Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamų svetainė

QUOTE(Juraciukee @ 2011 09 20, 16:02)

Esu tikra, viskas jums taip pazistama ir artima... Kaip pavyko prisikelti? Jei pavyko...

galima palinketi tik stiprybes...liudna kad atsiranda vis nauju liudinciu mamyciu...prisikelti ?mazais zingsniukais, su istisais klupimais... verysad.gif
as galvoju, kad jau po nelaimes niekada nebebus taip kaip buvo, nes as jau pasikeiciau... verysad.gif
kuo maziau klausykis kitu ale patarimu, nes ne visada jie buna geri, kartais patyletu, nei kazka sakytu, nes mes mamos lb jautriai i viska sureguojame, po kazkiek laiko nebereaguoji, tiesiog palinksi... verysad.gif
palinkesiu tik kuo greitesnio kelio, gyjimo link, nes jis bus ilgas ir skausmingas, ne viena asara nubrauksi niekam nematant, ar net plaudama indus...ar kauksi suns balsu vonioj pasislepusi, bet skausmas tik Tavo ir su Tavimi, nes svetimo skausmo nebuna, viska istverti turesi tik Tu pati...BUK STIPRI...ir rasyk viska, kas ant sirdies...
po nelaimes tik cia radau paguoda ir SUPRATIMA, kurio nesulaukiau is aplinkiniu, tik neauginai, neprisirisai, neuzaugusi...(bet cia tik ju nuomone, o mano vaikas ir mano skausmas)...jiems to nesuprast...
Atsakyti
mano viena is dvynuku isgyveno tik dvi dienas, nes ju atvejis buvo vienas is n...
nepasidariau jos foto, del to labai save grauziu cray.gif ziuriu i augancia dukrele ir stengiuosi isivaizduoti, kuom jos skirtusi (mano dvynukes buvo identiskos)... pastoviai galvoju, kaip butu, jei dukrele turetu sese, kaip jos kartu protingetu, eitu i darzeli-mokykla, apgaudinetu vaikinus...
prisikelti... nezinau, ar pavyko- gyvenu tarp laimes ir liudesio... nezinau ar pavyks- visada kursiu galvoje istorijas, "o kaip butu, jei antroji dukrele butu gyva"...
galbut pades sekantis nestumas (cia jau turetu pagimdziusios mamos pasakyt), bet, tai jau bus antras, trecias ir t.t. vaikas cray.gif

QUOTE(Juraciukee @ 2011 09 20, 15:02)
Taip, Basset, atsakymu nesuzinosim, bent jau kol kas... Tik kaip susitaikyti su tuo skausmo, bejegiskumo, pykcio misiniu? Per diena pro akis keleta kartu tarsi prabega sunelio gyvenimas. Atgaminu tai viena, tai kita primirsta akimirka. Uzmiegu galvodama apie ji ir pabundu su juo ryte. Sako stenkis negalvot, bet kaip negalvot jei jis visada mano mintyse?! Sako rask uzsiemima, bet kad viskas kuo susidomiu yra susije su suneliu... knygos apie gyvenima anapus, internete vel ieskau paguodos zodziu, galu gale mieste, parduotuvese ziuriu albumelius, nuotrauku remelius kad iamzinti vel ir vel savo brangiausiojo mylimiausiojo gyvenimo akimirkas... Sako tu pati sau kenki, nepadedi o tik uzastrini viska dar labiau... Bet kad kitaip neiseina.
Esu tikra, viskas jums taip pazistama ir artima... Kaip pavyko prisikelti? Jei pavyko...

Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 09 20, 16:59)

kuo maziau klausykis kitu ale patarimu, nes ne visada jie buna geri, kartais patyletu, nei kazka sakytu, nes mes mamos lb jautriai i viska sureguojame, po kazkiek laiko nebereaguoji, tiesiog palinksi... verysad.gif
palinkesiu tik kuo greitesnio kelio, gyjimo link, nes jis bus ilgas ir skausmingas, ne viena asara nubrauksi niekam nematant, ar net plaudama indus...ar kauksi suns balsu vonioj pasislepusi

...jiems to nesuprast...



lyg iš mano lūpų.. vos ne kiekvieną kartą vonioje kaukiu.. tvarkydama broliuko stalčiukus užklystų ir į jo, nes ranka tiesiog pati, tai daro.. negaliu savęs suvaldyti.. ir vėl verkiu..
jei neverkčiau išprotėčiau!!!! doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ievoole @ 2011 09 20, 17:09)
l
jei neverkčiau išprotėčiau!!!! doh.gif

tam ir skirtos asaros...kad neapsunkinti sirdies...gal todel vyrams sunkiau ir buna, nes jie neissiverkia verysad.gif
Atsakyti
Jau vien zinojimas kad esi ne viena tokia suteikia daugiau stiprybes ir vidines ramybes... Skamba gal kiek makabriskai, bet taip jau yra.

