Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti +/- metų 178 tema

padekosiu kai grysiu is gydytojos blush2.gif va dar baika makaule visai susuko, siandien ant durniaus sakau nusipirksiu NT ir ka jus manot?........ kuo graziausiai puikuojas ryskus II doh.gif ot gyvenimas, "linksminuosi" kaip tik imanoma....... dar didesniu baiku negali tikriausia buti...... doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziuokute @ 2011 08 23, 13:16)
padekosiu kai grysiu is gydytojos  blush2.gif va dar baika makaule visai susuko, siandien ant durniaus sakau nusipirksiu NT ir ka jus manot?........ kuo graziausiai puikuojas ryskus II  doh.gif ot gyvenimas, "linksminuosi" kaip tik imanoma....... dar didesniu baiku negali tikriausia buti...... doh.gif  g.gif

oj mergeliuk, tris menesius taip dar bus unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirabele: 23 rugpjūčio 2011 - 12:27
QUOTE(Mirabele @ 2011 08 23, 13:26)
oj mergeliuk, tris menesius taip dar bus unsure.gif

kad NT rodys II? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziuokute @ 2011 08 23, 13:50)
kad NT rodys II?  unsure.gif

taip verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirabele @ 2011 08 23, 14:02)

nu i naciort tada lotuliukas.gif nu ziuresiu ka siandien pasakys, dar pusantros val ir leksiu pag gine, paskui pranesiu kas kaip ir uz ka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziuokute @ 2011 08 23, 14:04)
nu i naciort tada  lotuliukas.gif nu ziuresiu ka siandien pasakys, dar pusantros val ir leksiu pag gine, paskui pranesiu kas kaip ir uz ka  mirksiukas.gif

Va cia ir beda.. nezinai, pastojai vel ar dar valosi.. unsure.gif
Atsakyti
Na ka mergaites - as jau po vizito. thumbup.gif Kaip ir viskas gerai, viskas normaliai, gimda dar valosi, gleivine sake tikrai jau plonesne nei 14mm, puslytes niekur nera (detektyva buvo uzvedusi gydytoja isekojo kur tik buvo imanoma). thumbup.gif Testukai sake gali dar ilgokai rodyti II, nes pas mane nemazai pakiles HCG buvo. Liepe gerti vitamina C (stabdo kraujavima siek tiek), vaistu sake dar neleis, kad sutrauktu kraujagysles mirksiukas.gif Labai maloni gydytoja, daug geresne nei pas ana kur lankydavausi (sita atsakingiau i daraba ziuri, ana biskiuka makalake tokia buvo). Planuoti leido, po sekancio normalaus sirgimo....... thumbup.gif viskas surasiau visa romana lotuliukas.gif

QUOTE(Mirabele @ 2011 08 23, 14:09)
Va cia ir beda.. nezinai, pastojai vel ar dar valosi.. unsure.gif

tai kad nebuvo kada antra kart pastot, nes po pastojimo kaip ir nei karto nieko nedarem blush2.gif
Atsakyti
laba 4u.gif
kadangi mano vaikas šiandien ir vakar itin "valgus",tai va,parodau kaip valgo smile.gif
user posted image

QUOTE(Ziuokute @ 2011 08 23, 08:50)
tikiuosi, nes kai uzgriuvo nelaimes tai viena po kitos  blush2.gif

4u.gif vistiek anskčiau ar vėliau viskas susitvarko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2011 08 23, 17:31)
laba 4u.gif
kadangi mano vaikas šiandien ir vakar itin "valgus",tai va,parodau kaip valgo smile.gif

maziuko induko jau nebeuztenka! lotuliukas.gif kai paaugs turesi visa katila virti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziuokute @ 2011 08 23, 16:29)
Na ka mergaites - as jau po vizito.  thumbup.gif  Planuoti leido, po sekancio normalaus sirgimo.......  thumbup.gif

puiku drinks_cheers.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramunita @ 2011 08 23, 17:31)
laba 4u.gif
kadangi mano vaikas šiandien ir vakar itin "valgus",tai va,parodau kaip valgo smile.gif


ryskiai alkanas labai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti


QUOTE(Ziuokute @ 2011 08 23, 16:29)
Na ka mergaites - as jau po vizito.  thumbup.gif 

Nu va, liuks 4u.gif

QUOTE(Ramunita @ 2011 08 23, 17:31)
laba 4u.gif
kadangi mano vaikas šiandien ir vakar itin "valgus",tai va,parodau kaip valgo smile.gif

mama matyt labai skaniai gamina.. vaikas net bliuda islaizo wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirabele @ 2011 08 23, 18:34)
mama matyt labai skaniai gamina.. vaikas net bliuda islaizo wub.gif  biggrin.gif

tai gerai, maziau plaut reikia lotuliukas.gif

as ir turiu savo FAIRY lotuliukas.gif lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti