Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamų svetainė

QUOTE(ievoole @ 2011 09 30, 10:49)
Dona27, lygiai taip pat ir į mane žiūri.. vyro šeimai tai neįmanoma užsiminti ar prisiminti koks jis nerealus buvo ar su kuo palyginti.. sako "Ieva, kam tu taip kalbi?" arba kokią nuotraukėlę prisiminimui parodau ar fb ant sienos užmetu su gražiais žodžiais, kai man jausmų antplūdis būna, tai mano šeima pasidžiaugia koks jis dailus buvo, kaip jo pasiilgo ir t.t., o jie ignoruoja, o kai susitinka sako "Kam tu tai mums rodai?".. žžžžodž debilai, beširdžiai.. bijau tos dienos, kai pamatys jog laukiuosi, nes prasidės smerkimo dienos.. džiaugiuosi tik su savo artimaisiais ir ačiū Dievui, kad jų turiu labai daug, nes mama iš 7vaikų šeimos, tai mylimų pusbrolių ir pusseserių per akis turiu, o ir tetos su dėdėm myli, kaip ir savo vaiką wub.gif manau atlaikysiu jų nesamones, padės visa šeima savo palaikymu ir džiaugsmu smile.gif



Sveikutes 4u.gif

Dziaukis savo pilveliu ir nekreipk demesio i juos . Zinau lengva pasakyt bet sunku padaryt. Bet buk stipri , nekreip i juos mergyt demesio. Visas demesys dabar turi but i tavo pilvuka nestuke.gif wub.gif ir savo suneli. Rupinkis savimi ir savo pilvuku . Stiprybes linkiu tau ir lengvo ir grazaus nesiojimo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tauskute_: 30 rugsėjo 2011 - 19:18
Vaikštinėjau po prekybos centrą, kai mano akys užkliuvo už pardavėjos, grąžinančios pinigus mažam, kokių 5-6 metų berniukui. Sakydama „atsiprašau, bet šita lėlė kainuoja daugiau“, ji sužėrė jam į delniuką saują monetų. Berniukas pasisuko į pagyvenusią moterį, stovėjusią šalia jo:
- Močiute, ar tikrai neužtenka mano pinigėlių?
- Tu žinai, kad neturi užtektinai pinigų šiai lėlei, - ramiu balsu pasakė ji, ir, paprašiusi jo palaukti kelias minutes, dingo tarp prekystalių.
Berniukas tebelaikė lėlę rankose. Neištvėrusi priėjau ir paklausiau, kam jis nori padovanoti šią lėlę.
- Tai lėlytė, kurios labai norėjo mano sesutė. Ji tikėjo, kad Kalėdų Senelis ją atneš per Kalėdas, - nuleidęs galvą ištarė jis.
Pasakiau jam, kad Kalėdų Senelis greičiausiai taip ir padarys ir kad nėra jokio reikalo dėl to liūdėti. Bet jis liūdnai atsakė:
- Ne, Kalėdų Senelis negali jai nunešti ten, kur ji yra dabar. Aš turiu ją paduoti mamytei, kad ji perduotų sesutei, kai išvyks pas ją, – jo liūdnose akutėse sužibo ašaros. – Mano sesutė iškeliavo pas Dievulį. Tėvėlis sako, kad mamytė irgi greitai turės ten išvykti, todėl pamaniau, kad ji galėtų perduoti šitą lėlytę sesutei.
