Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamų svetainė

...ėom su Ernestu namo.vakaras toks ramus...žingsniuojam sau pasikalbėdami...ir lyg kas privertė atsisukti atgal...akys susitiko vaiko žvilgsnį įbestą tiesiai į mus...vaikas...berniukas...trečiokas gal...pašaukė jis balsu - Markai...šiurpulys man per kūną nubėgo,ėmė svaigti galva,akyse aptemo...pralemenau - čia ne Markas, čia Ernestas...dar paklausiau - panašus?..taip, panašus - atsakė berniukas...daugiau jo žvilgsnio nemačiau...kaip parėjom namo,nepamenu.tik įėjus į koridorių susmukau ant kėdės...tai buvo Markučio draugas.neilgai jie draugavo.tik vieną vasrėlę.tiesiog berniukas iš gretimo kiemo.mėgdavo dviračiais lakstyti abu...kai susitikom kai Markučio jau nebuvo,pasakiau jam,kas nutiko.pamąstė vaikas ir giliai atsiduso-o mes buvom draugai,tepasakė...nepamiršo...gyvena mano berniukas ne tik mano širdy... cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(*ermita* @ 2011 09 19, 19:29)
...ėom su Ernestu namo.vakaras toks ramus...žingsniuojam sau pasikalbėdami...ir lyg kas privertė atsisukti atgal...akys susitiko vaiko žvilgsnį įbestą tiesiai į mus...vaikas...berniukas...trečiokas gal...pašaukė jis balsu - Markai...šiurpulys man per kūną nubėgo,ėmė svaigti galva,akyse aptemo...pralemenau - čia ne Markas, čia Ernestas...dar paklausiau - panašus?..taip, panašus - atsakė berniukas...daugiau jo žvilgsnio nemačiau...kaip parėjom namo,nepamenu.tik įėjus į koridorių susmukau ant kėdės...tai buvo Markučio draugas.neilgai jie draugavo.tik vieną vasrėlę.tiesiog berniukas iš gretimo kiemo.mėgdavo dviračiais lakstyti abu...kai susitikom kai Markučio jau nebuvo,pasakiau jam,kas nutiko.pamąstė vaikas ir giliai atsiduso-o mes buvom draugai,tepasakė...nepamiršo...gyvena mano berniukas ne tik mano širdy... cray.gif  cray.gif  cray.gif


console.gif
Atsakyti
QUOTE(*ermita* @ 2011 09 19, 20:29)
...nepamiršo...gyvena mano berniukas ne tik mano širdy... cray.gif  cray.gif  cray.gif

verysad.gif ...vaikai daug ko nepamirsta, ne taip kaip mes suaugusieji...
Atsakyti
Aš varausi sau depresija,nebegaliu,taip įsisėdus mintis-kodėl aš Jos nepamačiau,kodėl...
Gal būčiau glosčius,kalbėjus Jai,gal būtų atsigavus,sustiprėjus...gal...gal...gal...
nesisaugom,kad tik greičiau užkibtų žirniukas
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 09 19, 23:15)
Aš varausi sau depresija,nebegaliu,taip įsisėdus mintis-kodėl aš Jos nepamačiau,kodėl...
Gal būčiau glosčius,kalbėjus Jai,gal būtų atsigavus,sustiprėjus...gal...gal...gal...
nesisaugom,kad tik greičiau užkibtų žirniukas

vienintelis mano noras buvo pamatyti Ja, kad ir negyva savo kudikeli...kazkaip lengviau, kai zinau kaip Ji atrode...bet ji visada man isliks mazute... verysad.gif
gal todel kudikiai, man sukelia kazkokia nostalgija...
sekmes gaudant zirniukus... 4u.gif
o as vat turiu uzpildyti anketa, skaitau vaiku vardai , gimimo datos...bet itariu terasysiu 1a dukra...nes manau tokia info idomi tik gydytoju kabinetuose...
Atsakyti
QUOTE(*ermita* @ 2011 09 19, 19:29)
...ėom su Ernestu namo...

console.gif

QUOTE(Laureanza @ 2011 09 19, 22:15)

Gal būčiau glosčius,kalbėjus Jai,gal būtų atsigavus,sustiprėjus...gal...gal...gal...
nesisaugom,kad tik greičiau užkibtų žirniukas

Raminkis 4u.gif
Linkiu,kad greitai greitai užkibtų jum žirniukas 4u.gif

QUOTE(xiuke @ 2011 09 19, 22:26)

o as vat turiu uzpildyti anketa, skaitau vaiku vardai , gimimo datos...bet itariu terasysiu 1a dukra...nes manau tokia info idomi tik gydytoju kabinetuose...

