Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamų svetainė

Inezza, mūsų skyrelio senbuvė Lina31 - irgi iš tų, kurias tie nelemti procentai persekiojo.... pavyko iš kelinto karto..
Turėk viltį. 4u.gif
Atsakyti
Labas visoms...
sapnavau labai keistą sapną apie Ją... tarsi išėmė Ją iš manęs ir padavė, kaip kokią vaškinę figūrėlę.. aš ją paėmiau ir ji buvo kaip gyva...galėjau paliest kiekvieną jos pirščiuką,priglaust, pažvelgt į akytes, apžiūrėt Ją visą... bet tuo pačiu žinojau, kad ji jau palaidota...kažkoks siaubas... ir visą dieną ašarose.......
Atsakyti
QUOTE(nasata @ 2011 09 24, 17:18)
Labas visoms...
sapnavau labai keistą sapną apie Ją... tarsi išėmė Ją iš manęs ir padavė, kaip kokią vaškinę figūrėlę.. aš ją paėmiau ir ji buvo kaip gyva...galėjau paliest kiekvieną jos pirščiuką,priglaust, pažvelgt į akytes, apžiūrėt Ją visą... bet tuo pačiu žinojau, kad ji jau palaidota...kažkoks siaubas... ir visą dieną ašarose.......


console.gif

Laba 4u.gif
aš šian buvau pas gyd., tai kabu nežinioje..
mums dar tik 4-5sav., bet šalia mano puslytės yra net už ją didesnis kraujo krešulys.. sakė mažylis kolkas vystosi, prisikabinęs kur ir turi būti, bet nežinia kas ten per kraujas.. yra pora variantų: gali pats išsivaikščioti, kitas praslinkti ir pasišalinti rudom išskyrom, bet taip bus tik tada jei nesimaudysiu karštam duše, nesitampysiu, nesinervinsiu ir dažniau pagulėsiu ir save pasaugosiu, ir taip 3sav., po jų vėl atvykti žiūrės, kaip ten viskas bus toliau blink.gif
sakė randas sugijęs puikiai, išnešioti tikrai išnešiosiu tik dėl gimdymo būdo žiūrėsim 36sav., bet sako tai dar toli spėsim aptarti ax.gif
terminas gegužės 26d., Adomėliui 3m. gimtadienio proga wub.gif

gydytojas apie viską taip ramiai kalbėjo, pasveikino mus, bet mačiau, kad akys neramios jo buvo, kai pasakė jog po 3sav. reikia atvykti, tai taip susierzinau doh.gif
Atsakyti
[quote=inezzza,2011 09 24, 10:09]
ne is mano puses,bet tai jau nieko nekeicia...juk zmogu renkames ne pagal tai turi jis kokiu bedu ar ne...lygiai taip pat galejo buti is mano puses sad.gif

Atleisk,gal ir įzeidžiau su savo tokiu klausimu... blush2.gif
Papildyta:
ievooole,o tu ilsėkis.viskas bus gerai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(nasata @ 2011 09 24, 16:18)
Labas visoms...
sapnavau labai keistą sapną apie Ją... tarsi išėmė Ją iš manęs ir padavė, kaip kokią vaškinę figūrėlę.. aš ją paėmiau ir ji buvo kaip gyva...galėjau paliest kiekvieną jos pirščiuką,priglaust, pažvelgt į akytes, apžiūrėt Ją visą... bet tuo pačiu žinojau, kad ji jau palaidota...kažkoks siaubas... ir visą dieną ašarose.......

verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(nasata @ 2011 09 24, 14:18)
Labas visoms...
sapnavau labai keistą sapną apie Ją... tarsi išėmė Ją iš manęs ir padavė, kaip kokią vaškinę figūrėlę.. aš ją paėmiau ir ji buvo kaip gyva...galėjau paliest kiekvieną jos pirščiuką,priglaust, pažvelgt į akytes, apžiūrėt Ją visą... bet tuo pačiu žinojau, kad ji jau palaidota...kažkoks siaubas... ir visą dieną ašarose.......



console.gif heart.gif heart.gif heart.gif
Pirmas kelias naktis po sunelio mirties sapnavau kaip vis bandau ji paimti ant ranku ir vis negaliu ir taip visa nakti iki kol pabusdavau... Vyras bande mane raminti, sakydamas, kad taip sunelis bando man parodyti kad jis vis dar yra, kad jam viskas gerai, bet jis jau nebepriklauso siam pasauliui... Veliau vel keleta kartu sapnavau, kad vis bandau ji aprengti bet man vel nepavyksta sito padaryti... Niekada nematau jo veido, bet sapne suvokiu kad tai jis...
Gal but mano vyras teisus, gal but tokiais sapnais kaip tavo nasata ar mano musu angeleliai tiesiog nori pasakyti kad jie niekur nedingo, tiesiog priklauso jau kitam pasauliui...
Atsakyti
Labutis merginos 4u.gif

Vis uzeinu paskaityt tapau skaitytoja .

Sladama dziugios zinios smile.gif nuosirdziausi sveikinimai nestuke.gif wub.gif wub.gif
Na va Sladama pratese nestuke.gif grandinele wub.gif saunuole thumbup.gif

O man kaip sekasi net ir nezinau ka ir pasakyt ir gerai ir blogai. Siuo metu sirguliuoju , gydausi . Nuo rytojaus keliauju mokytis , bus pas mane darbas, mokslai ir namai.
Laikas taip greitai bega tiesiog lekia jis. O skausmas toks pats kaip ir buvo. Susidraugavau su juo su skausmu , bet vis vien slapcia raudoju. Ilgiuosi jos... asaros man jau rieda , gerkleje guzas kazkoks ... cray.gif
Atsakyti
Ilgėjomės,ilgimės,ir ilgėsimės visą gyvenimą...savo vaikų palikusių mus per anksti cray.gif cray.gif visą dieną ryju ašaras...sunku labai...
Atsakyti
Sveikos mamos....
Buvau trumpam pradingus, buvau sanatorijoje su savo brangenybemis. Atrodo kaip ir neblogai pabuvau, pati pailsejau, nes oras visas dienas buvo fantastiskas, tai kiekviena laisva minute nuo proceduru sedejom prie juros, ar pusyne...Sunkiausia buvo, kad pas dukriuka ligos istorijoje parasyta "Pirmas dvynys....", aisku, tada visiems seke klausimas, o kur kitas vaikelis.... verysad.gif MAno pupa lyg niekur nieko atkisa savo lele ir ispyskina"Stai mano sese"... verysad.gif verysad.gif verysad.gif Dieve, kaip man jos truksta...
Biciuk, aciu, kad prisiminei mano Angela...Kokia ji didele butu...
VAivos juosta...mintimis ir sirdimi buvau su tavimi ta rugsejo ryta...
Sveikinuosi su nauja Angelo MAma...
Silciausi sveikinimai musu nestukems 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandrynja: 25 rugsėjo 2011 - 20:11
Taip, mieloji, sunku... visada med. popieriuose tai figuruos... visada bus klausianciu- "o kur antroji" cray.gif
Kartais norisi buti grubiai, ir atkirsti- negi manot, kad viena vaika namuose palikau?!... uzknisa vel ir vel pasakoti "kur antroji"...
skaudu, sirdi rezia, o dar tie nereikalingi klausimai... cray.gif

QUOTE(sandrynja @ 2011 09 25, 21:10)
Sveikos mamos....
Sunkiausia buvo, kad pas dukriuka ligos istorijoje parasyta "Pirmas dvynys....", aisku, tada visiems seke klausimas, o kur kitas vaikelis.... verysad.gif MAno pupa lyg niekur nieko atkisa savo lele ir ispyskina"Stai mano sese"... verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif Dieve, kaip man jos truksta...


sirdi spaudzia visos jusu istorijos, visi isgyvenimai ir pergyvenimai... kartais norisi atsakyti, bet pradejus rasyt zodziu truksta... nes tustumoje sunku rasti tinkamus zodzius isreiksti jausmus... kartais norisi rekti, bet gumulas burnoje, ir tik issprusta duslus atodusis, kurio aplinkui niekas neisgirsta... norisi, kad ji butu su mumis, bet...

...telieka grizti i praeiti, kurioje viskas dar buvo gerai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Basttet: 25 rugsėjo 2011 - 20:42
Gyvenime ateina metas, kai tenka savęs paklausti:
gal man jau gana?
Kiek dar rinksiesi kančias – o ne laimę,
skausmą – ne linksmybę, baimę – o ne
džiaugsmą gyventi turiningą gyvenimą?
Turėsi ką panorėjęs, tereikia eiti į priekį.
Ar esi pasiruošęs?
Gal tau gero užtenka po truputį?


Laba,

Inezzza stiprybes 50%, tai dar galimybe tureti vilti 4u.gif

Ievoole, dziugios naujienos, sveikateles thumbup.gif 4u.gif

Laureanza, nasata 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 09 24, 23:12)


Neįžeidei, Laureanza, tikrai...tiesiog tapau labai jautri cray.gif
Papildyta:
jau tokia šlykšti savijauta, kad nebežinau nė kur nusidėti, nė ką daryti verysad.gif imu galvot, gal geriau būtume ėję va bank ir nieko nežinoję, negu dabar verysad.gif rizikuot, kas belauktų ateity.... ?????? paklust likimui ir palikt viską kaip yra - atsisakyt galimybės būt MAMA........ verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(inezzza @ 2011 09 26, 15:37)
jau tokia šlykšti savijauta, kad nebežinau nė kur nusidėti, nė ką daryti  verysad.gif imu galvot, gal geriau būtume ėję va bank ir nieko nežinoję, negu dabar  verysad.gif rizikuot, kas belauktų ateity.... ?????? paklust likimui ir palikt viską kaip yra - atsisakyt galimybės būt MAMA........  verysad.gif


buk stipri console.gif neatsisakyk tos galimybes but MAMA... as kaip ir kitos pasikartosiu, 50proc. yra labai daug... tikiu, kad jum tikrai pavyks, tik turekit didele vilti 4u.gif mums po netekties irgi siule eiti pas genetikus, bet mes issigandom, kad gali but blogi rezultatai, tai nusprendem neiti... bandem su didele baime, kuri nepaliko kasdien, o dabar turim dziaugsmeli wub.gif tikrai tikiu ir linkiu jums is visos sirdies tapti tevais ir ne vieno mazylio, tik nenuleiskit ranku 4u.gif
Atsakyti