Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamų svetainė

Kumpiene console.gif
Tavo Augustuką su tyliuoju gimtadieniu 4u.gif
Atsakyti
VJ, ačiū už gražius namučius
Kumpiene, su tyliuoju gimtadieniu tavo sūnelį...
Atsakyti
Kumpiene console.gif su tyliuoju gimtadieniu tavo suneli
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2011 08 31, 15:16)
Taip kitaip ir but negali, visos turim atsigaut, issitiest ir su nauja viltim dziaugsmus pasitikt, bent as taip tikiuosi mirksiukas.gif  ax.gif

Taip laukiausi dvynuku suneliu, nestumas buvo sunkus nuo pat pradziu , sulaukus ir isnesiojus beveik 20sav. pagimdziau negyvus verysad.gif Tuos metus prisimenu kaip didziausia kosmara, metai soko busenoje, begaliniame skausme, veriancioje tustumoje, vienatveje.Paskutines asaras isliejau po brolienes vaiko  netekties siais metais ir uzbreziau visai praeiciai bruksni, kreipiausi i gydytojus suemiau save i rankas nes nenoriu tokiam liune gyventi, tad bandysiu pradeti viska is pradziu , keiciu viska is pagrindu , net draugus.Turbut per daug esu uzsispyrus, kad pasiduociau likimui blush2.gif  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif As taip pat daug ka pakeiciau.Nutraukiau rysius su a la "draugais"ir esu ussispyrus tai gal per svelniai pasakyta.Mano zodiakas-skorpionas. rolleyes.gif

Diveja o kap tau su nestuke.gif planais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sladama: 31 rugpjūčio 2011 - 18:37
sveikutės visos 4u.gif džiaugiuosi su naujom laimėm wub.gif 2.gif
kumpiene su tyliuoju verysad.gif
liūdna matyti naujus vardus mūsų juodajame saraše verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sladama @ 2011 08 31, 19:34)

Diveja o kap tau su nestuke.gif planais?

Gaudom gandrą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(divėja @ 2011 08 31, 18:03)
Gaudom gandrą mirksiukas.gif

Manau greitai cia uzderes nestuke.gif nestuke.gif biggrin.gif

Laureanza ka tu?Vyk baimes salin ir pirmyn mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba

VJ aciu... kartu ir susigraudinau... nesitikejau... siandien tik pramerkus akis pirma minti.... 3 metai... tie patys 3 metai... vis ta pati atsisukanti juostele... po to prabudo mano rudaake... atleke brolis... ir diena bega... atejo drauge.... po to ruosa priesmokyklinei klasei ir taip diena prabego... tik vakarop nesant zvakele ir 4 baltas gladioles sirdy suspaude.... bet ir vel rudaake apkabino... ji tarsi jaucia... ir mintys nubega i sali.... zinot dabar kai pagalvoju laiko nesukciau atgal... nes turiu savo rudaake.... nieko i ja nekeisciau... nes butu Jis nebuto Jos....


Linkiu kuo greiciau pagauti gandrus gaudancioms... zinau kaip tai svarbu... kaip to lauki... wub.gif


Atsakyti
QUOTE(kumpiene @ 2011 08 31, 21:07)
Laba

VJ aciu... kartu ir susigraudinau... nesitikejau... siandien tik pramerkus akis pirma minti.... 3 metai... tie patys 3 metai... vis ta pati atsisukanti juostele... po to prabudo mano rudaake... atleke brolis... ir diena bega... atejo drauge.... po to ruosa priesmokyklinei klasei ir taip diena prabego... tik vakarop nesant zvakele ir 4 baltas gladioles sirdy suspaude.... bet ir vel rudaake apkabino... ji tarsi jaucia... ir mintys nubega i sali.... zinot dabar kai pagalvoju laiko nesukciau atgal... nes turiu savo rudaake.... nieko i ja nekeisciau... nes butu Jis nebuto Jos....
Linkiu kuo greiciau pagauti gandrus gaudancioms... zinau kaip tai svarbu... kaip to lauki...  wub.gif



Kumpiene tavo Augustukui 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Monikam koki varduka davet mazylei?? mirksiukas.gif
Atsakyti
Labutis visoms 4u.gif

