Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamų svetainė

QUOTE(Laureanza @ 2011 09 15, 11:08)
Inezzza,atsakymų lauki dėl ko viskas taip?


aga, nes genetikai mano, kad tai mūsų genetikos pasekmė verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(inezzza @ 2011 09 15, 12:45)
aga, nes genetikai mano, kad tai mūsų genetikos pasekmė  verysad.gif

kaip liudna... verysad.gif bet visvien turek vilties, gal yra kazkokia viltis...turi buti...

o amn kaip tik arteja vaisingos dienos...nzn ka daryti... doh.gif verysad.gif
zadejo ir del daro spalio gale paskambinti (???), atsilaisvinus vietai...vienu zodziu, zinok dabar zmogus, kaip elgtis... verysad.gif yra ir noras ir baime, ir jei paskambins, busiu nestuke.gif , kas tada...pasimetusi esu labai...o galtik pazadas, kad atsikratytu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2011 09 14, 15:07)
gavau jau vienu tyrimu atsakymus, viskas tvarkoje, dar liko paseliai ir laukti spalio gale gryztancio vyro Gine liepe pradet gert folio rugsti, net nesitiki, kad paruosiamieji darbai pradeti 

thumbup.gif Sėkmės 4u.gif 4u.gif 4u.gif


QUOTE(ruta_bern @ 2011 09 14, 15:14)
padidint kresuma siek tiek su vaistais tikrai galima (tik nezinau ar paciai tie vaistai tiktu, sake gydytoja kad kiekvienam individualiai) pamazint eina tik ten kazkokiam intervale (nepamenu skaiciuku) reikia ilgai ir nuobodziai gert vaistus, o veliau jau ir kasdien leistis i pilva vaistus ir kai  nestuke.gif  patampi tai toliau leistis vaistus ir dar ten visokiu nesamoniu... baisu kai nekresa bet kai atvirksciai tai ir nepyragai...

ruta-bern, pas mano mamą yra panaši bėda su krauju, pas ją per tirštas kraujas (kažkokių ten kraujo kūnelių perdaug). Tai ji pastoviai turi gert vaistus, bet jai nereik leistis jų į pilvą. O kai darė gimdos operaciją, tai jai kraują numušė iki mažakraujystės, kad galėtų operaciją daryt.


QUOTE(Raja28 @ 2011 09 14, 19:40)
vargo uztenka, bet sirdy dziaugiuosi, kad galiu kas ryta ispausti svieziu sulciu seimynai, kad galiu kur iseiti ir pakast blogas mintis, bei bent siek tiek sutaupyti

thumbup.gif

inezzza, 4u.gif 4u.gif 4u.gif Pas lina31 man rodos taip pat buvo genetinė liga, pas ją trys angeliukai ir paskui išsvajotas mažylis wub.gif Lauksiu kartu su tavimi ir laikysi kumsčius 4u.gif


QUOTE(xiuke @ 2011 09 15, 11:56)
o amn kaip tik arteja vaisingos dienos...nzn ka daryti... 
zadejo ir del daro spalio gale paskambinti (???), atsilaisvinus vietai...vienu zodziu, zinok dabar zmogus, kaip elgtis... verysad.gif yra ir noras ir baime,  ir jei paskambins, busiu  nestuke.gif , kas tada...pasimetusi esu labai...o galtik pazadas, kad atsikratytu smile.gif

xiuke, aš plaukčiau pasroviui per daug negalvodama. Gali gi taip greit ir neužkibt, gali ir į darbą nepakviest.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvelsa: 15 rugsėjo 2011 - 11:38
QUOTE(žvelsa @ 2011 09 15, 11:37)
ruta-bern, pas mano mamą yra panaši bėda su krauju, pas ją per tirštas kraujas (kažkokių ten kraujo kūnelių perdaug). Tai ji pastoviai turi gert vaistus, bet jai nereik leistis jų į pilvą. O kai darė gimdos operaciją, tai jai kraują numušė iki mažakraujystės, kad galėtų operaciją daryt.

matai vaistu i pilva nereikia tom kuriom nera taip stipriai ir uztenka tik geriamu, o mano atveju neuztenka ir iki mazakraujystes man numust toli saukia, nes net po gimdymo nukraujavus 2.4 litro ir prilasinus lasiniu, mano kresumas net nebuvo panasus i normalu, o super didelis...
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 09 15, 11:56)
kaip liudna... verysad.gif bet visvien turek vilties, gal yra kazkokia viltis...turi buti...

o amn kaip tik arteja vaisingos dienos...nzn ka daryti... doh.gif  verysad.gif
zadejo ir del daro spalio gale paskambinti (???), atsilaisvinus vietai...vienu zodziu, zinok dabar zmogus, kaip elgtis... verysad.gif yra ir noras ir baime,  ir jei paskambins, busiu  nestuke.gif , kas tada...pasimetusi esu labai...o galtik pazadas, kad atsikratytu smile.gif


