Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamų svetainė

Po bicės posto apsiverkiau..''.taip noretusi surasti ta burtu lazdele ir grazinti...'' verysad.gif
Atsakyti
O aš šįryt su Ja pasisveikinau...... wub.gif Ėjau darban ir visai šalia mokyklos, virš auksu nusidažiusių klevų viršūnių, buvo ryški dalis vaivorykštės.. wub.gif . Niekada dar nėra tekę matyt vaivorykštę ryte... Niu pasaka, dabar visada nešiosiuos fotoaparatą.
Atsakyti
QUOTE(monikam @ 2011 09 22, 13:04)
Sveikutes  4u.gif

pasirodom truputuka   wub.gif  nelabai moku as cia foto ikelti, tik viena eina prikabint  blush2.gif

user posted image

wub.gif


Juraciukee, dėkui už tavo istoriją... ir kaip be galo graudu, kad kažkam taip atsitiko ir kažkas yra tas 1 iš daugybės tūkstančių verysad.gif

Biciuk, smagu, kad atsiradai 4u.gif . Aš irgi baimių begales turiu. Bijau visko, nors aplinkui niekas to nemato...neparodau... O kam rodyti? Nieko nepakeisiu, o ir vis vien nebūsiu iki galo suprasta. Ir nenoriu niekam užkrauti savo rūpesčių...visi turi savų, kurie atrodo patys svarbiausi. Viena draugė sužinojo, kad jos berniukas trumparegyste paveldėjo - jai pasaulio pabaiga, kitos vyras skyrybų paprašė ir t.t. ir t.t. Taigi kiekvienam savo kryželis, kurį reikia nešti.

VS, nesu mačiusi vaivorykštės ryta wub.gif


Bice, o kur tavo fotosesija??? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lairam: 23 rugsėjo 2011 - 11:00
QUOTE(bicė @ 2011 09 23, 01:08)
Labas vakarelis 4u.gif

nuo ko cia pradeti smile.gif
gal nuo liaupsinimu mazosioms pupoms uogoms wub.gif  Lairam, Tanler, Monikam silti buciukai jusu mazylems wub.gif Jusu visu kasu mes tik pavydeti galim.Lairam sakai,kad dar seges negali isegti, as vos ka tik pradejau matyti mazus pukucius ant galvos ir tuo jau dziaugiuosi doh.gif .
Slamdama balionu puokste tau 4u.gif Super naujienos!!!
Visom gaudancioms gandrelius dideles sekmes 4u.gif

Sveikinuosi ir su naujaja mamyte verysad.gif .
Pries savaite mano mazulka kad uzsiklyke, pusvalandi nuraminti negalejau ir taip skusdamasi...pirma prabegusi mintis buvo zarnytes uzstrigo...man tai tik eiline baime, tau realybe....
Tiesa pasakius cia buvo pirmas realus susidurimas su savo juodaisiais demonais...Nei sveiko proto, nei ziniu neliko tik panika, kad nezinau kas jai yra ir dar didesne panika, kad jai gali kazkas atsitikti verysad.gif . Po pusvalandzio kartu verkiau ir as...vyrui neatlaike nervai i mane beziurint ir jis supakaves visa seimyna isveze i privatu med centra. Musu isdykele su malonumu ir placia sypsena demonstravo daktareliui visus savo apvalumus. Man teko iejus iskart pasakyti, kad pries 4 metus netekau kudikio nes kazkaip keistai turejo atrodyti musu pasirodymas su sveikutelaiciu vaiku ir teko nutyleti apie savo profesija... unsure.gif
Nerimo Demonai...ir begalinis ilgesys stai kas lieka kai veriantis skausmas praeina...O kartais atrodo, kad ir jis dar kazkur ne visai pasleptas. Ir as ilindus i dusa  vis dar issikaukiu kartais. Anksciau su ilgesiu nuziuredavau seimas su dviem vaikais, dabar su trim...Kaip Lairam pasake apgyti apgysi, bet neisgysi, tai ne liga tai bukle kai dalies tavo sirdies niekada niekas nebeatstatys ir ta vieta kaip amputuota galune visada skaudes, skausmas famtominis kitiems nesuprantamas bet tikras tau...

