Įkraunama...
Įkraunama...

Coventry mamytės

QUOTE(evuciuke @ 2011 10 24, 11:44)
sveikos  4u.gif
LINEGA sveika prisijungusi  4u.gif papasakok apie save ka veiki, dirbi kur ? ar vaikucius augini smile.gif

as tai kaip visada uzsiemusi namais  biggrin.gif gali eit ir eit, darbo visada bus  thumbup.gif savaitgali buvom labai graziam parke Coventryje  rolleyes.gif
imesiu nuotraukyte pasirodyti kaip atrodom smile.gif

user posted image


Abu labai gražūs thumbup.gif Mes į šitą parką beveik kas savaitgalį irgi važiuojam pasivaikščioti smile.gif Pasistatom mašiną kitoj pusėj, ne parke, tai dar ir miško takeliu prasieiti smagu būna smile.gif

Na, o Latimerija klausė, ką siūlyčiau aplankyti Coventryje... Man miesto centras kai nelabai patinka, tai aš siūlyčiau į parkus smile.gif Arba į šitą, kur evuciukė buvo savaitgalį (Coombe Abbey), nuo Wyken netoli su mašina, arba į War Memorial Park, jis pietuose Coventrio smile.gif dar kol orai gražūs, tai reikia naudotis proga ir kojytes pamankštinti wink.gif Šiandien aš ten kaip tik ir einu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikutes

QUOTE(evuciuke @ 2011 10 24, 14:44)
as tai kaip visada uzsiemusi namais  biggrin.gif gali eit ir eit, darbo visada bus  thumbup.gif savaitgali buvom labai graziam parke Coventryje  rolleyes.gif
imesiu nuotraukyte pasirodyti kaip atrodom smile.gif


nuotraukyte tikrai grazi. mes ir norim i si parka smile.gif mes daznai pakeliui is mokykos nueinam i toki parkeli pasisupti. ten ant kalveles yra islikusi tikriausiai kazkokios pilies siena. grazus vaizdelis.

QUOTE(LINEGA @ 2011 10 24, 20:35)
Sveikos mamytes,aciu kad siltai priemet smile.gif ,ka apie save galiu pasakyt,dirbu,vaikus,namus,vyra priziuriu,zodziu begu begu begu ir galo nera,kartais i zumba pasisokt islekiu
Grazi nuotrauka smile.gif

labiausiai patiko ta vieta kur vyra priziuri lotuliukas.gif as ir ta pati apie saviski galiu pasakyti thumbup.gif

QUOTE(Winter_Tale @ 2011 10 25, 16:26)
Na, o Latimerija klausė, ką siūlyčiau aplankyti Coventryje... Man miesto centras kai nelabai patinka, tai aš siūlyčiau į parkus smile.gif Arba į šitą, kur evuciukė buvo savaitgalį (Coombe Abbey), nuo Wyken netoli su mašina, arba į War Memorial Park, jis pietuose Coventrio smile.gif dar kol orai gražūs, tai reikia naudotis proga ir kojytes pamankštinti wink.gif Šiandien aš ten kaip tik ir einu smile.gif  4u.gif

aciu uz patarimus drinks_cheers.gif butinai reikes savaitgali aplankyti bent kuri nors viena parkeli. ziurejau zemelapy tai su masina rado kad vienodai laiko reikia vaziuoti (keistai kazkaip, nes antrasis pasirode dauk toliau)


Atsakyti
sveikuzes? pasiruose helloweenui? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Latimerija. @ 2011 10 29, 14:17)
sveikuzes? pasiruose helloweenui? 4u.gif

labukas, is tikro tai ne vieno atributo siai sventei neturim ir visiskai jai nesiruosiam schmoll.gif man dabar mieliau butu aplankyti artimuju kapus, visada megau lapkricio 1d. rolleyes.gif na bet yra kaip yra unsure.gif ner blogai... biggrin.gif
o kaip jus ar svenciat ? bigsmile.gif
laukiu vyro grystant is darbo, oras atrodo puikus reiks kur pavaziuoti, pasivaikscioti ax.gif
Atsakyti
maniskis ir snd dirbo. bet va kol grizo namo tai ir lyt pradejo. reikia pabaigt daryt garazo stoga, ba kiaurai lija, tai jauciu ir snd neiseis padirbeti.

asmeniskai as ir nelabai ruosiuosi. bet va merginos labai praso eit saldainiaut. tai nzn kaip cia bus. man kazkaip nedrasu... butu kas prisijungia tai kazkaip drasiau, o vienai... nzn... nzn... g.gif

ant kapu tai ir man patikdavo nuvaziuoti. visada vaziuodavom tuo paciu marsrutu biggrin.gif ir kapus ir gimines prie to pacio aplankydavom. bet nieko jau cia nepakeisi. teks priprast
Atsakyti
QUOTE(Latimerija. @ 2011 10 29, 15:38)
maniskis ir snd dirbo. bet va kol grizo namo tai ir lyt pradejo. reikia pabaigt daryt garazo stoga, ba kiaurai lija, tai jauciu ir snd neiseis padirbeti.

