Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti +/- metų 178 tema

numirem verysad.gif
Atsakyti
Laba dienelė, ko čia taip tyku?...
Kur dingusios mielosios?

seniai bebuvau, sorry , kažkaip laikas, dienos greit bėga su dviem vaikais.
Šiandien mažajai jau trys mėnesiai.
į šią temelę jau kaip ir nebetelpu, nebent kaip palaikymo komanda, nes daugiau jau neplanuojame.
Atsakyti
sveikos,na..nyksta mūsų tema...šiaip įdomu kodėl,aksčiau ir naujokių ateidavo,bet dabar turbūt nebeplanuoja niekas metams į priekį,žiūri dabartinę situaciją ir pagal ją ir sprendžia laikas jau mažiukui ar ne...
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2012 03 07, 10:51)
sveikos,na..nyksta mūsų tema...šiaip įdomu kodėl,aksčiau ir naujokių ateidavo,bet dabar turbūt nebeplanuoja niekas metams į priekį,žiūri dabartinę situaciją ir pagal ją ir sprendžia laikas jau mažiukui ar ne...

kad visos nutilusios, senbuves nesirodo arba pasivaidena koki karta kas pusmeti, naujokes lyg ir bandydavo pasijungti, bet kad neliko joms su kuo bendrauti. As dar cia bandziau viena sneketis, bet kad ir ner apie lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutės biggrin.gif
Tikrai žiūriu apmirusi temelė jau unsure.gif
O kažkada čia tokie pokalbiai virdavo, vos spėdavom skaityti, ech ax.gif
Man tai nostalgija tiems laikams ir šiai temai, tai vis kada prisimenu užsuku... tik kad jau retai prisimenu blush2.gif
Štai gandrai sugrįžo gal kažkam ir virusiukų parnešė ant sparnų? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Uva @ 2012 04 03, 13:46)
Sveikutės  biggrin.gif
Tikrai žiūriu apmirusi temelė jau  unsure.gif
O kažkada čia tokie pokalbiai virdavo, vos spėdavom skaityti, ech  ax.gif
Man tai nostalgija tiems laikams ir šiai temai, tai vis kada prisimenu užsuku... tik kad jau retai prisimenu  blush2.gif
Štai gandrai sugrįžo gal kažkam ir virusiukų parnešė ant sparnų?  bigsmile.gif

verysad.gif tai kad mamytes nelabai randa laiko uzsukti, o i apmirusia temuke naujokes neateina verysad.gif
dingo visos, jokiu naujienu nezinom unsure.gif
Atsakyti
Gražių, linksmų, sočių, vaisingų švenčių 4u.gif 4u.gif 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Labas mirksiukas.gif su Velykom smile.gif

Uva,o pas pa2i1 tre2ias vaikelis-laukiamas,tai tu nestuke.gif ? ax.gif
Atsakyti
Sveikutės. Mickutės margučiai labai puikūs.
O Uva šaunuolė, oho, jeigu trečio laukia...
Aš tai sakau, tie didvyriai (tos), kas tris gimdo ir daugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lydute @ 2012 05 30, 00:20)
Sveikutės. Mickutės margučiai labai puikūs.
O Uva šaunuolė, oho, jeigu trečio laukia...
Aš tai sakau, tie didvyriai (tos), kas tris gimdo ir daugiau smile.gif

kaip paciai sekasi ?
va atrodo ir vasaros sulaukem tongue.gif nors kol kas tai nepanasu i vasara biggrin.gif as jau ir apie atostogas pasvajoju blush2.gif pries tai kelios vasaros buvo be normaliu atostogu biggrin.gif
Atsakyti
labas smile.gif o šian Viktą su mergaitėm per TV mačiau smile.gif per mamyčių klubą rodė,spėju bus laida tv3play.lt smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Tyluma ramuma... unsure.gif
Vasara prasidėjo... bet kažko visai nelinksma man verysad.gif nes artėja laikas, kai beveik nematysiu savo vaikų


QUOTE(Ramunita @ 2012 04 09, 10:00)
Uva,o pas pa2i1 tre2ias vaikelis-laukiamas,tai tu  nestuke.gif ? ax.gif


Ne, bet laukiamas mirksiukas.gif


QUOTE(Ramunita @ 2012 06 02, 10:18)
labas smile.gif o šian Viktą su mergaitėm per TV mačiau smile.gif per mamyčių klubą rodė,spėju bus laida tv3play.lt smile.gif


Aš irgi lyg mačiau Viktos gražuolytes, bet taip praeidama dirstelėjau, tai nebuvau įsitikinusi, kad ten tikrai jos... pasirodo neapsigavau bigsmile.gif
Atsakyti