Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamų svetainė

Aniri,žvakutė tavo mergytei,didelė Ji jau ten...
linkiu sveikatytės tavo sūnyčiui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dona27 @ 2011 10 05, 13:58)

Papildyta:
Na zinok,ir mano supratimu, tu tik skaudini save taip, pritariu tavo vyrui  drinks_cheers.gif Suprantu, kad pamirst neimanoma, bet kam pamazu pilti druska ant zaizdos  g.gif


Protas supranta, o va sirdis ne. Isvis aplinkiniu kalbos ir reakcija, tiesiog sako man isvis apie ji nekalbeti. Kaip tas yra imanoma? Juk tai mano sunelis, mires ar gyvas jis YRA ir BUS mano sunelis. Kaip galiu ji imti ir pradeti trinti is savo atminties? Paziuriu i nuotrauka ir man geriau, pakalbinu, pabuciuoju ir sirdis apsiramina...
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 10 04, 15:09)
Raja,o tavo sūnytis darželio nelanko?
Mano švepliukę darželio logopedė labai gerai perlaužė



O mūsų daržiuke logopedė vaikus tik nuo 54,5 metų ima verysad.gif . O mums ne tik, kad nešvepluoti, bet dar ir eiliniškiai prasilaušti reik. Labai išvarto žodžius. Kaip sumala ką nors doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Juraciukee @ 2011 10 05, 14:08)
Lairam - o kur ta albumeli rasti? Ar reikia kokius prisijungimus gauti?  blush2.gif  As irgi pradedu po truputis ideju ieskoti kaip sunelio pelenukus palaidoti, paminkliuka ar kryzeli koki pastatyti...  verysad.gif

Monikam - kokios fainuoles tavo uoga ir pupa!  wub.gif

Kooperuojuosi prie sveikinimu ir as!  thumbup.gif

Dabar pradejau isgyventi naujus pojucius. Kiekviena savaite bandau isivaizduoti kaip Raigardelis atrodytu, ka moketu... Pamatau gatvej panasaus amziaus leliuka ir isivaizduoju kad dabar  toks butu sunelis...  verysad.gif Visur kur imanoma dedu jo nuotraukytes, kad matyciau ji kiekvienam savo zingsny... Vyras sako kad taip tycia save skaudinu ir ne tik save ir ji... Bet nieko negaliu su savmimi padaryti! Kai ji matau mano sirdis ramesne...  verysad.gif



Albumėlis yra fotki.lt. Slaptažodžius pasako senbuvės angelų mamos, kai nauja mama jau pabendrauja kurį laiką ir tampa sava. Tuomet reikia surinkti 3 "taip" ir gauni prieigą.



Juraciuke, aš manau, kad jeigu tu nori taip gedėti, tai ir gedėk. Skaudini aišku save, bet reikia išsiverkti, išsikaukti. O vėliau gal ateis noras suslepti viską ir pasilikti tik kokią vieną nuotraukytėtę... Ir pasilikti ją taip, kad būtų tik tau. Aš savo berniuko nuotraukytę turiu miegamajam ant komodos. Matau jį, kai einu gulti, ir kai keliuos...

Aniri, o kas karalaičiui atsitiko???

Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2011 10 05, 16:30)
O mūsų daržiuke logopedė vaikus tik nuo 54,5 metų ima  verysad.gif . O mums ne tik, kad nešvepluoti, bet dar ir eiliniškiai prasilaušti reik. Labai išvarto žodžius. Kaip sumala ką nors  doh.gif




Vargšiukai, kaip ilgai turi darželyje but hihihi.gif
Atsakyti
as jau gavau kelis taip, bet prisijungimo tai ne, o bendrauju jau senokai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(akwariuma @ 2011 10 05, 17:02)
as jau gavau kelis taip, bet prisijungimo tai ne, o bendrauju jau senokai biggrin.gif

As bendrauju nuo sausio smile.gif
Vis dar nesava biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juraciukee @ 2011 10 05, 19:21)
Protas supranta, o va sirdis ne. Isvis aplinkiniu kalbos ir reakcija, tiesiog sako man isvis apie ji nekalbeti. Kaip tas yra imanoma? Juk tai mano sunelis, mires ar gyvas jis YRA ir BUS mano sunelis. Kaip galiu ji imti ir pradeti trinti is savo atminties? Paziuriu i nuotrauka ir man geriau, pakalbinu, pabuciuoju ir sirdis apsiramina...

daryk kaip Tau sirdis liepia...deliok tas nuotraukeles, jei Tau reikia...pati pajusi, kai noresi matyti tik viena nuotraukyte, o gal tik sirdyje nesiosies JO prisiminima...ER MAZAI LAIKO PRAEJE, KAD VISKA TAIP GREIT PAMIRSTI, nors pamirsti neimanoma... verysad.gif
Aniri siprybes visose gyvenimo labirintuose...del vaiku mums mamoms visada skauda sirdi...

del savu nesavu, tai cia mes visos savos smile.gif tik atrodo taremes , kad 3menesiukus butume isbendravusios ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xiuke: 05 spalio 2011 - 18:24
Aciu uz zvakeles, mamukai.
QUOTE(lairam @ 2011 10 05, 18:30)
Aniri, o kas karalaičiui atsitiko???

Turim gemangeoma ant pedutes, ir reik ja lazeriu stabdyt kad neaugtu.
Santariskese kai pasake kad visa operacija su narkoze pilna doh.gif tai net kojas pakirto. Bet darem privacioj klinikoj be narkozes ir skausmo, tik baimes ir jaudulio pilnos kelnes smile.gif Bet baisiausia buvo kraujo tyrimus padaryt- 2 istaigose eme, visas rankutes isbade vargsiukui verysad.gif nerado venu verysad.gif Tai jau is 5 karto is galvytes paeme. O sirdis plyso kai verke verysad.gif
Nuo visu pergyvenimu ir matyt dar ir nuo mano nervu karalaitis mano toks irzlus patapo doh.gif Gyvenam jau savaite "susikabine" biggrin.gif ant ranku, gulint salia, ant keliu ir panasiose pozose biggrin.gif
Nu bet jau viskas, raminames. tikiuos daugiau nereik gydymo ir viskas bus mums gerai.
Papildyta:
QUOTE(xiuke @ 2011 10 05, 19:21)
del savu nesavu, tai cia mes visos savos smile.gif tik atrodo taremes , kad 3menesiukus butume isbendravusios ax.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Aniri*: 05 spalio 2011 - 18:41
QUOTE(Sladama @ 2011 10 05, 19:05)
As bendrauju nuo sausio smile.gif
Vis dar nesava biggrin.gif

Ojėja,jau ir tau galėtų duoti.aš ir nuo sausio man jau davė smile.gif
Duokit sladamai 3 taip.merginos!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 10 05, 19:42)
Ojėja,jau ir tau galėtų duoti.aš ir nuo  sausio man jau davė smile.gif
Duokit sladamai 3 taip.merginos!!!!!!!!!

As duodu 4u.gif
Atsakyti
Jei mano kaip naujokeles balsas tinka, tai SLADAMAI TAIP thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 10 05, 17:42)
Ojėja,jau ir tau galėtų duoti.aš ir nuo  sausio man jau davė smile.gif
Duokit sladamai 3 taip.merginos!!!!!!!!!

kaip tau sekasi ?
Atsakyti