Įkraunama...
Įkraunama...

Baimės

Man 20. Manau esu pakankamai didele mergaite, kad nebebijot "babauziu", bet.... Bijau tamsos, bijau but viena namuose. Kai prausiuosi veida labai skubu, nes nenoriu buti ilgai uzsimerkus. galvoje matau, kaip kazkas uz manes stovi. Kai lovoje karsta bijau iskisti koja is lovos...vel prisigalvoju visokiu veju. Paziurejus kokiu baisesniu scenu, jos vis iskyla galvoje... pradedu nenorom isivaizduoti jas ir savo aplinkoje. Jau 3 metus gyvenu su vyru. Per ta laika labai nedaug naktu praleidau viena. Salia jo jauciuosi "mazdaug" saugi nuo tu mano "baubu", bet jis turejo ilgesniam laikui palikti mane su suneliu vienus. dabar mano naktys pilnos nesveikos baimes. Pati suprantu, kad tai kas iskyla mano galvoj yra visiska nesamone, bet nieko negaliu sau padaryti. Pries miega specialiai itemptai apie ka nors galvoju, kad neiskiltu galvoje kokios nesamones (stengiuos isivaizduoti kas bus kai gris vyras, ka dariau per diena, seip ka nors fantazuoti).
Kai buvau maza prisimenu lygiai taip pat itemptai galvodavau, tik tada kitaip. Vaikysteje galvoje sukdavos tik vienas sakinys..."kad tik greiciau uzmigciau".
Pries metus pasnekejus su seserim suzinojau, kad ir inai bijo iskisti koja is lovos (nezinau ar jai yra tokia pati nesveika baime kaip ir pas mane. apie tai daugiau nesnekejom).
Tik abi nusprendem, kad tai gali buti del to jog abi iki 7 metuku augom pas mociute ir inai pries miega mums (vietoj pasakos turbut sad.gif ) pasakodavo baisybes. man ir dabar kaikurios is tu pasakaiciu atrodo baisios.
Nusibodo pastoviai bijoti. Tuo labiau, kad dabar kai esu viena su 4 menesiu suneliu, man daznai tenka keltis kol yra neprasvite ir as pavargau su baime zengti i tamsa. taip neturi buti suaugusiam zmogui (beje lauke jauciuosi zymiai saugiau nei namie). Noriu, kad tai baigtusi. Ka man daryti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 20 rugsėjo 2013 - 15:10
As esu gana jautrus zmogutis... tad neziuriu jokiu kriminaliniu laidu, siaubo filmu ir miegu ramiai.
Pamenu kazkada po siaubiako labai baisu buvo nakti net i tulika nueit...
Atsakyti
QUOTE (rusne @ 2004 06 22, 11:05)
As esu gana jautrus zmogutis... tad neziuriu jokiu kriminaliniu laidu, siaubo filmu ir miegu ramiai.
Pamenu kazkada po siaubiako labai baisu buvo nakti net i tulika nueit...

Tai yra daeje iki tokiu absurdu, kad nakti vyras i tulika lydejo...seip ji nervina mano tokios nesamones, bet kazkaip nesureiksmina to
Atsakyti
Man irgi "uzplaukia" smile.gif Nepazistamose arba tamsiose erdvese, jei esu viena, bijau, kad kazkas gali buti uz kampo arba uz nugaros huh.gif Ir isvis, jei norima mane smertelnai isgasdinti, tai reikia tyliai prislinkt is nugaros. Nera nieko baisiau blink.gif Jaunute, tavo aprasytas veido prausimas ir baime,kad kazkas stovi uz nugaros, yra tiesiog mano kosmaru kosmaras. Beje, daznas sad.gif
Svarstau, kad gal vaikysteje kas nors mane isgasdino tokiu budu?..
