Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamų svetainė

Labutis 4u.gif

Aciu merginos kad mano mazutes nepamirstat. Aciu uz zvakeles 4u.gif

bice sapnas wub.gif

xiuke buk stipri ir nekreipk demesio i jokius zodzius. As kreipiau i visas smulkmenas bet dabar jau nebe kreipiu i nieka dar ir nusisypsau jiems . Nors viduje uh kas viksta bet mintyse save raminu kad nekreipt demesio ir tiek.

Rugsejo pabaigoje keliausiu mokytis , tai turbut uzsiversiu darbais kaip reikiant. Bet vyras sake kol mokynsiuos tai seimininkaus namuose vietoj manes smile.gif tai visai ir neblogai tada smile.gif Po darbo leksiu tiesiai i paskaitas , oi reik pasikaustyt jegu man smile.gif
Atsakyti
Sveikutes.
Zvakeles angelams.
Retokai uzsuku, dienos bega labai greit, buna ryte SM'a isijungiu, prakaba visa diena, o prisedu tik vakare. Bet mintimis visad cia 4u.gif
Liudnas ir man rugsejis - greit jos gimtadienis, jai jau butu 2 verysad.gif

P.s. pasirodom albumuke kaip atostogavom prie juros ax.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikos visos angelu mamytes,
kasdien uzsuku cia, paskaitau paskaitau... nekyla ranka rasyt... nezinau atrodo noriu tiek daug pasakyt ir neturiu ka ir kaip parasyt... kasdien vis sunkiau... tas laikas kai buvau nestuke.gif atrodo kaip koks sapnas.. lyg buvo... lyg ne.. vakar maximoj buvo nuolaidos knygom rinkausi knyga maisto gaminimui, konservavimui, taciau nei vienos tokios nenusipirkau ir nezinau kodel paemiau ir negalvodama nuejau prie kasos, sumokejau uz knyga kuri vadinasi " tecio knyga"... atsisedau isejus is parduotuves masinoj ir galvoju, o tai kam as ja pirkau... parsinesiau namo ir paslepiau, kad vyras nepamatytu...
Atsakyti
QUOTE(ruta_bern @ 2011 09 14, 09:46)
Sveikos visos angelu mamytes,
kasdien uzsuku cia, paskaitau paskaitau... nekyla ranka rasyt... nezinau atrodo noriu tiek daug pasakyt ir neturiu ka ir kaip parasyt... kasdien vis sunkiau... tas laikas kai buvau  nestuke.gif atrodo kaip koks sapnas.. lyg buvo... lyg ne.. vakar maximoj buvo nuolaidos knygom rinkausi knyga maisto gaminimui, konservavimui, taciau nei vienos tokios nenusipirkau ir nezinau kodel paemiau ir negalvodama nuejau prie kasos, sumokejau uz knyga kuri vadinasi " tecio knyga"... atsisedau isejus is parduotuves masinoj ir galvoju, o tai kam as ja pirkau... parsinesiau namo ir paslepiau, kad vyras nepamatytu...

console.gif
Žinai,šitą knygą ir aš buvau paruošus nuo pilvinuko pirmosios tėvo dienos proga padovanoti.Buvau supakavus dar ir su vaikiškais batukais.Bet deja.... nespėjom padovanoti,nes tėvo dienos išvakarėse ji išėjo....
Gryžus iš ligoninės,ją paslėpiau.O po metų ją ištraukiau ir su dukriuku padovanojom smile.gif
Linkiu,kad ir tau taip būtų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(divėja @ 2011 09 14, 13:00)
console.gif
Žinai,šitą knygą ir aš buvau paruošus nuo pilvinuko pirmosios tėvo dienos proga padovanoti.Buvau supakavus dar ir su vaikiškais batukais.Bet deja.... nespėjom padovanoti,nes tėvo dienos išvakarėse ji išėjo....
Gryžus iš ligoninės,ją paslėpiau.O po metų ją ištraukiau ir su dukriuku padovanojom smile.gif
Linkiu,kad ir tau taip būtų 4u.gif

aciu uz gerus zodzius... nezinia ar teks man ta knyga istraukti ar kam atiduoti... leidimo mums vis neduoda gydytoja... vyras jau pradejo kalbet kad bujau bet noriu 2.gif bet kad vis negalima ir negalima ir pagal visus tyrimus nezinia ar bus galima, jauciu kol bus galima tai ir noras praeis ir pensija ateis.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_bern @ 2011 09 14, 14:11)
aciu uz gerus zodzius... nezinia ar teks man ta knyga istraukti ar kam atiduoti... leidimo mums vis neduoda gydytoja... vyras jau pradejo kalbet kad bujau bet noriu  2.gif bet kad vis negalima ir negalima ir pagal visus tyrimus nezinia ar bus galima, jauciu kol bus galima tai ir noras praeis ir pensija ateis....  verysad.gif

