Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamų svetainė

QUOTE(Basttet @ 2011 09 01, 13:19)
tikrai turi jegu, tik dabar jautiesi per daug palauzta, kad stotumeis...
Bet apsizvalgyk- turime labai puikui monikam pvz, kad gyvenimas gali testis ir teikti dziaugsmo. As to tau ir linkiu- pasistenk, del saves pasistenk!


kai žaibas trenkė antrąsyk nebetikiu niekuom..... cray.gif
Atsakyti
QUOTE(inezzza @ 2011 09 01, 14:41)
kai žaibas trenkė antrąsyk nebetikiu niekuom.....  cray.gif



Nelabai paguosiu, bet ne tu viena esi kelis kartus aptrankyta... Linkiu, kad tas antras kartas būtų paskutinis žaibo trinksnis 4u.gif ir kuo greičiau ateitų trečiasis sėkmingasis kartas 4u.gif
Atsakyti
Laba
QUOTE(lairam @ 2011 09 01, 07:46)
...ir aš apie tai galvoju... dabar jau nebesukčiau laikrodžio atgal...
Kumpiene, bet kokia jau didelė tavo rudaakė  wub.gif . Kai atėjau į šį skyriuką, tai buvo mažulytė mažulytė, o dabar jau žmogutis su savo norais, kapriziukais  wub.gif


Oooooo patikek ir su kokiais... atrodo ir nelepinam ir vienodai abu auklejam.... bet dabar jau matau, kad ateina kritimo ant zemes doh.gif doh.gif
QUOTE(divėja @ 2011 09 01, 09:41)
Tikrai taip  drinks_cheers.gif
cray.gif
Skaičiau ir braukiau ašarą..... ir tikrai,visiškai su tavimi sutinku..

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2011 09 01, 14:57)
Nelabai paguosiu, bet ne tu viena esi kelis kartus aptrankyta... Linkiu, kad tas antras kartas būtų paskutinis žaibo trinksnis  4u.gif  ir kuo greičiau ateitų trečiasis sėkmingasis kartas  4u.gif


Žinau verysad.gif
Papildyta:
Merginos, gal kuri bendraujate su Lina31 ? Man labai reiktų su ja susisiekti, bet žiūriu, kad ji nebepasijungia prie sm verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes merginos 4u.gif

inezzza console.gif

Laikas taip greitai prabego , vasaros net nemaciau , o jau ruduo. Sirdy skauda , siandien galvojau ir galvoju kad sirdys sustos . Asaros pacios rieda , ilgiuosi as jos labai. Dirbt siandien man buvo labai sunku spaudimas mazas, poilsio nulis pas mane kol kas , dirbu juodai, atrodo uzsiemu visais darbais , bet net plaudama grindys virtuves asaros rieda ji sirdyje mano, mintyse. Kaip sunku ... Visi tik sake laikas gydo zaizdas , bet ne sia sios zaizdos ne isgydis. Viduje taip viskas juoda , sirdys verkia, kraujuoja o sypsausi kad niekam neuzkliuciau su savo nuotaika liudna.
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2011 09 01, 16:25)
Sveikutes merginos  4u.gif 

inezzza  console.gif

Laikas taip greitai prabego , vasaros net nemaciau , o jau ruduo. Sirdy skauda , siandien galvojau ir galvoju kad sirdys sustos . Asaros pacios rieda , ilgiuosi as jos labai. Dirbt siandien man buvo labai sunku spaudimas mazas, poilsio nulis pas mane kol kas , dirbu juodai, atrodo uzsiemu visais darbais , bet net plaudama grindys virtuves asaros rieda ji sirdyje mano, mintyse. Kaip sunku ... Visi tik sake laikas gydo zaizdas , bet ne sia sios zaizdos ne isgydis. Viduje taip viskas juoda , sirdys verkia, kraujuoja o sypsausi  kad niekam neuzkliuciau su savo nuotaika liudna.

Ingrida 4u.gif
Ar gandra gaudot?Tau reik susimt,nes su silpna sveikatyte bus ne kas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(inezzza @ 2011 09 01, 15:10)
Merginos, gal kuri bendraujate su Lina31 ? Man labai reiktų su ja susisiekti, bet žiūriu, kad ji nebepasijungia prie sm  verysad.gif

Pabandyk i AZ jai parasyt... jei ne tada bandysiu su ja susisiekti rolleyes.gif
Atsakyti
nors ir vėlyvas metas, bet visas mokytojas, koleges, visas skyrelio mamas, kurios lydėjo šiandien vaikučius į mokyklas ar darželius-su rugsėjo 1-ąja 4u.gif
šiandien ir mes lydėjom pirmokėlį į mokyklą. taip simboliškai - į 1a klasę. pakeliui į mokyklą nuskambėjo žodžiai: dabar brolis eitų su manim į mokyklą...būtų trečiokas...daugiau žodžių nėra jausmams ir nuotaikai nusakyti.

štai mūsų mokinys
user posted image

kumpiene,jums ruduo atskriejo baltu angelo sparnu. uždegiau žvakelę Augustukui...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *ermita*: 01 rugsėjo 2011 - 20:19
Labas vakarelis

Su rugsėjo 1-ąja, visas skyrelio mokytojas ir vaikiukus 4u.gif

Mano pirmokas ir jo sese:

Pasiruošęs mokyklai, Simas laukia kada susiruoš sesė
user posted image
O sesė vis ruošiasi, puošiasi ir pozuoja
user posted image
Na va pagaliau susirušė abu
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2011 09 01, 19:25)


o sypsausi  kad niekam neuzkliuciau su savo nuotaika liudna.

verysad.gif verysad.gif verysad.gif

Kokie grazus visi mokinukai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 09 01, 22:16)
verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Kokie grazus visi mokinukai 4u.gif



Aga laaabai grazus vaikuciai!!!!! wub.gif
Atsakyti
Tauskute su gimtadieniu ! Sauletos dienos tavo sirdziai!
Atsakyti