Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti +/- metų 178 tema

Labuka 4u.gif

QUOTE(Ramunita @ 2012 06 15, 19:12)
4u.gif kaip besilaikai?



oi gerai laikomės thumbup.gif mano panelytė atšventė jau 4-ąjį gimtadienį biggrin.gif Pradėjo pinigėlius taupyti broliui blush2.gif Tai va ir mes nusprendėm pradėti "taupyti" biggrin.gif

O aš jau noriu ir net labai noriu ilgų ilgų atostogų blush2.gif Atsibodo žmonės ir visai nenoriu puoštis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laumėnė: 17 birželio 2012 - 13:56
QUOTE(Laumėnė @ 2012 06 17, 14:55)
Labuka  4u.gif
oi gerai laikomės  thumbup.gif  mano panelytė atšventė jau 4-ąjį gimtadienį  biggrin.gif Pradėjo pinigėlius taupyti broliui  blush2.gif  Tai va ir mes nusprendėm pradėti "taupyti"  biggrin.gif

O aš jau noriu ir net labai noriu ilgų ilgų atostogų  blush2.gif Atsibodo žmonės ir visai nenoriu puoštis  biggrin.gif

aa,broliui taupysit smile.gif nu tai reik taupyt,kol panelytė prisideda tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2012 06 16, 22:08)
parodyk savo grozi

rodau... ax.gif

QUOTE(Ramunita @ 2012 06 17, 14:33)
aš planuoju 4-5 metų skirtumą ax.gif ir šiaip reikiapinigo uždirbt,kad galėčiau iki 2jų metų namuose būt

aš irgi apie panašų skirtumą galvoju ax.gif tai jaučiu kai atšvęsim visus savo ir draugų 30-mečius (didžioji dauguma draugų vienmečiai hihihi.gif ), tada gal ir pradėsim galvoti ką toliau ax.gif

QUOTE(Laumėnė @ 2012 06 17, 14:55)
Labuka 
oi gerai laikomės  mano panelytė atšventė jau 4-ąjį gimtadienį  biggrin.gif Pradėjo pinigėlius taupyti broliui  Tai va ir mes nusprendėm pradėti "taupyti"  biggrin.gif

O aš jau noriu ir net labai noriu ilgų ilgų atostogų  blush2.gif Atsibodo žmonės ir visai nenoriu puoštis  biggrin.gif

sakyčiau, nuostabiam pirkiniui taupo bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif

o dabar apie save...
sode puikiai praleidom laiką thumbup.gif gimtadieniai praėjo thumbup.gif Greta gavo krūvą dovanų, ir jau nebežinau kur kišti žaislus - laikas perrinkti ir paslėpti dalį blush2.gif
Dar lauko tualete paskendo mano nerta Gretos kepurė doh.gif labai ją mėgo Greta... unsure.gif ir dabar teks skubiai naują meistrauti doh.gif

o čia kelios akimirkos iš savaitgalio:
user posted image
user posted image
user posted image
Pamaiva
user posted image
čia pusseserė surengė savo dainų pasirodymą, tai batus pasimatavo ir Greta hihihi.gif
user posted image
Atsakyti
sveikos 4u.gif

kaip smagu, kad tema dar nenumiro visai cool.gif

Deires mergyte wub.gif kokia grazi rolleyes.gif

Laumene, sekmes planuojant broli 4u.gif

As irgi noreciau apie 5 m. skirtumo tarp vaiku, bet ne visada buna taip,kaip nori ar planuoji... Bet- reikia dziaugtis tuo ka turim, o ne liudet del to,ko neturim, ar ne? mirksiukas.gif
Po buvimo namie su vaiku- isejau pasisokinedama i darba bigsmile.gif ir dar iki siol einu, dar biski namie sedet su leliuku nenoriu blush2.gif
Atsakyti
labas,va ir aš savo ščpoką parodau smile.gif
user posted image

user posted image

QUOTE(Deire @ 2012 06 17, 19:57)

Dar lauko tualete paskendo mano nerta Gretos kepurė doh.gif labai ją mėgo Greta... unsure.gif ir dabar teks skubiai naują meistrauti doh.gif


oo,geroj vietoj nuskendo doh.gif

QUOTE(Sekretore @ 2012 06 18, 14:57)
As irgi noreciau apie 5 m. skirtumo tarp vaiku, bet ne visada buna taip,kaip nori ar planuoji... Bet- reikia dziaugtis tuo ka turim, o ne liudet del to,ko neturim, ar ne?  mirksiukas.gif

tai taip rolleyes.gif o kiek tavo lelei metų?
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

clap.gif assa.gif Valio valio valio!!! bigsmile.gif
Kiek senų narių sugrįžo clap.gif



QUOTE(skarletukas @ 2012 06 07, 13:58)
Nu sveikutes,
pagaliau as jus radau
Simtas metu ir daugiau, kaip as jusu nemaciau