Atsakyti
jaunute, labai sunku netiesiogiai kalbantis įvertinti jūsų baimes (iš kokios jos operos). Panašu, kad jūs vis dar gyvenat savo stebuklinio mąstymo pasekmėm. Vaikystėje (4-6metai) mes visi būnam truputėli burtininkai ir tikim, kad gali realybėje įvykti tai, ką sugalvojome fantazijose; taip pat "gali išsipildyti" kitų žmonių fantazijos. Riba tarp pasakos ir realybės gana išskydusi. Be to, žmonės skiriasi ir pagal imlumo (įtaigumo) laipsnį. Taigi, jei vaikystėje bobutė persistengė su baisiom istorijom, o jūs esat jautresnė nei vidutiniškai, tai rezultatai gali būti tokie, kaip dabar yra.
Nors jums jau 20m., bet vidinis pasaulis dar vaikiškas. Kadangi turit suaugusio žmogaus protą, tai su jo pagalba, galit padėti savo vidiniam išsigandusiam vaikui.
Paklauskit savęs (tos mažos mergaitės smile.gif ) , ko ji konkrečiai bijo. Kaip atrodo tas "baubas", kur jis gyvena, kokia jo prigimtis, ką jis blogo ar gero wink.gif gali padaryti? Galima netgi nupiešti savo baubą (kaip vaikai daro) ir pažiūrėti ar tikrai jis baisus ir dvidešimtmetei.
Šalia to, neužmirškit kiek jums iš tikrųjų yra metų (primenu -20 smile.gif ) ir kai patenkat į situaciją, keliančią baimę (einat į rūsį, prausiatės, dingsta elektra) pasakykit sau , kad dabar jūs esat suaugusi meteris, kuriai baubai nieko negali padaryti ir jūs tikrai pasirūpinsit savo vaikais (sūneliu ir savo "maža mergyte").
Sėkmės. Rašykit kaip sekasi ir nebūkit vieniša smile.gif .
Atsakyti
ir as turejau visokiu baimiu, paskutiniu metu ju vis maziau ir maziau, bet nezinau kaip jausciausi jeigu reiktu nakvoti vienai blink.gif
o is tokiu baubiniu baimiu (cia rasau apie tas , kurios mane persiokojo jau uzaugus)- pvz ilga laika negalejau eiti maudytis i dusa, jeigu namuose budavau viena. man vaidendavosi, kad tuoj isoks koks manjakas , papjaus mane ir salpiomis duso uzuolaidomis teskes kraujas.
nakti girdedavau, kaip kazkas su kulnias vaiksto po medines buto grindis. girdedavau kvepavima kampe. daznai sapnauodavau kosmara, kad neikaip negaliu pabusti.
iki siol labai bijau, kad mane gatvej gali partrenkti automobilis.
esu jautri ir gerai zinau, kad man jokiu budu negalima ziureti siaubo filmo. nes kitaip tie siaubo filmai apsigyvena mano gyvenime...
Atsakyti
QUOTE (coca cola @ 2004 06 23, 14:10)
ir as turejau visokiu baimiu, paskutiniu metu ju vis maziau ir maziau, bet nezinau kaip jausciausi jeigu reiktu nakvoti vienai blink.gif
o is tokiu baubiniu baimiu (cia rasau apie tas , kurios mane persiokojo jau uzaugus)- pvz ilga laika negalejau eiti maudytis i dusa, jeigu namuose budavau viena. man vaidendavosi, kad tuoj isoks koks manjakas , papjaus mane ir salpiomis duso uzuolaidomis teskes kraujas.
nakti girdedavau, kaip kazkas su kulnias vaiksto po medines buto grindis. girdedavau kvepavima kampe. daznai sapnauodavau kosmara, kad neikaip negaliu pabusti.
iki siol labai bijau, kad mane gatvej gali partrenkti automobilis.
esu jautri ir gerai zinau, kad man jokiu budu negalima ziureti siaubo filmo. nes kitaip tie siaubo filmai apsigyvena mano gyvenime...