Ermita po tavo postu lieka sirdeleje siluma ir kartu toks beviltiskas liudesys ir taip noretusi surasti ta burtu lazdele ir grazinti Markuti... verysad.gif


Laba mergaitės wub.gif

Bice, po tavo žodžių ir man akys suašarojo..
tai toks pažįstamas jausmas, aš dabar bijau kiekvieno Adomo kruptelėjimo, papilkėjusių paakiukų, temperatūros ar net kai jis kur dingsta iš mano akiračio, išėjo praėjusi savaitgali su seneliu man neprasinešę pasivaikščioti po mišką, galvoju šakės, vaikas išėjo į lauką ir kas paėmė, rėkti pradėjau doh.gif visas vidus drebėjo..
o užvakar su tėčiu buvo pas močiutę ir valgė pieniškas dešreles ir pargrįžęs namo apsivėmė vaikas ir taip baisiai.. man iškart Ąžuolas akyse, pradėjau galvoti kur Adomo gimimo liudijimas, kiek švarių triusikėlių turim, kur batukai.. jau buvau pasiruošusi čiupti ir vežti, kai vyras pasakė, kad net nekramtydamas sukišo net dvi dešreles ir matyt nesusivirškino ir paprašė nurimti, tai mažylis atsigėrė vandenėlio ir daugiau bloga nebuvo, bet visą naktį budri buvau, negalėjau miegoti doh.gif

QUOTE(vaivos juosta @ 2011 09 23, 10:46)
O aš šįryt su Ja pasisveikinau...... wub.gif  Ėjau darban ir visai šalia mokyklos, virš auksu nusidažiusių klevų viršūnių, buvo ryški dalis vaivorykštės..  wub.gif . Niekada dar nėra tekę matyt vaivorykštę ryte...  Niu pasaka, dabar visada nešiosiuos fotoaparatą.



kaip gražu wub.gif
man tokius sentimentus sukelia Ąžuoliuko rožytė, kaskart kai nuvažiuoj stebiuosi jos žiedų gausa, Linas iškart sako "Ak tas mūsų Ąžuoliukas, kaip kruopščiai savo rožytę prižiūri, kad ji taip žydi" cray.gif


o aš vakar dariausi testuką blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ievoole @ 2011 09 23, 11:55)
o aš vakar dariausi testuką blush2.gif



Aš tai tave įtariu au kelias sav blush2.gif ...
Atsakyti
tai, kad jau 13d. mėn vėluoja ax.gif
norėjau eiti vėl mankštintis į Bodyfllexą, bet ten tie pratimai sulaikius orą, tai nenorėjau rizikuoti, tai ir pasidariau smile.gif
net nežinau, kaip jaustis.. vakar duše atsisėdusi iš džiaugsmo verkiau, dėkojau Dievui už tą džiaugsmą ir tuo pačiu taip bijau.. pirmadieni pas gyd eisiu wub.gif
vyras puse nakties verkė verysad.gif prisipažino, kad labai bijo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ievoole @ 2011 09 23, 12:12)
tai, kad jau 13d. mėn vėluoja ax.gif
norėjau eiti vėl mankštintis į Bodyfllexą, bet ten tie pratimai sulaikius orą, tai nenorėjau rizikuoti, tai ir pasidariau smile.gif
net nežinau, kaip jaustis.. vakar duše atsisėdusi iš džiaugsmo verkiau, dėkojau Dievui už tą džiaugsmą ir tuo pačiu taip bijau.. pirmadieni pas gyd eisiu wub.gif
vyras puse nakties verkė verysad.gif prisipažino, kad labai bijo blush2.gif

wub.gif
Džiaugiuosi už jus.Sėkmės 4u.gif
Smagu,kad daugėja čia nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
Va,va ir aš įtarimų turėjau su ievooole.kaip faina 4u.gif sveikinimai 4u.gif

Divėja,kaip tavo reikalai?




