Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamų svetainė

Xiuke,svarbiausia,kad darbas būtų mylimas,kolektyvas geras.įsivažiuosi,gal tada pasidarys lengviau,pavasarį-vasara planuotis gali pradėt,kodėl gi toli planavimą nukelti?
Mergaitė po kelių savaičių pripras anksti keltis.Nusiteik optimistiškiau ir pačiai bus lengviau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, diena kokia graži už lango wub.gif . O vakar per lietų kokia vaivorykštė buvo bigsmile.gif wub.gif . Nubėgau fotoaparato, norėjau VS nusiųsti... atbėgu, o vaivorykštės jau nėr...

QUOTE(ruta_bern @ 2011 09 14, 15:37)
tiesa ziurejau pacios dirbiniu visa galerija... nu super... grozis neispasakytas... jauciu darbo daug ir laiko daug tiems darbeliams padaryti reikia  ax.gif


Ačiū už pagyras 4u.gif . Dėl darbo, tai kartais minčių generavimas daugiau laiko suvalgo smile.gif . Priklauso, ką veriu- kai kas paprastai sukabinama, su kai kuo reik pažaisti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Raja28 @ 2011 09 14, 17:10)
Aciu mergaites 4u.gif , jau taip norejau si cikla, kol vyras buvo namuose blush2.gif , bet kad jau taip ilgai tuos tyrimus daro tai luktersim, nera ko skubeti ir likima uz usu tampyti, zingsnis po zingsnio gal kaip nors pavyks ax.gif Dar turesiu progos ir darzus nusiimti ir galesiu ramiai ziemoti biggrin.gif

o dar kaip tik drauge ir broliene kita  nestuke.gif , gal ir as isipaisysiu i ta rata wub.gif
tiesa pasakius labai bijau isisvajoti, tad bus kaip bus, nenoriu saves nuteikinet blogumams visokiems, tiesiog reikia dar bandyti mirksiukas.gif



Linkiu, kad viskas liuks tau būtų ir kuo greičiau atsirastų tau dar viena maža pora rankelių, kuri uogautų tavo darže ir žavi maža burnytė, kuri suniamnintų tas suuogautas uogytes wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Raja28 @ 2011 09 14, 19:40)
drinks_cheers.gif  biggrin.gif

Nei dideli , nei maza mirksiukas.gif , pasiauginu visko po biski:ir bulve, morka, kopusta, kalafijora, buroka, pupas, pupeles, zirnius, braskes, svogunus, cesnakus, salotas............siais metais net 3 melionus biggrin.gif  ax.gif Dar ir dabar skinam, pomidorus, ilgus agurkus, vakarienei kepu blynus ir is darzo priskintas zemuoges , nors taip vejuota ir salta uz lango mirksiukas.gif
Dar prie viso sito 5 triusius auginu biggrin.gif

vargo uztenka, bet sirdy dziaugiuosi, kad galiu kas ryta ispausti svieziu sulciu seimynai, kad galiu kur iseiti ir pakast blogas mintis biggrin.gif , bei bent siek tiek sutaupyti mirksiukas.gif


tai nemažai tu visko turi thumbup.gif . Mano daržas šiemet buvo pirmus metus, labai kuklutis palyginus su tavu. Gal įmesiu kelias foto, kaip jis atsirado, kaip keitėsi mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Sladama @ 2011 09 14, 21:00)
O pas kita pazystama angle  vista nusalo koja ziema blink.gif tai ka tu galvoji nuveze ta vista i veterinarija.Tai kad patvarke tai vistukaitei koja ji sumokejo £300 doh.gif  biggrin.gif
Nei juoktis nei verkt.gyvas padaras gi mirksiukas.gif


blink.gif . Nium dabar tai vi6tai priklausyt7 d4ti auksinius kiau6inius lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(inezzza @ 2011 09 15, 11:45)
aga, nes genetikai mano, kad tai mūsų genetikos pasekmė  verysad.gif


Bet kokia i6vada n4ra 100 procentinė. Man atrodo, kad kažkada jau esu rašiusi apie savo vieną kaimynę, bet pasikartosiu. Augino ji su vyru sveiką berniuką. Tuomet pastojo, laukės mergaitės, nustatė genetines rimtas problemas - valymas. Vėl pastojo, vėl mergaitė, vėl ta pati baisi diagnozė - vėl nutrauktas nėštumas. Medikų išvada, kad sveikų mergaičių jie nesusilauks... Dar vienas bandymas, vėl mergaitė ir sveika wub.gif . Jau didelė ji, keliu metukų bėgioja sau ir vargo nemato wub.gif . Linkiu ir tau tokios pasakos pabaigos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(bicė @ 2011 09 15, 16:55)