Tikrai taip. Antras vaikas bus tik tavo širdyje ir užrašuose pas gydytojus.Kitiems nereikia žinoti 4u.gif
Atsakyti
Tas "gal" niekada neisnyks, tik "gal" variantu kuo toliau-tuo daugiau bus cray.gif
O zirniukas tikrai uzkibs, svarbu, kad teveliai to nori, ir mamyte jau pasiruosus 4u.gif
QUOTE(Laureanza @ 2011 09 19, 22:15)
Aš varausi sau depresija,nebegaliu,taip įsisėdus mintis-kodėl aš Jos nepamačiau,kodėl...
Gal būčiau glosčius,kalbėjus Jai,gal būtų atsigavus,sustiprėjus...gal...gal...gal...
nesisaugom,kad tik greičiau užkibtų žirniukas

Atsakyti
Sveikos angleliuku mamytes,

Nezinau kaip turiu prisistatyti, kad patekciau i jusu draugiska ir paguodzianti bureli, nezinau ar turit kokias nors taisykles tam... Pries kiek daugiau nei 2 savaites mus paliko musu pirmagimis, musu taip lauktas ir taip myletas sunelis Raigardelis... Sveika, zavu ir guvu mazyli pasiglemze tokia netiketa ir klastinga liga. Sunelis gime sestadieni ir lygiai po 3 savaiciu taip pat sestadieni uzgeso ligonineje man ant ranku... Nesu is tu zmoniu kurie issikalba ir jiems palengveja, esu is tu kurie raso, raso, raso ir kuriam laikui atrodo kad jau kiek geriau, kol vel sirdi suspaudzia didziulis skausmas, neviltis, pyktis ir visiskas bejegiskumas... Tikiuosi, kad priimsite i savo draugija.

Mano sunelio istorija yra cia: http://www.supermama...howtopic=767890
Atsakyti
Juraciukas,
Jokiu taisykliu nera- cia jau tokia grupe... liudesio pilna cray.gif
Labai gaila, kad ir jums teko pajusti, kai esi vienas is n... tukstanciu, kuris turi viena ar kita liga sad.gif
rasyk, rasyk kiek tiktai noresi, ir ka tiktai noresi- mes viena kita stengiames palaikyti...
uzuojautos nenoriu reiksti, nes ji niekuo nepades... nepalengvins pirmagimio netekties, nepades rasti atsakymu...
noriu palaikyti tave, nes ir mum teko pajusti, kas yra buti vienu tokiu variantu is n... tukstanciu cray.gif

QUOTE(Juraciukee @ 2011 09 20, 14:10)
Sveikos angleliuku mamytes,

Nezinau kaip turiu prisistatyti, kad patekciau i jusu draugiska ir paguodzianti bureli, nezinau ar turit kokias nors taisykles tam... Pries kiek daugiau nei 2 savaites mus paliko musu pirmagimis, musu taip lauktas ir taip myletas sunelis Raigardelis... Sveika, zavu ir guvu mazyli pasiglemze tokia netiketa ir klastinga liga. Sunelis gime sestadieni ir lygiai po 3 savaiciu taip pat sestadieni uzgeso ligonineje man ant ranku... Nesu is tu zmoniu kurie issikalba ir jiems palengveja, esu is tu kurie raso, raso, raso ir kuriam laikui atrodo kad jau kiek geriau, kol vel sirdi suspaudzia didziulis skausmas, neviltis, pyktis ir visiskas bejegiskumas... Tikiuosi, kad priimsite i savo draugija.

