Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamų svetainė

Juraciukee , labai atsipra6au, kad klausiu. Jeigu sunku ir nerori ra6yti, tai tikrai nera6yk... Kaip buvo diagnozuota liga tavo vaikeliui? Negirdėjau apie tokią ligą, o bijau dabar jau visko...
Papildyta:
QUOTE(tanler @ 2011 09 21, 19:32)
lairam o Sofija jau tavo kokia dicke  wub.gif greit i lopsiuka nebetilps....kokio ugio esate?

inezzza kaip tau sekasi  ax.gif


Prieš mėn buvo 55 cm. Manau, kad dabar kokie 60 cm. Kitą sav. keliausim svertis. Koks ūgis taviškės?
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2011 09 21, 20:10)
Juraciukee , labai atsipra6au, kad klausiu. Jeigu sunku ir nerori ra6yti, tai tikrai nera6yk... Kaip buvo diagnozuota liga tavo vaikeliui? Negirdėjau apie tokią ligą, o bijau dabar jau visko...
Papildyta:
Prieš mėn buvo 55 cm. Manau, kad dabar kokie 60 cm. Kitą sav. keliausim svertis. Koks ūgis taviškės?

Lairam o tu gimdei pati ir keliu savaiciu?
Atsakyti
QUOTE(Sladama @ 2011 09 21, 22:13)
Lairam o tu gimdei pati ir keliu savaiciu?



Pati gimdžiau. Lygiai 39 buvo.
Papildyta:
QUOTE(Sladama @ 2011 09 21, 20:35)

yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2011 09 21, 20:17)
Pati gimdžiau. Lygiai 39 buvo.
Papildyta:

yahoo.gif

Tai gerai kad tavo Sofijukas pasibelde anksciau ir mamai nervuku negadino biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sladama @ 2011 09 21, 22:19)
Tai gerai kad tavo Sofijukas pasibelde anksciau ir mamai nervuku negadino biggrin.gif



Aš jau nuo 37 sav laukiau, kad tik greičiau, nes visokios baisybės į galvą lindo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2011 09 21, 22:31)
Aš jau nuo 37 sav laukiau, kad tik greičiau, nes visokios baisybės į galvą lindo  doh.gif

ooooo man tas pats buvo...aciu dievui kad ji nelauke iki pabaigos o pasibelde 37sav. smile.gif

mes 2menesiuku buvom 59cm

Sladama wub.gif net siurpuliukas prabego wub.gif sveikinu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sladama @ 2011 09 21, 22:55)
Daugiau papasakosiu antradieni.
Papildyta:

Aciu.Dziaugsmas didesnis uz baime,nors ji irgi niekur nedings..


lauksim lauksim naujienu ax.gif
o baime, tai zinok tikrai niekur nedings, man ji buvo iki kol negryzom namo, o ir dabar kartais lenda irgi ta baime doh.gif

QUOTE(lairam @ 2011 09 21, 23:17)
Pati gimdžiau. Lygiai 39 buvo.



QUOTE(tanler @ 2011 09 22, 00:28)
ooooo  man tas pats buvo...aciu dievui kad ji nelauke iki pabaigos o pasibelde 37sav. smile.gif


kaip jums gerai, kad jusu mergytes anksciau pasibelde smile.gif mums tai reikejo dar 10 dienu laukti, jei nebutu skatine tai kazin kada butu pasibeldus. o tos 10 dienu toookios ilgos buvo doh.gif

pavydziu jums baltai, kad mergytes ramios, musu tai puse nakties reikalauja demesio wub.gif

nesenai ziurejau foto, kai laukiaus, taip ilgiuos to pilvuko wub.gif MB sako pailsim, atsigauk ir vel bus tau pilvukas... ax.gif
Atsakyti
Sladama...nuosirdziai dziaugiuosi...ir pavydziu wub.gif
Ermita, man Tu kazkokia ipatinga moteris atrodai, tokia svelni, nuolanki, o tiek iskentejusi...stiprybes Tau...
Raja...gaudyk greiciau...
Tauskute, kaip tu saulyte? senai bebendravom...
Atsakyti
Aciu visoms uz sveikinimus smile.gif
Dziaugiuosi tyliai.Zino MB,mama,geriausia drauge ir jus biggrin.gif kol nepasaimatys nemanau kad kam sakysiu. schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(monikam @ 2011 09 21, 21:41)
lauksim lauksim naujienu  ax.gif
o baime, tai zinok tikrai niekur nedings, man ji buvo iki kol negryzom namo, o ir dabar kartais lenda irgi ta baime  doh.gif
kaip jums gerai, kad jusu mergytes anksciau pasibelde  smile.gif  mums tai reikejo dar 10 dienu laukti, jei nebutu skatine tai kazin kada butu pasibeldus. o tos 10 dienu toookios ilgos buvo  doh.gif

Mane skatins 38 sav(zinoma jei neiisilukstens iki tol)neleis ilgiau nesiot.
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 09 21, 22:00)
Sladama,raja28 jau anksciau buvo rasiusi kazka apie tave biggrin.gif
Laukiu antradienio tada 4u.gif  wub.gif


Papildyta:
labas rytas,



Jaucia mano sirdele, kas slapukauja biggrin.gif
Sladama yahoo.gif zinok rasau su sypsena iki ausu, suuuper naujienos wub.gif thumbup.gif 4u.gif

QUOTE(lairam @ 2011 09 21, 22:01)
Nium aš manau, kad greit ir tu turesi tokią arba tokį  mirksiukas.gif . Jau laikas tau vyro ilgesnį laiką pasilaikyti namie  blush2.gif

as kazko tai isistikinusi kad bus kaip per ankstesnius nestumus, is pirmo karto blush2.gif mirksiukas.gif biggrin.gif
Tai nieko as i burio viduriuka ar gala isipaisysiu irnesakyk.gif Man dar reik atsakymu sulaukt tyrimuku mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Laureanza @ 2011 09 21, 22:00)


Aišku,kad babkių lotuliukas.gif


lotuliukas.gif
Atsakyti
o kokiu tu tyrimu atsakymu lauki? 4u.gif
QUOTE(Raja28 @ 2011 09 22, 09:18)
as kazko tai isistikinusi kad bus kaip per ankstesnius nestumus, is pirmo karto blush2.gif  mirksiukas.gif  biggrin.gif
Tai nieko as i burio viduriuka ar gala isipaisysiu irnesakyk.gif Man dar reik atsakymu sulaukt tyrimuku mirksiukas.gif
Papildyta:
lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Basttet @ 2011 09 22, 11:55)
o kokiu tu tyrimu atsakymu lauki?  4u.gif



Slapimo ir tepinelio paselio mirksiukas.gif
Atsakyti