Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti +/- metų 178 tema

labas rytelis 4u.gif
QUOTE(Ziuokute @ 2011 10 31, 13:32)
Laba mergaites  bigsmile.gif kaip gyvuojate? Kaip sekasi? siunciu jums siltus ir sauletus linkejimus is Dominykos  wub.gif


atostogaujat ? bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Va siandien tai pataikiau jusu laiku pasakyti LABAS RYTAS lotuliukas.gif kazkotais nemiga kankina taai atsikeliau prie kompo pasedeti, nei lovoj vartytis staciom akim.... mirksiukas.gif

QUOTE(mickute7 @ 2011 11 01, 10:08)
atostogaujat ?  bigsmile.gif  thumbup.gif

na taip atostogaujam, kepinames kaip saslykai pavesyje (bet irc ten gerai ima), ant saules kai pabuni 10 min tai vakare jauti, jog jau persti kur nors, o va pavesiuke be rupestelio kad paskui ka nors skaudes - ir idege ir grazus, kaip sakant specialiai nesideginant parudom bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2011 10 31, 18:01)
n čia aišku priklauso nuo tėvų požiūrio į vaiką,jeigu jis jiems trukdo,jeigu tėvai galvoja,kad tarkim vaikas jau seniausiai turi miegot atskirai ir t.t. ir bando jį iškraustyt,tai aišku vaikas priešimsis ir bus nepaklusnus,agresyvus ir t.t. Šiaip poreikis savai erdvei kiekvienam vaikui ateina atskirai-vieniems vos ne nuo gimimo (tokia buvau aš(,o jiti jau pradėję eiti į mokyklą vis dar nori prisiglaudę prie mamos miegot (toks buvo mano brolis). Taigi,jei vaikas nori miegoti kartu,jam reikia leisti,jis pats pasitrauks,kai tam ateis laikas. Daug skaičiau ir domėjausi šia tema ir galėčiau daug daug papasakot,bet,kad ko gero ne visoms čia įdomu ax.gif


Nemanau, kad noretum jog tavo 18 metis sunus dar i jusu lova ropstusi, taip buvo su mano sese, dar ir dabar vartytusi, jeigu nebutu isvykusi studijuoti. biggrin.gif


Labas rytas. bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 11 01, 11:12)
Nemanau, kad noretum jog tavo 18 metis sunus dar i jusu lova ropstusi, taip buvo su mano sese, dar ir dabar vartytusi, jeigu nebutu isvykusi studijuoti.  biggrin.gif
Labas rytas.  bigsmile.gif  4u.gif

aha, ir dar sakytų pvz sūnus "mama, pasislink, mano draugę priimk" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziuokute @ 2011 11 01, 10:30)
Va siandien tai pataikiau jusu laiku pasakyti LABAS RYTAS  lotuliukas.gif kazkotais nemiga kankina taai atsikeliau prie kompo pasedeti, nei lovoj vartytis staciom akim....  mirksiukas.gif
na taip atostogaujam, kepinames kaip saslykai pavesyje (bet irc ten gerai ima), ant saules kai pabuni 10 min tai vakare jauti, jog jau persti kur nors, o va pavesiuke be rupestelio kad paskui ka nors skaudes - ir idege ir grazus, kaip sakant specialiai nesideginant parudom  bigsmile.gif

man net seiletekis prasidejo lotuliukas.gif tongue.gif
Man ir siandien kazko nemiga buvo,is vakaro filmus ziurejau, paskui girdejau tai kaip tevukas vaiksto, tai kate brazdinasi, paskui dar MB naparnikas laikrodziuose subludino ir vietoj puse 6 , atvare puse 5 blink.gif jis kai atvaro, visad paskambina, tai Mb su griausmais is lovos, sako dar zadintuvas neskambino, taip ir itariau, kad kazkam kazkas su laikrodziais bus blogai, nu ir neuzmigau doh.gif doh.gif prasivarciau, puse 6 atsikeliau, dar spejau ir prie kompo pasedeti , katei kraiga pakeisti fool.gif tease.gif
Atsakyti
vel tipo bandom tylet unsure.gif
Atsakyti
labas 4u.gif
buvom šian alytuj,mažiukės leliukės lankyt smile.gif pasivažinėjom gerai,tik grįždami kamštin sėdom,tai jau galvojau,kad WC nebepasieksiu lotuliukas.gif

QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 11 01, 11:12)
Nemanau, kad noretum jog tavo 18 metis sunus dar i jusu lova ropstusi, taip buvo su mano sese, dar ir dabar vartytusi, jeigu nebutu isvykusi studijuoti.  biggrin.gif
Labas rytas.  bigsmile.gif  4u.gif

jei reikės jam-tai tegul. Šaiiap reikia priežasties ieškot kodėl taip yra. ir jos dažniausiai būna. ir tai tikrai nėra pripratimas ar kažkas panašaus. žmogus kažkodėl jaučiasi nesaugus ir taip ieško artumo. pažįstu porą bachūrų,kurie mėgsta padėt galvą mamai ant kelių ir t.t.-o kas čia blogo?
Atsakyti
Ramunita, zinoma, toks zmogus, mano nuomone, jauciasi tiesiog nesaugus siame pasauly.
Atsakyti
labukas

tai jau miegat unsure.gif

buvau pas kaimynka nulekus aukstu auksciau, jos keptos duonytes paragavau su visokiais dz.vaisiais thumbup.gif dar kepe 2 kaledinius pyragus, viena vaikiska, be romo lotuliukas.gif zadejo nepjauti, ale mazoji kaip pristojo lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai paragavom ir to pyrago. Sakes koks skanus thumbup.gif gal reiktu ir paciai issikepti tongue.gif
Atsakyti
labas rytelis 4u.gif
Atsakyti
gal pusrytukų mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
labas ax.gif

QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 11 03, 22:59)
Ramunita, zinoma, toks zmogus, mano nuomone, jauciasi tiesiog nesaugus siame pasauly.

tai va,reikia elgtis taip,kad vaikas nesijaustų nesaugus ax.gif kol nebuvo Džiugo,net ir kai jis gimė-aš tikėjau,kad jis miegos savo lovytėj,nes...man pačiia miegoti su tėvais nu žiiaauuriiaaaiii nepatikdavo (kai reikdavo kokiam kaime). Bet... sutikau čia sm,tokią vieną moterį,vyrensnę už mane gal 10čia metų,turinčią 5 vaikus. Ji man sakė,kad kai gims vaikas tai tada ir suprasiu-miegos jis su mumis ar ne smile.gif nu o aš tai galvojau-nesąmonė,vaikui gi reikia asmeniės erdvės,galų gale grynesnio oro miegant savo lovytėj,ir šiaip patogiau,pats sau vartaisi,niekas nekvėpuoja į galvą,nesivarto,neknarkia ir t.t. Nes sprendžiau pagal save ax.gif mama sakė,kad aš iki 3jų mėn dar pakenčiau miegojimą kartu su tėvais,paskui jau nė už ką blush2.gif o vaDžiugas geriau išsimiega miegodamas kartu,nu neblaško tiek ir t.t. Beje,miega ir savo lovytėj,kai to nori.
Kai man ta mama pasakė,kai vaikui yra gerai miegot su tėvais,ir kad tai nekenkia,ir kad jei tam vaikui leidi miegot kiek jis nori kartu,tai jis pats iki 3jų metukų tikrai paliks tėvų lovą-na čia tipo jei tėvai nėsiguldo jo šalia per kančias,neatstumia šiaip gyvenime ir t.t. Aš inirtingai ieškojau straipsnių,norėdama jai įrodyti,kad vaikui reikia tos erdvės ir t.t.,kad pripranta vaikai miegot kartu ir pan,bet nu...nieko neradau blush2.gif nebent kokį sovietinį vaiko auginimo vadovą. o įdomiausia,kad kai gavau 1936 metų "moters" žurnalą,tai ten buvo straipsnis apie vaikų auginimą,kuriame parašyta leisti vaikams miegoti su tėvais tiek kiek vaikui reikia,ir maitinti MP tiek kiek vaikui reikia. Va taip smile.gif pasirodo ir tarpukario Lietuvoj buvo propaguojamos šios idėjos.
Atsakyti