Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamų svetainė

QUOTE(Sladama @ 2011 10 05, 20:01)
kaip tau sekasi ?

planavimai nukelti bent jau mėn tai tikrai.dabar masažai,vaistai ir šiaip dar kažkokios baimės,nerimas nakčia ateina doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 10 05, 18:46)
planavimai nukelti bent jau mėn tai tikrai.dabar masažai,vaistai ir šiaip dar kažkokios baimės,nerimas nakčia ateina doh.gif  doh.gif

console.gif
Atsakyti
QUOTE(Sladama @ 2011 10 05, 22:38)

duodu ir as savaji TAIP, na o 3ioji mamyte, kuri duos taip, manau ir slaptazodi Tau i az parasys...

snd susierzinau...kazkaip vis facebooke uzrasau kokia fraze, o sisyk imeciau viena is istoriju liudnu kur berniukas pirko lele ir neuzteko lituku...tokia pamokanti...labai patiko...
na ir vienas is komentaru, ir dar geros drauges; kad nustok gaileti saves, pradek gyventi ir zvelgti i gyvenima su viltimi...
taip suerzino... doh.gif ir iskur zmones traukia,kad gedeti, liudeti ir ilgetis savo vaiko yra-GAILESTIS SAU??? jei saves gaileciau senai guleciau po zeme...bet as ir toliau kaip ir kiti , kitos gyvenu, kvepuoju, ir dziaugiuosi kai reikia...tik to liudesio gal dugiau sirdyje...
o cia matai gailiuosi saves vadinasi...nu jo... doh.gif doh.gif doh.gif nu nerato svetimo skausmo, nera... smile.gif
Atsakyti
laba visoms smile.gif
sveikinimai mūsų mokytojoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Visko neskaičiau, bet jei kas galvoja apie AD vartojimą, tikrai nerekomenduočiau..geriau be jų išgyvent viską... nes išeit iš jų tai ne ką mažesnis stresas ir pasekmės....
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 10 05, 20:41)

snd susierzinau...kazkaip vis facebooke uzrasau kokia fraze, o sisyk imeciau viena is istoriju liudnu kur berniukas pirko lele ir neuzteko lituku...tokia pamokanti...labai patiko...
na ir vienas is komentaru, ir dar geros drauges; kad nustok gaileti saves, pradek gyventi ir zvelgti i gyvenima su viltimi...
taip suerzino... doh.gif ir iskur zmones traukia,kad gedeti, liudeti ir ilgetis savo vaiko yra-GAILESTIS SAU??? jei saves gaileciau senai guleciau po zeme...bet as ir toliau kaip ir kiti , kitos gyvenu, kvepuoju, ir dziaugiuosi kai reikia...tik to liudesio gal dugiau sirdyje...
o cia matai gailiuosi saves vadinasi...nu jo... doh.gif  doh.gif  doh.gif nu nerato svetimo skausmo, nera... smile.gif


xiuke, suprantu tave 100 %, as jau supratau viena dalyka, kad i facebook'a negalima rasyti kas spaudzia sirdele. Ten reikia tik dziaugsmingus dalykus deti, kitaip gali likti laabai nesuprasta... Kad ir ta tokia liudnai grazi pamokanti istorija...
Bet va kazkodel kai kas ideda apie namu neturinti ar skriaudziama suniuka ar kaciuka info, kiek daug susijaudinusiu atsiliepimu buna...
Kartais ir pagalvoju, nejaugi tavo ar kitu skausmas yra vertinamas zemiau uz kaciukus ir suniukus?
Atsakyti
QUOTE(Juraciukee @ 2011 10 06, 00:33)
xiuke, suprantu tave 100 %, as jau supratau viena dalyka, kad i facebook'a negalima rasyti kas spaudzia sirdele. Ten reikia tik dziaugsmingus dalykus deti, kitaip gali likti laabai nesuprasta... Kad ir ta tokia liudnai grazi pamokanti istorija...


ten irasau kartais idomias mintis, posakius...
savo jausmu stengiuosi nereiksti, (todel net profilio ft tn nesidedu) , nes kiekvienas tuomet savaip ir intepretuoja...ypac zinantys apie nelaime...kas nezino, tiesiog nekreipia demesio, paskaito ir viskas, nes ta istorija paskaiciau atrodo cia... unsure.gif
Atsakyti
ir iskur zmones traukia,kad gedeti, liudeti ir ilgetis savo vaiko yra-GAILESTIS SAU??? jei saves gaileciau senai guleciau po zeme...bet as ir toliau kaip ir kiti , kitos gyvenu, kvepuoju, ir dziaugiuosi kai reikia...tik to liudesio gal dugiau sirdyje...
o cia matai gailiuosi saves vadinasi...nu jo... nu nerato svetimo skausmo, nera


Labas visoms smile.gif
yra tokiu zmoniu kurie nepatyre tokio skausmo niekada nesupras ka reiskia atsikelti ir eit miegot kai nera to kas buvo...vienakart mane pribloske stai tokie zodziai : O jau atsigavai visai kitoks zmogus nei maciau,galvojau,kad tau geruoju nesibaigs,bet matau atlaikei....,tai kaip man reaguoti,as juk buvau po savo vaiko laidutuviu tai kaip man atrodyti...na as jau ismokau nereaguoti i kai kuriuos pasakymus tau tai pat patariu uzsiauginti stora oda
Atsakyti
QUOTE(lajs @ 2011 10 06, 01:27)
ir iskur zmones traukia,kad gedeti, liudeti ir ilgetis savo vaiko yra-GAILESTIS SAU??? jei saves gaileciau senai guleciau po zeme...bet as ir toliau kaip ir kiti , kitos gyvenu, kvepuoju, ir dziaugiuosi kai reikia...tik to liudesio gal dugiau sirdyje...
o cia matai gailiuosi saves vadinasi...nu jo...    nu nerato svetimo skausmo, nera
  Labas visoms smile.gif
yra  tokiu zmoniu kurie nepatyre tokio skausmo niekada nesupras ka reiskia atsikelti ir eit miegot kai nera to kas buvo...vienakart mane pribloske stai tokie zodziai : O jau atsigavai visai kitoks zmogus nei maciau,galvojau,kad tau geruoju nesibaigs,bet matau atlaikei....,tai kaip man reaguoti,as juk buvau po savo vaiko laidutuviu tai kaip man atrodyti...na as jau ismokau nereaguoti i kai kuriuos pasakymus tau tai pat patariu uzsiauginti stora oda

Labas naujokei 4u.gif
Gaila tik ,kad čia verysad.gif
Papildyta:
Aš iš po gyd.darant exoskopija vidaus organų,aptiko cista 5cm dydžio.sakė,kad būtinai reikia gydyti.bet tik vieno nesupratau.balandžio mėn.mano ginė nematė jokios cistos...tai nejaugi cista taip greit išaugo? g.gif
Atsakyti
Labas rytukas merginos 4u.gif
Ateinu vis paskaityneju ka parasot , tapau daugiau skaitytoja negu rasytoja kaip sakau smile.gif

Naujai mamytei console.gif stiprybes ...

O man kaip ir sekasi gal ir neblogai tik va laikas lekia kaip reikiant. Dirbau dvi savaites be poilsio . Darbas , namai , mokslai. Griztu namo tik pamiegot , po darbo lekiu i paskaitas kaip viesulas, griztu namo velai vakare toks va ir grafikas mano. Per savaite sugebejau kazkaip numest 3kg , batarkes pas mane nusedo pradejau darbe jau nu alpinet , silpna ... bet stai atlaikiau kaip visada viska. Ir stai turiu dvi dienas laisvas tik va pavakariais keliausiu i mokslus. Ir valgau ir valgau kaip reikiant o 3kg istirpo velniai zino kur. Dabar vos sveriu 57kg niu nieko reiks per sias dienas priaugt svorio smile.gif

Arteja po truputi po truputi ir metines kazkaip nesitiki kad jau butu tokia didele mano mergyte. verysad.gif Auginu ja mintyse, bunu dienu kad suklumpu , bet kaip ir visada vel keliuosi ir einu toliau. Taip ir gyvenu ilgesy , skausme...
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2011 10 06, 12:18)
Labas rytukas merginos  4u.gif 


Arteja po truputi po truputi ir metines kazkaip nesitiki kad jau butu tokia didele mano mergyte.  verysad.gif  Auginu ja mintyse, bunu dienu kad suklumpu , bet kaip ir visada vel keliuosi ir einu toliau. Taip ir gyvenu ilgesy , skausme...

tai vat eini ir klumpi ir vel zmogus keliesi...tox tas gyvenimas....
Papildyta:
QUOTE(lajs @ 2011 10 06, 02:27)
O jau atsigavai visai kitoks zmogus nei maciau,galvojau,kad tau geruoju nesibaigs,bet matau atlaikei....,tai kaip man reaguoti,as juk buvau po savo vaiko laidutuviu tai kaip man atrodyti...na as jau ismokau nereaguoti i kai kuriuos pasakymus tau tai pat patariu uzsiauginti stora oda

stengiuosi ir as nebereguoti ir sypsausi, bet dar kartais, taip uzverda, suprantama, kai tai pasako tik pazistantis TAVE ZMOGUS, BET KAI ARTIMESNIS...ismusa is veziu...ne jiem ilyst i musu sirdis...sveika 4u.gif

Laureanza, ciatos nera tokios baisios kaip atrodo, jas galima isgyditi su kt, arba gelbeja pastojimas, taip buvo su mano pirmagyme... smile.gif tad nestresuok del to...
Atsakyti
XIUKE,bet jų būna įvairių.man tik pasakė,kad cista.o iš ko ji susidarius tai ne.
kolkas labai nepergyvenu
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 10 06, 13:26)
XIUKE,bet jų būna įvairių.man tik pasakė,kad cista.o iš ko ji susidarius tai ne.
kolkas labai nepergyvenu

teisingai darai, kad kol kas nestresuoji, kai viska istirs issiaiskins tada ir reiks sukt galva. Man ir buvo 4.3 cm atsiradus per 3 savaites nes dare echo ir nebuvo, o paskui vel dare ir rado, bet kaip atsirado taip ir dingo, nes po mmm dienu dingo ir dingo, bet tokiu mazyciu karts nuo karto daznai atsirasdavo...
beja po sunaus gimdymo daugiau gydytoja ne karto nemate kad ju butu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruta_bern: 06 spalio 2011 - 14:09