Oho unsure.gif Tai ką ten tiek tiria,kad neleidžia? unsure.gif
O gal surizikuot galima būtų? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_bern @ 2011 09 14, 15:11)
aciu uz gerus zodzius... nezinia ar teks man ta knyga istraukti ar kam atiduoti... leidimo mums vis neduoda gydytoja... vyras jau pradejo kalbet kad bujau bet noriu  2.gif bet kad vis negalima ir negalima ir pagal visus tyrimus nezinia ar bus galima, jauciu kol bus galima tai ir noras praeis ir pensija ateis....  verysad.gif

sveikutes 4u.gif

stiprybes...viena yra galeti ir tureti, visai kas kita, kai nera leidimo, o noras didelis...nekorektiskas klausimas, bet ar lb jau sena esi blush2.gif smile.gif nes man 28, betjauciuosi sena...ir bijau kad veliau gimdyti bus dar rizikingiau...
nuotaikos vis tos pacios verysad.gif bandau uzsiimti mielais sau sirdziai darbais, niekam nelendu i akis, kad kas ko nepasakytu, taip ramiau mano nervams... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(divėja @ 2011 09 14, 13:19)
Oho unsure.gif  Tai ką ten tiek tiria,kad neleidžia? unsure.gif
O gal surizikuot galima būtų? rolleyes.gif

man AFS rado, kresumas kraujo virs normos 97 vnt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruta_bern: 14 rugsėjo 2011 - 14:02
QUOTE(xiuke @ 2011 09 14, 14:54)
sveikutes 4u.gif

stiprybes...viena yra galeti ir tureti, visai kas kita, kai nera leidimo, o noras didelis...nekorektiskas klausimas, bet ar lb jau sena esi blush2.gif  smile.gif


sveikos,

Xiuke 4u.gif , kaip as sakau duok laikui laiko mirksiukas.gif vieniems jo daugiau reikia, kitiems maziau, kad atsigautu, dar nesi tokia sena biggrin.gif , tokiu metu as savo pirmagymi gimdziau mirksiukas.gif , aisku gerai pasigimdyt kuo anksciau, jaunesniai, bet visur yra pliusai ir minusai, pas visu skirtingi gyvenimai ir problemos, taciau nereikia skubet i ta pati traukini kaip visi lekia, nes tiesiog ne visi i ji telpa mirksiukas.gif Man irgi labai norejosi ir isteket jaunai ir vaikus iki 24m. pasigimdyt ir mokslus baigti ir karjera padaryti poto lotuliukas.gif , bet kai pamastau tai taip naivu doh.gif gyvenime daug graziu dalyku yra, tiesiog nereikia varyt saves i medi, dar viska spesi ir nebijok taip greit dar nepasensi mirksiukas.gif biggrin.gif 4u.gif 4u.gif


gavau jau vienu tyrimu atsakymus, viskas tvarkoje thumbup.gif , dar liko paseliai ir laukti spalio gale gryztancio vyro mirksiukas.gif Gine liepe pradet gert folio rugsti, net nesitiki, kad paruosiamieji darbai pradeti ax.gif

Bice labai grazus sapnas wub.gif

Visiems rudeniniams angeleliams po 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 09 14, 13:54)
sveikutes 4u.gif

stiprybes...viena yra galeti ir tureti, visai kas kita, kai nera leidimo, o noras didelis...nekorektiskas klausimas, bet ar lb jau sena esi blush2.gif  smile.gif nes man 28, betjauciuosi sena...ir bijau kad veliau gimdyti bus dar rizikingiau...
nuotaikos vis tos pacios verysad.gif bandau uzsiimti mielais sau sirdziai darbais, niekam nelendu i akis, kad kas ko nepasakytu, taip ramiau mano nervams... doh.gif

noras didelis be galo, bet bijau kad ne tik antra kart angeliuko mama galiu tapt bet ir pati... klausimas normalus, ziema busim vienmetes wink.gif o del galejimo ir turejimo tai cia labai keistai, gal ir galiu tureti bet nezinia ka reikia padaryti, kad tureciau, o leidimas man reikalingas, nes kitu atveju vyras nesutinka rizikuoti patiems sprendizant ar galima, nes bijo likti visai vienas... na tik su angeliukais...
Atsakyti
QUOTE(ruta_bern @ 2011 09 14, 15:02)
man AFS rado, kresumas kraujo virs normos 97 vnt



o tai sumazint su vaistukais neina? g.gif
Va man per zemas o atstatyt jo neimanoma tai problema, bet ziuresiu gal nekris jis man labiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aniri* @ 2011 09 13, 17:48)
P.s. pasirodom albumuke kaip atostogavom prie juros  ax.gif  ax.gif


wub.gif
Atsakyti