Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamų svetainė

QUOTE(Sladama @ 2011 09 14, 18:51)
Sirdi visada -niolika  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Papildyta:

Tai Raja dideli uki turi?Ka augini?



drinks_cheers.gif biggrin.gif

Nei dideli , nei maza mirksiukas.gif , pasiauginu visko po biski:ir bulve, morka, kopusta, kalafijora, buroka, pupas, pupeles, zirnius, braskes, svogunus, cesnakus, salotas............siais metais net 3 melionus biggrin.gif ax.gif Dar ir dabar skinam, pomidorus, ilgus agurkus, vakarienei kepu blynus ir is darzo priskintas zemuoges , nors taip vejuota ir salta uz lango mirksiukas.gif
Dar prie viso sito 5 triusius auginu biggrin.gif

vargo uztenka, bet sirdy dziaugiuosi, kad galiu kas ryta ispausti svieziu sulciu seimynai, kad galiu kur iseiti ir pakast blogas mintis biggrin.gif , bei bent siek tiek sutaupyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raja28: 14 rugsėjo 2011 - 18:43
Ups, pamirsau musu albumo slaptazpdi sad.gif priminkit, ka?
idesiu kelias savo vaikio nuotraukas is krikstynu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamelo @ 2011 09 14, 19:50)
Ups, pamirsau musu albumo slaptazpdi sad.gif priminkit, ka?
idesiu kelias savo vaikio nuotraukas is krikstynu smile.gif



ar gavai?
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2011 09 14, 17:40)
drinks_cheers.gif  biggrin.gif

Nei dideli , nei maza mirksiukas.gif , pasiauginu visko po biski:ir bulve, morka, kopusta, kalafijora, buroka, pupas, pupeles, zirnius, braskes, svogunus, cesnakus, salotas............siais metais net 3 melionus biggrin.gif  ax.gif Dar ir dabar skinam, pomidorus, ilgus agurkus, vakarienei kepu blynus ir is darzo priskintas zemuoges , nors taip vejuota ir salta uz lango mirksiukas.gif
Dar prie viso sito 5 triusius auginu biggrin.gif

vargo uztenka, bet sirdy dziaugiuosi, kad galiu kas ryta ispausti svieziu sulciu seimynai, kad galiu kur iseiti ir pakast blogas mintis biggrin.gif , bei bent siek tiek sutaupyti mirksiukas.gif

Pas mane ir nei didelis nei mazas drinks_cheers.gif
Lt gyvenau bute,tai net minciu neturejau kad gyvensiu name ir dar darzoviu uki sioki toki turesiu.Tu Raja skini ilgus agurkus o as kiekvienais metais normalius lietuviskus agurkus sodinu,nes anglai neturi tokiu agurku kaip mus.Supermarket'e,turguj vien ilgi agurkai.Krapai irgi ne kokie.
Tai vat teip pas mus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sladama: 14 rugsėjo 2011 - 19:32
QUOTE(Sladama @ 2011 09 14, 20:27)
Pas mane ir nei didelis nei mazas drinks_cheers.gif
Lt gyvenau bute,tai net minciu neturejau kad gyvensiu name ir dar darzoviu uki sioki toki turesiu.Tu Raja skini ilgus agurkus o as kiekvienais metais normalius lietuviskus  agurkus sodinu,nes anglai neturi tokiu agurku kaip mus.Supermarket'e,turguj vien ilgi agurkai.Krapai irgi ne kokie.
Tai vat teip pas mus biggrin.gif



tai saunuole!!!as irgi sodinau tik normalius, bet siemet pabandziau ir ilgus tai visai patiko jie man, aisku konservavimui turejau ir normaliu biggrin.gif
auginu tiek kiek aprepiu apeiti, dar poros vistu ir koki anti ar zasi kaledom noreciau pasiauginti lotuliukas.gif blush2.gif

megstu ryte kol miega seimyna islekti priskinti vaisiu darzoviu pusryciams , o ir vaikui kiek dziaugsmo kai randa kokia uoga ar mato kaip auga wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raja28: 14 rugsėjo 2011 - 19:41
QUOTE(Raja28 @ 2011 09 14, 18:39)
tai saunuole!!!as irgi sodinau tik normalius, bet siemet pabandziau ir ilgus tai visai patiko jie man, aisku konservavimui turejau ir normaliu biggrin.gif
auginu tiek kiek aprepiu apeiti, dar poros vistu ir koki anti ar zasi kaledom noreciau pasiauginti lotuliukas.gif  blush2.gif

megstu ryte kol miega seimyna islekti priskinti vaisiu darzoviu pusryciams , o ir vaikui kiek dziaugsmo kai randa kokia uoga ar mato kaip auga wub.gif