As tavo vietoje issiaiskinciau kokios tavo teises Lt. Pvz Norgeje tu privalai informuoti darbdavi likus 12 savaiciu iki dekreto. Na Norgeje dekretas tik nuo 37 savaites tai iki 24 gali net nesakyti,a kd laukiesi. Lt iseitu kiek anksciau. Is kitos puses o jei tau paskambins spalio pabaigoje ir pasakys acoiu nereikai,a rba is vis nepaskambins. Mes planavom Ani virs metu ir vis nesiseke todel net pradejus dirbti kaip praktikante nesustabdziau to proceso ir pastojau gavus kontrakta. Turit su vyru pasikalbeti ir nuspresti ka priorituojat siuo momentu ir tiesiog to plano laikytis, o visa kita susitos i vietas 4u.gif

Beje kaip matau cia su pencininkem bendrauju lotuliukas.gif . Merginos musu nemenka dalis jau per 35 persirito alia nu nesijauciu visai sukriosusi doh.gif . daug grazaus laiko turit dauguma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inezzza @ 2011 09 15, 11:45)
aga, nes genetikai mano, kad tai mūsų genetikos pasekmė  verysad.gif

Laikykis 4u.gif Turėsit Jūs kūdikėlį tikrai,kitaip ir būti negali
Atsakyti
inezzza console.gif laikykis mergyt . Viskas turi but gerai , pasikartosiu xiukes zodziais : bet visvien turek vilties, gal yra kazkokia viltis...turi buti... ji yra tikrai kazkur ...

Ups kokia as nemandagi ... Labutis merginos 4u.gif

pamelo foto wub.gif berniukas tavo ... wub.gif akys tokios grazios mmm... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tauskute_: 15 rugsėjo 2011 - 16:25
QUOTE(bicė @ 2011 09 15, 14:55)


Beje kaip matau cia su pencininkem bendrauju lotuliukas.gif . Merginos musu nemenka dalis jau per 35 persirito alia nu nesijauciu visai sukriosusi doh.gif . daug grazaus laiko turit dauguma 4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
xiukes Melisytei ir sladamos dukrytei žvakelės dega..
Atsakyti
sveikutes mergaites 4u.gif

jau ir as patapau skaitytoja, vis paskaitau ir nebespeju atrasyt ax.gif

Mes augam po truputi, per dvi savaites priaugom 520gr smile.gif mergyte pakankamai gera, tik nevisada leidzia nakti pamiegot, bet niekis prie to priprasti galima. negalim niekaip ja atsidziaugti ir atsigrozeti wub.gif sirdis dziaugias wub.gif

visiem angeliukam po zvakute 4u.gif

jubilijatam ir jubilijatem su gimtadieniais 4u.gif

planuojanciom ir daranciom tyrimus kuo dideliausios sekmes, ir greiciau pagaukit gandriukus 4u.gif

inezzza nenuvertink taip saves, pakelk galva ir zenk i prieki, turi buti kazkada gerai ir laime turi ateit i jusu namus 4u.gif parasyk kaip sekes pas genetikus...

xiuke elkis taip kaip sirdis liepa 4u.gif cia airijoj tas posakis ''mes jums paskambinsim'' tai tas pats kas sorry nera pas mus darbo jums... mes irgi pradejom gaudyt gandrus, kai as dar buvau darbo paieskose. isidarbinau ir po truputi daugiau nei menesio pasijutau nestuke.gif nesakiau, kad nestuke.gif iki 17 savaiciu, buciau ir ilgiau nesakius, bet nenorejau rizikuot, nes darbas fizinis. linkiu tau greiciau susirast darbeli ir pagaut gandriukus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monikam: 16 rugsėjo 2011 - 10:40
sveikos 4u.gif likimo drauges...
aciu Jums uz zvakeles, uz gerus zodzius, uz viska...kur kitur jei ne cia paguos, supras...

turiu naujiena, pagaliau pradedu darbinimosi procesa, tas uztruks dar gera menesi...bet faktas, kad priimta...
bet as Jums galiu pasakyti, kad nezinau kodel, bet nesijauciu laiminga, nekrykstauju kaip vaikas...o juk atrode, tik to ir tetruko...
bet dabar jau zinau, kad turesiu planavimus ir viska atideti i tolima ateiti ir kodel taip sunku, ka??? verysad.gif ir ta tustuma....tiek laiko praeje, o sirdi duobe, gili duobe, kazkuom neuzpldyta... verysad.gif

beto darbas gan toli, uz 35km bus...plius nezinau kaip reikes dukryte taip anksti kelti i darzeli, tiesiog sirdis plysta, kai dabar keliu ja rytais...ir tokia tustuma del kitos Mergaites angel_sadangel.gif , kazko liudna ir verkti norisi...juk tureciau dziaugtis...

ir siandien poliklinikoj kudikeli pamaciau- apsiverkiau...kvaila... verysad.gif
Atsakyti