si savaitgali vaziuosim kapelio sutvarkyt, nes jis kitam gale Lietuveles... na taip gavosi... retai aplankom bet kiek tik galim stengiames... taip laukiu... lyg pas ji gyva tureciau vaziuoti.. kazkaip kvailai jauciuosi... verysad.gif

sveikos 4u.gif
anox cia kvailumas... smile.gif jei retai nuvaziuoji, tai ir norisi kuo greiciau...

del prisijungimo duomenu, tai isbendraujame 3menesius, igaunam pasitikejima smile.gif , gaunam tris TAIP is kitu mamyciu ir gaunam prisijungimo duomenis...

as sakau TAIP, o trecioji mamyte manau parasys i az ir duomenis... :mirksiuk
Atsakyti
Tauskute, degu žvakutę tavo angeliukei.....

QUOTE(tanler @ 2011 10 10, 11:34)
O as mamos kazko nenoriu i ta albumeli dieti ten savo vaiku  verysad.gif man kazkaip baisu, nenoriu as ju ten matyti...nors ir kvailai skamba verysad.gif

tanler, daryk taip kaip tau noris. 4u.gif

QUOTE(Juraciukee @ 2011 10 10, 13:04)
10 metu svajojau apie savo suneli, o kai svajone issipilde... Dieve, kokie mes buvom laimingi! Tik kodel kodel taip trumpai? Kodel?

console.gif

QUOTE(Laureanza @ 2011 10 10, 13:17)
Kaip negera man šiomis dienomis verysad.gif

Stipriai tave apkabinu....... console.gif

QUOTE(Suleima @ 2011 10 11, 08:54)
Ačiū augam gerai, tik sirguliuoja dabar.. Tai taip sunku - kiekvienas temperatūros šoktelėjimas iššaukia didžiulį stresą verysad.gif  Bijau..

Lina, šaunu kad gerai augat 4u.gif Na o tos ligos kaip atėjo taip ir praeis. O kaip kovot su ta baime nežinau ką patart verysad.gif pačiai noris sienom laipiot kai kuri nors suserga..... Sveikatos tavo mažajam 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2011 10 10, 10:18)
Bijau nusišnekėti, bet man atrodo, kad tu prisijungimo info neturi. Berods slaptažodžiai pakeisti buvo. Jeigu gerai pamenu, tai gavusi slaptažodžius iš karto dingai, info apie save neįdėjai, į až neatsakei, tai buvo pakeisti prieigos duomenys.

Tanler, ar ne tu keitei slaptažodžius?  g.gif

Labutis, tai kad man i AZ tikrai niekas neiko neparase, tik Meskute manes pasigedo g.gif Gali but kad pakeisti, as tik ta viena karta ir buvau uzejusi... Kaip suprantu dabar ir savo nuotraukyciu ikelti negalesiu g.gif
Atsakyti
Dona, atsiųsk kuriai nors iš senbuvių, jau turinčių prisijungimą, savo nuotrauką. Mes sukursim albumą ir atsiųsim duomenis.
( gali siųsti man, kumpienei, divėjai, tanler, žvelsai, tauškutei, xiukei, lairam ar kitoms senbuvėms ).
Nes labai nejaukiai pasijunti, kai žmogui nusiunti slaptažodžius ir jis nuo tos dienos dingsta. O užklausus, kodėl nesilankai temoje - nustemba ir keistom pavadina.

