Įkraunama...
Įkraunama...

Coventry mamytės

sveikuzes.

atostogos super. pataikem ant grazaus oro. atsventem sunelio krikstynas. smagu buvo. tik gaila kad trumpai mes lt pabuvom. tik 12 dienu. nes vyras kadangi neseniai dirba siam darbe tai jam kaip ir nepriklause atostogos, bet kai pasake kad jau suplanuotos krikstynos tai isleido keliom dienelem.

na siuo metu as ir be automobilio. tenka vaikscioti pesciomis kai vyras dirba. bet meetas manau saunu butu. vis siokia tokia pramoga.

maniske lanko pearl hyde junior school. siaip si buvo arciausiai (2 mylios) musu kurioj buvo laisvu vietu. siaip kol kas jokiu nusiskundimu neturiu tai mokyklai. ir dukra dziaugiasi. kol kas jai ten patinka. salia yra darzelis tai galvoju mazaja leisti nuo sausio menesio tas 15 nemokamu valandu. nes siuo metu jai nepriklauso, nes buvusiam mieste lanke darzeli ir tas darzelis iki nauju metu gaves jai finansavima. tai kol nedirbu kaip ir neapsimoka leisti i mokama darzeli. tai ir sedim per dienas su mazaisiais namuose,

kaip jau minejau niekur nedirbu. esu namu seimininke. bet jau dagriso iki gyvo kaulo. mazasis be manes kaip be ranku. labai sunkiai prisileidzia nepazistamus zmones. net ir lt kai buvom tai mociutei leido apsikabinti tik pries isvykstant. sunku su juo. jis nuo gimimo nesveikai prie manes prisirises, net kudikio neidavo palikti su teciu. budavo isvezu dukra i mokykla, palieku maziu mieganti su vyru, tai sake as tik isvaziuoju is kiemo, o jis vieno klykimo. ir nurimsta tik man grizus. tai nzn kaip cia bus kai susirasiu darba.

na as tai ne mirtinai supykau del to. tiesiog pasakiau savo nuomone. jie supyko. kita diena susirinko daiktus ir issikrauste. bet ne tai blogiausia. kita diena facebook radau ant sienos prirasineta visokiu izeidinejimu. va del to tai tikrai isizeidziau. nemanau kad normalus suaugusieji taip elgiasi. as kazkaip ipratus jei man kas nepatinka ateinu ir pasakau tiesei i akis. o ne taip kad rasinet visokias nesamones internete ar eit pas kitus zmones ir apsnekinet tave. man tai nepriimtina. dziaugiuosi kai zmogus pasako viska kas blogai tiesei i akis ir tada bandom spresti problema. ar gi ne taip?

Atsakyti
QUOTE(Latimerija. @ 2011 10 18, 01:25)
sveikuzes.

atostogos super. pataikem ant grazaus oro. atsventem sunelio krikstynas. smagu buvo. tik gaila kad trumpai mes lt pabuvom. tik 12 dienu. nes vyras kadangi neseniai dirba siam darbe tai jam kaip ir nepriklause atostogos, bet kai pasake kad jau suplanuotos krikstynos tai isleido keliom dienelem.

na siuo metu as ir be automobilio. tenka vaikscioti pesciomis kai vyras dirba. bet meetas manau saunu butu. vis siokia tokia pramoga.

maniske lanko pearl hyde junior school. siaip si buvo arciausiai (2 mylios) musu kurioj buvo laisvu vietu. siaip kol kas jokiu nusiskundimu neturiu tai mokyklai. ir dukra dziaugiasi. kol kas jai ten patinka. salia yra darzelis tai galvoju mazaja leisti nuo sausio menesio tas 15 nemokamu valandu. nes siuo metu jai nepriklauso, nes buvusiam mieste lanke darzeli ir tas darzelis iki nauju metu gaves jai finansavima. tai kol nedirbu kaip ir neapsimoka leisti i mokama darzeli. tai ir sedim per dienas su mazaisiais namuose,

kaip jau minejau niekur nedirbu. esu namu seimininke. bet jau dagriso iki gyvo kaulo. mazasis be manes kaip be ranku. labai sunkiai prisileidzia nepazistamus zmones. net ir lt kai buvom tai mociutei leido apsikabinti tik pries isvykstant. sunku su juo. jis nuo gimimo nesveikai prie manes prisirises, net kudikio neidavo palikti su teciu. budavo isvezu dukra i mokykla, palieku maziu mieganti su vyru, tai sake as tik isvaziuoju is kiemo, o jis vieno klykimo. ir nurimsta tik man grizus. tai nzn kaip cia bus kai susirasiu darba.

