Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamų svetainė

QUOTE(tanler @ 2011 09 23, 14:09)
ievoole nosirdziai dziaugiuosi  wub.gif


ačiū ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Juraciukee @ 2011 09 23, 14:11)
Taip, svarbi kiekviena minute. O mus pirma karta atvykus i ligonines priemimo skyriu parsiunte atgal namo... Buciau zinojusi, buciau rekusi, klykusi, kad darytu visus imanomus tyrimus... Negalima, tiesiog negalima vien paspaudus pilvuka nuspresti kad tai viso labo diegliukai! Iki siol kai pagalvoju, toks pyktis ir beviltiskumas suima... Rasysim skunda tai ligoninei, prasysime vidinio tyrimo. Vienintelis musu reikalavimas, patobulinti savo darbo kokybe. Musu mazylio nebera, bet yra daugybe jau gimusiu ir dar gimsianciu kudikeliu, kuriam nors is ju irgi gali zarnytes susivyti, todel musu tikslas atkreipti ten dirbanciu gydytoju demesi, kad visada turetu omenyje si atveji, kad atvezus verkianti ar vemianti mazyli, istirtu deramai..



aš taip klykiau, kai po Ąžuoliuko mirties tą pačią naktį paguldė mano sesytę, kri tik mėn vyresnė ir jai kitą dieną pradėjo darytis tas pats kas mažyliui ir kai pamačiau, kad jie nieko nedaro rankas ir kojas pakirto.. pradėjau klykti, keiktis ir net rankom ore mosikuotis doh.gif doh.gif kai dabar pamenu nesuprantu, kaip aš tai atlaikiau..



kaip man dabar palengvėjo, gydytojas, kuris priėmė Ąžuoliuką, priims mane ryt savo privačioje klinikoje, nereikės pas savo gyd. keliauti tik kitą sav., o jau ryt sužinosiu ar tikrai tikrai tikrai ten tupi naujas džiaugsmas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ievoole @ 2011 09 23, 10:12)
tai, kad jau 13d. mėn vėluoja ax.gif
norėjau eiti vėl mankštintis į Bodyfllexą, bet ten tie pratimai sulaikius orą, tai nenorėjau rizikuoti, tai ir pasidariau smile.gif
net nežinau, kaip jaustis.. vakar duše atsisėdusi iš džiaugsmo verkiau, dėkojau Dievui už tą džiaugsmą ir tuo pačiu taip bijau.. pirmadieni pas gyd eisiu wub.gif
vyras puse nakties verkė verysad.gif prisipažino, kad labai bijo blush2.gif

Ievoole nuosirdziausi sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
Sladama,ievooole...kuri sekanti? g.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laureanza: 23 rugsėjo 2011 - 12:24
QUOTE(Laureanza @ 2011 09 23, 11:24)
Sladama,ievooole...kuri sekanti? g.gif  smile.gif

Ko tai tauskutes negirdet g.gif Siaip tai ji musu aktyviste smile.gif o dabar ko tai dingus
Laureanza man rodos tu lyg rasei kad nesisaugot g.gif nu tai gal tu sekanti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sladama: 23 rugsėjo 2011 - 12:31
QUOTE(Sladama @ 2011 09 23, 14:19)
Ievoole nuosirdziausi sveikinimai 4u.gif


ačiū 4u.gif renku renku dabar sveikinimus, bet ar viskas jam gerai verysad.gif

QUOTE(Laureanza @ 2011 09 23, 14:24)
Sladama,ievooole...kuri sekanti? g.gif  smile.gif


kuri čia stafkę statė, kad 3 mažiausiai? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sladama @ 2011 09 23, 13:27)
Ko tai tauskutes negirdet g.gif Siaip tai ji musu aktyviste smile.gif o dabar ko tai dingus
Laureanza man rodos tu lyg rasei kad nesisaugot g.gif nu tai gal tu sekanti mirksiukas.gif

Jo,Tauskutes,negirdet g.gif
Dvi savaites pasisaugosim,nes gavau vaistų ,nenorėciau geriant raminancius pastoti..
Atsakyti
QUOTE(ievoole @ 2011 09 23, 11:36)
ačiū 4u.gif  renku renku dabar sveikinimus, bet ar viskas jam gerai verysad.gif

As irgi prisigalvoju visko blink.gif
Eisiu antradieni per TV biggrin.gif pasiziuret ar viskas gerai.Kalu sau i galva kad viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
Sveikinimai Sladamai ir Ievoolei 4u.gif wub.gif Taip džiugu skaityti tokias naujienas wub.gif

O mažųjų mergyčių grožis neišpasakytas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sladama @ 2011 09 23, 14:47)
As irgi prisigalvoju visko blink.gif
Eisiu antradieni per TV biggrin.gif pasiziuret ar viskas gerai.Kalu sau i galva kad viskas bus gerai smile.gif



aš ir taip tikiuosi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 09 23, 12:41)
virš mano namo šviečia, žvaigždelė . Tai pamojuoju kartais...sustoju pažiūriu..



wub.gif wub.gif
QUOTE(Juraciukee @ 2011 09 23, 12:49)
3 savaites kaip jo nebera... lygiai tiek, kiek ir truko visas jo gyvenimas...

.. mūsų Vaivutė buvo 3 dienas...............
Atsakyti
QUOTE(ievoole @ 2011 09 23, 11:55)
aš ir taip tikiuosi wub.gif



Sladama, Ievoole - Viskas ir bus gerai! heart.gif heart.gif
Papildyta:
QUOTE(vaivos juosta @ 2011 09 23, 12:12)


.. mūsų Vaivutė buvo 3 dienas...............



heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif Vaivos Juosta cia tau ir tavo angelelei...
Atsakyti
QUOTE(Juraciukee @ 2011 09 23, 15:17)
Sladama, Ievoole - Viskas ir bus gerai!  heart.gif  heart.gif



Juraciukee, ta baimė per 5mėn taip įsigėrė, kad nieko negaliu sau padaryti doh.gif
atrodė jog džiaugsiuos ryt diena, bet dabar su kiekviena valanda vis baisiau darosi, net koja drebėti pradėjo..

grįšiu namo ir neuro3 arbatos pasidarysiu blush2.gif nes įtariu, kad net miegoti negalėsiu doh.gif
Atsakyti