Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti +/- metų 178 tema

o mes sauniai pasivazinejom siandien thumbup.gif ir pro pardes prasukom, nors karta nereikejo kaip kupranugariui tempti, paskui Silianiu turguje gelyciu papirkom, o geliu geliu bigsmile.gif jura thumbup.gif vienos uz kitas grazesnes, nezinai net katra issirinkti, aplankem mamos, didieduku kapelius, po vazona pastateme, spygliukus tereikejo parankioti, zvakutes padeginom, dar pro darzus pravaziavom, paskui pas tevo broli i svecius trumpam uzlekem, taip 4 valandos ir praleke mirksiukas.gif grizau jau alkana, tai puoliau bulviu skusti, kugeliokas su vistiena kepa tongue.gif tiksliau jau iskepe ir sedziu su lekste prie kompo thumbup.gif ir varskes pyragas kepa tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
Cia as taip lovoje vartausi. doh.gif lotuliukas.gif Labas rytas. 4u.gif
Atsakyti
sveikutės

o aš perėmiau estafetę iš Rugilės. buvo jai pūlinga angina, antibus geria. dabar man pūlinga angina. tai išsikrapščiau iš šiukšlinės jau išmestus vaistus, kur Rugilei netiko (sualergizavo mažiukę). o man tiko, geriu aš. rugsėjo mėn jau sugėriau kursą. visai ištęžau

dabar dar ir Urtei 37.3. kaži į ką išsirutulios
Atsakyti
Vikta, sveikatos jums, merginos! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
labas rytelis
o pas mane vakar durys neuzsidare - ta kaimynas uzejo, tai drauge atvare su vyru, jiems besedint atvare kaimynka su bliudu veziu, sakau fui, bet draugelis tik rankomis ploja ir pats verda pas mane tuos vezius.Skanu kai islukstena, bet siaip didelio kaifo nejauciu, tai va, draugai isedineja, kaip tik tie veziu lotuliukas.gif kaimynai praeidineja, nu taip durys ir neuzsidaro, dar veziu bliuda atvilko jau virtu, vyrams tai prie alaus liuks ejo
Atsakyti
prasom

user posted image
Atsakyti
labas 4u.gif
labai patiko str apie vaikų miega va. Mes vis dar pasi,igdom Džiugą kartu. miega ir lovytėj ir pas mumis ax.gif o šiaip pastebėjau lygimdama savo ir savo draugių vaikus,kad tie,kurie miegojo su tėvais kartu tiek kiek jiems norėjosi,tai daug ramesni, paklusnesni ir mažiau baimių turi,nei tie,kurie nuo gimimo miega atskirai ax.gif
Atsakyti
Laba mergaites bigsmile.gif kaip gyvuojate? Kaip sekasi? siunciu jums siltus ir sauletus linkejimus is Dominykos wub.gif

user posted image

QUOTE(vikta @ 2011 10 30, 23:22)


sveikatytes jums visoms trims 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(mickute7 @ 2011 10 31, 10:51)
prasom


oj kaip noreciau veziu paragauti.... bigsmile.gif blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2011 10 30, 22:22)
sveikutės

sveikatos jums visiems 4u.gif

QUOTE(mickute7 @ 2011 10 31, 09:51)

wow bigsmile.gif wub.gif

QUOTE(Ramunita @ 2011 10 31, 12:13)
labas 4u.gif
labai patiko str apie vaikų miega va. Mes vis dar pasi,igdom Džiugą kartu. miega ir lovytėj ir pas mumis ax.gif o šiaip pastebėjau lygimdama savo ir savo draugių vaikus,kad tie,kurie miegojo su tėvais kartu tiek kiek jiems norėjosi,tai daug ramesni, paklusnesni ir mažiau baimių turi,nei tie,kurie nuo gimimo miega atskirai ax.gif

nu nežinau...aš nemanau, kad nuo to priklauso ramumas ir paklusnumas - vyro sesuo iki dabar su sūnum miega (4,5m) ir niekaip negali įkalbėti miegojimui atskirai - žiauriai nepaklusnus ir tikrai neramuolis...ir šiaip manau šitos savybės tikrai ne nuo to priklauso blush2.gif

QUOTE(Ziuokute @ 2011 10 31, 12:32)
Laba mergaites  bigsmile.gif kaip gyvuojate? Kaip sekasi? siunciu jums siltus ir sauletus linkejimus is Dominykos  wub.gif

kaip faina bigsmile.gif
Atsakyti
norėčiau ir aš vėžių. nepamenu kada valgiau. vaikystėj dažnai vėžiaudavom pas senelius
Atsakyti
Wow, vien egzotika temoje. bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Deire @ 2011 10 31, 13:53)

nu nežinau...aš nemanau, kad nuo to priklauso ramumas ir paklusnumas - vyro sesuo iki dabar su sūnum miega (4,5m) ir niekaip negali įkalbėti miegojimui atskirai - žiauriai nepaklusnus ir tikrai neramuolis...ir šiaip manau šitos savybės tikrai ne nuo to priklauso blush2.gif


n čia aišku priklauso nuo tėvų požiūrio į vaiką,jeigu jis jiems trukdo,jeigu tėvai galvoja,kad tarkim vaikas jau seniausiai turi miegot atskirai ir t.t. ir bando jį iškraustyt,tai aišku vaikas priešimsis ir bus nepaklusnus,agresyvus ir t.t. Šiaip poreikis savai erdvei kiekvienam vaikui ateina atskirai-vieniems vos ne nuo gimimo (tokia buvau aš(,o jiti jau pradėję eiti į mokyklą vis dar nori prisiglaudę prie mamos miegot (toks buvo mano brolis). Taigi,jei vaikas nori miegoti kartu,jam reikia leisti,jis pats pasitrauks,kai tam ateis laikas. Daug skaičiau ir domėjausi šia tema ir galėčiau daug daug papasakot,bet,kad ko gero ne visoms čia įdomu ax.gif
Atsakyti