Tavo baubai beveik kaip ir mano wink.gif niu gerai, kad nors ne viena tokia esu
Atsakyti
Na akurat mano baimes, tiesa as dar labai bijau nakvoti naujose vietose, iskart pradedu galvot , kad kas nors siame kambaryje ar bute mire... ohmy.gif
Labai bijau but tuose namuose, kur mire koks nors zmogus. Pamenu kai senele pas mus mire...as du menesius ziuredavau TV iki paryciu, kol prasvisdavo, tik tada eidavau miegot, o ryta reikedavo eiti darban!!! Ir po siai dienai viena nakvot nepasilieku. I ta kambari stengiuos kuo reciau uzeit, o jei yuzeinu, tai kaip kulka greitai ir islekiu.
Mama vaikystej vede pas psichologa po filmo "Nematomas zmogus" ir vyresnio brolio papasakotu siaubiaku. Tada psichologe siunte i vasaros gatve issamiam tyrimui, bet as grieztai atsisakiau eit "ten kur durniai guli" laugh.gif
Nesenai pazystama psichologe sake, jog jei baimes gyventi nemaiso, tai nera reikalo labai jaudintis. Taciau as jaudinuosi, manau nera normalu suaugusiam zmogui bijoti baubu, raganu, numireliu ir t.t.

Coca-cola> jei as isgirsciau kulnu tuksenima pas save namie ar koki svetima alsavima, jauciu, kaip minimum, sirdis is baimes plystu blink.gif ohmy.gif
Atsakyti
Turiu daug baimiu.Su veido prausimu pas mane lygiai taip pat,ypac kai prausiuosi vakarais ir visi jau miega. Niekaip negaliu atsikratyti jausmo,kad kazkas stovi uz nugaros,nuolat turiu atsisukt paziureti. Galvojau,kad viena turiu ta nesveika paniska baime rolleyes.gif .Seniau labai bijodavau tamsos ir nakti miegodavau prie lempos,dabar tos baimes lyg ir atsikraciau,nors kartais atsigulusi i lova ir uzsigesinusi sviesa dar ir dabar ziuriu itempusi akis,nes vaidenasi,kad kazkas stovi.A,dar bijau miegoti,jei praviros kambario durys,nes tada atrodo,kad kazkas jas judina arba tuoj ieis blink.gif . Nelabai megstu miegoti namie viena.Turiu didziule liftu baime,nes visad atrodo,kad jis nukris. Keltis liftu man-didziule kancia,visad bunu istempusi kaip styga ir isivaizduoju krentanti lifta.Cia jau turbut filmu ziurejimo pasekme.Dar bijau,kad nakti kas nors isilaus i buta ir nubudusi kambaryje pamatysiu plesikus unsure.gif . Todel eidama miegoti keliskart tikrinu spynas,o mobilu pasidedu netoli lovos,vdrug isgirsiu ka lauziantis unsure.gif .Oi,visokiu baimiu turiu per akis, bet susigyvenau su jomis ir nebejauciu didelio diskomforto.
Papildyta @ [mergetime]1088111216[/mergetime]
Turiu daug baimiu.Su veido prausimu pas mane lygiai taip pat,ypac kai prausiuosi vakarais ir visi jau miega. Niekaip negaliu atsikratyti jausmo,kad kazkas stovi uz nugaros,nuolat turiu atsisukt paziureti. Galvojau,kad viena turiu ta nesveika paniska baime rolleyes.gif .Seniau labai bijodavau tamsos ir nakti miegodavau prie lempos,dabar tos baimes lyg ir atsikraciau,nors kartais atsigulusi i lova ir uzsigesinusi sviesa dar ir dabar ziuriu itempusi akis,nes vaidenasi,kad kazkas stovi.A,dar bijau miegoti,jei praviros kambario durys,nes tada atrodo,kad kazkas jas judina arba tuoj ieis blink.gif . Nelabai megstu miegoti namie viena.Turiu didziule liftu baime,nes visad atrodo,kad jis nukris. Keltis liftu man-didziule kancia,visad bunu istempusi kaip styga ir isivaizduoju krentanti lifta.Cia jau turbut filmu ziurejimo pasekme.Dar bijau,kad nakti kas nors isilaus i buta ir nubudusi kambaryje pamatysiu plesikus unsure.gif . Todel eidama miegoti keliskart tikrinu spynas,o mobilu pasidedu netoli lovos,vdrug isgirsiu ka lauziantis unsure.gif .Oi,visokiu baimiu turiu per akis, bet susigyvenau su jomis ir nebejauciu didelio diskomforto.
