Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti +/- metų 178 tema

QUOTE(Cristalle @ 2011 11 10, 15:48)
Sveikos dar karteli smile.gif  na wa, mm jau turetu prasideti po 2d. O as ju tajp nelaukiu  wis tikiuosi ir galwoju uzkibo ar ne smile.gif g.gif  kazkaip padidejo sonuose dilgciojimai, labiau kairiame. Kaip ir i tualeta pastebejau kad dazniau buna lakstau biggrin.gif  seip pradejo nuo sendien labai mausti pilwuko apacia kaip pries mm tai wis galwoju kad ateis tos nelemtos mm..  pateplioja jau pora dienu, tokiom swiesiai rudom isskyrom. Nesuprantu,pavalgau,prisivalgau,wa praeina puse val ir pradeda skaudeti skrandi atrodo kad ir vel walgyt noriu biggrin.gif o speneliai tokie pamele,skersmuo padidejes. Ir pilvukas atrodo kazkoks issiputes..19d. nusimato du gimtadieniaj smile.gif taj reikia issiaiskinti galima bus baliawot ar ne ;D Ka manot apie tai? Gal jau galeciau testa isbandyti? Ar verciau dar palaukti ar neateis mm? smile.gif  g.gif

o kada jos turi neateiti ? bigsmile.gif
Atsakyti
Lapkricio 12d smile.gif
Atsakyti
labukas 4u.gif

O man šiandien liuks dienelė thumbup.gif pusę 10 išeido namo thumbup.gif clap.gif savaitgalis prasidėjo assa.gif assa.gif tai galėjau už valandos namie būti, ale tiek laisvo laiko reikia išnaudoti - pirmiausiai apėjau Aleksoto Maximą, paskui išlipau centre ir per visą Laisvės alėją pasivaikščiojau, taip ir iki Akropolio nukulniavau, ten dvejas poras batų nukoviau yahoo.gif aišku dar nusitrenkiau iki stoties turgaus, nusipirkau didelį pledą, kurį, jau daugiau kaip metai ruošiausi nusipirkti blush2.gif , dar kelnes kasdieniniam nešiojimui, nu biškeli mėsyčiu ir va tik 3 val parsitrenkiau namo tongue.gif išbadėjusi visa lotuliukas.gif ale apsishopinusi blush2.gif biggrin.gif thumbup.gif


QUOTE(Cristalle @ 2011 11 10, 22:52)
Lapkricio 12d smile.gif

nu tai jau kaip ryt ir laikas daryt NT tongue.gif
Atsakyti
Laba vakara,
Parsibelde prazuvele,buvusi Busiukas,jei dar kas mane prisimena ax.gif
Prisiduodu kad spalio 28d gime musu mazyle Adrija 4656gr 57cm.Esame be galo laimingi augindami dvi nuostabias dukrytes wub.gif wub.gif .
Visoms noriu pasiusti po dideli virusiuka ir palinketi kad svajone taptu realybe wub.gif wub.gif wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(Liepuzele21 @ 2011 11 11, 20:57)
Laba vakara,
Parsibelde prazuvele,buvusi Busiukas,jei dar kas mane prisimena  ax.gif 
Prisiduodu kad spalio 28d gime musu mazyle Adrija 4656gr 57cm.Esame be galo laimingi augindami dvi nuostabias dukrytes  wub.gif  wub.gif .
Visoms noriu pasiusti po dideli virusiuka ir palinketi kad svajone taptu realybe  wub.gif  wub.gif  wub.gif  .

pamenam pamenam sita prapuolene wub.gif
nuosirdziausi sveikinimai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif prasom placiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Vikta su gimtadieniu wub.gif thumbup.gif 4u.gif

user posted image
Atsakyti
labas smile.gif
Vikta,su švente 4u.gif thumbup.gif


QUOTE(Liepuzele21 @ 2011 11 11, 20:57)
Laba vakara,
Parsibelde prazuvele,buvusi Busiukas,jei dar kas mane prisimena  ax.gif 
Prisiduodu kad spalio 28d gime musu mazyle Adrija 4656gr 57cm.Esame be galo laimingi augindami dvi nuostabias dukrytes  wub.gif  wub.gif .
Visoms noriu pasiusti po dideli virusiuka ir palinketi kad svajone taptu realybe  wub.gif  wub.gif  wub.gif  .