na as tai ne mirtinai supykau del to. tiesiog pasakiau savo nuomone. jie supyko. kita diena susirinko daiktus ir issikrauste. bet ne tai blogiausia. kita diena facebook radau ant sienos prirasineta visokiu izeidinejimu. va del to tai tikrai isizeidziau. nemanau kad normalus suaugusieji taip elgiasi. as kazkaip ipratus jei man kas nepatinka ateinu ir pasakau tiesei i akis. o ne taip kad rasinet visokias nesamones internete ar eit pas kitus zmones ir apsnekinet tave. man tai nepriimtina. dziaugiuosi kai zmogus pasako viska kas blogai tiesei i akis ir tada bandom spresti problema. ar gi ne taip?


manasis LT nuo 10 men su aukle buvo, tai jokiu problemu nebuvo nebijojo svetimu visiskai galejau palikti praktiskai bet kam smile.gif o dabar jau ziuriu kai istysas dienas sedim namuose kartu, tai kai nueinu maudytis ar kur toliau,tai jau girdziu vis klausineja kur mama, eina tikrinti kur isejau g.gif itariu bus ir mum bedu, kai reiks i darza. O tas 15 val i men priklauso tik nuo 3 metu ane,ar klystu ? g.gif noreciau jau ir as savajy leisti su vaikais pabuti,prasiblaskytu nuo mamos truputi ir mama nuo vaiko biggrin.gif

kas liecia problemu sprendima, tai atvirai pasakius mazai esu sutikusi zmoniu kurie tiesiai sviesiai pasakys kur problema ir kad ja reikia spresti. Visi eina ratais kol isdrysta ka pasakyti, ar paprasciausiai paklausti ar paprasyti doh.gif taip kad as tikrai uz kad zmogus issisneketu ir neliktu nuoskaudu ir pykciu ax.gif
Atsakyti
brrr... kaip atsalo oras, dar pries pora dienu vaikstinejau tik su megztuku, o stai jau siandien ryte vaziuojant i mokykla dukra pirstiniu uzsimane biggrin.gif baisei atsalo. kazkaip nepasiseke siais metais. neteko pasidziaugti grazia vasara tai dabar kazkaip nei ziemos nelaukiu, nors visada ziema man patikdavo labiausiai ax.gif

taip, tos nemokamos valandos priklauso nuo 3 metu. yra teke buvusiam mieste bendrauti su keletu mamu kurios mano jog tarkim niekur nedirbant vedzioti tom 15 val per sav vaika i darzeli neapsimoka ir tai yra tik laiko gaisimas. bet mano dukra lanke darzeli ir labai dziaugiuosi. ismoko keleta zodeliu, si ta supranta angliskai, ismoko anglisku daineliu, ir aplamai igavo supratima kad gyvenam sali kurioj zmones kalba ne musu gimtaja kalba. nes kai tik atskridom tai ji visada parduotuvej ar mieste isgirdus angliskai kalbant sakydavo - mama, kodel tie zmones taip nenormaliai kalba, as visai nieko nesuprantu. o dabar pati klausineja kaip vienas ar kitas daiktas vadinasi angliskai, dziaugiasi ziuredama angliskus filmukus kad ji supranta bent keleta zodziu ir jei ismoksta kazka naujo tai visada atbega pas mane pasidziaugti. ir db jau laukia sausio menesio kada vel gales pradeti lankyti darzeli smagu thumbup.gif na o kita rugseji jau keliaus i mokyklele.

su dukrom niekada nebuvo problemu del palikimo, vyresnioji kai kuriu zmoniu nenoredavo prisileisti kai buvo maza, o mazoji tai eidavo pas visus kas tik jai nusisypsodavo biggrin.gif o va sunus nuo gimimo nemegsta buti kalbinamas ar lieciamas kitu zmoniu. siaip kalbejau apie tai su daktare. sakau lyg tai visus vienodai auginu ir aukleju, bet va berniukas visiskai kitoks nei seses. tai daktare man pasake - nesijaudinkit, isauks, palaukit dar kokius 14 metu biggrin.gif mergaiciu bambagysle atsirisa vos tik joms gimus, na o berniukui sulaukus paauglystes, o kartais ir veliau biggrin.gif net akys ant kaktos issoko tai isgirdus bigsmile.gif

o kuo jus, mamytes, uzsiimat? esat namu seiminikes, ar dirbat kur nors?
Papildyta:
alia pastebejau as cia kai pradedu rasyt tai visa poema prirasau lotuliukas.gif kaip sakoma - ne duok pavalgyt, bet duok pasneket lotuliukas.gif

p.s. kaip nestukiu pilveliai auga? nestuke.gif ar zinot ko laukiates?
Atsakyti
Sveikos mamytes . smile.gif Mano vyras gyvena coventry ir ten ieskosi namo nuomai,bet niekaip neranda ir negalim mes su mergyte vykti pas tety gyventi verysad.gif gal galetumet padeti susirasti nama,bet kad butu ne per agenturas? smile.gif
Atsakyti
kiek pastebejau tai cia sudetinga susirasti nama ne per agentura. del butu truputi kitaip (na cia apie tuos kalbu kur name gyvena abiliakiek zmoniu). mes per agenturas ieskojom daugiau nei menesi kol pagaliau susiradom. na bet linkiu kuo greiciau tavo vyrui surasti nama ir tau atvykti pas ji. nes juk seima turi buti kartu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Latimerija. @ 2011 10 19, 00:26)