4u.gif

rutaBern - duodu tau savo Taip. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juraciukee @ 2011 10 10, 12:04)
kaip tu pati ir rasai, Dona27, kad kiekvienai gedulas kitoks. Man tiesiog dar per mazai laiko praejo, kad galeciau suneli nesiotis tik sirdyje. Kol kas dar nesu pasiruosusi su juo atsisveikinti, todel ir noriu kuo dazniau matyti ji bent jau nuotraukose... O kai palieciu jo kojyciu ir rankyciu atspaudus, ar plauku sruogele paglostau, tai atrodo ji pati palieciu, tokia siluma per kuna pereina, atrodo tomis akimirkomis jis buna salia manes. Iki siol mintyse dekoju reanimacijos sesutei, kad pasiule pries atsisveikinant su suneliu padaryti grazius spalvotus kojyciu ir rankyciu antspaudelius, paimti plaukuciu sruogele... Tada kai visa tai darem, atrode kad zaidziam su suneliu zaidima, kad nereikes su juo atsisveikinti po poros valandu...
10 metu svajojau apie savo suneli, o kai svajone issipilde... Dieve, kokie mes buvom laimingi! Tik kodel kodel taip trumpai? Kodel?


Neturiu ka pasakyti, nezinau kodel taip atsitinka... console.gif Nezinau, ir kodel is musu ateme labai labai laukta dukryte....Buk stipri, laikykis, juk ne viskas prarasta 4u.gif
Atsakyti
Rencius* dažnai matau tave apačioje,kodėl neprisiduodi-kaip Tu laikais?
Atsakyti
Ruta bern,duodu trečią TAIP. ir išsiunčiau prisijungimo duomenis 4u.gif
LAukiam pasirodant mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivos juosta @ 2011 10 11, 10:42)
Dona, atsiųsk kuriai nors iš senbuvių, jau turinčių prisijungimą, savo nuotrauką. Mes sukursim albumą ir atsiųsim duomenis.
( gali siųsti man, kumpienei, divėjai, tanler, žvelsai, tauškutei, xiukei, lairam ar kitoms senbuvėms ).
Nes labai nejaukiai pasijunti, kai žmogui nusiunti slaptažodžius ir jis nuo tos dienos dingsta. O užklausus, kodėl nesilankai temoje - nustemba ir keistom pavadina.

4u.gif

rutaBern - duodu tau savo Taip.  4u.gif

As nieko keistom nevadinau g.gif Ir man tikrai niekas nieko neparase...
O atsiusti reikia savo pacios foto?
Atsakyti
QUOTE(Dona27 @ 2011 10 11, 12:52)
As nieko  keistom nevadinau  g.gif  Ir man tikrai niekas nieko neparase...
O atsiusti reikia savo pacios foto?



Meškutė mums buvo persiuntus tavo až su tokia žinute. Dėl to mes paskui ir pakeitėm slaptažodžius.

taip, savo foto. 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Na va, isauso nauja diena. Idomu kaip praeis ji visoms?

Si ryta pabudau su sypsena veide. Sapnavau keista ir grazu sapna. Dalyvavau Lietuvos sokiu projekte lotuliukas.gif Na, sokant partneris (Butkus thumbup.gif ) mane ismete ir nudribau ant zemes swoon.gif

Cia smagioji dalis baigesi ir prasidejo stebuklingoji...
Mane istiko koma, as kaip tuose pasakojimuose patekau i tuneli su balta sviesa ir jos gale mane pasitiko... mano sunelis angeliukas... Atrode taip kaip atrodytu dabar - paauges, besisypsantis... Paemiau ji ant ranku ir jis mane taip karstai apkabino ir pabuciavo man i lupas wub.gif Ilgai mes isbuvom apsikabine. Kartojau jam kaip labai jo pasiilgau, kaip man jo truksta. Tada jis pasake (mes bendravom mintimis ne zodziais), kad as netrukus pastosiu ir jis gris i musu seima su antru kudikeliu.
Ir sapne as pabundu is komos ir mano vyras man pasakoja kad as visa laika sypsojausi ir is akiu man bego asaros... O tada pabudau is tikro... Iki siol akyse matau savo paaugusi suneli... heart.gif heart.gif heart.gif


Vaivos juosta - kaip dziugu, kad parasei situ zodeliu autore! Tie zodziai man yra patys paciausi... Bet atrodo tik dabar is tikro pradedu suprasti ju prasme...

Kas vakara degu zvakutes visiems musu angeliukams angel.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juraciukee: 11 spalio 2011 - 12:50