Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamų svetainė

Laureanza, su gimtadieniu tave user posted image

ermita, sveikatos tau ir sūneliui 4u.gif 4u.gif 4u.gif O kaip ten jums su ta širdele?
Atsakyti
QUOTE(žvelsa @ 2011 09 10, 21:34)
ermita, sveikatos tau ir sūneliui  4u.gif  4u.gif  4u.gif O kaip ten jums su ta širdele?

ačiū smile.gif šiandien jau lyg ir sveiki esam. o dėl širdelės laukia genetiniai tyrimai.dabar gydytojai kabinasi prie kiekvienos smulkmeno,nes yra "apsunkinta kardiologinė anamnezė".tai kaip ir priklausome padidintos rizikos sirgti širdies ligomis grupei.geriame vaistukus ir laukiame kas bus toliau.genetinių tyrimų Lietuvoje nedaro,siunčia į užsienį.bet prieš tai sprendžia,ar ligonių kasos apmokės.jei ne,reikia mokėti patiem.vienas tyrimas keliolika tūkstančių kainuoja.o mums reikalingi du doh.gif doh.gif doh.gif .bet savijauta Ernesto gera,siaučia nuo ryto iki vakaro,noriai eina į mokyklą.kirba viltis kažkur giliai,kad gal gana vargų,gal pagaliau ir kokios geros žinios sulauksime
Atsakyti
Labutis 4u.gif

ermita sveikatos suneliui ir tau paciai . Turi but viskas gerai kaip ir pati sakai gana tu vargu , viskas bus gerai , reik tiket nors maza viltimi 4u.gif

inezzza kaip tu laikaisi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tauskute_: 11 rugsėjo 2011 - 11:40
...dar vienas rugsėjis.......
.. dovana Sesei wub.gif ....

user posted image



.. maniau, kad neskaičiuoju....... kad tik prisimenu... kad tik ilgiuosi...

.. "augink mane, mama...
Medinėje pirkioj.
Augink mane tokią, kad medžiai aplinkui
braškėtų ir linktų. Teisingą auginki.
O jei neužaugsiu, - auginki dar kartą......".
Atsakyti
Vaivos juosta... esu su tavimi visa sirdimi....
Atsakyti
kaskart kai persmelkia mintis,kad metai...pusantrų...rugsėjo pirmoji...krūpteliu...negali to būti...kaip aš galėjau tiek laiko be Jo...tai neįmanoma...sapnuoju...Jis gi čia pat...mano širdy...
VJ console.gif

siandien prisodinom žydrų kaip dangus broliukų...o Ernestas neina ten.sako - man per skaudu...
Atsakyti
VJ degu tavo Vaivutei žvakutę...
Atsakyti
VJ zvakele Tavajam Angelui
Atsakyti
VJ degu zvakele tavo liudesytei....
Atsakyti
VJ degu zvakute tavo angeliukui user posted image

Atsikelusi ryte mintyse ji , ir sie 8menesiai skausmo . Kokia ji butu jau. Nuvaziavom aplankyt jos ir sesuo su vaikais prisijunge. Apsitvarkem kapeli , sesuo toki grazu angela dideli padejo ant jos kapelio. Pries iseinant sesuo dar padejo ir sausainiuka sako: ji jau griauztu si sausainiuko cray.gif
Ilgiuosi jos , truksta man jos ir vis galvoju jai butu viskas ki taip , jai ji butu salia manes - musu ... bet deja nera jos , nera jos... cray.gif
Atsakyti
VJ zvakele... verysad.gif
Tauskute 4u.gif buk stipri...

man depresines dienos uzeje...visko susidejo per daug... verysad.gif
Atsakyti
VJ,žvakelė nuo mūsų,tavo Vaivutei.....


skaičiavom,skaičiuojam ir skaičiuosim.... verysad.gif
Atsakyti