oho-nu nieko sau mažylė thumbup.gif sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už sveikinimus smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Vikta,prisidedu prie sveikinimu 4u.gif

Mickute,tai kad tokios gimdymo istorijos kaip ir nera,nes man buvo atliktas planinis cp ax.gif ,nestumui buvo 39.2sav. Operacijos metu kai iseme mazyle,gydytojai net renge totalizatoriu del svorio lotuliukas.gif .Pati labai greit atsigavau po visko,turbut daug duoda gera prieziura.Mazyle labai rami daug miega ir valgo smile.gif .Nemazai laiko galiu skirti vyresnelei,kuri pabuvus savaite su teciu labai daug oziuku prisiaugino,dabar su jais labai intensyviai kovojame smile.gif .
Jeigu primintumet kuri fotki slaptazodzius ikelciau kuria diena nuotraukyciu smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Liepuzele21 @ 2011 11 11, 20:57)
Laba vakara,
Parsibelde prazuvele,buvusi Busiukas,jei dar kas mane prisimena  ax.gif 
Prisiduodu kad spalio 28d gime musu mazyle Adrija 4656gr 57cm.Esame be galo laimingi augindami dvi nuostabias dukrytes  wub.gif  wub.gif .
Visoms noriu pasiusti po dideli virusiuka ir palinketi kad svajone taptu realybe  wub.gif  wub.gif  wub.gif  .

kokios naujienos bigsmile.gif
labai labai sveikinu wub.gif wub.gif tik jau ne tokia ir "mažytė" hihihi.gif

QUOTE(mickute7 @ 2011 11 12, 08:36)
Vikta su gimtadieniu  wub.gif  thumbup.gif  4u.gif

user posted image

prisidedu prie sveikinų 4u.gif linkiu svajonių išsipildymo 4u.gif

mes su Greta šiandien pagastroliavom - Greta buvo pasilikusi su seneliu (mano tėčiu), o mes su mama apėjom moters pasaulio parodą - prisipirkom visokių niekučių, aš galvelę pravėdinau thumbup.gif neperseniausiai tik namo grįžom ax.gif
Atsakyti
labukas

pasiilgau konservavimo doh.gif jau pati buvau sakius,kad viskas siais metais tongue.gif ale moliugai uzkliuvo balkone tongue.gif eisiu juos versti i ananasus lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Deire @ 2011 11 12, 21:42)

labai labai sveikinu  tik jau ne tokia ir "mažytė"

mes su Greta šiandien pagastroliavom - Greta buvo pasilikusi su seneliu (mano tėčiu), o mes su mama apėjom moters pasaulio parodą - prisipirkom visokių niekučių, aš galvelę pravėdinau neperseniausiai tik namo grįžom

cia jau ir prie milzinu galima prsikirti lotuliukas.gif
o tai sauniai diena praleidot thumbup.gif as tai irgi vakar liuks dienele apturejau - drauge paprase , kad ja su vaikais nuvesciau pas jos draugele i kaima, nu prisikrovem pilna masina ir nuzvimbem tongue.gif as jos ta draugele irgi esu macius, tai kad puikai sveciuose pasedejom, kol bobos isiplepejo lotuliukas.gif , tai nepastebejom, kaip 4 valandos prabego beplepsint. O mano drauges mazylis koks fainas wub.gif wub.gif 7 men bachuriukas, bet jau ne leliukas, toks protingas tai vaikis wub.gif o jau kokias sypsenas islauzia wub.gif toks spinduliuojantis vaikelis wub.gif neimanoma neisimyleti thumbup.gif vakare dar draugai atvare, eilini kart korcikemis sumeteme, sokius paziurejom, va taip ir praleidoms smagiai vakareli thumbup.gif
Atsakyti
Laba diena,
Vikta prisidedu prie sveikinimu 4u.gif

Deire,ji pagal svori ir ugi nera mazyte,bet mums visviena naujagimis wub.gif .

Jei kam idomu ikeliau kelias foto i albumeli.
PS.aciu Mickute uz priminima smile.gif .
Atsakyti