Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamų svetainė

Labas vakaras mielosios 4u.gif
Inezzza.pritariu monikam,kad nenuleistumėt rankų,reikia turėti viltį,mažą mažytę nors,bei tikėti,kad ir į Jūsų kiemą ateis šventė.Aš ryt einu pas gyd.pradėsiu tikrintis sveikatą,svarbiausia inkstą...
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2011 09 26, 14:20)
Gyvenime ateina metas, kai tenka savęs paklausti:
gal man jau gana?
Kiek dar rinksiesi kančias – o ne laimę,
skausmą – ne linksmybę, baimę – o ne
džiaugsmą gyventi turiningą gyvenimą?
Turėsi ką panorėjęs, tereikia eiti į priekį.
Ar esi pasiruošęs?
Gal tau gero užtenka po truputį?


Laba,

Inezzza stiprybes 50%, tai dar galimybe tureti vilti 4u.gif

Ievoole, dziugios naujienos, sveikateles thumbup.gif  4u.gif

Laureanza, nasata 4u.gif


ačiū 4u.gif
kaip gražu wub.gif

QUOTE(monikam @ 2011 09 26, 17:43)
buk stipri  console.gif  neatsisakyk tos galimybes but MAMA... as kaip ir kitos pasikartosiu, 50proc. yra labai daug... tikiu, kad jum tikrai pavyks, tik turekit didele vilti  4u.gif  mums po netekties irgi siule eiti pas genetikus, bet mes issigandom, kad gali but blogi rezultatai, tai nusprendem neiti... bandem su didele baime, kuri nepaliko kasdien, o dabar turim dziaugsmeli  wub.gif  tikrai tikiu ir linkiu jums is visos sirdies tapti tevais ir ne vieno mazylio, tik nenuleiskit ranku  4u.gif



aš pritariu, monikam!!!
Atsakyti
jjurgite,kaip TU?
Atsakyti
Sladama, ievooole sveikinimai jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif wub.gif

nasata, sandrynja console.gif
Atsakyti
Labutis mergaites,

taip senai pas jus buvau uzsukusi...bet siandien prisiruosiau, nes pasiilgau ax.gif
Laikas taip greitai bega, kad net baisu....Kai pagalvoji, musu lelytei butu jau metukai, vaiksciotu....Ai....yra kaip yra, stengiuosi apie tai nebegalvoti, nebelyginti...nebekankinti saves su tuo kas butu, jeigu butu....Bet skausmas neikur nedingsta, net ir po metu...Kaip ju gyvenate?
Gal yra mamyciu, kurios augina pilvelius ir dziaugiasi? Butu labai gera naujiena mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juraciukee @ 2011 09 23, 12:18)
Taip, svarbi kiekviena minute. O mus pirma karta atvykus i ligonines priemimo skyriu parsiunte atgal namo... Buciau zinojusi, buciau rekusi, klykusi, kad darytu visus imanomus tyrimus... Negalima, tiesiog negalima vien paspaudus pilvuka nuspresti kad tai viso labo diegliukai! Iki siol kai pagalvoju, toks pyktis ir beviltiskumas suima... Rasysim skunda tai ligoninei, prasysime vidinio tyrimo. Vienintelis musu reikalavimas, patobulinti savo darbo kokybe. Musu mazylio nebera, bet yra daugybe jau gimusiu ir dar gimsianciu kudikeliu, kuriam nors is ju irgi gali zarnytes susivyti, todel musu tikslas atkreipti ten dirbanciu gydytoju demesi, kad visada turetu omenyje si atveji, kad atvezus verkianti ar vemianti mazyli, istirtu deramai..



Neturiu zodziu....Juraciukee, uzuojauta tau didziule console.gif Manau, kad tavo skausmas buvo daug kartu didesnis nei mano....ir esu tikra, kad tokio as nebuciau pakelus. Visada galvojau, kad prarasti mazyli, kuri tau teko paauginti, pasidziaugti, pamyluoti, panesioti ir t.t yra nesulyginamas skausmas su persileidimu....Mano mergytei buvo 3 menesiukai, ji buvo neisnesiota, mes visa vasara pragyvenom klinikose, aisku, su viltim, kad viskas bus gerai....Bet tavo atveju, kai vaikutis - isnesiotas, buvo jau toks didelis....as neturiu zodziu.... cry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dona27: 28 rugsėjo 2011 - 10:16
QUOTE(monikam @ 2011 09 22, 12:04)
Sveikutes  4u.gif

pasirodom truputuka   wub.gif  nelabai moku as cia foto ikelti, tik viena eina prikabint  blush2.gif

user posted image


Monikam, koks kudikelis wub.gif Nuosirdziausi sveikinimai, aukit sveikutes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ievoole @ 2011 09 23, 11:12)
tai, kad jau 13d. mėn vėluoja ax.gif
norėjau eiti vėl mankštintis į Bodyfllexą, bet ten tie pratimai sulaikius orą, tai nenorėjau rizikuoti, tai ir pasidariau smile.gif
net nežinau, kaip jaustis.. vakar duše atsisėdusi iš džiaugsmo verkiau, dėkojau Dievui už tą džiaugsmą ir tuo pačiu taip bijau.. pirmadieni pas gyd eisiu wub.gif
vyras puse nakties verkė verysad.gif prisipažino, kad labai bijo blush2.gif