o kuo jus, mamytes, uzsiimat? esat namu seiminikes, ar dirbat kur nors?
Papildyta:
alia pastebejau as cia kai pradedu rasyt tai visa poema prirasau  lotuliukas.gif  kaip sakoma - ne duok pavalgyt, bet duok pasneket  lotuliukas.gif

p.s. kaip nestukiu pilveliai auga? nestuke.gif  ar zinot ko laukiates?


As irgi uz tai, kad vaikas eitu i darzeli ir bendrautu su kitais ax.gif
as tai jau 2 metai kaip namu seimininke LT buvau ir cia tesiu savo pareigas biggrin.gif

mergaites kas gyvenat Coventry, gal zinot kokia lietuve kirpeja? blush2.gif
kas del namo ne per agentura, manau sansu beveik nera verysad.gif plesikai jie... unsure.gif
Atsakyti
evuciuke, ziuriu musu berniukai panasaus amziaus drinks_cheers.gif

pas mus blogos naujienos. dukra sukarsciavo. atsikele su 38 temperatura. gerkle baisiausiai skauda. tai pranesiau i mokykla kad susirgo. tik va iskilo klausimas kaip cia su poliklinikom g.gif kur ieskoti tokiu istaigu unsure.gif nes tarkim salia musu yra kazkokia, bet snd kai nuejau tai mums liepe vaziuoti i ligonine.

nu jau kad plesikai tai tikrai. tarkim mes kur gyvenom tam mieste kainos dauk mazesnes namu. tik kad pasirinkimo nelabai yra. mes cia uz 2 bedrumu nama mokam siek tiek daugiau nei pries tai mokedavom uz 3 bedrumu nama.

kas del kirpejos tai nei neisivaizduoju. naujoke as dar cia blush2.gif dar nei koventrio normaliai nemacius biggrin.gif zinau kaip iki artimiausiu prekybos centru nukakti, kelia iki mokyklos ir centre jau truputi gaudausi. o kur dar likusi miesto dalis... visai smagu butu kada kur nors pasizvalgyti. gal turit kokiu megiamu, ar zinot kokiu graziu vieteliu kurias butu verta aplankyti?

ir dar sis tas. gal turit kokiu patarimu ieskant darbo, tarkim ieskoti internete ar eiti klausineti per agenturas? mano anglu kalba nekokia schmoll.gif is bedos susisneku. idomu kaip cia tokiem zmogeliukams sekasi darbo ieskoti, ar yra kokiu sansu. nes tarkim ten kur gyvenom tai greiciau galima rusu arba lenku kalba ismokti nei anglu doh.gif o dar sedint namuose su vaikais ir kazkaip nesilavina ta kalba. tai vis mintyse su savim pasikalbu angliskai lotuliukas.gif issiverciu jei kokio zodzio nezinau kaip pasakyti. na taip ir mokinuosi po truputi blush2.gif
Atsakyti
na ir kuo gi lietuvaites uzsieme? kaip nuotaikos? laukiat helovyno?
Atsakyti
Sveikos mamytes,labai apsidziaugiau radus skyreli ,,coventrio mamytes" thumbup.gif ir nusprendziau prisijungti,as gyvenu coventry jau 7 metus,auginu du vaikus sunus 6.5metai ir dukryte 5 metai
Atsakyti
saunu kad musu gretos dideja thumbup.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
LINEGA sveika prisijungusi 4u.gif papasakok apie save ka veiki, dirbi kur ? ar vaikucius augini smile.gif

as tai kaip visada uzsiemusi namais biggrin.gif gali eit ir eit, darbo visada bus thumbup.gif savaitgali buvom labai graziam parke Coventryje rolleyes.gif
imesiu nuotraukyte pasirodyti kaip atrodom smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(evuciuke @ 2011 10 24, 12:44)
sveikos  4u.gif
LINEGA sveika prisijungusi  4u.gif papasakok apie save ka veiki, dirbi kur ? ar vaikucius augini smile.gif

as tai kaip visada uzsiemusi namais  biggrin.gif gali eit ir eit, darbo visada bus  thumbup.gif savaitgali buvom labai graziam parke Coventryje  rolleyes.gif
imesiu nuotraukyte pasirodyti kaip atrodom smile.gif

user posted image

Sveikos mamytes,aciu kad siltai priemet smile.gif ,ka apie save galiu pasakyt,dirbu,vaikus,namus,vyra priziuriu,zodziu begu begu begu ir galo nera,kartais i zumba pasisokt islekiu
Grazi nuotrauka smile.gif
Atsakyti