Aš sustingau vietoje. Berniukas pažvelgė man į akis ir tarė:
- Aš paprašiu tėvelio, kad jis neleistų mamytei išeiti dabar. Kad jis paprašytų jos palaukti, kol grįšiu iš parduotuvės,- tada jis iš kišenėlės ištraukė gražią savo nuotrauką ir parodė ją man. Nuotraukoje jis meiliai šypsojosi. Aš noriu, kad mamytė pasiimtų šitą nuotrauką su savimi, ir nepamirštų manęs. Aš myliu mamytę ir nenoriu, kad ji išeitų, bet tėvelis sako, kad ji turi keliauti pas mūsų mažąją sesutę. –Tardamas šiuos žodžius, jis liūdnai žiūrėjo į lėlytę. Aš paskubomis susiradau savo piniginę ir pasakiau berniukui:
- Patikrinkim dar kartą. Galbūt užteks pinigėlių nupirkti šitą lėlytę? – jam nematant, aš pridėjau keletą banknotų ir mes pradėjome skaičiuoti. Berniuko nuostabai, pinigų užteko ir netgi šiek tiek liko!
- Dievuli, ačiū tau, kad mano pinigėlių užtenka! – tada jis pasisuko į mane ir pridūrė:
- Vakar vakare prieš miegą aš prašiau Dievulio, kad mano pinigėlių užtektų šiai lėlytei, ir mamytė galėtų ją perduoti sesutei. Jis išgirdo mane. Aš norėjau paprašyti ir pinigėlių nupirkti baltą rožę mamytei, bet nedrįsau prašyti tiek daug. Bet jis man davė pakankamai, kad galėčiau nupirkti ir lėlę, ir rožę. Mano mamytei labai patinka baltos rožės.
Netrukus grįžo berniuko močiutė, ir aš pasišalinau. Šikart apsipirkinėjimas buvo visai kitoks nei įprastai. Vaikštinėdama po maisto prekių skyrius, niekaip negalėjau pamiršti to mažo berniuko. Tada prisiminiau, kad prieš dvi dienas vietiniam laikraštyje buvo nedidelis straipsnis apie girtą sunkvežimio vairuotoją, kliudžiusį lengvajį automobilį, kuriame buvo moteris su maža mergyte. Straipsnyje rašė, kad mergaitė žuvo vietoje, o sunkios būklės moteris paguldyta į reanimaciją. Nejau tai ir buvo šio mažo berniuko šeima?
Po poros dienų tame pačiame laikraštyje perskaičiau žinutę, kad moteris taip ir nebeprabudo iš komos... Negalėjau susivaldyti, ir, nupirkusi didelę baltų rožių puokštę, nuvykau į laidojimo namus. Jauna graži moteris gulėjo karste. Rankose jai buvo įsprausta mažo berniuko nuotrauka, o ant krūtinės buvo gulėjo jau mano matyta lėlė. ..
Nei vienas nežinome, kiek gyvenimo mums yra duota. Mūsų gyvenimas gali pasikeisti per milisekundę, per kurią girtas vairuotojas nesuvaldė sunkvežimio... Vertinkime tai, ką turime brangiausio šiame gyvenime. Pasakykime jiems, kaip juos mylime. Nes rytojaus gali ir nebūti...
Atsakyti
Skaičiau šitą FB pas draugę ant sienos,ir verkiau.... cray.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif

liudincioms po 4u.gif

As siandien prisiverciau nuvaziuoti del paminklo liudna na bet atrodo radau ka norejau...

user posted image

tangoo apsiverkiau beskaitydama cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tanler: 01 spalio 2011 - 14:12
QUOTE(TANGOO @ 2011 09 30, 22:30)
Nei vienas nežinome, kiek gyvenimo mums yra duota. Mūsų gyvenimas gali pasikeisti per milisekundę, per kurią girtas vairuotojas nesuvaldė sunkvežimio... Vertinkime tai, ką turime brangiausio šiame gyvenime. Pasakykime jiems, kaip juos mylime. Nes rytojaus gali ir nebūti...


cray.gif tikrai gyvenimas nenuspėjamas verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(tanler @ 2011 10 01, 15:11)
Sveikos mamytes smile.gif

liudincioms  po 4u.gif

As siandien prisiverciau nuvaziuoti del paminklo liudna na bet atrodo radau ka norejau...

user posted image

tangoo apsiverkiau beskaitydama  cray.gif


laabai gražus ,toks raminantis
Papildyta:
QUOTE(ievoole @ 2011 09 30, 09:49)
Dona27, lygiai taip pat ir į mane žiūri.. vyro šeimai tai neįmanoma užsiminti ar prisiminti koks jis nerealus buvo ar su kuo palyginti.. sako "Ieva, kam tu taip kalbi?" arba kokią nuotraukėlę prisiminimui parodau ar fb ant sienos užmetu su gražiais žodžiais, kai man jausmų antplūdis būna, tai mano šeima pasidžiaugia koks jis dailus buvo, kaip jo pasiilgo ir t.t., o jie ignoruoja, o kai susitinka sako "Kam tu tai mums rodai?".. žžžžodž debilai, beširdžiai.. bijau tos dienos, kai pamatys jog laukiuosi, nes prasidės smerkimo dienos.. džiaugiuosi tik su savo artimaisiais ir ačiū Dievui, kad jų turiu labai daug, nes mama iš 7vaikų šeimos, tai mylimų pusbrolių ir pusseserių per akis turiu, o ir tetos su dėdėm myli, kaip ir savo vaiką wub.gif manau atlaikysiu jų nesamones, padės visa šeima savo palaikymu ir džiaugsmu smile.gif


labai sunku kai tie kurie turėtu palaikyti bando iskaudint o ne ramsčiu būna verysad.gif
nekreipkit i juos dėmesio ,nes savo patirtim remdamasi sakau ,parama radau tik čia ir visada būsiu dėkinga šitam skyreliui 4u.gif nuoširdus AČIŪ MERGAITĖS
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bona -pari: 01 spalio 2011 - 19:19
Sveikos mergaites,


Tangoo, labai grazus , graudinantis ir pamokantis pasakojimas.
Kaip tik tinka man snd.: doh.gif
Angelai musu saugo visgi mus, snd su vaiku vos neuzsimusem su masina doh.gif Meistrai po remonto neprisuko vairo pilnai, tai gerai kad dar neislekem i magistrale, kur greitis virs 100km/h doh.gif , nes vairas atsisuko ir nebevalde ratu, tai vos sustadziau masina ir gan dekingoje vietoje dar buvau, bet streso......!!!!!!! doh.gif Gal uztenka jau likimo pokstu!!!!!


Tanler laai grazus paminkliukas wub.gif
Atsakyti
Raja, košmaras blink.gif . Atleiskit už tokį stačiokišką parašymą, bet turbūt nuvažiavus tiems meistrams į snukį duočiau ir dar apskųsčiau kokiai inpekcijai. Tik nežinau kokiai g.gif



Mes šiandien pagaliau kryžių pastatėm... Šių metų planas su kapinėm baigtas... Kitais metais bandysim tvorelę daryti. Ryt važiuosiu į kapines. Padarysiu nuotraukyčių. Jeigu bus kam smalsu, tai galėsiu parodyti. Bet pas mus viskas labai paprastai ir kukliai padaryta...


P.S. Dona27, kur tu taip ilgai pradingus buvai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lairam: 01 spalio 2011 - 19:53
QUOTE(lairam @ 2011 10 01, 20:50)
Raja, košmaras  blink.gif . Atleiskit už tokį stačiokišką parašymą, bet turbūt nuvažiavus tiems meistrams į snukį duočiau ir dar apskųsčiau kokiai inpekcijai. Tik nežinau kokiai  g.gif
Mes šiandien pagaliau kryžių pastatėm... Šių metų planas su kapinėm baigtas... Kitais metais bandysim tvorelę daryti. Ryt važiuosiu į kapines. Padarysiu nuotraukyčių. Jeigu bus kam smalsu, tai galėsiu parodyti. Bet pas mus viskas labai paprastai ir kukliai padaryta...
P.S. Dona27, kur tu taip ilgai pradingus buvai?



