Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti +/- metų 178 tema

Sveika Kivule bigsmile.gif biggrin.gif , as tai i siuos namus vis griztu ir griztu, ir matyt po simto metu vistiek cia kiurksosiu. biggrin.gif Kompanija cia labai sauni. wub.gif friends.gif 4u.gif
Papildyta:
Mickute, bet tu ir erzini mane, tiek grybu uzsimaniau. doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2011 08 27, 17:07)
biski  tongue.gif  blush2.gif  biggrin.gif  jau butelaitis  kameroje saldosi, MB nepatingejo ir sulakste iki parduotuves pyragelio  thumbup.gif

gerai karts nuo karto pradezinfekuot organizma thumbup.gif bet as daugiau pyragaiciu gundausi tongue.gif

QUOTE(Kiva @ 2011 08 27, 19:44)
Ar priimate senas-naujas planiukes?  blush2.gif  biggrin.gif

bigsmile.gif pagaliau atsibaladojai.. thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 08 27, 19:48)
as tai i siuos namus vis griztu ir griztu, ir matyt po simto metu vistiek cia kiurksosiu.  biggrin.gif

Na aš tikiuosi, kad iki pensijos nereiks laukti, kol būsiu nestuke.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Mirabele @ 2011 08 27, 19:56)
bigsmile.gif pagaliau atsibaladojai.. thumbup.gif  wub.gif

Ačiū už priėmimą biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiva @ 2011 08 27, 16:04)
Na aš tikiuosi, kad iki pensijos nereiks laukti, kol būsiu  nestuke.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Blogai supratai, as cia vaikus, anukus ir proanukius planuosiu. tongue.gif cool.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiva @ 2011 08 27, 20:04)
Na aš tikiuosi, kad iki pensijos nereiks laukti, kol būsiu  nestuke.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Ačiū už priėmimą  biggrin.gif  biggrin.gif


sveika prisijungusi 4u.gif o nestuke.gif tikrai ilgai neteks tau laukti, gi sakei grysi is keliones taip kaip as prisiplanavusi mirksiukas.gif

QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 08 27, 20:08)
Blogai supratai, as cia vaikus, anukus ir proanukius planuosiutongue.gif  cool.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

cia gerai susakei thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziuokute @ 2011 08 27, 21:56)
sveika prisijungusi  4u.gif  o  nestuke.gif tikrai ilgai neteks tau laukti, gi sakei grysi is keliones taip kaip as prisiplanavusi  mirksiukas.gif

Aš sakau, o ten viršuje juokiasi iš mano pasakymų ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiva @ 2011 08 27, 22:07)
Aš sakau, o ten viršuje juokiasi iš mano pasakymų  ax.gif  biggrin.gif

o tu jam didele spygute parodyk hah.gif

***** priviriau kopustu sriubos plius rugstaus pieno prigerem, oj pupsesim nakty su V hihihi.gif kad tik seses ciucia nepridustu per nakt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziuokute @ 2011 08 27, 22:20)
***** priviriau kopustu sriubos plius rugstaus pieno prigerem, oj pupsesim nakty su V  hihihi.gif kad tik seses ciucia nepridustu per nakt  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai kaldra kilnosis, o uz tad kokie sapnai bus spalvoti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirabele @ 2011 08 27, 15:29)
na ten kai du pirstus ap.. blush2.gif skarda istepu riebalais, iskloju sluoksniuota bemiele tesla (skarda gilesne) ir dedu idara (pakepintas farstas su svogunais, morkytem ir pievagrybiais, viskas paprieskoninta), uzpilu grietines ir kiausinio plakiniu, kad apsemtu, is teslos juosteliu padarau groteles, aptepu kiauso plakiniu ir i orkaite 30min psio.. sotu, skanu, nesubyra.. nu zodziu pasaka wub.gif

skamba skaniai - reiks kada išbandyti thumbup.gif

QUOTE(Kiva @ 2011 08 27, 19:44)
Labas vakaras  4u.gif

Ar priimate senas-naujas planiukes?  blush2.gif  biggrin.gif
Viena gera mergaitė pakuždėjo, kad čia labai faina plepėti, tai nusprendžiau pabandyti prisijungti  bigsmile.gif

Bet žiūriu čia nemažai pažįstamų veidelių iš kitų temučių  thumbup.gif

smagu, kai kompanija didėja mirksiukas.gif

QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 08 27, 19:48)
Sveika Kivule  bigsmile.gif  biggrin.gif , as tai i siuos namus vis griztu ir griztu, ir matyt po simto metu vistiek cia kiurksosiu.  biggrin.gif Kompanija cia labai sauni.  wub.gif friends.gif 4u.gif

tikra tiesa, aš jau lelium,bet vis tiek iš čia išnykti negaliu...traukia ir viskas blush2.gif bet kol nieks nevaro ir neinu lauk blush2.gif

o mes šiandien su Greta ir mano mama buvo Zoo - pasivaikščiojom, papramogavom, pasimėgavom paskutine šilta dienele thumbup.gif
Atsakyti
labas 4u.gif mes vakar sužinojom naujieną,kad pavasarį Džiugas turės pusbroliuką arba puseserytę wub.gif

QUOTE(tikroji meile @ 2011 08 26, 16:03)
vakar isvydau nerysku II   ax.gif  ax.gif


dar kartelį sveikinu 4u.gif

QUOTE(Kiva @ 2011 08 27, 19:44)
Labas vakaras  4u.gif


labas ax.gif
Atsakyti
labukas 4u.gif
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 08 27, 19:48)
Mickute, bet tu ir erzini mane, tiek grybu uzsimaniau.  doh.gif  lotuliukas.gif

visada prasom i svecius mirksiukas.gif zinosiu kuom pavaisinti thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Ziuokute @ 2011 08 27, 22:20)

***** priviriau kopustu sriubos plius rugstaus pieno prigerem, oj pupsesim nakty su V  hihihi.gif kad tik seses ciucia nepridustu per nakt  lotuliukas.gif


ar gyvi is po nakties ? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2011 08 28, 10:54)
ar gyvi is po nakties ?  lotuliukas.gif

Laba laba, gyvi lotuliukas.gif kazkaip ramiai praejo naktis mirksiukas.gif
Atsakyti