Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamų svetainė

QUOTE(ievoole @ 2011 09 20, 15:02)
net apsiverkiau unsure.gif
kaip tavo sūnaitėlis? ar jau geriau? aš čia tiek ilgai nebuvau blush2.gif

jaučiasi Erneats gerai.laukia genetiniai tyrimai,kurie užtruks tikrai ne vieną mėnesį
QUOTE(Juraciukee @ 2011 09 20, 15:02)
Esu tikra, viskas jums taip pazistama ir artima... Kaip pavyko prisikelti? Jei pavyko...

buvo visko...mano gyvenimas padalintas į dvi dalis - iki netekties ir po.tiesiog tai turi išgyventi - išverkti, išraudoti, iškalbėti, o gal ir ištylėti.kiekvienai savaip...
Atsakyti
QUOTE(Basttet @ 2011 09 20, 17:06)
smagu, kad tavo zodziuose jauciamas optmizmas  4u.gif


Sveikos mielosios,

Deka jusu paguodzianciu zodziu, deka geru draugu vakar ir isdygo optimizmo daigelis. Aciu jums labai!

Deja, nezinau kaip ji pavyks issaugoti. Siandien parsivesime sunelio urnele su pelenukais. Jau vien kai prisimenu jo ta toki mazulyti balta karsteli su jo vardeliu ant metalines ploksteles iskaltu, zeme pradeda slysti is po koju. O ir siela nerami, kad sunelio kuniskasis palikimas vis dar klajoja svetimam kraste. Is kitos puses ir laukiu kai sunelio urnele bus su mumis. Namie paruosem mazyti grazu altoreli su meskiukais ir drugeliais... Kad nebutu jam liudna, kol pavasari ateis laikas atgulti savo proteviu zemelen...

Atsakyti
Laba diena mamytes smile.gif senai rasiau bet uzeinu paskaitau, spaudziu "atsakyti" ir akys prisipyldo asarom...nezinau kodel verysad.gif gal todel kad vis dar skauda.

Mes augam ir jau guguojam wub.gif ji tokia gerute naktimis miega ir per daug teveliu nevargina. smile.gif pirmadieni jau suejo 2menesiukai..kaip greit bega laikas...

Juraciukee console.gif pades tau tik kitas vaikelis...skaudes bet ne taip...ermita teisingai pasake turi isverkti....nelaikyk savije nes bus dar sunkiau.

Geda sakyti bet bet po geru dveju menesiu prisigeriau issikalbjau, issiverkiau, issirekiau ir luzau net neprisimenu kaip.Ryte atsibudau labai pailsejusi.....turbut pirma karta nuo netekties...

Ermita
saunu kad Ernestui viskas gerai smile.gif reikia tiketis kad ir genetiniai tyrimai bus geri mirksiukas.gif

Gal jau yra nauju nestuke.gif wub.gif ???

Pasirodom wub.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Tanler - kokia grazi tavo princesyte! Balioneliai jum abiem 4u.gif 4u.gif

Ermita - kas tavo suneliui? Ka tie genetiniai tyrimai turi parodyti? Atleisk kad klausiu, bet as gi dar jusu visu nepazistu ir dar visko perskaityt nespejau.. blush2.gif
Atsakyti
vyresniam berniukui jau po mirties nustatė širdies ligą.vėliau sužinojom,kad tokia pačia serga pusbrolis.tada atrado,kad MB širdelei ne viskas gerai.tada ėmė jaunesnįjį vaiką narstyti po siūlelį.o kai narstė,tai ir rado prie ko prikibti.dabar įtaria,kad šeimoje gali būti širdies susirgimų paveldimumas.
Atsakyti
QUOTE(*ermita* @ 2011 09 21, 10:27)
vyresniam berniukui jau po mirties nustatė širdies ligą.vėliau sužinojom,kad tokia pačia serga pusbrolis.tada atrado,kad MB širdelei ne viskas gerai.tada ėmė jaunesnįjį vaiką narstyti po siūlelį.o kai narstė,tai ir rado prie ko prikibti.dabar įtaria,kad šeimoje gali būti širdies susirgimų paveldimumas.



Stiprybes tau, mergyt! Kad pasveiktu sergancios sirdeles heart.gif
Atsakyti
QUOTE(Juraciukee @ 2011 09 20, 17:00)
Jau vien zinojimas kad esi ne viena tokia suteikia daugiau stiprybes ir vidines ramybes... Skamba gal kiek makabriskai, bet taip jau yra.


Nuoširdi užuojauta tau... Ir džiugu, kad vis vien turi optimizmo ir noro gyventi. Laikas gydo, bet neišgydo...