Mano sunelio istorija yra cia: http://www.supermama...howtopic=767890

Atsakyti
QUOTE(*ermita* @ 2011 09 19, 20:29)
...ėom su Ernestu namo.vakaras toks ramus...žingsniuojam sau pasikalbėdami...ir lyg kas privertė atsisukti atgal...akys susitiko vaiko žvilgsnį įbestą tiesiai į mus...vaikas...berniukas...trečiokas gal...pašaukė jis balsu - Markai...šiurpulys man per kūną nubėgo,ėmė svaigti galva,akyse aptemo...pralemenau - čia ne Markas, čia Ernestas...dar paklausiau - panašus?..taip, panašus - atsakė berniukas...daugiau jo žvilgsnio nemačiau...kaip parėjom namo,nepamenu.tik įėjus į koridorių susmukau ant kėdės...tai buvo Markučio draugas.neilgai jie draugavo.tik vieną vasrėlę.tiesiog berniukas iš gretimo kiemo.mėgdavo dviračiais lakstyti abu...kai susitikom kai Markučio jau nebuvo,pasakiau jam,kas nutiko.pamąstė vaikas ir giliai atsiduso-o mes buvom draugai,tepasakė...nepamiršo...gyvena mano berniukas ne tik mano širdy... cray.gif  cray.gif  cray.gif



net apsiverkiau unsure.gif
kaip tavo sūnaitėlis? ar jau geriau? aš čia tiek ilgai nebuvau blush2.gif

Labas visoms! wub.gif
Atsakyti
Taip, Basset, atsakymu nesuzinosim, bent jau kol kas... Tik kaip susitaikyti su tuo skausmo, bejegiskumo, pykcio misiniu? Per diena pro akis keleta kartu tarsi prabega sunelio gyvenimas. Atgaminu tai viena, tai kita primirsta akimirka. Uzmiegu galvodama apie ji ir pabundu su juo ryte. Sako stenkis negalvot, bet kaip negalvot jei jis visada mano mintyse?! Sako rask uzsiemima, bet kad viskas kuo susidomiu yra susije su suneliu... knygos apie gyvenima anapus, internete vel ieskau paguodos zodziu, galu gale mieste, parduotuvese ziuriu albumelius, nuotrauku remelius kad iamzinti vel ir vel savo brangiausiojo mylimiausiojo gyvenimo akimirkas... Sako tu pati sau kenki, nepadedi o tik uzastrini viska dar labiau... Bet kad kitaip neiseina.
Esu tikra, viskas jums taip pazistama ir artima... Kaip pavyko prisikelti? Jei pavyko...
Atsakyti
QUOTE(Juraciukee @ 2011 09 20, 16:02)
Taip, Basset, atsakymu nesuzinosim, bent jau kol kas... Tik kaip susitaikyti su tuo skausmo, bejegiskumo, pykcio misiniu? Per diena pro akis keleta kartu tarsi prabega sunelio gyvenimas. Atgaminu tai viena, tai kita primirsta akimirka. Uzmiegu galvodama apie ji ir pabundu su juo ryte. Sako stenkis negalvot, bet kaip negalvot jei jis visada mano mintyse?! Sako rask uzsiemima, bet kad viskas kuo susidomiu yra susije su suneliu... knygos apie gyvenima anapus, internete vel ieskau paguodos zodziu, galu gale mieste, parduotuvese ziuriu albumelius, nuotrauku remelius kad iamzinti vel ir vel savo brangiausiojo mylimiausiojo gyvenimo akimirkas... Sako tu pati sau kenki, nepadedi o tik uzastrini viska dar labiau... Bet kad kitaip neiseina.
Esu tikra, viskas jums taip pazistama ir artima... Kaip pavyko prisikelti? Jei pavyko...



Juraciukee, man dar taip viskas artima, dar tik bus 5mėn, kaip mano sūnaitėlio nėra šalia, o atrodo metų metai.. aš vis žiūrinėju jo nuotraukas, žiūriu video.. kaip tik ką tik tai padariau ir sėdžiu darbe apsipylusi ašarom.. kuriu planus, kaip sūnaitėlio kapelio bortelį padaryti, kaip surengti jo pirmojo gimtadienio mini tyliąją šventę.. išsirinkau jo ir broliuko labiausiai prie kambario interjero ir spalvų derančią bendrą nuotraukėlę, kuria atspausdinsiu ir įrėminsiu, kaip nupirksiu albumą ir kūribinkai skrebinimo būdų suklijuosiu nuotraukas, prirašysiu daug gražių užrašų, kad tik neišdiltų prisiminimai net mažiausios smulkmenos.. anyta ir vyras man sako kam tau tai, kad vartydama verktum? O KAS MAN DAUGIAU LIEKA? bent jau tai wub.gif

stipriai apkabinu, nes pilnai tave suprantu wub.gif

Atsakyti