Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamų svetainė

Vaivutei ir Simonai žvakelės...
Atsakyti
VJ, žvakutė tavo Vaivutei ......

Tauškute, ir tavo Simonai......
Atsakyti
sveikutes 4u.gif

kazkaip begu begu ir neprisedu paliudeti su liudinciom , pasidziaugti su besisypsanciom...

uzbegu siandien su mintyse skambanciais vardais Augustas, Mildute, Vaivule...rudenelio angelai....Ruduo prasidejo ir sirdis susiguze i kamuoliuka...user posted image
bet kai buna labai liudna, kai mintys vel sukasi per 4 metus susuktas filmukas einu pasivaikscioti siuo keleliu kvieciu ir jus mielosios eisim aplankyti savo angelu, kartu bus linksmiau, uzpusim zvakeles ant ju angelisku tortu, islydejusios i darzeli sustosim uz saules apsviesto medzio ir tyliai stebesim kaip jie zaidzia...nors valandele uzmirsim, kad auginti juos turim is naujo...

Sandrut, kartu labai paveluotai siunciu ir silciausius bucinukus tavo Imantukei, aukit, direktoriaukit, dziaukites kiekviena dienele 4u.gif

Monikam ir tau silciausi linkejimai sulaukus savo pupos uogos, te nesa dabar kiekviena diena tik dziaugsma 4u.gif

Po sypsenele liudesiukem, daug sekmes planuojanciom 4u.gif

2011 leliuku mamytes pasipasakokit kaip sekasi, kaip augat, kaip stiprejat?
Lairam prie musu burelio dar ir Egle C smile.gif Idomu kaip jai sekasi. Ievule jau didele mergaiciuke wub.gif

Mes augam, pradejom vartaliotis nors laaaaabai nelengva buvo savo lasinukus apversti doh.gif .Ir didzioji vis dazniau pasidomi, bucki duoda, vakar net nuo trimetes apgyne lotuliukas.gif , kuri labai intensyviai bande su Aniuliku zaisti kaip su Baby Bornu doh.gif . O mane kartais nerimo bangos uzvaldo. Rugsejo pirma atsibudus pagalvojau siandien Ani 4 men ir 4 dienos, tokia ir Sandrynjos Mildute buvo...ir taip baisu pasidare pagalvojus, kad tos mazos bedantes sypseneles nebeliktu...tokiu baimiu baimeliu uz kiekvieno kampo...bet ka susikaupi ir gyveni.
Pries kelias dieneles pirma karta savo angela sapnavau...po 4 metu
Sapne 3 mergaites maciau, tokias ugtelejusias. Zinau, kad ten Amelija ir Ani ir desperatiskai bandau issiaiskinti, kas ta trecioji, o ji sedi tarsi uz mokyklinio suolo, kokiu 9 metu su sviesia supinta kasyte, akys dideles i Amelijos panasios, bet bruozai kiti ir ziuri i mane su tokia vos matoma sypsena...as istariu ...Sofija... ir atsibundu...
Atsakyti
Bice...pavydziu Tau to sapno...pradziugino jis Tave... smile.gif
O sis paveikslas mano mylimiausias, svajoju ji issiuvineti... kada nors... verysad.gif

Oj mergaites nesiseka man juodai...vis su darbo paieskomis...nu niekam nereikalinga as, ir tas diplomas s... vertas...
ir vel nieko gero, snd buvau pas virsininka, pirmas klausimas: ar istekejusi...antras: kiek turi vaiku ir kiek metu... trecias: kada planuoji antra...ir galiausiai, siaip man geriau vyrai, is kart prisiimciau, nes zn su tom moterim, gimdo vaikus augina...zodziu...tipo spalio gale nebent ateit vel pasiklausti...
Kitoj vietoj iskart atkritau, nes be patirties jokios...vargelisas nekitaip... verysad.gif man norisi verkti...dabar nei sian , nei ten...o metai bega...nei darbo, nei vaiko... verysad.gif
as nezinau ko man griebtis, ir koki kelia atrast siam gyvenime...nebezinau...taip ir liksiu vidutinybe, net ne vidutinybe, o vos ne degrade...nu as beviltiska tikrai...
turbut eisiu toliau vaikus augint... smile.gif
gal senatvej laime nusisypsos... smile.gif
Atsakyti
Xiuke kam tu taip save sumenkini g.gif . Ne visi svajoniu darbus turi, o ir kas pasake, kad ji privaloma tureti. Gal tau dabar vaikiuku etapas...O tokius darbdavius tai ant baslio schmoll.gif , tikiuosi jis neturi seimos ir jos netures, nes tokiems" visagaliams verslinikams" truksta sriubeliu ir galvoj ir sirdy...Toki pokalbi taip irasyti ir paviesinti, negaliu siutas ima.Mano sefas kai pasakiau , akd laukiuosi pradirbusi vos 5 savaites, pasake" as priimdamas i darba vaisingo amziaus moteri zinau ko tiketis ir is kitos puses kada tau dar tuos vaikus gimdyti", ir pratese mano besibaiginejanti kontrakta...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bicė: 12 rugsėjo 2011 - 15:45
... apkabinimas visoms, kurioms rudens pradžia simbolizuoja skausmą, netektį...

