Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamų svetainė

QUOTE(Raja28 @ 2011 09 14, 14:10)
o tai sumazint su vaistukais neina? g.gif
Va man per zemas o atstatyt jo neimanoma tai problema, bet ziuresiu gal nekris jis man labiau doh.gif

padidint kresuma siek tiek su vaistais tikrai galima (tik nezinau ar paciai tie vaistai tiktu, sake gydytoja kad kiekvienam individualiai) pamazint eina tik ten kazkokiam intervale (nepamenu skaiciuku) reikia ilgai ir nuobodziai gert vaistus, o veliau jau ir kasdien leistis i pilva vaistus ir kai nestuke.gif patampi tai toliau leistis vaistus ir dar ten visokiu nesamoniu... baisu kai nekresa bet kai atvirksciai tai ir nepyragai...
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 09 14, 14:54)
nes man 28, betjauciuosi sena...ir bijau kad veliau gimdyti bus dar rizikingiau...



Juokdarė smile.gif . Tau dar gimdyti ir gimdyti be jokių papildomų rizikų mirksiukas.gif . Aš tai visai nesijaučiu sena blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_bern @ 2011 09 14, 15:14)
padidint kresuma siek tiek su vaistais tikrai galima (tik nezinau ar paciai tie vaistai tiktu, sake gydytoja kad kiekvienam individualiai) pamazint eina tik ten kazkokiam intervale (nepamenu skaiciuku) reikia ilgai ir nuobodziai gert vaistus, o veliau jau ir kasdien leistis i pilva vaistus ir kai  nestuke.gif  patampi tai toliau leistis vaistus ir dar ten visokiu nesamoniu... baisu kai nekresa bet kai atvirksciai tai ir nepyragai...



tai jau taip doh.gif , o tau taip visada budavo?O ka gydytoja sako, esu skaiciusi , kad ne viena susilaukia vaikelio, esant tokiai situacijai, aisku tie visi badymai joks malonumas, bet prie geros prieziuros , gal viskas butu imanoma? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_bern @ 2011 09 14, 15:14)
padidint kresuma siek tiek su vaistais tikrai galima (tik nezinau ar paciai tie vaistai tiktu, sake gydytoja kad kiekvienam individualiai) pamazint eina tik ten kazkokiam intervale (nepamenu skaiciuku) reikia ilgai ir nuobodziai gert vaistus, o veliau jau ir kasdien leistis i pilva vaistus ir kai  nestuke.gif  patampi tai toliau leistis vaistus ir dar ten visokiu nesamoniu... baisu kai nekresa bet kai atvirksciai tai ir nepyragai...


Linkiu, kad uo greičiau viskas susitvarkytų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2011 09 14, 14:18)
tai jau taip doh.gif , o tau taip visada budavo?O ka gydytoja sako, esu skaiciusi , kad ne viena susilaukia vaikelio, esant tokiai situacijai, aisku tie visi badymai joks malonumas, bet prie geros prieziuros , gal viskas butu imanoma? g.gif  4u.gif

as niekada neatkreipiau i tai demesio, tik kai praradau savo angeliuka man tada nustate kodel taip nutiko...tai va del tos prieziuros ir galimybes susilaukti neskubinam patys, laukiam kol gausim leidima is gydytoju

QUOTE(lairam @ 2011 09 14, 14:34)
Linkiu, kad uo greičiau viskas susitvarkytų  4u.gif

aciu uz linkejima, tiesa ziurejau pacios dirbiniu visa galerija... nu super... grozis neispasakytas... jauciu darbo daug ir laiko daug tiems darbeliams padaryti reikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2011 09 14, 16:14)
Juokdarė  smile.gif . Tau dar gimdyti ir gimdyti be jokių papildomų rizikų  mirksiukas.gif . Aš tai visai nesijaučiu sena  blush2.gif

jei butu kazkas nesusije su mano organizmu , delko zuvo Mergaite, tai gal nebijociau, bet dabar...metai eina, organai sendta, ligu visokiu atsiranda...zinok, zmogau, kad vel taip neatsitiks, kad vel ne i krikstynas, o i laidotuves...Kazkuriom merginom nelaimes nutiko tiesiog,kad vaikiukas pasismauge ir pan...mano atveju kazkas su manim... doh.gif

Raja thumbup.gif lauksim dvieju bruksniuku...
Ruta...sekmes besigydant ir laukiant leidimo... 4u.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif

Aniri leliukas tavo wub.gif

Raja28 lauksim dvieju graziu bruksneliu thumbup.gif ir liunkiu kuo greiciau nestuke.gif wub.gif

ruta_bern linkiu kuo greiciau pasveikt 4u.gif ir kuo greiciau dvieju graziu bruksneliu teigiamu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 09 14, 16:07)


Raja thumbup.gif  lauksim dvieju bruksniuku...
Ruta...sekmes besigydant ir laukiant leidimo... 4u.gif



QUOTE(Tauskute_ @ 2011 09 14, 16:58)
Labutis  4u.gif 



Raja28 lauksim dvieju graziu bruksneliu  thumbup.gif  ir liunkiu kuo greiciau  nestuke.gif  wub.gif 





Aciu mergaites 4u.gif , jau taip norejau si cikla, kol vyras buvo namuose blush2.gif , bet kad jau taip ilgai tuos tyrimus daro tai luktersim, nera ko skubeti ir likima uz usu tampyti, zingsnis po zingsnio gal kaip nors pavyks ax.gif Dar turesiu progos ir darzus nusiimti ir galesiu ramiai ziemoti biggrin.gif

o dar kaip tik drauge ir broliene kita nestuke.gif , gal ir as isipaisysiu i ta rata wub.gif
tiesa pasakius labai bijau isisvajoti, tad bus kaip bus, nenoriu saves nuteikinet blogumams visokiems, tiesiog reikia dar bandyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 09 14, 12:54)
nes man 28, betjauciuosi sena...ir bijau kad veliau gimdyti bus dar rizikingiau...

Nu tai ka man tada sneket unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sladama @ 2011 09 14, 17:30)
Nu tai ka man tada sneket unsure.gif


hihihi.gif kiek?
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2011 09 14, 16:13)

Sirdi visada -niolika lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Raja28 @ 2011 09 14, 15:10)
Dar turesiu progos ir darzus nusiimti ir galesiu ramiai ziemoti

Tai Raja dideli uki turi?Ka augini?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sladama: 14 rugsėjo 2011 - 17:49
QUOTE(Sladama @ 2011 09 14, 17:51)
Sirdi visada -niolika  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


jo mums visoms sirdy -niolika ir nekitaip smile.gif
Atsakyti