Vaivos juosta, tavo žodžiai privertė nubraukti sūrią ašarą...ech, kokia jautri pasidariau verysad.gif

Monikam, dideliausi sveikinimai 4u.gif aukit didelės ir sveikos 4u.gif

Mano širdyje jau senai ruduo...ruduo, bet ne tas, kuris spindi visomis spalvomis....purvinas ir juodas pas mane jis....nebeliko to tikėjimo ir vilties, kurį dar taip nesenai puoselėjau...kad ir pačią mažiausią viltį puoselėjau, bet ji išblėso....atrodo, nebeturiu jėgų kovot su likimu, gyvenimu...............
Papildyta:
Kumpiene, su tyliuoju gimtadieniu tavo angelą....
Atsakyti
Labai dziugu matyti, kad tavo zodziuose-daug optimizmo wink.gif
Tikrai negaliu sakyti, kad suprantu tave.. niekas negali suprasti tokio skausmo- prarsti du kudikius. Net vyras nesupranta ir nejaucia visko taip, kaip tu... Tu mama... ir labai dziaugiuosi, kad eini pirmyn... zinau, kad dabar tau ir tavo seimoje viskas bus gerai. Kaip ir rasiau- kitaip negali buti 4u.gif Labai lauksime dziugiu ziniu is tavo besikeiciancio gyvenimo, Raja group.gif

Merginos, visom gyvenimas pasikeis is juodos i margaspalve. Turim (kad ir kaip bebutu sunku) priimti likimo smugius. Mes niekada nepamirsime savo mazyciu, visada busime mazu kudikeliu mamos... bet turime gyventi toliau- del savo vaiku (kurie yra arba dar bus), vyru ir kitu mums artimu seimos nariu. Tikrai kiekviena esame nusipelniusi laimes, tik nepraleiskime progos ta laime pasiimti.

Esu labai dekinga savo dukrelei, kad ja turiu- ji mano gyvenimo variklis, ji man neleidzia nuleisti ranku. Zinau, kad turiu del jos gyventi, turiu jai buti gera/linksma/mylima mama. Zinau, kad mano angeliukas saugo sese ir tikrai nenoretu, kad sese turetu depresuota ir nelaiminga mama.


Kazkaip liudnai cia parasiau, bet tikrai nuosirdziai linkiu Jums visoms eiti pirmyn. Pirmyn, kai tai daro Raja, pirmyn, kaip ta padare Monikam- juk dabar visos del jos dziaugiames. O juk visos turime teise tureti tokia pacia laime wub.gif

QUOTE(Raja28 @ 2011 08 31, 17:16)
Taip kitaip ir but negali, visos turim atsigaut, issitiest ir su nauja viltim dziaugsmus pasitikt, bent as taip tikiuosi mirksiukas.gif  ax.gif

Taip laukiausi dvynuku suneliu, nestumas buvo sunkus nuo pat pradziu , sulaukus ir isnesiojus beveik 20sav. pagimdziau negyvus verysad.gif Tuos metus prisimenu kaip didziausia kosmara, metai soko busenoje, begaliniame skausme, veriancioje tustumoje, vienatveje.Paskutines asaras isliejau po brolienes vaiko  netekties siais metais ir uzbreziau visai praeiciai bruksni, kreipiausi i gydytojus suemiau save i rankas nes nenoriu tokiam liune gyventi, tad bandysiu pradeti viska is pradziu , keiciu viska is pagrindu , net draugus.Turbut per daug esu uzsispyrus, kad pasiduociau likimui blush2.gif  mirksiukas.gif

Atsakyti
Kokia graži tema,Ačiū VJ 4u.gif
Baigės vasara...
Kumpiene,žvakutė tavo angelui 4u.gif
Sladama,kitą penktadienį vėl pas gine varau,gal jau duos tvirtą Taip g.gif tada atšvenčiu gimdienį ir gaudau gandrą smile.gif
Monikam,kokia gražuolė Jūsų stebukliukė 4u.gif tavo dičke sveikinu su gražiu jubiliejuku 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif(sveikinu snd ,nes ryt nebūsiu)
beje,kaip sesė vyresnioji reaguoja i sesę mažąją?
Inezzza,brangioji,laikykis 4u.gif
Atsakyti