Sveika, sveika bigsmile.gif
Kaip smagu, kad suradai. Tai jau geras ženklas mirksiukas.gif


QUOTE(skarletukas @ 2012 06 08, 07:58)
mazoji mano jau ne tokia ir maza, jau trys bus po 2 savaiteliu  Augam, augam. Antram dar nesiryztu


Tai sveikinu tavo mažąją su ateinančiu gimtadieniu birthday.gif
O dėl antro, tai kiek teko girdėti greičiau jis užkimba mirksiukas.gif
Turiu vieną pažįstamą, kuriai pirmo niekaip nepavyko pagauti, net dirbtinį darė, o štai antrasis pats netyčia užkibo.
Skarletuk, nebijok viskas bus gerai 4u.gif


QUOTE(skarletukas @ 2012 06 11, 09:17)
Galvoju jei vel tas pats kelias laukia???? Zodziu, is sono gal kvailai atrodysiu, bet sakau kaip jauciuosi, Nu negaliu nieko su savimi padaryti


Saviįtaiga labai geras dalykas. Galvok tik pozityviai ir pamatysi... viskas seksis puikiai!




QUOTE(Laumėnė @ 2012 06 14, 22:00)
Labučiukas toms, kurios dar mane prisimena ir toms su kuriomis dar nesusipažinau


Prisimenam, kaip gi pamirši mirksiukas.gif


QUOTE(Deire @ 2012 06 15, 06:52)
o pas mane naujas etapas - va dar pora savaičių atostogos, tai suplanuotas aktyvus poilsis sodyboje, po to prie ežero palapinėse, tada Palangoje...ir po to jau sugrįžimas į darbą po daugiau nei 2-jų metų


Kaip greitai ar ne? unsure.gif


QUOTE(Laumėnė @ 2012 06 17, 13:55)
oi gerai laikomės  mano panelytė atšventė jau 4-ąjį gimtadienį

O aš jau noriu ir net labai noriu ilgų ilgų atostogų 


Sveikinu tavo dukrytę su gimtadieniu birthday.gif

O tau linkiu, kad netektų ilgai laukti tų atostogų biggrin.gif


QUOTE(Deire @ 2012 06 17, 18:57)

čia pusseserė surengė savo dainų pasirodymą, tai batus pasimatavo ir Greta


Geras lotuliukas.gif
Sveikinimai ir Gretai 4u.gif


QUOTE(Sekretore @ 2012 06 18, 13:57)
Bet- reikia dziaugtis tuo ka turim, o ne liudet del to,ko neturim, ar ne?


Auksiniai žodžiai thumbup.gif


QUOTE(Ramunita @ 2012 06 19, 12:10)
labas,va ir aš savo ščpoką parodau


Kaip pasikeitęs Džiugas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2012 06 19, 11:10)
o kiek tavo lelei metų?


jau tuoj 3.5 m, tokia ji jau didele man ir vis leliuko jau praso rolleyes.gif

Dar galetu uzsukti cibi su Will paplepeti, idomu kaip joms sekasi, ir butu visa senbuviu kompanija jau biggrin.gif

Ramunitos koks isdykes berniukas wub.gif

aj dar norejau kazka rasyti Deirei apie darzeli ir vaiku ligas,bet gal nerasysiu biggrin.gif Rudeni parasysiu,kai prades lankyti smile.gif Nors jeigu mociutes salia ir visad pasiruose pagelbeti,tai nebus labai sunku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sekretore: 19 birželio 2012 - 14:39
Džiugas wub.gif
QUOTE(Uva @ 2012 06 19, 14:49)
Kaip greitai ar ne? unsure.gif
Sveikinu tavo dukrytę su gimtadieniu  birthday.gif

jo, labai greitai ax.gif

QUOTE(Sekretore @ 2012 06 19, 15:37)
aj dar norejau kazka rasyti Deirei apie darzeli ir vaiku ligas,bet gal nerasysiu  biggrin.gif Rudeni parasysiu,kai prades lankyti smile.gif Nors jeigu mociutes salia ir visad pasiruose pagelbeti,tai nebus labai sunku.

oi, žinau tas ligas iš darželių doh.gif padėti tai nelabai bus kam, bet suksiuosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Uva @ 2012 06 19, 14:49)
Kaip pasikeitęs Džiugas  bigsmile.gif


jo,kažkaip greit pasikeitė smile.gif nu paulai augo,augo ir tik pyst ir užaugo smile.gif
QUOTE(Sekretore @ 2012 06 19, 15:37)

Ramunitos koks isdykes berniukas  wub.gif

aj dar norejau kazka rasyti Deirei apie darzeli ir vaiku ligas,bet gal nerasysiu  biggrin.gif Rudeni parasysiu,kai prades lankyti smile.gif Nors jeigu mociutes salia ir visad pasiruose pagelbeti,tai nebus labai sunku.

