Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti +/- metų 178 tema

Oi mergaiciukes mergaiciukes group.gif
Kaip gerai kad jus esat drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labučiukas toms, kurios dar mane prisimena ir toms su kuriomis dar nesusipažinau 4u.gif

Atsakyti
sveikos, mergaitės 4u.gif
užleidau šitą temą blush2.gif bet matau paskutiniu metu ji keliasi bigsmile.gif thumbup.gif
labai smagu pamatyti tiek senai matytų veidų bigsmile.gif

o pas mane naujas etapas - va dar pora savaičių atostogos, tai suplanuotas aktyvus poilsis sodyboje, po to prie ežero palapinėse, tada Palangoje...ir po to jau sugrįžimas į darbą po daugiau nei 2-jų metų ax.gif šiaip į darbą noriu, bet tik ne vasarą doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
lab ax.gif

QUOTE(skarletukas @ 2012 06 12, 09:46)
Oi mergaiciukes mergaiciukes  group.gif
Kaip gerai kad jus esat  drinks_cheers.gif

4u.gif

QUOTE(Laumėnė @ 2012 06 14, 23:00)
Labučiukas toms, kurios dar mane prisimena ir toms su kuriomis dar nesusipažinau  4u.gif

4u.gif kaip besilaikai?

QUOTE(Deire @ 2012 06 15, 07:52)
o pas mane naujas etapas - va dar pora savaičių atostogos, tai suplanuotas aktyvus poilsis sodyboje, po to prie ežero palapinėse, tada Palangoje...ir po to jau sugrįžimas į darbą po daugiau nei 2-jų metų ax.gif šiaip į darbą noriu, bet tik ne vasarą doh.gif  lotuliukas.gif

jau kaip tikiu,kad nenori vasarą dirbt smile.gif o kur mažė? darželin?
Atsakyti
QUOTE(Deire @ 2012 06 15, 07:52)
sveikos, mergaitės 4u.gif
užleidau šitą temą  blush2.gif bet matau paskutiniu metu ji keliasi bigsmile.gif  thumbup.gif
labai smagu pamatyti tiek senai matytų veidų bigsmile.gif
šiaip į darbą noriu, bet tik ne vasarą doh.gif  lotuliukas.gif

o antro neplanuoji ? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2012 06 15, 19:12)
jau kaip tikiu,kad nenori vasarą dirbt smile.gif o kur mažė? darželin?

vasarą mano mama prižiūrės, o nuo rugsėjo 1d lopšelin ax.gif

QUOTE(mickute7 @ 2012 06 15, 19:21)
o  antro neplanuoji ?  tongue.gif

kol kas artimiausius metus ne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Deire @ 2012 06 15, 20:08)

kol kas artimiausius metus ne ax.gif

prasitestum atostogas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2012 06 15, 23:00)
prasitestum atostogas  tongue.gif

nenoriu, jau atsibodo namuose, norisi išeiti į žmones, pasipuošti...reikia pertraukos ir nuo tokių atostogų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Deire @ 2012 06 16, 09:57)
nenoriu, jau atsibodo namuose, norisi išeiti į žmones, pasipuošti...reikia pertraukos ir nuo tokių atostogų ax.gif

tikiu mirksiukas.gif
parodyk savo grozi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Deire @ 2012 06 16, 09:57)
nenoriu, jau atsibodo namuose, norisi išeiti į žmones, pasipuošti...reikia pertraukos ir nuo tokių atostogų ax.gif

aš tai nenoriu pametinukų smile.gif o šiaip jeigu leistų finansinės galimybės,taiminimum dar metus būčiau namuose smile.gif kažkaip visai,visai neatsibodo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2012 06 17, 11:40)
aš tai nenoriu pametinukų smile.gif o šiaip jeigu leistų finansinės galimybės,taiminimum dar metus būčiau namuose smile.gif kažkaip visai,visai  neatsibodo blush2.gif

tai jau nebus pas jus pametinukai tongue.gif galit startuosi su planavimu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2012 06 17, 14:30)
tai jau nebus pas jus pametinukai  tongue.gif  galit startuosi su planavimu  biggrin.gif

schmoll.gif blush2.gif aš planuoju 4-5 metų skirtumą ax.gif ir šiaip reikiapinigo uždirbt,kad galėčiau iki 2jų metų namuose būt mirksiukas.gif
Atsakyti