Ievolle, sveikinimai ir nuo manes 4u.gif Dziaugiuosi uz visas, kurios taip greitai ryztasi. Stiprybes jums 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dona27: 28 rugsėjo 2011 - 10:38
Labutis 4u.gif 4u.gif
Dona27,o Jūs kodėl nesiryžtat kitam mažuliui?


Sladama,aš laukiu naujienų bigsmile.gif antradienis buvo vakar mirksiukas.gif eikš čia ir pasakok mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 09 28, 11:12)
Labutis 4u.gif  4u.gif
Dona27,o Jūs kodėl nesiryžtat kitam mažuliui?
Sladama,aš laukiu naujienų bigsmile.gif antradienis buvo vakar mirksiukas.gif eikš čia ir pasakok mirksiukas.gif

Gerai prisiduodu biggrin.gif
Buvau vakar paziuret TV smile.gif Viskas vietoj smile.gif
Ir mes jau baiginejam pirma trimestra ax.gif
Mintys nukreiptos tik pozityvia kryptimi.Prieziura sikart man yra galima sakyt isskirtine.

Tikiuosi viskas bus gerai sikart smile.gif



Aciu visoms uz sveikinimus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sladama: 28 rugsėjo 2011 - 13:07
QUOTE(Dona27 @ 2011 09 28, 09:15)
Neturiu zodziu....Juraciukee, uzuojauta tau didziule  console.gif Manau, kad tavo skausmas buvo daug kartu didesnis nei mano....ir esu tikra, kad tokio as nebuciau pakelus. Visada galvojau, kad prarasti mazyli, kuri tau teko paauginti, pasidziaugti, pamyluoti, panesioti ir t.t yra nesulyginamas skausmas su persileidimu....Mano mergytei buvo 3 menesiukai, ji buvo neisnesiota, mes visa vasara pragyvenom klinikose, aisku, su viltim, kad viskas bus gerai....Bet tavo atveju, kai vaikutis - isnesiotas, buvo jau toks didelis....as neturiu zodziu.... cry.gif


Dona27, o kiek cia yra mamyciu kuriu vaikeliai uzgeso po puses metu, ar net po keliu metu gyvenimo... Kai pagalvoju, kokios stiprios tos mamos, jos sugeba ne tik toliau gyventi, bet ir kitus siame forume paguosti, ir dar kaip sugeba.
Nesvarbu ar vaikelis mire vos vienos dienos sulaukes, o gal dar motinos isciose kaip tavo angelele... kiekvienai tai yra pats didziausias skausmas.
As dekoju Dievui, kad dar galejau juo pasidziaugti nors tiek, kad nepaeme jo is manes tik gimusio, jau vien prisiminimai apie ji padeda gyventi toliau, galvoti apie ateiti, apie busimus jo brolius ir seseris...
Papildyta:
Sveikos, angeliuku globejos,

Sladama - 4u.gif 4u.gif 4u.gif nuostabios naujienos! Grazaus pilvuko auginimo!

Inezza - nagi, truputi daugiau optimizmo! Cia tau kad nuotaika pageretu 4u.gif

Na ir pabaigai, tiesiog nepaprastai dziaugiuosi, kad jus radau! Taigi visoms visoms be isimties po 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Juraciukee @ 2011 09 28, 14:02)

Inezza - nagi, truputi daugiau optimizmo! Cia tau kad nuotaika pageretu  4u.gif

Na ir pabaigai, tiesiog nepaprastai dziaugiuosi, kad jus radau! Taigi visoms visoms be isimties po  4u.gif


...stengiuos rasti savy to optimizmo ir pasitikėjimo savimi, tačiau tai labai sunku...kažkoks beviltiškumo jausmas apėmęs... verysad.gif

Juraciukee, pritariu tavo paskutiniesiems žodžiams - džiaugiuosi, kas jūs esate 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sladama @ 2011 09 28, 13:56)
Gerai prisiduodu biggrin.gif
Buvau vakar paziuret TV  smile.gif Viskas vietoj smile.gif
Ir mes jau baiginejam pirma trimestra ax.gif
Mintys nukreiptos tik pozityvia kryptimi.Prieziura sikart man yra galima sakyt isskirtine.

Tikiuosi viskas bus gerai sikart smile.gif
Aciu visoms uz sveikinimus  4u.gif

Viskas bus gerai,kitaip ir būti negali wub.gif
Slapukė tu 4u.gif
Atsakyti