Papildyta:
QUOTE(vaivos juosta @ 2011 09 23, 09:46)
O aš šįryt su Ja pasisveikinau...... wub.gif  Ėjau darban ir visai šalia mokyklos, virš auksu nusidažiusių klevų viršūnių, buvo ryški dalis vaivorykštės..  wub.gif . Niekada dar nėra tekę matyt vaivorykštę ryte...  Niu pasaka, dabar visada nešiosiuos fotoaparatą.

Aš eidama vakare iš darbo,žiūriu į dangų,ir lygiai ten pat virš mano namo šviečia,kaip man atrodo, ryškesnė žvaigždelė nei kitos. Tai pamojuoju kartais...sustoju pažiūriu..
Papildyta:
QUOTE(ievoole @ 2011 09 23, 12:12)
tai, kad jau 13d. mėn vėluoja ax.gif
norėjau eiti vėl mankštintis į Bodyfllexą, bet ten tie pratimai sulaikius orą, tai nenorėjau rizikuoti, tai ir pasidariau smile.gif
net nežinau, kaip jaustis.. vakar duše atsisėdusi iš džiaugsmo verkiau, dėkojau Dievui už tą džiaugsmą ir tuo pačiu taip bijau.. pirmadieni pas gyd eisiu wub.gif
vyras puse nakties verkė verysad.gif prisipažino, kad labai bijo blush2.gif

Ievooole,tai skaitos po cp,po 11 mėn pastojai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laureanza: 23 rugsėjo 2011 - 11:34
Sveikos, angeliuku globejos!


Ievoole kaip smagu buvo si ryta perskaityti apie tave aplankiusi dziaugsma! clap.gif

Vakar visa diena vaiksciojau prie juros.. Ziurejau i skraidancias zuvedras, nuplaukiancius laivus.. Rymojau savo mylimoj vietelej prie balto svyturio ir stebejau zvejus.. Paskui aplankiau viena labai sena baznycia nuo kurios atsiveria nuostabus vaizdas i jura ir skardzius... Ten stebuklinga vieta, tokia ramybe apima kiekviena karta apsilankius, palaima. Uzdegiau zvakele savo angleleliui.. Ryt bus 3 savaites kaip jo nebera... lygiai tiek, kiek ir truko visas jo gyvenimas...

Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 09 23, 13:41)
Va,va ir aš įtarimų turėjau su ievooole.kaip faina 4u.gif sveikinimai 4u.gif
Papildyta:

ačiū Divėja 4u.gif  ačiū Laureanza 4u.gif
o kodėl Jūs įtarinėjote jei aš pati tik vakar sužinojau?  biggrin.gif

Aš eidama vakare iš darbo,žiūriu į dangų,ir lygiai ten pat virš mano namo šviečia,kaip man atrodo, ryškesnė žvaigždelė nei kitos. Tai pamojuoju kartais...sustoju pažiūriu..
Papildyta:

pastebėjau, kad mums mamytėms taip lengviau, kai turime savo mažylį matomą ar apčiuopiamą, nesvarbu kokiam jis pavidale wub.gif

Ievooole,tai skaitos po cp,po 11 mėn pastojai?


taip išeina, Adomėliui 3metukų gimtadienio proga gausis thumbup.gif


įmaliau savo pokalbį į vidury norėdama sąžiningai atsakyti blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Juraciukee @ 2011 09 23, 13:49)
Sveikos, angeliuku globejos!
Ievoole kaip smagu buvo si ryta perskaityti apie tave aplankiusi dziaugsma! clap.gif

Vakar visa diena vaiksciojau prie juros.. Ziurejau i skraidancias zuvedras, nuplaukiancius laivus.. Rymojau savo mylimoj vietelej prie balto svyturio ir stebejau zvejus.. Paskui aplankiau viena labai sena baznycia nuo kurios atsiveria nuostabus vaizdas i jura ir skardzius... Ten stebuklinga vieta, tokia ramybe apima kiekviena karta apsilankius, palaima. Uzdegiau zvakele savo angleleliui.. Ryt bus 3 savaites kaip jo nebera... lygiai tiek, kiek ir truko visas jo gyvenimas...



