Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti +/- metų 178 tema

QUOTE(Ziuokute @ 2011 08 25, 09:48)
tai va ryt 12 val pas daktare einu paziuret ka vel "priauginau" ir spres ka daryti ar vaistais ar operacija lauks  mirksiukas.gif kazka darys, manau nepaliks taip likimo valiai. siandien sake man gydytoja, kad buna tokiu atveju bet labai retai kaip mano  unsure.gif


Kaip gaila, mergyt, negaliu, augtu ten kur reikia, butu dziaugsmas begalinis. Na bet is visos sirdies linkiu, kad neuzilgo taip ir butu. 4u.gif console.gif
Atsakyti
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 08 25, 13:56)
Kaip gaila, mergyt, negaliu, augtu ten kur reikia, butu dziaugsmas begalinis. Na bet is visos sirdies linkiu, kad neuzilgo taip ir butu.  4u.gif console.gif

aciu aciu mergyt, ryt pranesiu naujienas, jei ne cia tai Mirabelei, paprasysiu, kad jums ir pranestu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziuokute @ 2011 08 25, 10:06)
aciu aciu mergyt, ryt pranesiu naujienas, jei ne cia tai Mirabelei, paprasysiu, kad jums ir pranestu  rolleyes.gif


Gerai, pupa, sekmes ryt didziausios, lauksime naujienu ir laikysime kumstukus. 4u.gif
Atsakyti
labukas 4u.gif
QUOTE(Ramunita @ 2011 08 25, 09:10)

o tas fairis gauna kažką už darbą? pvz šampės rolleyes.gif

ir gauna , bet moka ir pati pasiimti tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Ziuokute @ 2011 08 25, 14:06)
aciu aciu mergyt, ryt pranesiu naujienas, jei ne cia tai Mirabelei, paprasysiu, kad jums ir pranestu  rolleyes.gif

cia tau uz kantrybe 4u.gif viskas bus gerai wub.gif
Atsakyti
Labas rytelis 4u.gif
penktadienis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2011 08 26, 06:30)
Labas rytelis  4u.gif
penktadienis  thumbup.gif

labas rytas 4u.gif
aha, penktadienis thumbup.gif

tik pas mane labai jau ankstus tas penktadienis - nuo 5.44val doh.gif
Atsakyti
labas 4u.gif šian gerai iššimiegjau smile.gif Džiugas kažkai anksti prabudo,užvalgė mišinio ir vėl užmigo smile.gif paskui varėm turgun,pripirkom kalną daržovių,slyvų (bandysiu Džiugui pasiūlyt), dar buvom užsukę pas mane darban, ir paskui Sostinės turguj Džiugui 11 mėn priga žaislų pripirkom-kamuoliukų maišą,piramidę,kur sumaut reik ir konstruktorių ax.gif o barškučius surinskiu draugės mergytei,kuri gimė prieš savaitėlę ax.gif
Ziuokute, stiprybukės tau 4u.gif mane labai žavi tokie nebimbiantys ir stiorūs žmonės-šaunuolė tu wink.gif

Deire,Džiugas irgi šian taip atsikėlė,bet pavalgė ir smigo smile.gif iki pusės 11 thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunita: 26 rugpjūčio 2011 - 14:42
laba dienele planiukes 4u.gif

noreciau pazerti virusiuku visoms laukiancioms II 4u.gif

vakar isvydau nerysku II ax.gif ax.gif

Atsakyti
QUOTE(tikroji meile @ 2011 08 26, 16:03)
laba dienele planiukes 4u.gif

noreciau pazerti virusiuku visoms laukiancioms II   4u.gif

vakar isvydau nerysku II   ax.gif  ax.gif

va čia tai žinios bigsmile.gif labai sveikinu!!! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Deire @ 2011 08 26, 16:15)
va čia tai žinios bigsmile.gif labai sveikinu!!!  wub.gif

prasom ir jus nesnauskit bigsmile.gif
Atsakyti
Nu mergai as jau namie thumbup.gif thumbup.gif HCG sake kaip ir vietoje stovi 345 (praita penktadieni 325 buvo) kadangi savaitgalis isleido namo, bet prigrasino, kad sienom nelaipiociau, nesokineciau, sunkiai nekilnociau hihihi.gif pasizadejau ramiai namie po kaldra sedeti lotuliukas.gif o dabar HCG kartosiu 08.31 mirksiukas.gif
beja siandien stipriau pradejau kraujuoti, maudimai kaip per mmm o ir lyg gleivine salinasi lyg kresuliukai (viska pasakiau gydytojai), tai sake gal organizmas pats susitvarkys, nes dabar operuoti kai klinikos nera (skausmu, silpnumo, alpuliu) nereikia mirksiukas.gif o as jau buvau tase nusitysusi (tiksliau MB nutyse), buvau pasiruosusi stacionarizavimui ir operacijai nusiteikusi, nes maniau HCG bus koki 400-600.

QUOTE(tikroji meile @ 2011 08 26, 16:03)
noreciau pazerti virusiuku visoms laukiancioms II   4u.gif
vakar isvydau nerysku II   ax.gif  ax.gif

labai dziugiso naujienos, linkiu lengvo lelytes laukimo mirksiukas.gif wub.gif

va kokia sauni siandien diena thumbup.gif ir II ir pas mane kaip ir viskas stabilizavosi.
Atsakyti
QUOTE(tikroji meile @ 2011 08 26, 16:20)
prasom ir jus nesnauskit  bigsmile.gif

ai, mes palauksim dar... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Ziuokute @ 2011 08 26, 16:26)
Nu mergai as jau namie  thumbup.gif  thumbup.gif  HCG sake kaip ir vietoje stovi 345 (praita penktadieni 325 buvo) kadangi savaitgalis isleido namo, bet prigrasino, kad sienom nelaipiociau, nesokineciau, sunkiai nekilnociau  hihihi.gif pasizadejau ramiai namie po kaldra sedeti  lotuliukas.gif o dabar HCG kartosiu 08.31  mirksiukas.gif
beja siandien stipriau pradejau kraujuoti, maudimai kaip per mmm o ir lyg gleivine salinasi lyg kresuliukai (viska pasakiau gydytojai), tai sake gal organizmas pats susitvarkys, nes dabar operuoti kai klinikos nera (skausmu, silpnumo, alpuliu) nereikia  mirksiukas.gif  o as jau buvau tase nusitysusi (tiksliau MB nutyse), buvau pasiruosusi stacionarizavimui ir operacijai nusiteikusi, nes maniau HCG bus koki 400-600.
labai dziugiso naujienos, linkiu lengvo lelytes laukimo  mirksiukas.gif  wub.gif

va kokia sauni siandien diena  thumbup.gif ir II ir pas mane kaip ir viskas stabilizavosi.

puikios žinios - džiaugiuosi, kad aiškėja, ir kad tu visai šauniai laikaisi tokiu laikotarpiu friends.gif esi labai stipri moteris 4u.gif
Atsakyti