Beje kaip matau cia su pencininkem bendrauju lotuliukas.gif . Merginos musu nemenka dalis jau per 35 persirito alia nu nesijauciu visai sukriosusi doh.gif . daug grazaus laiko turit dauguma 4u.gif



Aš tai pagal jas jau turbūt suvaikėjusi pensininkė, nes nesijaučiu pensininkė lotuliukas.gif . Man jau senatvinis marazmas, kai įsivaizduoju, kad man niolika smile.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(monikam @ 2011 09 16, 11:39)
sveikutes mergaites  4u.gif



Liuks, kad viskas liuks thumbup.gif . O dėl miego, tai išsimiegosi, kai tikra pensininkė patapsi mirksiukas.gif . Pasirodykit kada mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(xiuke @ 2011 09 16, 14:50)
sveikos 4u.gif likimo drauges...
aciu Jums uz zvakeles, uz gerus zodzius, uz viska...kur kitur jei ne cia paguos, supras...

turiu naujiena, pagaliau pradedu darbinimosi procesa, tas uztruks dar gera menesi...bet faktas, kad priimta...
bet as Jums galiu pasakyti, kad nezinau kodel, bet nesijauciu laiminga, nekrykstauju kaip vaikas...o juk atrode, tik to ir tetruko...
bet dabar jau zinau, kad turesiu planavimus ir viska atideti i tolima ateiti ir kodel taip sunku, ka??? verysad.gif ir ta tustuma....tiek laiko praeje, o sirdi duobe, gili duobe, kazkuom neuzpldyta... verysad.gif

beto darbas gan toli, uz 35km bus...plius nezinau kaip reikes dukryte taip anksti kelti i darzeli, tiesiog sirdis plysta, kai dabar keliu ja rytais...ir tokia tustuma del kitos Mergaites angel_sadangel.gif , kazko liudna ir verkti norisi...juk tureciau dziaugtis...

ir siandien poliklinikoj kudikeli pamaciau- apsiverkiau...kvaila... verysad.gif



Xiuke, nesidžiaugi, nes širdis tavo trokšta kito darbo - nori dirbti mama. Žinai, aš turbūt neatidėčiau planavimų ilgam laikui. Įsidarbinčiau ir planuočiau. Savanaudiškai pasakysiu darbdavio atžvilgiu, bet nu ir dzin, kad greit pastosi - atleisti nėščios negali mirksiukas.gif .
Papildyta:
Mes pasirodysime truputuką...

user posted image

user posted image

user posted image

Sekmadienį mums bus jau du mėnesiukai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2011 09 16, 15:35)
*vakar per lietų kokia vaivorykštė buvo  bigsmile.gif  wub.gif . Nubėgau fotoaparato, norėjau VJ nusiųsti... atbėgu, o vaivorykštės jau nėr...



**Sekmadienį mums bus jau du mėnesiukai  wub.gif

* mačiau vakar ir aš - per visą dangų.... wub.gif

**gražuolė wub.gif akys wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivos juosta @ 2011 09 16, 15:37)
* mačiau vakar ir aš - per visą dangų....  wub.gif

**gražuolė  wub.gif  akys  wub.gif



Tokia ryški ryški ir taip gaila pasidarė, kad nespėjau jos nutraukti...

O čia linksmybės, kai už lango dargana smile.gif


user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Lairam,gražuolė Jūsų Sofija wub.gif kokia didelė nuotraukose atrodo wub.gif wub.gif
noriu ir aš tokios wub.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

xiuke dziugios naujienos kad darba susiradai , pradesi dirbt ir laikas begs ir pastebesi kad jau nestuke.gif kaip lairam sako ir as pasikartosiu : darbdavio atžvilgiu, bet nu ir dzin, kad greit pastosi - atleisti nėščios negali ir neatideliok nestumo wub.gif

lairam kokia ji pas tave didele wub.gif grazuole... wub.gif
Linksma pas tave namuose smile.gif

inezzziuk parasyk butinai kaip sekesi pas genetikus.
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 09 16, 16:14)
Xiuke,svarbiausia,kad darbas būtų mylimas,kolektyvas geras.įsivažiuosi,gal tada pasidarys lengviau,pavasarį-vasara planuotis gali pradėt,kodėl gi toli planavimą nukelti?
Mergaitė po kelių savaičių pripras anksti keltis.Nusiteik optimistiškiau ir pačiai bus lengviau 4u.gif

