Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamų svetainė

QUOTE(ievoole @ 2011 09 23, 13:12)
tai, kad jau 13d. mėn vėluoja ax.gif
norėjau eiti vėl mankštintis į Bodyfllexą, bet ten tie pratimai sulaikius orą, tai nenorėjau rizikuoti, tai ir pasidariau smile.gif
net nežinau, kaip jaustis.. vakar duše atsisėdusi iš džiaugsmo verkiau, dėkojau Dievui už tą džiaugsmą ir tuo pačiu taip bijau.. pirmadieni pas gyd eisiu wub.gif
vyras puse nakties verkė verysad.gif prisipažino, kad labai bijo blush2.gif


nuosirdziausi sveikinimai 4u.gif taip dziugu skaityti tokias naujienas, net dziaugsmo asaros susikaupe akyse ax.gif labai dziaugiuos uz jus 4u.gif
lauksim ziniu po daktaro ax.gif
Atsakyti
ačiū 4u.gif
oj, kaip aš nervinuosi blush2.gif net pačiai iš savęs juokas ima, lyg būčiau pastojusi paauglė ir ką dabar visi pasakys lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievoole: 23 rugsėjo 2011 - 14:20
QUOTE(tanler @ 2011 09 21, 19:32)
inezzza kaip tau sekasi  ax.gif


50 proc. tikimybė, kad turėsim sveiką džiaugsmelį verysad.gif manau, tai nusako mano dabartinę savijautą verysad.gif nerandu vietos, atrodo žemė slysta iš po kojų verysad.gif
bandyt??..................nebegaliu.............
Atsakyti
QUOTE(inezzza @ 2011 09 23, 17:21)
50 proc. tikimybė, kad turėsim sveiką džiaugsmelį  verysad.gif manau, tai nusako mano dabartinę savijautą  verysad.gif nerandu vietos, atrodo žemė slysta iš po kojų  verysad.gif
bandyt??..................nebegaliu.............


kaip tai? o tai kas būtent gali jam nutikti? unsure.gif
o ar bandyti verta? ką gyd. sako į tai?
Atsakyti
QUOTE(ievoole @ 2011 09 23, 16:31)
kaip tai? o tai kas būtent gali jam nutikti? unsure.gif
o ar bandyti verta? ką gyd. sako į tai?


galim niekad nesulaukti džiaugsmelio verysad.gif arba jis turės kažkokių apsigimimų verysad.gif
ar verta?.......genetikė tiek ir tepasakė, tokiais atvejais gydymas vienas: bandymas vėl ir vėl ir vėl.....ar kada pasiseks?........viskas kažkieno kito rankose verysad.gif
Atsakyti
galiu tik pasiūlyti pasimelsti ir Galbūt išgirs jus.. jokio kito patarimo ar paguodžiančio žodžio tiesiog negaliu išspausti.. gumulas tik įstrigo..
Atsakyti
QUOTE(inezzza @ 2011 09 23, 14:40)
galim niekad nesulaukti džiaugsmelio  verysad.gif arba jis turės kažkokių apsigimimų  verysad.gif
ar verta?.......genetikė tiek ir tepasakė, tokiais atvejais gydymas vienas: bandymas vėl ir vėl ir vėl.....ar kada pasiseks?........viskas kažkieno kito rankose  verysad.gif


console.gif Stipriai stipriai tave apkabinu... Ir kuo nuosirdziausiai tikiu, kad viskas bus gerai, dar supsi tu sveika ir grazu kudikeli. Ateis laime i jusu namus. I visu cia esanciu mamyciu namus ir jau niekada niekada nebeiseis! heart.gif
Atsakyti
QUOTE(inezzza @ 2011 09 23, 16:40)
galim niekad nesulaukti džiaugsmelio  verysad.gif arba jis turės kažkokių apsigimimų  verysad.gif
ar verta?.......genetikė tiek ir tepasakė, tokiais atvejais gydymas vienas: bandymas vėl ir vėl ir vėl.....ar kada pasiseks?........viskas kažkieno kito rankose  verysad.gif