Fainai.
Mano drauge cia augina 4 vistas!Kiausu parduotuvej neperka,nes tos pereksles jai prideda organic kiausiniu biggrin.gif Juokas juokais bet dar ir man kartais duoda kiausu lotuliukas.gif
O pas kita pazystama angle vista nusalo koja ziema blink.gif tai ka tu galvoji nuveze ta vista i veterinarija.Tai kad patvarke tai vistukaitei koja ji sumokejo £300 doh.gif biggrin.gif
Nei juoktis nei verkt.gyvas padaras gi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2011 09 14, 18:05)


aciu, jau kelias idejau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sladama @ 2011 09 14, 21:00)
Fainai.
Mano drauge cia augina 4 vistas!Kiausu parduotuvej neperka,nes tos pereksles jai prideda organic kiausiniu biggrin.gif Juokas juokais bet dar ir man kartais duoda kiausu lotuliukas.gif
O pas kita pazystama angle  vista nusalo koja ziema blink.gif tai ka tu galvoji nuveze ta vista i veterinarija.Tai kad patvarke tai vistukaitei koja ji sumokejo £300 doh.gif  biggrin.gif
Nei juoktis nei verkt.gyvas padaras gi mirksiukas.gif


nu geeeras lotuliukas.gif
as dabar irgi susiradau bobute tai imu is jos biggrin.gif
QUOTE(Pamelo @ 2011 09 14, 21:20)
aciu, jau kelias idejau  mirksiukas.gif


begu ziuret mirksiukas.gif

tikiuos merginos nesupyks uz musu toki darzininkiu poster_offtopic.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labas darzininkems-sodininkėms biggrin.gif
labas jau planuojancioms 4u.gif .labas visoms 4u.gif
Xiuke,tada ir aš sena prie tavęs smile.gif noriu iki 30metų pasigimdyti vaikelį.jėtau,kažkada atrodė,kad 30 kažkur už jūrų marių,o dabar,kad čia pat ant nosies galo...
tai,va rytojui užsirašiau pas gine...ir...siandien ,kaip tyčia 3 dienomis anksčiau susirgau...kada aš pas ją nuvažiuosiu nežinau doh.gif
ir šį kartą pms buvo žiaurus,svaigo galva,kalė širdis,nemiga kankino,silpna buvo ir visaip negerai buvo...
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 09 14, 23:00)
Labas darzininkems-sodininkėms biggrin.gif
labas jau planuojancioms 4u.gif .labas visoms 4u.gif
Xiuke,tada ir aš sena prie tavęs smile.gif noriu iki 30metų pasigimdyti vaikelį.jėtau,kažkada atrodė,kad 30 kažkur už jūrų marių,o dabar,kad čia pat ant nosies galo...
tai,va rytojui užsirašiau pas gine...ir...siandien ,kaip tyčia 3 dienomis anksčiau susirgau...kada aš pas ją nuvažiuosiu nežinau doh.gif
ir šį kartą pms buvo žiaurus,svaigo galva,kalė širdis,nemiga kankino,silpna buvo ir visaip negerai buvo...



labas rytas,

Laurenza tai zinok pas manes tas pats, kaip tik pas gine taip ciklas vejus krecia biggrin.gif , arba per vaisingas dienas tepimai prasideda doh.gif , turbut psichologiskai nerimaujam ir taip organizmas sureaguoja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2011 09 11, 12:39)
inezzza kaip tu laikaisi?


Labukas visoms 4u.gif

Tauskute, ačiū, kad nepamiršti 4u.gif
Tapau tyliąja skaitytoja...ateinu, paskaitau, o parašyti nekyla ranka....turbūt todėl, kad mano mintys liūdnos verysad.gif nesinori besidžiaugiančių ir planuojančių nuotaikų drumsti...
Ruduo....ruduo lauke ir mano širdutėje...kartkartėm atrodo, kad vasara į mano širdį taip niekad ir nebeateis verysad.gif man taip trūksta Jų.... cray.gif cray.gif cray.gif pastebėjau, kad stengiuosi save užverst darbais, kad tik nereiktų likti vienai su savo mintimis, kurios vis apie tą patį cray.gif o vakare po darbų krentu ir tik ryte prabundu... verysad.gif
kitą penktadienį tikiuosi išgirsti naujienų...bijau...bijau galutinio vilčių sudaužymo verysad.gif

console.gif naujoms angelų mamoms....

su gimatdieniais visus: didesnius/es, mažesnius/es.... visas visas angelų mamas 4u.gif 4u.gif 4u.gif būkit laimingi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2011 09 15, 09:51)
labas rytas,

Laurenza tai zinok pas manes tas pats, kaip tik pas gine taip ciklas vejus krecia biggrin.gif , arba per vaisingas dienas tepimai prasideda doh.gif , turbut psichologiskai nerimaujam ir taip organizmas sureaguoja  mirksiukas.gif

Greičiausiai taip ir bus.jau lauki,lauki kada gi pas ta gine,sulauki ir šuds doh.gif na,nieko gal taip turi buti...beto gavau vaistų raminančių pagert,nes stogą rauna totaliai verysad.gif

Inezzza,atsakymų lauki dėl ko viskas taip?
Atsakyti