Bice, kur tavo žadėta foto sesija?


Xiuke, yra be galo daug darbdavių, kurių požiūris į mamas esamas arba potencialias mamas labai nekoks verysad.gif . Gaila, bet taip yra. Tik pasakysiu, kad ne viena tu tokia esi. Taigi nenuvertink savęs - čia ne tu prasta, bet kai kurių supuvęs požiūris. Linkiu kuo greičiau susirasti darbuką. O dar labiau linkiu susilaukti leliuko. Visgi tai būtų geriau negu darbas mirksiukas.gif . Mano Sofija man yra vaistas nuo visų ligų. Ji mano širdies lašai, vaistas nuo depresijos. Ji mano paracitamolis, analginas, citramonas ir visa kita wub.gif . Kai ji atsirado, tai galina susigyventi ir su migrena ir su visom kitom bėdom... Linkiu tau kuo greičiau gauti tokį vaistą nuo visų ligų ir negandų 4u.gif


O mes augame gerai. Keičiamės kiekvieną dieną. Man net gaila, kad taip greitai auga vaikai... Sofijukas jau šypsosi kalbinama, guguoja. Vienintelė bėdžiukė - skaudantis pilvelis. Bet kaip nors dar mėnesiuką ištempsime ir pasibaigs tie karts nuo karto pasikartojantys diegliukai.
Atsakyti
QUOTE(bicė @ 2011 09 12, 10:50)

su sviesia supinta kasyte, akys dideles i Amelijos panasios, bet bruozai kiti ir ziuri i  mane su tokia vos matoma sypsena...as istariu ...Sofija... ir atsibundu...

jetus wub.gif wub.gif .......................
Atsakyti
aciu merginos... 4u.gif verysad.gif , betnuotaika mano tokia... verysad.gif
Atsakyti
Bice, koks nuostabus tavo sapnelis wub.gif . A6 savo berniuko nebesapnuoju nuo tada, kai prad4jau lauktis Sofijos...
Atsakyti
Labas vakarėlis...

kažko tas rudenėlis laaabai jau jaučiasi verysad.gif rodos viskas kaip ir neblogai,bet šyseną vis dažniau keičia ašaros...

Bice... wub.gif

Xiuke,neimk į galvą dėl tokių ponų darbdavių 4u.gif gal net geriau kad jis nebus tavo vadovas.

kieno koks reikalas kada kam vaikus augint? visai nebėra gėdos...aš vat tiek augindama dar visai norėčiau žmogutį iš kūdikio namų paimt rolleyes.gif bet tikriausiai taip ir liks svajonė... ir tegu man pašvilpia darbdaviai ir visi kiti,laikantys mane nenormalia smile.gif
tiesą pasakius mano direktorė irgi tikisi kad po metų sugrįžusi eisiu lauk iš darbo,bet juk viltis kvailių motina tongue.gif tegu pasako pagal kokį straipsnį mane atleisų???
elkimės taip,kaip mums liepia širdis wub.gif tas kelias teisingiausias...
Atsakyti
*Miledi* 4u.gif

Degu žvakutes Vaivutei ir Simonai user posted image

xiuke, nemenkink savęs, tam ir taip daug norinčių gali atsirast. Nenukabink nosies, ne viskas pavyksta iš pirmo karto 4u.gif 4u.gif 4u.gif o tas darbdavys blyn karjeristas kažkoks, nekreipk į jo žodžius dėmesio.

QUOTE(lairam @ 2011 09 12, 17:13)
Mano Sofija man yra vaistas nuo visų ligų. Ji mano širdies lašai, vaistas nuo depresijos. Ji mano paracitamolis, analginas, citramonas ir visa kita  wub.gif . Kai ji atsirado, tai galina susigyventi ir su migrena ir su visom kitom bėdom...
O mes augame gerai. Keičiamės kiekvieną dieną. Man net gaila, kad taip greitai auga vaikai... Sofijukas jau šypsosi kalbinama, guguoja. Vienintelė bėdžiukė - skaudantis pilvelis. Bet kaip nors dar mėnesiuką ištempsime ir pasibaigs tie karts nuo karto pasikartojantys diegliukai.

wub.gif

kristule, console.gif 4u.gif Ir kad tavo svajonė išsipildytų 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
[quote=bicė,2011 09 12, 09:50]
sveikutes 4u.gif

kazkaip begu begu ir neprisedu paliudeti su liudinciom , pasidziaugti su besisypsanciom...

uzbegu siandien su mintyse skambanciais vardais Augustas, Mildute, Vaivule...rudenelio angelai....Ruduo prasidejo ir sirdis susiguze i kamuoliuka...user posted image
liudziu kartu verysad.gif
Atsakyti