ačiū 4u.gif

kai mamai perskaičiau tavo istoriją, ji visa sustingo ir pirmanesupratau ko taip.. vėliau prisiminiau ir pačią šaltis nupurtė doh.gif kai man buvo 6sav. man užkietėjo viduriukai ir mamai nepavyko jų niekaip atlaisvinti, tuomet ji nesuprato kas man ir kai tik aš pradėjau vemti ji nieko nelaukusi mane išvežė į šalia esančia Santariškių vaikų ligoninę, kurioje iki tol pati dirbo priėmimo skyriuje.. padarius man echoskopiją paaiškėjo, kad pradėjo viena į kitą mautis ir pintis žarnytės, tai man dar spėjo jas prapūsti pro užpakaliuką, kad išsivytų. Mama sakė atsimena, kad priėmimo skyriuje aš jau buvau net papilkėjusi. Vėliau su gydytoju pasikalbėjusi mama sužinojo, kad joms pradėjus pintis svarbi kiekviena minutė.
Dėl Jūsų ligos reikia įspėti daugiau mamyčių, nes ji reta ir nežinoma, o uždelsti negalima.

Laikykis mažyte console.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievoole: 23 rugsėjo 2011 - 11:50
ievoole nosirdziai dziaugiuosi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ievoole @ 2011 09 23, 10:57)


kai mamai perskaičiau tavo istoriją, ji visa sustingo ir pirmanesupratau ko taip.. vėliau prisiminiau ir pačią šaltis nupurtė doh.gif  kai man buvo 6sav. man užkietėjo viduriukai ir mamai nepavyko jų niekaip atlaisvinti, tuomet ji nesuprato kas man ir kai tik aš pradėjau vemti ji nieko nelaukusi mane išvežė į šalia esančia Santariškių vaikų ligoninę, kurioje iki tol pati dirbo priėmimo skyriuje.. padarius man echoskopiją paaiškėjo, kad pradėjo viena į kitą mautis ir pintis žarnytės, tai man dar spėjo jas prapūsti pro užpakaliuką, kad išsivytų. Mama sakė atsimena, kad priėmimo skyriuje aš jau buvau net papilkėjusi. Vėliau su gydytoju pasikalbėjusi mama sužinojo, kad joms pradėjus pintis svarbi kiekviena minutė.
Dėl Jūsų ligos reikia įspėti daugiau mamyčių, nes ji reta ir nežinoma, o uždelsti negalima.

Laikykis mažyte console.gif


Taip, svarbi kiekviena minute. O mus pirma karta atvykus i ligonines priemimo skyriu parsiunte atgal namo... Buciau zinojusi, buciau rekusi, klykusi, kad darytu visus imanomus tyrimus... Negalima, tiesiog negalima vien paspaudus pilvuka nuspresti kad tai viso labo diegliukai! Iki siol kai pagalvoju, toks pyktis ir beviltiskumas suima... Rasysim skunda tai ligoninei, prasysime vidinio tyrimo. Vienintelis musu reikalavimas, patobulinti savo darbo kokybe. Musu mazylio nebera, bet yra daugybe jau gimusiu ir dar gimsianciu kudikeliu, kuriam nors is ju irgi gali zarnytes susivyti, todel musu tikslas atkreipti ten dirbanciu gydytoju demesi, kad visada turetu omenyje si atveji, kad atvezus verkianti ar vemianti mazyli, istirtu deramai..


Papildyta:
[quote=ievoole,2011 09 23, 10:57]

Dėl Jūsų ligos reikia įspėti daugiau mamyčių, nes ji reta ir nežinoma, o uždelsti negalima.

Norisi ispeti visa pasauli del sito. Ir istorija forume parasiau del sitos priezasties praejus vos savaitei po netekties..

Galvoju kad reikia atskira tema sukurti siai ligai apibudinti.

Ir Vingrui parasysim laiska, kad savo knygose aprasytu sia liga. Kad reta liga, tai nereiskia kad nereikia apie ja rasyti, kaip tik reikia!

Atsakyti