turesiu planavimus bent 2m nukelti tikrai... verysad.gif
kazin ar mano peledziuke ipras,,,dabar 8 keliu, keliasi su asarom...
bus kaip bus, nieko nepakeisiu...
oj...Lairam Tavo dukrytes grozis wub.gif wub.gif wub.gif nuostabi...
nesidžiaugi, nes širdis tavo trokšta kito darbo - nori dirbti mama.- nedrisau taip pasakyti, isakei mano mintis, ir isvis niekam nedristu pasakyti, kad noriu dar leliuko...nesuprastu, juk va darba turesiu verysad.gif tik vienai draugei pasisakiau, ji suprato, nes ir pati sunkiai pastojo, lauke leliuko...
negalvojau, kad ateis diena, kad taip troksiu vaikucio, nelaime turbut priverte perikiuoti man savo vertybes... verysad.gif
ir dar karta pasikartosiu, kaip gerai, kad Jus esate ir suprantate...
Tauskute ir tau linkiu kuo greiciau nestuke.gif ...as jau buciau si menesi bandziusi, bet dabar...sirdy tokia sumaistis... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xiuke: 16 rugsėjo 2011 - 17:13
ievooole,kur tu dingai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 09 16, 19:03)
turesiu planavimus bent 2m nukelti tikrai... verysad.gif
kazin ar mano peledziuke ipras,,,dabar 8 keliu, keliasi su asarom...
bus kaip bus, nieko nepakeisiu...
oj...Lairam Tavo dukrytes grozis wub.gif  wub.gif  wub.gif nuostabi...
nesidžiaugi, nes širdis tavo trokšta kito darbo - nori dirbti mama.- nedrisau taip pasakyti, isakei mano mintis, ir isvis niekam nedristu pasakyti, kad noriu dar leliuko...nesuprastu, juk va darba turesiu verysad.gif tik vienai draugei pasisakiau, ji suprato, nes ir pati sunkiai pastojo, lauke leliuko...
negalvojau, kad ateis diena, kad taip troksiu vaikucio, nelaime turbut priverte perikiuoti man savo vertybes... verysad.gif
ir dar karta pasikartosiu, kaip gerai, kad Jus esate ir suprantate...
Tauskute ir tau linkiu kuo greiciau nestuke.gif ...as jau buciau si menesi bandziusi, bet dabar...sirdy tokia sumaistis... verysad.gif



Aciu xiuke uz palinkejimus smile.gif

Saunu kad troksti pastot , kad vel nori leliuko . smile.gif Taip ir bus pamatysi isidarbinsi , padirbesi siek tiek, pastosi kai to net nesitikesi ... smile.gif ateis ta diena pamatysi.
O del dukruzes tai zinoma bus sunku jai, bet priras po kazkiek laiko ir viskas bus gerai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2011 09 06, 19:23)
Rence, gimdyk gi tu ta brolį  4u.gif . Ir tau jo reikia, ir dukrytei  wub.gif

Ale tai ką gimdyti? Gandrai jau išskrido ir paliko mus tuščiomis rankomis verysad.gif ech...
lairam, o jau tavo grožiai... abu...mažoji jau paaugusi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rencė @ 2011 09 16, 21:43)
Ale tai ką gimdyti? Gandrai jau išskrido ir paliko mus tuščiomis rankomis verysad.gif ech...
lairam, o jau tavo grožiai... abu...mažoji jau paaugusi wub.gif

Rencė,gal koks rudeninis paukštis atneš 4u.gif O gal ,netgi ,kalėdų senelis smile.gif
Mano Rugilė gimtadieniui nori dvynukų-broliukų,bet šiam jau niekaip nespėsim.o kitam norėciau sesę ar brolį padovanoti wub.gif
Atsakyti
user posted image



Su sparneliais žmogeliukas,
Vadinuosi - Angeliukas.
Duok rankytę ir eime
Pasivaikščioti žeme.

Tolei ėjom, kol pavargom.
Tu dabar imkis darbo.
Paskaityki knygutes,
Pasimokyki raides.

Pastatyki smėlio pilį,
Kurioje karaliai tyli.
Pučia vėjas toks gaivus...
Upėje plukdyk laivus.

Kai suklupsi, ranką duosiu...
Kai nuliūsi, aš paguosiu...
Dievo dangiška valia
Aš stovėsiu vis šalia.
Atsakyti