Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamų svetainė

QUOTE(Sladama @ 2011 09 21, 22:02)
Laura ji siaip rase kad galvoja kad as  nestuke.gif ,bet nezinojo nieko.
Tu sekanti mirksiukas.gif

Bet jautė tada lotuliukas.gif
Aš dar 2 savaites vaistus turėsiu gert...na,negreitu laiku dar aš.nesiseka gi man...na,bet tikiuosi šiais metais patapti nestuke.gif
Papildyta:
Perskaičiau kažkur,kad Ziezulele po CP,po pusmecio pastojo-isnesiojo ir +pati pagimdė.Jėtau,net tris kartus perskaiciau...tiesiog dziugu... smile.gif aš manau,jeigu randas viduj sugijęs visiškai,jau galima ax.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

pasirodom truputuka wub.gif nelabai moku as cia foto ikelti, tik viena eina prikabint blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Kokia gera žinia čia pas mus bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif Sėkmės Sladama 4u.gif

O jau mažieji pupuliukai mūsų wub.gif wub.gif wub.gif Ech,taip ir norisi paniurkyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(monikam @ 2011 09 22, 11:04)
Sveikutes  4u.gif

pasirodom truputuka  wub.gif  nelabai moku as cia foto ikelti, tik viena eina prikabint  blush2.gif

user posted image

Niu jau very wub.gif wub.gif
Atsakyti
aa- cia tie, "priesnestuminiai" smile.gif tai greitai ju atsakymu turetum sulaukt, o paskui-dar greiciau- gandriuko 4u.gif
QUOTE(Raja28 @ 2011 09 22, 12:03)
Slapimo ir tepinelio paselio mirksiukas.gif

Papildyta:
kokiu israiskingu bruozu mergyte smile.gif 4u.gif tokia- ne lietuviska "sviesute"- gal seimoje kas nors is "siltu krastu" (kitatauciai)? smile.gif

QUOTE(monikam @ 2011 09 22, 13:04)
pasirodom truputuka   wub.gif  nelabai moku as cia foto ikelti, tik viena eina prikabint  blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Basttet: 22 rugsėjo 2011 - 12:28
[quote=Raja28,2011 09 21, 21:46]
hihihi.gif, jus kaip per krepsini "stafkes"statykit biggrin.gif
[/quote]

lotuliukas.gif nu čia tai geras!

[quote=tanler,2011 09 21, 21:52]
kita menesi maziausiai 3nestukes
Papildyta:

lotuliukas.gif su Jumis taip linksma!

[quote=Raja28,2011 09 21, 22:13]
Is ko cia losim:is babkiu ar kraitelio??? lotuliukas.gif
[/quote]

manau kraitelio būtų įdomiau thumbup.gif

[quote=Laureanza,2011 09 21, 23:00]
Sladama,raja28 jau anksciau buvo rasiusi kazka apie tave biggrin.gif
Laukiu antradienio tada 4u.gif wub.gif

Ievooole,kaip sakoma bėda po vieną nevaikšto.linkiu,kad Tau viskas eitų tik i gerą 4u.gif
Papildyta:

Sladama, sveikinu!!!
O antradienį kas bus? tyrimukai? blush2.gif


[quote=monikam,2011 09 22, 14:04]
Sveikutes 4u.gif

pasirodom truputuka wub.gif nelabai moku as cia foto ikelti, tik viena eina prikabint blush2.gif

user posted image
[/quote]


jetau jetau, kaip faina wub.gif

aš vakar gavau progą šiek tiek paniūrkyti pusseserės dukrytę, nes važiavau jų patempti, nes akumas nusėdo, tai jetus kokia meilutė, taip norisi pačiupti ir išsinešti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Basttet @ 2011 09 22, 14:28)
Papildyta:
kokiu israiskingu bruozu mergyte smile.gif  4u.gif  tokia- ne lietuviska "sviesute"- gal seimoje kas nors is "siltu krastu" (kitatauciai)? smile.gif


aciu aciu 4u.gif kiek zinau visi seimoje lietuviai smile.gif mes abu esam tamsus, gal del to ir mergyte tokia wub.gif sakau netures vargo kai reikes degintis, pora kartu ant saulutes ir uzteks, kaip ir mamai rolleyes.gif
Atsakyti
Aha, del deginimosi tikrai vargo nebus. 4u.gif Gerai "tamsiukam"- ne taip lengva nudegti thumbup.gif beto- tamsiaplauke mergina atrodys protingesne, kai eis darbintis (cia buvo padarytas toks tyrimas, kad tamsiaplaukiai darbdaviam atrodo patikimesni) lotuliukas.gif