Ermita, labai tikiuos, kad tavo berniukas nebūtų paveldėjęs nieko blogo, kad tai tebūtų laikini ir pagydomi dalykai 4u.gif
Papildyta:
Tanler wub.gif . O jau plaukiukų kiek thumbup.gif. Aš visai norėčiau saviškei jau dabar įsegti kokią gėlytę, bet mums dar nesilaiko, o mes už jus net viena diena vyresnės biggrin.gif . Kaip sesės reaguoja į mažutę?

P.S. Maniškė irgi leidžia mums naktim miegoti. Pvz šią naktų miegojo nuo +- 23:30 iki 6:30. Geriau nėr ko ir norėti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2011 09 21, 10:01)

Pasirodom  wub.gif
user posted imageuser posted image


Nu jau koks grozis wub.gif wub.gif
Atsakyti
Tanler,bet Ji labai į tave panaši.Neapsakomai nuostabi...o kasos wub.gif


Kad tik Dievas duotų greičiau man tokį džiaugsmą

Monikam,pasirodykit ir Jūs,vis gi jau paaugusios irgi wub.gif
Atsakyti
ievooole,o kur tu dingusi buvai? rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos,


Lairam, Tanler
o jau grozis bigsmile.gif wub.gif Ziurejau ir ziurejau, negaliu atsigrozeti wub.gif thumbup.gif

Juraciuke stiprybes daug stiprybes tau 4u.gif 4u.gif Labai skaudi jusu netektis, laikykis, mes visos su tokia pat sudauzyta sirdimi, bendromis jegomis bandome stotis ir eiti pirmyn!!!!


Na va nuveziau paskutinius tyrimukus, reikia sulaukti ju atsakymu ir vieni namu darbai bus atlikti thumbup.gif Beliks atlikti kontrolini darba biggrin.gif
Atsakyti
Laba, gražuolės wub.gif

Juraciukee[COLOR=purple], mes taip pat kremavom, tik mano vyras nesutiko atiduodi kokiai nors įmonei savo vaiko, jam taip pat pritarė mano pusbrolis, kuris mums, kaip brolisir tikras vyro brolis.. tai per porą dienelių išėmėm dokumentus ir visi vaikinukai naktį išvyko į Latviją. Vyras sakė veždamas savo vaiką pats jaučiausi geriau, bet kai reikėjo jį ten atiduoti norėjo atsigulti ant karsto ir niekam neleisti prisiliesti.. aš tą dieną jaučiausi taip lyg mano vyras išvyko parsivežti sveiko Ąžuoliuko, o sulaukiau tik juodo kamuoliuko doh.gif
mes taip pat pralaikėm mažylį namučiuose, 4savaites ant lentynėlės virš lovytės, tarp daug jo tėčio man dovanotų draugystės metais Teddy meškučių ir uždegta žvakute wub.gif būčiau laikiusi ir ilgiau, bet jutau baisų vyro šeimos spaudimą.. viens per kitą graužė mane ir mano vyrą, o tas neatlaikęs spustelėjo ir mane blink.gif

Tanler[COLOR=purple], kokia graži!!!! tik pamačius net iš lūpų išsprūdo frazė "kokia graži" wub.gif

Lairam[COLOR=purple], kokia gera tavo mergytė wub.gif
..mano Ąžuoliukas pavalgydavo 23h. tada iki 3h dėdavo į akį, o 3h. tyliai mane prisišaukdavo, tai pasiimdavau pas save priglausdavau ir taip iki 9h. kol brolis pažadindavo, kartu išmiegodavom blush2.gif


Laureanza[COLOR=purple], man gryna depresija buvo, buvau tik į darbus įlindusi, kad aplink nieko nematyčiau ir negirdėčiau doh.gif dar su vyru nesutariam dabar, nebegerbia jis manęs, o tokia tobula pora buvom.. perdaug su savo šeima po nelaimės laiko praleido, o jie tik randą kokį siūlelį ir bando visą mūsų santykių mezginį išardyti.. kas kaltas, kad jie nelaimingi, o jam sekasi? ar dabar jis kaltas?
dar diz. iš darbo atleidinėju, kuri pasirodo slapta užsakymus svetimiems projektavo ir jos draugas kažkoks gamino, o mūsų darbų visuomet nespėdavo.. tai ji ten vėjais dabar užsiima, nervus gadina..

aš kadangi tokių dalykų nesuprantu.. nemėgstu apgaudinėti, meluoti ar kam kenkti dėl to, kaip sumušta jaučiuosi doh.gif
Atsakyti