Įkraunama...
Įkraunama...

Baimės

ir aš viso šito bijau, ką aprašėt....tiesiog paniškai bijau tamsos...., bijau naktį atsiklot, jei karšta.....bijau koja iškišt ir nuleist ant žemės..., bijau, kad dedant kojas ant žemės, kas nors griebs už jų ir įsitemps kur nos...., dar labai labai daug ko bijau.... sad.gif
Atsakyti
QUOTE (jaunute @ 2004 06 21, 22:21)
Man 20. Manau esu pakankamai didele mergaite, kad nebebijot "babauziu", bet.... Bijau tamsos, bijau but viena namuose. Kai prausiuosi veida labai skubu, nes nenoriu buti ilgai uzsimerkus. galvoje matau, kaip kazkas uz manes stovi. Kai lovoje karsta bijau iskisti koja is lovos...vel prisigalvoju visokiu veju. Paziurejus kokiu baisesniu scenu, jos vis iskyla galvoje... pradedu nenorom isivaizduoti jas ir savo aplinkoje. Jau 3 metus gyvenu su vyru. Per ta laika labai nedaug naktu praleidau viena. Salia jo jauciuosi "mazdaug" saugi nuo tu mano "baubu", bet jis turejo ilgesniam laikui palikti mane su suneliu vienus. dabar mano naktys pilnos nesveikos baimes. Pati suprantu, kad tai kas iskyla mano galvoj yra visiska nesamone, bet nieko negaliu sau padaryti. Pries miega specialiai itemptai apie ka nors galvoju, kad neiskiltu galvoje kokios nesamones (stengiuos isivaizduoti kas bus kai gris vyras, ka dariau per diena, seip ka nors fantazuoti).
Kai buvau maza prisimenu lygiai taip pat itemptai galvodavau, tik tada kitaip. Vaikysteje galvoje sukdavos tik vienas sakinys..."kad tik greiciau uzmigciau".
Pries metus pasnekejus su seserim suzinojau, kad ir inai bijo iskisti koja is lovos (nezinau ar jai yra tokia pati nesveika baime kaip ir pas mane. apie tai daugiau nesnekejom).
Tik abi nusprendem, kad tai gali buti del to jog abi iki 7 metuku augom pas mociute ir inai pries miega mums (vietoj pasakos turbut sad.gif ) pasakodavo baisybes. man ir dabar kaikurios is tu pasakaiciu atrodo baisios.
Nusibodo pastoviai bijoti. Tuo labiau, kad dabar kai esu viena su 4 menesiu suneliu, man daznai tenka keltis kol yra neprasvite ir as pavargau su baime zengti i tamsa. taip neturi buti suaugusiam zmogui (beje lauke jauciuosi zymiai saugiau nei namie). Noriu, kad tai baigtusi. Ka man daryti?