QUOTE(monikam @ 2011 09 22, 14:17)
aciu aciu  4u.gif  kiek zinau visi seimoje lietuviai  smile.gif  mes abu esam tamsus, gal del to ir mergyte tokia  wub.gif  sakau netures vargo kai reikes degintis, pora kartu ant saulutes ir uzteks, kaip ir mamai  rolleyes.gif

Atsakyti
monikam kokia tavo mazulka grazute wub.gif dar mazyte bet jau matosi bus riskiu bruozu panele wub.gif
Atsakyti
Monikam,Tavo Ugnė wow wub.gif
Visos mergytės gražios wub.gif
Atsakyti
[quote=lairam,2011 09 21, 20:10]
Juraciukee , labai atsipra6au, kad klausiu. Jeigu sunku ir nerori ra6yti, tai tikrai nera6yk... Kaip buvo diagnozuota liga tavo vaikeliui? Negirdėjau apie tokią ligą, o bijau dabar jau visko...

Deja si liga pasireiskia netiketai ir paciu blogiausiu momentu. Visa diena vaikutis jautesi puikiai, nematem jokiu pokyciu, griztant is lauko pradejo muistytis ir verkti, namie jau klyke nesavu balsu. Pilvukas buvo kietas kaip akmenukas. Galiausiai pradejo vemti citrinos spalvos skysciu. Skubiai isvezem i ligonine, ten daktare tik paspaude pilvuka ir pasake diegliukai, vaziuokit namo viskas praeis... Parvezem namo ir vaikelis beveik iskart pradejo vemti zaliai... tada vel nuvezem i ligonine, o ten jau kaip suletintam filme... po keleto valandu jau reikejo didziuliu doziu pulsui palaikyti, dirbtinai ventiliuoti plaucius. Organizmas patyre milziniska soka, atsake inkstukai. Mieste kur gyvenu nera operuojanciu tokiu mazu kudikeliu, turejo vezti i kita miesta uz 100 myliu. Kelione atlaike, operacija atlaike, beveik 4 dienas laukem ir tikejomes stebuklo.... Tyrimu rezultatai vis gerejo, vaistu dozes po truputi mazejo, taciau vienas kraujo tyrimo rodiklis (pieno rugsties) buvo katastrofiskai per didelis, todel chirurgai nusprende operuoti antra karta, kad paziureti kaip viskas gyja. Deja pamate kad visas likes zarnynas juodas ir nebegyvas, kepenys pazeisti nepagydomai, nes uzsikimso kraujagysles. Kai atjunge kvepavimo zarnele ir pulsa palaikancius vaistus sunelis uzgeso per pusvalandi...
Mielosios, jei jau vaikutis vemia geltonai ar pilvukas kietas REIKALAUKITE GYDYTOJU ATLIKTI VISUS IMANOMUS TYRIMUS! Jei ne sitas uzdelsimas, gal but dar butu buve galima suneli isgelbeti...
Papildyta:
QUOTE(monikam @ 2011 09 22, 11:04)
Sveikutes  4u.gif

pasirodom truputuka  wub.gif  nelabai moku as cia foto ikelti, tik viena eina prikabint  blush2.gif

user posted image


Tikra prineesyte turi, Monikam! Saunuoles! wub.gif
Papildyta:


Juraciukee[COLOR=purple], mes taip pat kremavom, tik mano vyras nesutiko atiduodi kokiai nors įmonei savo vaiko, jam taip pat pritarė mano pusbrolis, kuris mums, kaip brolisir tikras vyro brolis.. tai per porą dienelių išėmėm dokumentus ir visi vaikinukai naktį išvyko į Latviją. Vyras sakė veždamas savo vaiką pats jaučiausi geriau, bet kai reikėjo jį ten atiduoti norėjo atsigulti ant karsto ir niekam neleisti prisiliesti.. aš tą dieną jaučiausi taip lyg mano vyras išvyko parsivežti sveiko Ąžuoliuko, o sulaukiau tik juodo kamuoliuko doh.gif
mes taip pat pralaikėm mažylį namučiuose, 4savaites ant lentynėlės virš lovytės, tarp daug jo tėčio man dovanotų draugystės metais Teddy meškučių ir uždegta žvakute wub.gif būčiau laikiusi ir ilgiau, bet jutau baisų vyro šeimos spaudimą.. viens per kitą graužė mane ir mano vyrą, o tas neatlaikęs spustelėjo ir mane blink.gif

Cia Anglijoj po ligonines savo angelelio palaikus pamatem tik krematoriume po geros savaites. Viena paguoda, kad is katafalko leido vyrui karsteli nunesti iki koplyteles, kur galejom su juo pabuti ir atsisveikinti dar karta. O pelenukus parsivezem vel tik po savaites... Deja taisykles yra taisykles ir nieko negalejome padaryti. Bet dabar musu sunelio mazulyte urnyte yra su mumis salia jo meskiuko... Jau sielai kiek ramiau mano... Aciu Dievui, vyras nespaudzia, tai pelenukai liks su mumis iki kol grisim Lietuvon ir palaidosim salia artimu zmoniu...
Atsakyti
Labas vakarelis 4u.gif

nuo ko cia pradeti smile.gif
gal nuo liaupsinimu mazosioms pupoms uogoms wub.gif Lairam, Tanler, Monikam silti buciukai jusu mazylems wub.gif Jusu visu kasu mes tik pavydeti galim.Lairam sakai,kad dar seges negali isegti, as vos ka tik pradejau matyti mazus pukucius ant galvos ir tuo jau dziaugiuosi doh.gif .
Slamdama balionu puokste tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif Super naujienos!!!
Visom gaudancioms gandrelius dideles sekmes 4u.gif

Sveikinuosi ir su naujaja mamyte verysad.gif .
Pries savaite mano mazulka kad uzsiklyke, pusvalandi nuraminti negalejau ir taip skusdamasi...pirma prabegusi mintis buvo zarnytes uzstrigo...man tai tik eiline baime, tau realybe.... verysad.gif
Tiesa pasakius cia buvo pirmas realus susidurimas su savo juodaisiais demonais...Nei sveiko proto, nei ziniu neliko tik panika, kad nezinau kas jai yra ir dar didesne panika, kad jai gali kazkas atsitikti verysad.gif verysad.gif verysad.gif . Po pusvalandzio kartu verkiau ir as...vyrui neatlaike nervai i mane beziurint ir jis supakaves visa seimyna isveze i privatu med centra. Musu isdykele su malonumu ir placia sypsena demonstravo daktareliui visus savo apvalumus. Man teko iejus iskart pasakyti, kad pries 4 metus netekau kudikio nes kazkaip keistai turejo atrodyti musu pasirodymas su sveikutelaiciu vaiku ir teko nutyleti apie savo profesija... unsure.gif
Nerimo Demonai...ir begalinis ilgesys stai kas lieka kai veriantis skausmas praeina...O kartais atrodo, kad ir jis dar kazkur ne visai pasleptas. Ir as ilindus i dusa vis dar issikaukiu kartais. Anksciau su ilgesiu nuziuredavau seimas su dviem vaikais, dabar su trim...Kaip Lairam pasake apgyti apgysi, bet neisgysi, tai ne liga tai bukle kai dalies tavo sirdies niekada niekas nebeatstatys ir ta vieta kaip amputuota galune visada skaudes, skausmas famtominis kitiems nesuprantamas bet tikras tau...

Ermita po tavo postu lieka sirdeleje siluma ir kartu toks beviltiskas liudesys ir taip noretusi surasti ta burtu lazdele ir grazinti Markuti... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bicė: 22 rugsėjo 2011 - 23:13