Papildyta @ [mergetime]1088111264[/mergetime]
Turiu daug baimiu.Su veido prausimu pas mane lygiai taip pat,ypac kai prausiuosi vakarais ir visi jau miega. Niekaip negaliu atsikratyti jausmo,kad kazkas stovi uz nugaros,nuolat turiu atsisukt paziureti. Galvojau,kad viena turiu ta nesveika paniska baime rolleyes.gif .Seniau labai bijodavau tamsos ir nakti miegodavau prie lempos,dabar tos baimes lyg ir atsikraciau,nors kartais atsigulusi i lova ir uzsigesinusi sviesa dar ir dabar ziuriu itempusi akis,nes vaidenasi,kad kazkas stovi.A,dar bijau miegoti,jei praviros kambario durys,nes tada atrodo,kad kazkas jas judina arba tuoj ieis blink.gif . Nelabai megstu miegoti namie viena.Turiu didziule liftu baime,nes visad atrodo,kad jis nukris. Keltis liftu man-didziule kancia,visad bunu istempusi kaip styga ir isivaizduoju krentanti lifta.Cia jau turbut filmu ziurejimo pasekme.Dar bijau,kad nakti kas nors isilaus i buta ir nubudusi kambaryje pamatysiu plesikus unsure.gif . Todel eidama miegoti keliskart tikrinu spynas,o mobilu pasidedu netoli lovos,vdrug isgirsiu ka lauziantis unsure.gif .Oi,visokiu baimiu turiu per akis, bet susigyvenau su jomis ir nebejauciu didelio diskomforto.
Atsakyti
QUOTE (indreja @ 2004 06 24, 23:06)
A,dar bijau miegoti,jei praviros kambario durys,nes tada atrodo,kad kazkas jas judina arba tuoj ieis blink.gif . Nelabai megstu miegoti namie viena.

Na, mano kambario durys irgi visuomet turi but uzdarytos, nepaisant ar viena, ar ne viena namie miegu... Negalvoju as apie tai, kad kazkas gali uzeit ir pan... man tiesiog erdves per daug...
Atsakyti
prisijungiu i jusu kompanija wink.gif pradzioj vyras galvojo mane is tu baimiu isauginti, paskui jau priprato, susigyveno su jom. mano palydovu ne tik gyvenime, bet ir i tualeta jis tampa tik penktadienio vakarais- po siaubo filmu. Bijau zveriskai, taciau prievarta pasiguldzius vyra svetainej (kitaip viena juk bijociau juos ziureti), ziuriu beveik visus siaubekus. jie mane labai veza thumbup.gif nors zinau nuo ko
po to visa savaite drebu unsure.gif nakciai taip pat privalu uzdaryti duris, nosvarbu kad paryciais nuo oro trukumo dusta visa seima unsure.gif kaleta kartu buvau viena nakti namie, na nemiegojau visai, kaip gi prie sviesos uzmigsi smile.gif , o be to ir budeti reikia, juk negalim uzsimerkti, ar nea? g.gif
tik as vis pagalvoju, reiketu i sia tema pasirasyti, kuri is musu kuria nakti esame vienisos, ir tada galetume burtis, juk dviese smagiau bijot, ar ne?
Atsakyti
na po siaubiaku vakarais irgi prasau vyro lydeti mane i tualeta... ji tai juokina, bet padeda, kai paprasau... siaip stengiuosi baisiu filmu vakarais neziureti, o jei uz tokio "uzsikabinu", butinai po to paziuriu ar paskaitau kazka, kas atitrauktu mano mintis ir nesisapnuotu kosmarai...
Atsakyti