Jaunute, pasirodo ne as viena tokia "pamisusi" wink.gif Atrodo, kad viskas, ka parasei, apie mane. Tos veido prausimosi ar kojos is po kaldros iskisimo scenos man taip pazystamos...Kartais pagalvodavau, kad gal kazkas su mano psichika negerai doh.gif Bet mano vyras sako, kad as tiesiog turiu labai lakia fantazija laugh.gif ( ir netik "baubams" prisigalvoti tongue.gif ) Del to vengiu ziureti kriminalines laidas, o ka jau kalbet apie siaubo filmus..Jei pamatau kokia baisesne scenele...tai tuoj mano galvele sukurpia visa istorija...kaip tas matytas "baubas" stebi mano langus ir laukia uz kampo kaip cia mane nuknekcint fear.gif Vyras tai zvengia is visu mano baimiu ir prisigalvojimu, globoja ir saugo mane kaip maza vaika nuo visokiu "baisybiu".. smile.gif
Atsakyti
o as galvojau kad as viena tokia baile paranojiskai:blink: dziaugiuosi, ir manau kad gal tai yra visai normalu si baime.... as ir bijau viena buti namuose, nes tada, ypac nakti, man iskyla ziuretu siaubeku vaizdai (nors ir kaip stengciaus apie tai negalvoti), kai einu i tuoleta nakti butinai uzsidegu sviesa ir apsidairau. Bijau vaziuoti liftu, nes atrodo kad uzstriks ir liksiu ilgai viena visu pamirsta. Bijau nakti praeinant paziureti i veidrodi, kad nepamatyciau ten ko nors baisaus:blink: ir dar daug ko bijau...
Nors viska suprantu, kad esu suaugusi moteris (kaip rase psichologe), ir suprantu kad veidrodyje nieko baisaus nepamatyciau, kad liftas neuzstriks, o jei ir uzstriks tai greit is ten iseisiu, kad nakti uzrakintos durys, ir nera ko bijoti... o jei ir kas isliukintu tai sugebeciau save apsiginti....
BET vis vien kiekviena karta tos baimes paranojiskai persekioja...
Nors man jau 27.
Atsakyti
prie bailiukiu prisijungiu ir as smile.gif
baisu kojas iskisti is po kaldros, nakti baisu iki tualeto nueiti, ypac baisiaka paziurejus. dar viena baime isigijau neseniai - pradejau bijoti skristi lektuvu. nors maza kai buvau, net i galva neateidavo bijoti, kaip tik buvo smagu... o dabar turbut prisiziurejusi tu katastrofu filmu, labai nejaukiai jauciuos lektuve : apima toks bejegiskumo jausmas, kad niekas nuo manes nepriklauso. tai is visu kelioniu, pats nemaloniausias etapas yra skristi.. brrr
Atsakyti
Mano drauge irgi buvo baisi baile, tik jai siaubo priepuoliai uzeidavo per pilnati-paniskai bijojo vampyru, vilkolakiu, zombiu ir pan. Budavo , jeigu pamato menulio diska- sakes, visa nakti zvakes degina, cesnakus valgo, o jau jei netycia nakti i veidrodi zvilgtelt tenka, tai isvis iki ryto drebedama lovoj sededavo. Priejo iki to, kad net nieko is draugu vakare namo neisileisdavo, nes bijojo, kad kuris nebutu vampyras. Is pradziu juokemes, net pagasdindavom, bet paskui ne juokais susirupinom. Siek tiek padejo vizitai pas psichologa, bet geriausias vaistas buvo kunigo pakvietimas pasventint namu ir "stebuklingas" amuletas, gautas is Azanovo. Dabar jau visai neblogai, tik regis vystosi nauja baime-vis ciupineja ta savo akmeneli -"kad tik nepamesciau"
Atsakyti
niu ka wink.gif isvada: reikia forume steigti "bailiukiu kluba" thumbup.gif biggrin.gif rinksimes pagal miestus i meet'us...diena, viesose vietose doh.gif
Atsakyti
QUOTE (jaunute @ 2004 09 04, 18:20)
niu ka wink.gif isvada: reikia forume steigti "bailiukiu kluba" thumbup.gif biggrin.gif rinksimes pagal miestus i meet'us...diena, viesose vietose doh.gif

Iskart isirasau i kluba thumbup.gif .
Net palengvejo paskaicius, kad ne as viena tokia bailiuke-fantazuotoja.
Atsakyti
aš dar bijau, kai naktį (prisiverčiu, jei tvert nebegaliu) nueinu į tualetą, palikti nors biškį praviras duris, jei lieka bent mažutis tamsos pluoštelis jau bijau, kad ten kažkas baisus stovi. Baimės pas mane periodiškos, kartais tikrai nebijau, o kartais ... Dar nė karto, o gyvenam jau 3 savaitės nesu miegojus naujame bute viena.
Atsakyti
Bijau drugeliu unsure.gif Zinau, kad kiek kvailokai skamba, bet mane pagauna kazkokia panika, kai pamatau drugeli (ypac naktini, toki riebu, brr...), kuris skraido be orientacijos. Na, nezinau kaip paaiskinti tokia baime, atrodo, jog jis man taikosi iskristi ir isivelti i plaukus, nosi, burna... Siaubas kazkoks...
Siaip ir visos cia isvardintos baimes man nesvetimos, jau seniai nebeziuriu kriminaliniu laidu, filmu, kuriuose zudoma. Nepaprastai bijau uzminti ant slieko, pamtyti koki pertrenkta gyvuneli, bijau sunu ... Nezinau kas tai... wacko.gif Tiesa, tamsos ir pan. bijojau vaikysteje, dabar kazkaip tokios baimes nekankina.
Labai noreciau psichologes komentaro, jei galima...

P.S: iki nestumo jau buvau bailiuke, bet tikrai ne tokia (net neisivaizdavau, kad gali buti drugeliu baime), mylejau sunis (kuriu dabar bijau) taciau per nestuma ir po gimdymo kazkas pasikeite...
Atsakyti

Taip man ir buna , kad po siaubo filmu visur vaidenasi, o dar kai vienai miegoti reikia zvakute kambari dega. Zinau , kad tai tik filmai, bet kartais viskas atrodo taip realiai , jog po to miegoti neina. unsure.gif
Atsakyti
Plastakiu ir as bijau wink.gif Ir shunu prisibijau... Daugiau lyg ir nieko, a, dar zmoniu biggrin.gif laugh.gif laugh.gif Bijau kalbet pries auditorija blink.gif
Atsakyti
....Bijau skrist lektuvu fear.gif
....Net geda!Kada iveiksiu ta baime?????????
Atsakyti