Gal ir buciau davus jei ne soke buciau, bet kazkaip ne tas galvoje buvo nors turetu, tai buti doh.gif
zinai tokiais atvejais sunku ka irodyt, todel ir kumsciais nepasisvaistysi, bet lyg viskas geranoriskai vyksta , apmokejo partempimo masinos islaidas, sutvarke viska, bet.....dabar turesiu juoda vairavimo baime verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes visos vis pasiskaitau , prisimenu , verkiu, tas skausmas matyt niekada neisnyks nes net praejus 9metams tas skausmas nemazeja visada pagalvoju o kaip butu jai ji butu salia jau turetu tris broliukus o gal ir ne taciau vis yra viltis kad bus lengviau . is patirties sakau dabar esu mama kuri del maziausio verksmo soku prie vaiku .
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2011 10 01, 21:06)
Gal ir buciau davus jei ne soke buciau, bet kazkaip ne tas galvoje buvo nors turetu, tai buti doh.gif
zinai tokiais atvejais sunku ka irodyt, todel ir kumsciais nepasisvaistysi, bet lyg viskas geranoriskai vyksta , apmokejo partempimo masinos islaidas,  sutvarke viska, bet.....dabar turesiu juoda vairavimo baime verysad.gif


tave saugo angelai angel.gif
Papildyta:
QUOTE(Aušrelė @ 2011 10 01, 21:20)
Sveikutes visos vis pasiskaitau , prisimenu , verkiu, tas skausmas matyt niekada neisnyks nes net praejus 9metams tas skausmas nemazeja visada pagalvoju o kaip butu jai ji butu salia jau turetu tris broliukus o gal ir ne taciau vis yra viltis kad bus lengviau . is patirties sakau dabar esu mama kuri del maziausio verksmo soku prie vaiku .


console.gif aš taip ir jaučiu kad mes ta netekti nusinešim į ten verysad.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Sia nakti merginos susapnavau savo mergyte cray.gif Vyra isleidau i kaima nes visa savaitgali as dirbu ir mokausi . Grizusi vakar po paskaitu vakare , namie taip liudna ... verysad.gif atsiguliau i lova visa pavargusi atrodo greit uzmigsiu bet va vis vartausi ir vartausi ir negaliu uzmigti. Jauciu kad uzmigineju jau ir matau kad atejo mano mergyte i sapna cray.gif Ji ziuri i mane tokiom graziom akytem , burnoje ciulpia nyksti ir sypsosi man , mano mergyte, Ji taip graziai aprenkta kepuryte jos tokia grazi zydra ir... cray.gif Pabudau , asaros pasipyle je tau kaip as jos ilgiuosi cray.gif Visa diena darbe tik apie ja galvoju kaip ji man sapne sypsojosi ir ta nyksti taip ciulpia cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2011 10 01, 22:29)
Sveikos merginos  4u.gif

Sia nakti merginos susapnavau savo mergyte  cray.gif Vyra isleidau i kaima nes visa savaitgali as dirbu ir mokausi . Grizusi vakar po paskaitu vakare , namie taip liudna ...  verysad.gif  atsiguliau i lova visa pavargusi atrodo greit uzmigsiu bet va vis vartausi ir vartausi ir negaliu uzmigti. Jauciu kad uzmigineju jau ir matau kad atejo mano mergyte i sapna  cray.gif Ji ziuri i mane tokiom graziom akytem , burnoje ciulpia nyksti ir sypsosi man , mano mergyte, Ji taip graziai aprenkta kepuryte jos tokia grazi zydra ir...  cray.gif Pabudau , asaros pasipyle je tau kaip as jos ilgiuosi  cray.gif Visa diena darbe tik apie ja galvoju kaip ji man sapne sypsojosi ir ta nyksti taip ciulpia  cray.gif

as irgi sapnuodavau taciau kai mano tevelis ( Gustes- Teodoros senelis ) mire po septyniu menesiu po dukros nebesapnavau o kai mano mamyte mire pries 3 metus sapnavau tokia didele mergaite ilgom kasom ir sako ji man senelis nemokejo pinti kasu o mociute moka . Dabar rasau ir verkiu nes nebeturiu jau 3 man svarbiu zmoniu tikiuosi kad mano teveliai ja gerai priziuri ir as kolkas ten nereikalinga nes turiu cia nebaigtu reikalu reikia tris galiunus uzauginti o paskui ir pas dukra galesiu
Atsakyti