Basttet - naujas nestumas turbut butu tikra palaima skaudanciai sielai, vel savyje pajusti drugelio sparneliu plazdejima...

ievoole - nezinau kaip tau, bet tik issiverkus galima vel kazko imtis... Ir manau visom taip, asaros lyg pravalo ta zaizda viduje, kol vel nesukraujuoja...

Kai kurie draugai sako "paliksiu tave ramybeje, nes vis tiek paguosti nemokesiu". O kas mokes? Niekas... O kaip paglosto sirdi tie, kurie "nepalieka taves ramybej" ir kalba grazius dalykus, nesvarbu apie ka, kalba kad kalbetu ir pakeltu upa. Ir nereikia jokiu patarimu, vis tiek jie nepades kaip pacios matom.

Siandien vienas mano sielai labai artimas draugas sukure ir padovanojo man ir suneliui pasaka, ne liudna, o linksma. Todel siandien daugiau sau neleisiu liudeti, juk pasakos kuriamos ne tam!

Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Juraciukee console.gif stiprybes mergyt , laikykis console.gif

Atsakyti
Visoms grazaus vakaro su savo seimom!

Ir grazi lopsine pries miega:
http://www.youtube.c...ELJjz_e7ak&NR=1

Atsakyti
smagu, kad tavo zodziuose jauciamas optmizmas 4u.gif
QUOTE(Juraciukee @ 2011 09 20, 17:00)
Siandien vienas mano sielai labai artimas draugas sukure ir padovanojo man ir suneliui pasaka, ne liudna, o linksma. Todel siandien daugiau sau neleisiu liudeti, juk pasakos kuriamos ne tam!

Atsakyti
Juraciukee stiprybes 4u.gif su laiku kazkiek atslegs..gal..
Man laaaabai padejo sitas skyrelis.Galiu sakyti drasiai, kad radau cia paguoda.



Laureanza kaip tu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sladama: 20 rugsėjo 2011 - 20:53
QUOTE(Juraciukee @ 2011 09 20, 14:10)
Sveikos angleliuku mamytes,

Nezinau kaip turiu prisistatyti, kad patekciau i jusu draugiska ir paguodzianti bureli, nezinau ar turit kokias nors taisykles tam... Pries kiek daugiau nei 2 savaites mus paliko musu pirmagimis, musu taip lauktas ir taip myletas sunelis Raigardelis... Sveika, zavu ir guvu mazyli pasiglemze tokia netiketa ir klastinga liga. Sunelis gime sestadieni ir lygiai po 3 savaiciu taip pat sestadieni uzgeso ligonineje man ant ranku... Nesu is tu zmoniu kurie issikalba ir jiems palengveja, esu is tu kurie raso, raso, raso ir kuriam laikui atrodo kad jau kiek geriau, kol vel sirdi suspaudzia didziulis skausmas, neviltis, pyktis ir visiskas bejegiskumas... Tikiuosi, kad priimsite i savo draugija.

Mano sunelio istorija yra cia: http://www.supermama...howtopic=767890


console.gif neguosiu, nes žinau ką tai reiškia...neguosiu, kad su kiekviena diena lengvės...eisi pirmyn, klupsi, kelsies ir vėl eisi...ir taip metai iš metų...tačiau nepamiršk,kad PRIVALAI BŪTI STIPRI...vardan tave mylinčių... 4u.gif
Atsakyti
Juraciukee,šiltas apkabinimas Tau..
Aš galiu pasakyti,kad man jau eina 9 mėnuo,kai netekau savo kūdikio,bet dabar atrodo,kad daug sunkiau...kartais jau atrodo,kad susitaikiau,jog nieko nepakeisiu,nieko nebepadarysiu...o kitą kartą graužiu save,kad galėjau kažką padaryti,kad turėjau reikalauti,kad nuvežtų nors ir po operacijos,ir su temperatūra-Ją pamatyt...Ją paliesti...
Taip skauda sielą,kūną,kad kartais neturiu kur dėtis...
bet gyventi reikia toliau,tiesiog reikia...
O šitas skyrelis supeeeeeerrrrr padeda,esančios jame suranda paguodos žodį wub.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Juraciuuke didelis ir siltas apkabinimas console.gif paskaiciau tavo sunelio istorija ir apsiverkiau... verysad.gif isivaizduoju, kaip sunku atjungti gyvybe savo vaikui... mano dukryte dabar triju savaiciu, pskaiciau vakar tavo istorija ir ziurejau i savo mergyte ir galvojau, kaip sunku jums buvo ir yra praradus savo suneli... verysad.gif kitas nestumas tikrai atitiesia kazkiek... jums dar viskas sviezia ir sirdys pasruvusios krauju... jei yra didelis noras, linkiu kuo greiciau sustipreti ir gaudyti gandriukus mirksiukas.gif

visiems angeliukams po zvakute 4u.gif

o mums sekasi gerai, augam po biski. mergaite labai reikalaujanti demesio, ypac nakti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monikam: 21 rugsėjo 2011 - 09:14