Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti +/- metų 178 tema

QUOTE(Uva @ 2012 06 02, 14:02)

Vasara prasidėjo... bet kažko visai nelinksma man  verysad.gif nes artėja laikas, kai beveik nematysiu savo vaikų


išvažiuoji kur nors ? g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Uva @ 2012 06 02, 14:02)
Aš irgi lyg mačiau Viktos gražuolytes, bet taip praeidama dirstelėjau, tai nebuvau įsitikinusi, kad ten tikrai jos... pasirodo neapsigavau  bigsmile.gif

nu man tai labai matytos tos mergaitės pasirodė,ir mama,ir vis galvoju-nu kur,kur smile.gif paskui vaikų vairdai-irgi toks girdėtas derinys,nu o kai mamos vardą parašė,tai jau ir atsiminiau smile.gif
Atsakyti
Taip, taip, ten as tv buvau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2012 06 02, 18:08)
išvažiuoji kur nors ?  g.gif  unsure.gif


Ne, bet darbai prasidės cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Uva @ 2012 06 03, 22:14)
Ne, bet darbai prasidės  cool.gif

matysi tongue.gif savaitgaliai tam yra biggrin.gif
Atsakyti
karsta.gif Nu sveikutes,
pagaliau as jus radau group.gif
Simtas metu ir daugiau, kaip as jusu nemaciau flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(skarletukas @ 2012 06 07, 14:58)
karsta.gif Nu sveikutes,
pagaliau as jus radau  group.gif
Simtas metu ir daugiau, kaip as jusu nemaciau  flirt.gif

nu tikrai simtas metu tongue.gif
Kaip laikaisi ? gal jau antra planuojat ? kaip mazoji auga ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2012 06 07, 19:57)
nu tikrai simtas metu  tongue.gif 
Kaip laikaisi ? gal jau antra planuojat ? kaip mazoji auga ?  ax.gif


Gerai laikausi drinks_cheers.gif mazoji mano jau ne tokia ir maza, jau trys bus po 2 savaiteliu 4u.gif Augam, augam. Antram dar nesiryztu verysad.gif ziauriai bijau ir nezinau kai su ta baime susidoroti verysad.gif
Atsakyti
laba 4u.gif

QUOTE(skarletukas @ 2012 06 08, 08:58)
Gerai laikausi  drinks_cheers.gif  mazoji mano jau ne tokia ir maza, jau trys bus po 2 savaiteliu  4u.gif Augam, augam. Antram dar nesiryztu  verysad.gif ziauriai bijau ir nezinau kai su ta baime susidoroti  verysad.gif

bijai? o ko?
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2012 06 09, 20:54)
laba 4u.gif
bijai? o ko?


Gal keistai atrodys, bet bijau nezinios. Bijau ar viskas bus gerai, nes po isgyvenimu kuriuos reikejo patirti kol susilaukem dukrytes, man baisu. verysad.gif Galvoju jei vel tas pats kelias laukia???? Zodziu, is sono gal kvailai atrodysiu, bet sakau kaip jauciuosi, Nu negaliu nieko su savimi padaryti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(skarletukas @ 2012 06 11, 10:17)
Gal keistai atrodys, bet bijau nezinios. Bijau ar viskas bus gerai, nes po isgyvenimu kuriuos reikejo patirti kol susilaukem dukrytes, man baisu.  verysad.gif Galvoju jei vel tas pats kelias laukia???? Zodziu, is sono gal kvailai atrodysiu, bet sakau kaip jauciuosi, Nu negaliu nieko su savimi padaryti  verysad.gif

tai gal nesigilinant į planavimą, nesisaugokit. kada užkibs tada. o gal greitai ir nereikės pergyventi
Atsakyti
QUOTE(skarletukas @ 2012 06 11, 10:17)
Gal keistai atrodys, bet bijau nezinios. Bijau ar viskas bus gerai, nes po isgyvenimu kuriuos reikejo patirti kol susilaukem dukrytes, man baisu.  verysad.gif Galvoju jei vel tas pats kelias laukia???? Zodziu, is sono gal kvailai atrodysiu, bet sakau kaip jauciuosi, Nu negaliu nieko su savimi padaryti  verysad.gif

4u.gif na,gal tada dar nelaikas 4u.gif o šiaip kaip Vikta sako-tiesiog nesisaugot ir teik,palikt ne savo planams,o tipo kas bus tas ax.gif
Atsakyti