aha,toks teigiamas tas mano išdykutis smile.gif gal per teigiamas ir per geras eit darželin,nes matau,kad paskiaudžia jį kiti vaikai...

jo,tos ligos tai doh.gif jau kaip bijau,negaliu...mano vaiaks per šituos du metus beveik nesirgęs 2 kartus sloga ir kartą tempė užkilo kažkodėl. ir viskas,tai jau tos ligos-nežinosiu ką daryt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Deire @ 2012 06 17, 19:57)
rodau... ax.gif

o čia kelios akimirkos iš savaitgalio:


ale mamos vaikas wub.gif wub.gif wub.gif kokie batai thumbup.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramunita @ 2012 06 19, 13:10)
labas,va ir aš savo ščpoką parodau smile.gif


fainuolis linksmuolis wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 20 birželio 2012 - 20:16
Labas vakaras,smagu, kad tema pagyvėjo thumbup.gif

Sveikinu su Gimtadieniais! Visus ir visas, nes skaičiau ir jau nebesuseku kas ir kaip.
Aš gyvenu taip- ką žinau... Užsisukusi. Su dviem veikėjais namuose tai tik naktį prie kompo prisėdu, pradėjau rašyti postą, o tik ryte pavyksta užbaigti. Na bet žinokit, nežinau kaip apibūdinti jausmą - ar čia aš viena taip nespėju, namai apversti ir apversti doh.gif o dar šiltnamis, daržas.
Pirmoj vietoj tai vaikai, bet visa kita taip ant sąžinės mina, turbūt nemoku gyvent doh.gif Ir svoris nekrenta doh.gif Kur man tos valios rasti pasisemti?
Bet stengiuosi nepasiduoti šioms niūrioms mintims, nes vaikai kas dieną siurprizų pateikia, smagu stebėti kaip didysis vis ką nors sumasto, sušneka, kad galvoju - oho, gudruolis smile.gif Mažoji irgi jau bando savo garsus skleisti, stengiasi lipti, nori ne tik sėstis, bet ir stotis smile.gif
Tai štai taip ir gyvenu biggrin.gif Ai, beje, antras vaikas man atnešė didesnį atsipalaidavimą lyginant su pirmu. Su pirmu vaikučiu tikriausiai buvau įsitempusi, ta įtampa gal dar nuo gandrų laukimo išlikusi, net nežinau, antrasis atnešė atsipalaidavimo džiaugsmą ... smile.gif



QUOTE(Laumėnė @ 2012 06 14, 22:00)
Labučiukas toms, kurios dar mane prisimena ir toms su kuriomis dar nesusipažinau  4u.gif

labai smagu, kad jau brolio norite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lydute @ 2012 07 04, 08:15)
Pirmoj vietoj tai vaikai, bet visa  kita taip ant sąžinės  mina, turbūt nemoku gyvent   doh.gif   Ir svoris nekrenta  doh.gif  Kur man tos valios rasti pasisemti?
Bet stengiuosi nepasiduoti šioms niūrioms mintims, nes vaikai kas dieną  siurprizų pateikia, smagu stebėti kaip didysis vis ką nors sumasto, sušneka, kad galvoju - oho, gudruolis smile.gif Mažoji irgi jau bando savo garsus skleisti, stengiasi lipti, nori ne tik sėstis, bet ir stotis smile.gif


Lydute, tai ir atsipalaiduok smile.gif Dulkes ir siltnamis tikrai ne gyvenimo prioritetai. Vaikai- taip. As irgi kai atsimenu tuos laukimo menesius...visgi kokios mes laimingos,kad ju sulaukem wub.gif dzin, kad buna sunku- ir verkia, ir oziuojasi, ir serga, ir nemiegojus lieki, ir vel atsalusia kava geri, ir vel valai isbarstytas kruopas... viskas juk praeina 4u.gif

Ramunita, vaikis darzelyje tures isgyvent, per teigiamas nebus, nes jeigu kas skriaus, tai pats ismoks uz save pastovet. As savosios niekad nemokinu,kad ''serk ir tu vaikui atgal'', bent sakau- nueik tetai pasakyk, jeigu koks vaikas tave skriaudzia. Bet dazniausiai niekas ten nieko neskriaudzia, bet arba nepasidalina jie zaislo, arba netycia lakstydami uzsigauna,vienas kita uzgauna cool.gif
Del ligu... kita tema biggrin.gif Siaip mano priemones-stiprint imuniteta, laikytis darzelio dienom rezimo, guldau miegoti laiku,kad netruktu miego, gal gydytojas dar ka patars, as sultis visa ziemos sezona spaudziu, kad vaikas kuo labiau atsparus butu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sekretore: 04 liepos 2012 - 11:02