asmeniskai as ir nelabai ruosiuosi. bet va merginos labai praso eit saldainiaut. tai nzn kaip cia bus. man kazkaip nedrasu... butu kas prisijungia tai kazkaip drasiau, o vienai... nzn... nzn... g.gif

ant kapu tai ir man patikdavo nuvaziuoti. visada vaziuodavom tuo paciu marsrutu  biggrin.gif  ir kapus ir gimines prie to pacio aplankydavom. bet nieko jau cia nepakeisi. teks priprast

doh.gif as irgi pasidaziau visa pasipuosiau jau tipo vaziuosim kur nors biggrin.gif doh.gif ir ka lyja.... doh.gif
gal koki nebloga zaidimu kambary Coventry mamytes zinot ? beje preita sekmadieni vaziuojant i parka matem kaip link miesto suko atrakcionu masinos, gal Coventry jie isikuret, gal kas ka girdejot ? g.gif ar tik pro saly pravaziavo unsure.gif
Atsakyti
na apie atrakcijonus (cirka) nieko negirdejau. bet butu smagu nueiti. kazkaip labai jau skanaus ko nors uzsimaniau. jauciu rytoj bandysiu issikepti torciuka, nes jau visas menesis kai nekepus... biggrin.gif vis tingisi. o dar sunelio gimtadienis arteja tai reikia isbandyti nauja kepini thumbup.gif bus puiki proga pasipraktikuoti
Atsakyti
QUOTE(evuciuke @ 2011 10 29, 17:19)
doh.gif as irgi pasidaziau visa pasipuosiau jau tipo vaziuosim kur nors  biggrin.gif doh.gif ir ka lyja....  doh.gif
gal koki nebloga zaidimu kambary Coventry mamytes zinot ? beje preita sekmadieni vaziuojant i parka matem kaip link miesto suko atrakcionu masinos, gal Coventry jie isikuret, gal kas ka girdejot ?  g.gif ar tik pro saly pravaziavo  unsure.gif



la, nereikia ne Coventry mes su suneliu vaziuojame cia pazaisti jam labai patinka imetu nuoroda ir cia Rugby thumbup.gif
http://www.theadventurezone.co.uk/
Atsakyti
QUOTE(jaknjurgaaa @ 2011 10 30, 05:44)
la, nereikia ne Coventry mes su suneliu vaziuojame cia  pazaisti jam labai patinka imetu nuoroda ir cia Rugby  thumbup.gif
http://www.theadventurezone.co.uk/

thumbup.gif aciu 4u.gif
o tu ir ankstyva ax.gif mano
Atsakyti
QUOTE(evuciuke @ 2011 10 30, 16:05)
thumbup.gif  aciu  4u.gif
o tu ir ankstyva  ax.gif mano



kai naktimis dirbu - tai laikas susimaises, kai nedirbu tai nesimiega nakti... vargstu... nes jau 2,5 metai kaip naktimis dirbu... tai organizmas sunkiai persiorentuoja i kita rezima... unsure.gif
Atsakyti
jauciu sunku pastovei naktinese dirbti?

as tai apsirgau. jauciu kazkoks virusiukas apsigyveno namuose. is pradziu dukra susirgo, paskui mazius, na, o dabar ir as. vakar visa diena su temperatura pragulejau lovoj. o snd vos is mokyklos parejau doh.gif
Atsakyti
sveikos, kadangi mano mazius su sloga tai zaidimu kambario ismeginti dar nepavyko. O vakar staigiai oras pasitaise islindo saulute tai sumastem nuvaziuoti prie Draicotos ezero super labai grazu thumbup.gif
o as vargstu su mazuoju doh.gif nu niekaip neina jam iaiskinti, kad sisioti reikia i puoduka o ne i kelnes doh.gif
QUOTE(jaknjurgaaa @ 2011 10 31, 09:46)
kai naktimis dirbu - tai laikas susimaises, kai nedirbu tai nesimiega nakti... vargstu... nes jau 2,5 metai kaip naktimis dirbu... tai organizmas sunkiai persiorentuoja i kita rezima... unsure.gif


oj isivaizduoju 4u.gif
QUOTE(Latimerija. @ 2011 10 31, 14:32)
jauciu sunku pastovei naktinese dirbti?

as tai apsirgau. jauciu kazkoks virusiukas apsigyveno namuose. is pradziu dukra susirgo, paskui mazius, na, o dabar ir as. vakar visa diena su temperatura pragulejau lovoj. o snd vos is mokyklos parejau  doh.gif

sveikatos jusu seimynai 4u.gif
Atsakyti