Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamų svetainė

Po metu tik pastoti gali, ar ne aksciau, kaip metai- kad pats gimdymas vyktu?
QUOTE(Laureanza @ 2011 09 08, 23:01)
idealu būtų po metų.laikausi.ir tau  4u.gif


Man tenka uzsiimti antkapio uzsakymu, nes metines bus vasari-ziema, ziema niekas tokiu dalyku nestato... norisi kuo giliau nusikisti si ivyki..metai...norisi kuo maziau galvoti, kad greitai jau metai... mazyte ji buvo, kartais net nesuvokiu, as is viso ja turejau... kartais atrodo, kad tai buvo tik baisus sapnas... kad as tik beprote, o ivykis- tik iliuzija...
bet... zinau, kad ja turejau... laikiau jos kuneli ant ranku ir pirma-paskutini karta supavau...
mano mazyte cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 09 09, 10:33)
Su tais, kurie dangun išėjo,
Su tais norėčiau pabūt.
Su tais, kurie gyvent skubėjo,
Su tais norėčiau pabūt.
Ilsėkis ramybėje mano Angele cray.gif  cray.gif  cray.gif

Zvakele tavo Gerdutei 4u.gif
Atsakyti
Laureanza zvakute tavo angeleliui console.gif
Atsakyti
LAUREANZA zvakute tavo angeliukui
Atsakyti
Rugseje su tortadieniu sveikinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif user posted image


Taip belieka laukt kibimo smile.gif Karta sakiau Laureanzai kad butu faina vel netycia susikt toj pacioje ligonineje , vienoje palatoje ir jau su savo leliukais , gal taip ir nutiks Laureanza 4u.gif

Degu tavo angeliukui zvakute user posted image
Laikykis mergyt stipriai apkabinu tave console.gif
Atsakyti
Laureanza, degu žvakutę tavo angeliukui..........


QUOTE(xiuke @ 2011 09 09, 10:26)
vaje vaje, kaip viskas artima...kai laukiausi 2osios mergaites, taip bijojau kazkam pasisakyti...
broliai suzinojo, kai buvau 6menesi, nes turejo grizti is uzsienio jie...ir tai uzpyko, kai grize rado nestuke.gif , tipo slapuke...
uosviam pasakiau 4menesiu..
mamai taip pat...labai bijojau verysad.gif ji tik pasake tuomet, kam cia tais vaikais apsikrauti cry.gif  cry.gif  cry.gif , verciau butu nesakiusi, nes daznai jos zodzius prisimenu...
vienintelis tetis, kuris palaike musu seima ir dziaugesi....jis ir nuspejo nelaime, sako vaziuok vaikeli i ligonine, man neramu, kadleliui ko but nenutike...( is po infarkto labai didele nuojauta jis turi ) ir verke zmogus, sako as geriau buciau vietoj jusu mergaites... verysad.gif
teta suzinojo beveik pries gala, ir kai atvyko i ligonine aplankyt po nelaimes, sako nesisakei niekam,o tai blogas zenklas... verysad.gif
o taip noretusi, kad bent mama suprastu mano skausma...juk ji mama... verysad.gif bet jai tik papriekaistaut, kokia as palikau pikta, nesukalbama ir t.t.
Kristule o Jusu seimyna paciuos Siauliuos gyvenat? kazkodel jei turi dugiau vaiku nei 2, tai tuoj asocialus esi doh.gif


Xiuke, nors tėvas tave supranta ir užjaučia... O dėl mamos..... Ką jau padarysi jų mes nepakeisim. Skaudžiausia kai mama jau grįžtant iš ligoninės kai aš pamačiau namus ir pradėjau verkt balsu, ji pasakė - baik čia žliumt. Nereikėjo man užuojautos nei iš tėvo nei iš motinos, bet nu kažkiek gi galima suprast kad ne šuniukas mirė... Na bet yra taip kaip yra, nieko čia nepakeisi, o ir keist nesinori. Kam be reikalo vargt, galima ką nors kitką nuveikt biggrin.gif O tetai iš vis būtų buvę geriau patylėt. O koks kieno reikalas slapukė tu ar ne slapukė, mano pusseserė iš vis tik po gimdymo sužinojo, nors mes su ja geriausiai iš giminės sutariam, galima sakyt kaip seserys. Na man nesinorėjo niekams sakyt ir viskas.
Atsakyti
Labutis 4u.gif

Laurenza dar karta sveikinu su tortadieniu happybday.gif happybday.gif happybday.gif user posted image

Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif
Sveikinu visas su gimtadieniais, su rugsejo pirmaja, su vaiku gimtadieniiais, ir Angeliuku tyliaisiais gimtadieniais wub.gif Ir labiausiai su naujais stebukliukais wub.gif
Kazkaip nebeturiu laiko nei skaityt nei prisest per daug.. todel vienu metu cia viska surasiau. Matau ir naujokiu yra verysad.gif
Prisiduodu, kad as nesilaukiu tikrai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Meskute5 @ 2011 09 10, 15:33)
Sveikos mamytes 4u.gif
Sveikinu visas su gimtadieniais, su rugsejo pirmaja, su vaiku gimtadieniiais, ir Angeliuku tyliaisiais gimtadieniais  wub.gif Ir labiausiai su naujais stebukliukais  wub.gif
Kazkaip nebeturiu laiko nei skaityt nei prisest per daug.. todel vienu metu cia viska surasiau. Matau ir naujokiu yra  verysad.gif
Prisiduodu, kad as nesilaukiu tikrai  ax.gif



sveikute,


Ka beveiki, gal darbuojies????Jau tikrai senai bebuvai uzsukusi mirksiukas.gif Kaip sekasi, kaip sveikatele?
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2011 09 10, 14:52)
sveikute,
Ka beveiki, gal darbuojies????Jau tikrai senai bebuvai uzsukusi mirksiukas.gif Kaip sekasi, kaip sveikatele?


Dar nedirbu, bet jau jau tuoj smile.gif buvom isskride atostogu, grizom, iskart vaika i darzeli reikejo leist, tai tiek veiklos naujos atsirado biggrin.gif vazinet pirmyn atgal. I darba jau bandysiu nuo kito menesio eit. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meskute5 @ 2011 09 10, 15:54)
Dar nedirbu, bet jau jau tuoj smile.gif buvom isskride atostogu, grizom, iskart vaika i darzeli reikejo leist, tai tiek veiklos naujos atsirado  biggrin.gif  vazinet pirmyn atgal. I darba jau bandysiu nuo kito menesio eit.  4u.gif



saunu thumbup.gif , vis prasiblaskysi mirksiukas.gif

Atsakyti
sveikos,mamos 4u.gif
QUOTE(xiuke @ 2011 09 08, 10:58)
o man snd nuo ryto asaros, matyt taip sutapo, kad dukryte palikau darzelyje verkiancia, vel...
...ir siaip visi is visu pusiu spaudzia, pamokslininkai didieji... gun_bandana.gif  gun_bandana.gif

į viską daug jautriau reaguojame,ypač kai liečia mūsų vaikus.man ketvirtadienį pakilo temperatūra iki 39, o penktadienį Ernestas iš mokyklos su 38 parėjo.pašokau iš lovos pamiršusi,kad viską skauda,nulėkiau į parduotuvę,į vaistinę.sutikau bendradarbę,o ta akis išpūtė - gi tu sergi.sakau vaikas susirgo.ir viskas tuo pasakyta.po to pasivakščojimo dar labiau sunegalavau,bet jau tad MB grįžo ir apsiėmė mus abu slaugyti.naktį irgi praleidau šalia vaiko,vis žiūrėjau ar nekarščiuoja,klausiau ar kvėpuoja doh.gif šiandien jau mano ligonis patenkintas TV žiūri,ir aš buvau priversta pasveikti greičiau.
o pamokslininkų,deja,vis atsiranda.išmok jų neklausyti.prisijungsiu prie to,ką jau pasakė daugelis mamų.niekas už mus nenugyvens gyvenimo.niekas už mus nebus laimingos (nors pačiai sunku patikėti,kad kada nors jausiuosi laiminga).tegul sau šneka.kartą kai susibarėme su MB,jis man pasakė: kokį gyvenimą susikursi,tokį ir turėsi.dabar dažnai prisimenu šitą jo sakinį tik jam aišku nesakau,kai būna sunku,kai kas nors įskaudina.ir kuriu SAVO gyvenimą.
xiuke,tu turi dukrytę,aš turiu sūnelį,kuriems mes esame reikalingos.jie jaučia mūsų nuotaikas,jaučia,kada mums sunku.mes jiem atiduodame visą save,savo širdį,o jie,patys to nežinodami,padeda mums pakilti ir atsitiesti.mes visą vasarėlę vargome su ligoninėmis,daktarais,tyrimais doh.gif .tad nosr paskutinį vasaros savaitgalį pasidovanojome sau kelionę į Trakus
user posted image
o rugsėjo 1-osios proga išlėkėme į Kuršių Neriją
user posted image
Atsakyti