Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamų svetainė

QUOTE(monikam @ 2011 10 09, 21:05)
Sveikutes  4u.gif
Dziugu girdet, kad pas jus viskas tvarkoj  4u.gif  As tai neskridau,kol laukiaus, nes bijojau, o ir daktarai neleido... Lt jau nesu buvus daugiau nei metai  ax.gif

Mes vaziuojam su masina ir is Vokietijos keltu tiesiai i Klaipeda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(monikam @ 2011 10 09, 23:05)
Sveikutes  4u.gif
Dziugu girdet, kad pas jus viskas tvarkoj  4u.gif  As tai neskridau,kol laukiaus, nes bijojau, o ir daktarai neleido... Lt jau nesu buvus daugiau nei metai  ax.gif

Kazin kur Meshkute yra dingusi, ar nebus ji ta slapuke  nestuke.gif  g.gif

Meskute,kada tai prisidave cia,kad tikrai nesilaukia... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 10 05, 18:21)
daryk kaip Tau sirdis liepia...deliok tas nuotraukeles, jei Tau reikia...pati pajusi, kai noresi matyti tik viena nuotraukyte, o gal tik sirdyje nesiosies JO prisiminima...ER MAZAI LAIKO PRAEJE, KAD VISKA TAIP GREIT PAMIRSTI, nors pamirsti neimanoma... verysad.gif
Aniri siprybes visose gyvenimo labirintuose...del vaiku mums mamoms visada skauda sirdi...

del savu nesavu, tai cia mes visos savos smile.gif tik atrodo taremes , kad 3menesiukus butume isbendravusios ax.gif


Labutis mergaites,

as viska suprantu...kad kiekvienos gedulas kitoks, ir laiko uztrunka skirtingai. Bet prisidelioti nuotraukyciu...nezinau kam? Gal as stengiuos to nedaryti del savo sunaus??? Kazkaip noriu as ji apsaugoti nuo to skausmo. Atrodo kai sesutes netekom, jam buvo dar tik 2.5m, atrodo nieko nesuprato....Bet prabego metai, o jam vis kyla klausimu....kada sesyte gris? jei koks ruzanas daiktas namie - klausia ar cia sesytes buvo? Tai kam prisideti ant akiu dar daugiau dalyku, kelianciu prisiminimus?
Atsakyti
QUOTE(Sladama @ 2011 10 09, 08:45)
Dar pabrezei kad blondine biggrin.gif  biggrin.gif aciu aciu lotuliukas.gif
Man ir malonu susipazinti
Papildyta:
Laureanza degu zvakute tavo Gerdutei 4u.gif


Galvoju dabar, as prisijungima senai turiu, ir niekaip neprisiruosiu saves parodyti....kokia geda blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(monikam @ 2011 10 09, 22:05)
Sveikutes  4u.gif
Dziugu girdet, kad pas jus viskas tvarkoj  4u.gif  As tai neskridau,kol laukiaus, nes bijojau, o ir daktarai neleido... Lt jau nesu buvus daugiau nei metai  ax.gif

Kazin kur Meshkute yra dingusi, ar nebus ji ta slapuke  nestuke.gif  g.gif

Skaitai mano mintis, as jos jau ne karta jau pasigedau.... g.gif
Papildyta:
Na ta Meskute doh.gif Kazkada cia anksciau parase man i AZ, kad dingau, nebeuzeinu pas jus.....merginos pasigedo....O pati! Ku ku ku Meskute, atsiliepk 4u.gif
Atsakyti
Laureanza, žvakutė tavo angeliukui....


QUOTE(Suleima @ 2011 10 09, 13:56)
Sveikutės 4u.gif

Čia ta pati Lina31m..

Su rudeniu grįžo slogi nuotaika ir vis dažniau užeinu pas jus - pasiskaitau... Vis naujos mamytės, nauji angelėliai.. Kada visa tai baigsis....
Žinok pas mane tas pats buvo - visus 9 mėnesius kol ją auginau, ką bedarydavau, kažkaip vis galvodavau kad neturėsiu jos... Kad neužauginsiu... Kad nepinsiu kasų.. Pati išsigąsdavau tų minčių, bet tarytum kažkokia nematoma jėga vis traukdavo dažniau apkabinti, pasūpuoti...

Labutis 4u.gif Miela vėl tave čia matyt wub.gif tik gaila kad vėl tave liūdnos mintys kankina.... verysad.gif
Kaip tavo mažylis auga?

QUOTE(Dona27 @ 2011 10 10, 09:17)
as viska suprantu...kad kiekvienos gedulas kitoks, ir laiko uztrunka skirtingai. Bet prisidelioti nuotraukyciu...nezinau kam?

Kiekvienai savo........
Atsakyti
QUOTE(Dona27 @ 2011 10 10, 10:07)
Galvoju dabar, as prisijungima senai turiu, ir niekaip neprisiruosiu saves parodyti....kokia geda  blush2.gif
Skaitai mano mintis, as jos jau ne karta jau pasigedau.... g.gif
Papildyta:
Na ta Meskute  doh.gif Kazkada cia anksciau parase man i AZ, kad dingau, nebeuzeinu pas jus.....merginos pasigedo....O pati! Ku ku ku Meskute, atsiliepk 4u.gif



Bijau nusišnekėti, bet man atrodo, kad tu prisijungimo info neturi. Berods slaptažodžiai pakeisti buvo. Jeigu gerai pamenu, tai gavusi slaptažodžius iš karto dingai, info apie save neįdėjai, į až neatsakei, tai buvo pakeisti prieigos duomenys.

