Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti +/- metų 178 tema

Priklausys, kaip mes tą žiemą varysim lauk tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2013 02 12, 15:20)
Uva - tai gal jau planuoji trečią wink.gif


Mintyse biggrin.gif
Vikta, o tau kokie ten marazmai su trečiu? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Uva @ 2013 02 12, 16:37)
Mintyse  biggrin.gif
Vikta, o tau kokie ten marazmai su trečiu?  bigsmile.gif

y hochitsa, y kolitsa
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2013 02 15, 10:15)
y  hochitsa, y kolitsa

jau tavo nemažos mergičkos wub.gif
Atsakyti
Su pavasariu ir su kovo 8-ąją moterytės!

user posted image
Atsakyti
kaip mergytes vasaroja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2013 06 16, 23:06)
kaip mergytes vasaroja  ax.gif

sveikute,
smagiai vasarojam...džiaugiamės vasara ir laukiam atostogų 4u.gif Liko 2 sav... dar atradau naują aistrą - bėgiojimą wub.gif tai taip gera pajudėti, nes jau trūko fizinio aktyvumo...užtat savaitės dienos mūsų labai gerai sudėliotos - pirmad, treč. - MB tenisas, antrad, ketvirtd. - aš bėgioju, penktad. - draugai, savaitgalis - su šeima kur nors traukiam thumbup.gif Jeigu gaunasi, tai dar savaitgalį pabėgioju thumbup.gif

O kaip tau sekasi, mickut? FB lyg kačiuką naują mačiau bigsmile.gif čia rusų mėlynasis?
Atsakyti
QUOTE(Deire @ 2013 06 17, 10:13)
sveikute,
smagiai vasarojam...džiaugiamės vasara ir laukiam atostogų 4u.gif Liko 2 sav... dar atradau naują aistrą - bėgiojimą wub.gif tai taip gera pajudėti, nes jau trūko fizinio aktyvumo...užtat savaitės dienos mūsų labai gerai sudėliotos - pirmad, treč. - MB tenisas, antrad, ketvirtd. - aš bėgioju, penktad. - draugai, savaitgalis - su šeima kur nors traukiam thumbup.gif Jeigu gaunasi, tai dar savaitgalį pabėgioju thumbup.gif

O kaip tau sekasi, mickut? FB lyg kačiuką naują mačiau bigsmile.gif čia rusų mėlynasis?

O kokia saunuole thumbup.gif thumbup.gif
Jo, rusu melynasis. Manoji kaip dingo vasario 1, taip ir neatsirado verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif o cia drauges katinelis, ji isskrido i Anglija ir kol kas priemiau paglobot ax.gif o gal ir visam laukui tongue.gif labai jau mielas tas musu Pukis wub.gif vakare imesiu is namo kompo fotkiu ir cia ax.gif
O siaip dirbam, man kol kas atostogu nenusimato, ale mes kaip senais laikais megaujames savaitgaliais ax.gif

Kaip tavo mazoji auga ?
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2013 06 17, 13:36)
O kokia saunuole  thumbup.gif  thumbup.gif
Jo, rusu melynasis. Manoji kaip  dingo vasario 1, taip ir neatsirado  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  o cia drauges katinelis, ji isskrido i Anglija ir kol kas  priemiau paglobot ax.gif  o gal ir visam laukui  tongue.gif labai jau mielas tas musu  Pukis  wub.gif  vakare  imesiu is namo kompo fotkiu ir cia  ax.gif 
O siaip dirbam, man kol kas atostogu nenusimato, ale mes kaip senais laikais megaujames savaitgaliais  ax.gif

Kaip tavo mazoji auga ?

gaila dėl tavo katytės unsure.gif
bet kokie man faini tie mėlyniukai wub.gif paskutinis katinas, kurį auginau, toks buvo...ale charakterius tai jie turi doh.gif
jeigu geras savaitgalis, tai kartais po jo jautiesi kaip po savaitės atostogų thumbup.gif

O mažoji - auga puikiai, į daržą su daina keliauja thumbup.gif čia gerąja prasme hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Deire @ 2013 06 17, 13:56)
gaila dėl tavo katytės unsure.gif
bet kokie man faini tie mėlyniukai wub.gif paskutinis katinas, kurį auginau, toks buvo...ale charakterius tai jie turi  doh.gif
jeigu geras savaitgalis, tai kartais po jo jautiesi kaip po savaitės atostogų thumbup.gif

O mažoji - auga puikiai, į daržą su daina keliauja  thumbup.gif čia gerąja prasme hihihi.gif

labai gaila, ir praverkaiu nemazai verysad.gif sakiau, kad lange jau turbut skyles praziurejau verysad.gif ir dabar ryte tik atsikelus einu pirmiausiai pro virtuves langa pasidairau, paskui einu i kita kambari pasidairyti verysad.gif
Sako, kad jie su charakteriu, ale sitas toks meilutis, letas, kad as net svengiau jog jis ne rusu, o estu melynasis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

o tai saunu, kad problemu nera su darzeliais thumbup.gif thumbup.gif nors dazniausiai tik sunki pradzia buna mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2013 06 17, 14:13)
labai gaila, ir praverkaiu nemazai  verysad.gif  sakiau, kad lange jau turbut skyles praziurejau  verysad.gif  ir dabar ryte tik atsikelus einu pirmiausiai pro virtuves langa pasidairau, paskui einu i kita kambari pasidairyti  verysad.gif
Sako, kad jie su charakteriu, ale sitas toks meilutis, letas, kad  as net svengiau jog jis ne rusu, o estu melynasis  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

o tai saunu, kad problemu nera su darzeliais  thumbup.gif  thumbup.gif  nors dazniausiai tik sunki pradzia buna  mirksiukas.gif

su tuo estu tai geras thumbup.gif lotuliukas.gif

o daržas jai nuo pirmos dienos - tarsi šventė thumbup.gif aš jau antrą dieną palikau miegui thumbup.gif vienintelis nemalonumas - anksti keltis ax.gif tai paskutiniu metu nuėjusi dar pamiega ax.gif
Atsakyti
keliu tema i virsu bigsmile.gif kur visos dinge?

gal kiek atnaujinam pokalbius? biggrin.gif
Deire, kitos- kaip su planavimu antro/trecio leliaus?
Man nelabai sekasi... verysad.gif Bet vilties dar kazkiek turiu...
Atsakyti