Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamų svetainė

QUOTE(akwariuma @ 2011 10 07, 19:50)
grazu ir graudu, o tu pati eiles kuri?



Labas vakarelis 4u.gif

Nea ne kuriu as eiliu , as netycia radau .

Sladama malonu susipazinti mirksiukas.gif
Atsakyti
Batu Pora

As deviu batu pora. Tai bjaurus batai. Nepatogus batai. As nekenciu savo batu. Kiekviena diena juos aviu ir kiekviena diena galvoju, kad noreciau kitos poros. Kai kada mano batai taip spaudzia, kad galvoju, jog daugiau nebegalesiu zengti su jais ne zingsnio. Taip, as ir toliau juos nesioju. As su jais nekaip atrodau. Jie kelia uzuojauta. Kitu akyse matau ir galiu pasakyti, kad jie dziaugiasi, jog mano batai yra ne ju. Jie niekada nekalba apie mano batus. Noras suzinoti kokie baisus mano batai yra, gali juos priversti iskesti nepatogumu. Norint tikrai supasti siuos batus, reikia su jais pavaikscioti. Bet kai jau juos uzsimauni, niekada ju nebenusiausi. Dabar jau as suprantu, kad as ne vienintele tuos batus nesioju. Pasaulyje yra daug poru. Kai kurios moterys, panasiai kaip ir as, kencia skausma kasdien, bandydamos vaikscioti su jais. Kai kurios ismoko vaikscioti su jais, tai nejaucia labai didelio skausmo. Kai kurios jau taip seniai devi siuos batus, kad jau nebegalvoja apie batu sukeliama skausma. Ne viena moteris neuzsitarnavo nesioti tokius batus. Beje, del siu batu as esu stipresne moteris. Batai suteike man tvirtybes iskesti bet ka. Jie padare mane tokia, kokia esu. As amzinai avesiu vaiko netekusios mamos batus.
+
Atsakyti
Sladama,aš nepasišaipydama sakiau blondinė.labai simpatiška moteris tu tikrai 4u.gif

Ačiū už žvakute mano angelui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Suleima @ 2011 10 09, 14:56)
Sveikutės 4u.gif

Čia ta pati Lina31m..

Su rudeniu grįžo slogi nuotaika ir vis dažniau užeinu pas jus - pasiskaitau... Vis naujos mamytės, nauji angelėliai.. Kada visa tai baigsis....
Žinok pas mane tas pats buvo - visus 9 mėnesius kol ją auginau, ką bedarydavau, kažkaip vis galvodavau kad neturėsiu jos... Kad neužauginsiu... Kad nepinsiu kasų.. Pati išsigąsdavau tų minčių, bet tarytum kažkokia nematoma jėga vis traukdavo dažniau apkabinti, pasūpuoti...

kazkaip tik po nelaimes, susivokiau kad tu visokiu ispejamu zenklu ir nuojautu tiek buvo...tik nesupratau tada verysad.gif doh.gif kelis kart galvoje buvo smestelejusi mintis o jeigu ir ka pasakyciau vyrui...bet tokias mintis juk varai salin...bet viskas pasitvirtino ir sukaupu... verysad.gif
nenorejau nei tases detis i ligonine, paskutine diena sauskelniu pakeli tenusipirkau...niekur neskubejau ir i ligonine su baime vaziavau...
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 10 09, 18:48)
Sladama,aš nepasišaipydama sakiau blondinė.labai simpatiška moteris tu tikrai 4u.gif

Ačiū už žvakute mano angelui 4u.gif

Laura as gi juoko formoj smile.gif
Kaip tavo sveikata?




Xiuke malonu susipazinti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sladama: 09 spalio 2011 - 20:17
aišku,abi pasijuokavom biggrin.gif 4u.gif
nežinau,kaip ir nieko.laukiu vizito pas gine ką sakys dėl tos cistos.

O kaip tu? mirksiukas.gif
Atsakyti
Man kartais atrodo, kad aš ne tik tuos ypatingai nepatogius batus aviu, bet ir rūbai mano per ankšti, ir pati kažkokia skirtingai nei kiti esu...
..ir nei paskolint, nei kam atiduot tokius batus... tik sau...
..kaip tai Eglei pasakoje - visą amžių nesunešiojami.......
Atsakyti
QUOTE(vaivos juosta @ 2011 10 09, 21:34)
Man kartais atrodo, kad aš ne tik tuos ypatingai nepatogius batus aviu, bet ir rūbai mano per ankšti, ir pati kažkokia skirtingai nei kiti esu...
..ir nei paskolint, nei kam atiduot tokius batus... tik sau...
..kaip tai Eglei pasakoje - visą amžių nesunešiojami.......

Tu,kaip visada, taip gražiai, tiesiai i širdį cray.gif
Papildyta:
Inezzza,kaip tu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laureanza: 09 spalio 2011 - 20:45
QUOTE(Laureanza @ 2011 10 09, 19:20)
aišku,abi pasijuokavom biggrin.gif  4u.gif
nežinau,kaip ir nieko.laukiu vizito pas gine ką sakys dėl tos cistos.

O kaip tu? mirksiukas.gif

Viskas kaip ir normaliai.Prieziura kas dvi savaites ligoninej(cia jei viskas gerai su nesciaja tai vizitai pas gine tik kas menesi nuo 16 savaites poliklinikoj)Mane priziuri ligoninej smile.gif
Visi tyrimai normoj.
Varau i LT lapkricio pradzioj assa.gif
Atsakyti
QUOTE(Sladama @ 2011 10 09, 22:11)
Viskas kaip ir normaliai.Prieziura kas dvi savaites ligoninej(cia jei viskas gerai su nesciaja tai vizitai pas gine tik kas menesi nuo 16 savaites poliklinikoj)Mane priziuri ligoninej smile.gif
Visi tyrimai normoj.
Varau i LT lapkricio pradzioj assa.gif

O lt iš kokio tu krašto? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 10 09, 20:12)
O lt iš kokio tu krašto? cool.gif

Laikinosios sostines
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sladama: 09 spalio 2011 - 21:16
Sveikutes 4u.gif

QUOTE(Sladama @ 2011 10 09, 23:11)
Viskas kaip ir normaliai.Prieziura kas dvi savaites ligoninej(cia jei viskas gerai su nesciaja tai vizitai pas gine tik kas menesi nuo 16 savaites poliklinikoj)Mane priziuri ligoninej smile.gif
Visi tyrimai normoj.
Varau i LT lapkricio pradzioj assa.gif


Dziugu girdet, kad pas jus viskas tvarkoj 4u.gif As tai neskridau,kol laukiaus, nes bijojau, o ir daktarai neleido... Lt jau nesu buvus daugiau nei metai ax.gif

Kazin kur Meshkute yra dingusi, ar nebus ji ta slapuke nestuke.gif g.gif
Atsakyti