Tanler, ar ne tu keitei slaptažodžius? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2011 10 10, 09:18)
Bijau nusišnekėti, bet man atrodo, kad tu prisijungimo info neturi. Berods slaptažodžiai pakeisti buvo. Jeigu gerai pamenu, tai gavusi slaptažodžius iš karto dingai, info apie save neįdėjai, į až neatsakei, tai buvo pakeisti prieigos duomenys.

Tanler, ar ne tu keitei slaptažodžius?  g.gif


Ir aš pamenu, kad lyg tada pakeisti slaptažodžiai buvo. Ir berods taremės, kad pirmiausia atsius savo nuotraukas ir tada mes duosime slaptažodžius blush2.gif. Gal taip visgi saugiau. Nes ko gero nevisos mamos nori savo nuotraukų rodyti g.gif
Šaunuoles, mergaites, kad kai gauna ir kart ideda wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pamelo: 10 spalio 2011 - 10:27
sveikutes smile.gif

Taip Lairam as keiciau 4u.gif

O as mamos kazko nenoriu i ta albumeli dieti ten savo vaiku verysad.gif man kazkaip baisu, nenoriu as ju ten matyti...nors ir kvailai skamba verysad.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tanler: 10 spalio 2011 - 10:40
QUOTE(tanler @ 2011 10 10, 11:34)
sveikutes  smile.gif

1. Taip Lairam as keiciau  4u.gif

2. O as mamos kazko nenoriu i ta albumeli dieti ten savo vaiku  verysad.gif man kazkaip baisu, nenoriu as ju ten matyti...nors ir kvailai skamba verysad.gif



1. Tai gerai, nes rašiau ir abejojau. Kažkaip nesinorėjo žmogaus pulti tiesiog šiaip sau.

2. Nei čia kvaila, nei čia ką. Kaip jauti, taip ir daryk mirksiukas.gif


kaip didžiosios sesės į mažulę reaguoja?
Atsakyti
QUOTE(žvelsa @ 2011 10 10, 12:04)
Laureanza, žvakutė tavo angeliukui....
Labutis  4u.gif  Miela vėl tave čia matyt  wub.gif tik gaila kad vėl tave liūdnos mintys kankina.... verysad.gif
Kaip tavo mažylis auga?
Kiekvienai savo........

Ta pati norejau parasyti... smile.gif
Kazkaip , kad Meskute nestuke.gif g.gif ji rase, kad darban jau ruosiasi, tai kazin...cia gal is senbuviu mamyciu, kuria pazista kitos mamos (pvzKumpiene biggrin.gif )
Laureanza-stiprybes... angel_sadangel.gif angel_sadangel.gif angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(Dona27 @ 2011 10 10, 07:17)
Labutis mergaites,

as viska suprantu...kad kiekvienos gedulas kitoks, ir laiko uztrunka skirtingai. Bet prisidelioti nuotraukyciu...nezinau kam? Gal as stengiuos to nedaryti del savo sunaus??? Kazkaip noriu as ji apsaugoti nuo to skausmo. Atrodo kai sesutes netekom, jam buvo dar tik 2.5m, atrodo nieko  nesuprato....Bet prabego metai, o jam vis kyla klausimu....kada sesyte gris? jei koks ruzanas daiktas namie - klausia ar cia sesytes buvo? Tai kam prisideti ant akiu dar daugiau dalyku, kelianciu prisiminimus?


kaip tu pati ir rasai, Dona27, kad kiekvienai gedulas kitoks. Man tiesiog dar per mazai laiko praejo, kad galeciau suneli nesiotis tik sirdyje. Kol kas dar nesu pasiruosusi su juo atsisveikinti, todel ir noriu kuo dazniau matyti ji bent jau nuotraukose... O kai palieciu jo kojyciu ir rankyciu atspaudus, ar plauku sruogele paglostau, tai atrodo ji pati palieciu, tokia siluma per kuna pereina, atrodo tomis akimirkomis jis buna salia manes. Iki siol mintyse dekoju reanimacijos sesutei, kad pasiule pries atsisveikinant su suneliu padaryti grazius spalvotus kojyciu ir rankyciu antspaudelius, paimti plaukuciu sruogele... Tada kai visa tai darem, atrode kad zaidziam su suneliu zaidima, kad nereikes su juo atsisveikinti po poros valandu...
10 metu svajojau apie savo suneli, o kai svajone issipilde... Dieve, kokie mes buvom laimingi! Tik kodel kodel taip trumpai? Kodel?
Atsakyti
Ačiū,už žvakutes mano mergytei...

Kaip negera man šiomis dienomis verysad.gif

Jau 9 mėnesiai.9 mėn,po operacijos.Kiek pamenu kumpiene po Cp,po 9 mėn pastojo-reikia ir man gal jau galvot-bandyt ax.gif
Atsakyti