Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti +/- metų 178 tema

Kokie pusryciai. bigsmile.gif

Ramunita, drinks_cheers.gif
Atsakyti
As ir pusryteliu noriu mirksiukas.gif Kaip jus gyvuojat? Nesusalot dar? bigsmile.gif
Atsakyti
aš tai nesivadovauju jokiais straipsniai vaikų auginime. vadovaujausi savo intuicija
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2011 11 06, 11:28)
aš tai nesivadovauju jokiais straipsniai vaikų auginime. vadovaujausi savo intuicija


Manau, kad dauguma taip vaikus augina, nes gyvenime niekas nevyksta pagal vadoveli. biggrin.gif
Atsakyti
jau pietų metas tongue.gif
as tai generalinę sekcijoje darau, dar spintą verčiu,skalbiuosi , vienu žodžiu kuičiuosi namie tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2011 11 06, 11:44)
jau pietų metas  tongue.gif
as tai generalinę sekcijoje darau, dar spintą verčiu,skalbiuosi , vienu žodžiu kuičiuosi namie  tongue.gif


Na jau tu tai kaip vjurkas, nenusedi ji. bigsmile.gif thumbup.gif Kiek patiekalu siandien gaminsi? bigsmile.gif

As planuoju eiti pasideginti. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 11 06, 14:47)
Na jau tu tai kaip vjurkas, nenusedi ji.  bigsmile.gif  thumbup.gif Kiek patiekalu siandien gaminsi?  bigsmile.gif

As planuoju eiti pasideginti.  tongue.gif

pasideginti tongue.gif wub.gif thumbup.gif
tai kad MB nera, nieks nekomentuoja kas čia reikalinga pas mane sekcijoje , kas ne tongue.gif taip geriausiai tvarkytis. Kadangi MB isvares nuo penktadienio i Birzus dirbti, gal koki tik antradieni gris, tai maziau ir gaminti reikia ax.gif vakar is vakaro sumasciau silke pasiruosti, tai pasitroskinau 22 val morkas su grybais pomidoru padaze, kaip tik per nakti atsalo lotuliukas.gif o dabar eisiu koki troskinuka konstruot, nes turiu vistienos slauneliu pasimarinavus, tai ryte apsiviriau jau sparagines pupeles is kameros, dar kokiu morkyciu, cukiniju ir vakariene mudviems su tevuku bus gatava tongue.gif
Atsakyti
labas 4u.gif
aš kartais pagalvoju,kad norėčiau būt kokia mickutes gimime-ot skaniai valgyčiau blush2.gif


beje,o jūs tikit vaiduokliais? žodžiu viena pusdraugė varė į namą,kur vaidenas,tipo nieko nematė,tik šaltį jautė ir t.t. aš tai nu... nežinau,nei už ką nevaryčiau vaiduoklių medžiot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2011 11 07, 08:56)
labas 4u.gif
aš kartais pagalvoju,kad norėčiau būt kokia mickutes gimime-ot skaniai valgyčiau blush2.gif
beje,o jūs tikit vaiduokliais? žodžiu viena pusdraugė varė į namą,kur vaidenas,tipo nieko nematė,tik šaltį jautė ir t.t. aš tai nu... nežinau,nei už ką nevaryčiau vaiduoklių medžiot ax.gif

ir draugus vaisinu tongue.gif
va ryt MB grista is komandiruotes, tai sake jau i desreles ziuret negali lotuliukas.gif nu darysim naminio maisto, siandien tik pyrageli jau is vakaro issikepiau

O del vaiduokliu ka zinau - neteko susidurti, tai kazkaip ir netikiu, nu gal kazkas ir yra, nezinau, reiktu paciai ka nors patirti tongue.gif
Atsakyti
labas 4u.gif
teko man šian Džiugui pietus gaminti du kartus. Sugalvojau duot žuvies aš jam,nu o žuvis man su ryžiais skaniau,tai viriau viską gražiai,tvarkingai... Atvarė Džiugas virtuvėn ir reikalauja,kad aš jam pampį pakeisčiau. Nu prisukau tą vyryklę ir palikau. kol pakeičiau pampį,nuprausiau ir t.t. pritraukė man tuos ryžius,nu nesupratau kaip ir kodėl,bet puodas juodas,sugadino visą patiekalą,bet paskui kai greit susisikau,net sau ir B valgyt padariau ax.gif
ir siunčiu kuklų virusiuką smile.gif
user posted image
Atsakyti
Koks grazus virusiukas. wub.gif O cia uz pridegintus puodus. smile.gif 4u.gif

As vakar irgi greit kazkaip susisukau ir kiek nuveikiau bigsmile.gif , tikrai i nauda, kai reciau i sm“a uzsuku. ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos dar karteli smile.gif na wa, mm jau turetu prasideti po 2d. O as ju tajp nelaukiu wis tikiuosi ir galwoju uzkibo ar ne smile.gif g.gif kazkaip padidejo sonuose dilgciojimai, labiau kairiame. Kaip ir i tualeta pastebejau kad dazniau buna lakstau biggrin.gif seip pradejo nuo sendien labai mausti pilwuko apacia kaip pries mm tai wis galwoju kad ateis tos nelemtos mm.. pateplioja jau pora dienu, tokiom swiesiai rudom isskyrom. Nesuprantu,pavalgau,prisivalgau,wa praeina puse val ir pradeda skaudeti skrandi atrodo kad ir vel walgyt noriu biggrin.gif o speneliai tokie pamele,skersmuo padidejes. Ir pilvukas atrodo kazkoks issiputes..19d. nusimato du gimtadieniaj smile.gif taj reikia issiaiskinti galima bus baliawot ar ne ;D Ka manot apie tai? Gal jau galeciau testa isbandyti? Ar verciau dar palaukti ar neateis mm? smile.gif g.gif
Atsakyti