Inezzza,bet dėl ko taip?iš kieno pusės ta genetika?
Atsakyti
QUOTE(inezzza @ 2011 09 23, 16:40)
galim niekad nesulaukti džiaugsmelio  verysad.gif arba jis turės kažkokių apsigimimų  verysad.gif
ar verta?.......genetikė tiek ir tepasakė, tokiais atvejais gydymas vienas: bandymas vėl ir vėl ir vėl.....ar kada pasiseks?........viskas kažkieno kito rankose  verysad.gif

bet 50% tai dar nėra mažai.gal kai pasakojo lairam istorija,kad jos kaimynė berniukų isnesiot negalejo,o dabar turi mergyte...tikėk,kad ir Jums bus laimė
Atsakyti
naujoms nėštukėm dideliausi sveikinimai 4u.gif 4u.gif , o skyrelio lėlytėms komplimentai wub.gif wub.gif wub.gif
QUOTE(xiuke @ 2011 09 21, 23:54)
Ermita, man Tu kazkokia ipatinga moteris atrodai, tokia svelni, nuolanki, o tiek iskentejusi...stiprybes Tau...

ačiū.mes čia visos ypatingos.tik kiekviena savaip su skausmu taikomės.vis prisimenu psichologės žodžius,kad aš su netektim nesusitaikiau.matyt,ji buvo teisi.nėra tas gerai.atrodo,kažkas iš vidaus graužia,jėgos senka.gal kai buvo laikas neišsirėkiau,nukišau viską giliai širdin...
QUOTE(bicė @ 2011 09 23, 00:08)
Ermita po tavo postu lieka sirdeleje siluma ir kartu toks beviltiskas liudesys ir taip noretusi surasti ta burtu lazdele ir grazinti Markuti... verysad.gif

...beviltiškas...nes jau niekada...ir širdis vėl plyšta...
QUOTE(inezzza @ 2011 09 23, 16:21)
50 proc. tikimybė, kad turėsim sveiką džiaugsmelį  verysad.gif manau, tai nusako mano dabartinę savijautą  verysad.gif nerandu vietos, atrodo žemė slysta iš po kojų  verysad.gif
bandyt??..................nebegaliu.............

linkiu, kad būtum drąsesnė, negu aš.kai jausi,kad pasiruošus savo vidumi,bandyk.
Atsakyti
QUOTE(inezzza @ 2011 09 23, 16:21)
50 proc. tikimybė, kad turėsim sveiką džiaugsmelį  verysad.gif manau, tai nusako mano dabartinę savijautą  verysad.gif nerandu vietos, atrodo žemė slysta iš po kojų  verysad.gif
bandyt??..................nebegaliu.............



Bandyk, nes nelabai ką au ir beprarandi... Galgi tas dar vienas kartas bus iš gerųjų 50 proc. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 09 23, 18:13)
Inezzza,bet dėl ko taip?iš kieno pusės ta genetika?


ne is mano puses,bet tai jau nieko nekeicia...juk zmogu renkames ne pagal tai turi jis kokiu bedu ar ne...lygiai taip pat galejo buti is mano puses sad.gif
QUOTE(Laureanza @ 2011 09 23, 18:30)
bet 50% tai dar nėra mažai.gal kai pasakojo lairam istorija,kad jos kaimynė berniukų isnesiot negalejo,o dabar turi mergyte...tikėk,kad ir Jums bus laimė


vakar kai buvom pas genetike ir ji istare tuos 50 % net apsidziaugiau,kad net 50...po to atrodo atsitokejau ir suvokiau kiek tai mazai,o tada taip sirdi suspaude...
[quote=*ermita*,2011 09 23, 20:32]


linkiu, kad būtum drąsesnė, negu aš.kai jausi,kad pasiruošus savo vidumi,bandyk.
bandau ieskot savy jegu ir stiprybes...bet tiek visokiu minciu lenda...o kas jei ir vel...ar sugebesiu tai iskest dar ir dar karta...
Atsakyti